176613
banner
  • Macccy
    #163258
    Na figy, én bírlak meg minden, de neee, ezt ... ezt neee Most majd én kattanok be a technóra ...!

    Figyelj, mer elmondom mi a valóság ezzel az SG.hu -val (DE CSAK EZZEL!): az oldal alján a Normál Verzió nevű gombot megnyomom, beadja megint a mobil nézetet. Megnyomom megint, ugyanez. Megnyomom MEGINT (három a magyar igazság?) és beadja a desktop nézetet. Rányomok fent a Fórum linkre és BÁMMM! Megint mobil nézet és a FŐOLDAL jön be ...

    Ami meg a Safari illetve a Google Chrome ilyen jellegű feature-jeit illeti, egyik se oldja meg. Most próbáltam. Egyrészt a Chrome-ban nincs ilyen kapcsoló, nem tudom csak iOS-en van így, vagy most épp mindenhol, de nincs ilyen állandó desktop nézet kérés, nálam nincs. Másrészt amikor a böngészőben (chrome) kérem a desktop verziót, akkor ugyanaz a semmi történik, mint amikor az oldal alján ...

    Én értek a telefonomhoz, ha nem így lenne nem morognék már legalább egy éve, mert szégyellném magam, de EZ EGY FOSKUPAC amit ez az oldal leművel.

    Fogok írni ezeknek a fogyatékosoknak a másik lapra, amit Rage47 linkelt, de szerintem ugyan úgy semmit sem ér, mint egy éve. Addig is, ha kérhetem - mivel láthatod hogy nincs megoldás - copy-paste link, plz.
  • Moby
    #163257
    Notessék. Nem értötök a telefonajitokhoz azabaj, de rögtön nyiváktoltok mint a mostszületett kutyakölkek
  • Bercy #163256
    Van iOS Safariban is ra megoldas. Ha a refresh gombot nyomva tartod akkor felajanlja, hogy az asztali nezetet kerd le. En igy hasznalom. A mobil nezetektol legtobbszor ver a hideg verejtek....
  • Moby
    #163255
    Tökéletesen. Az egész egy rohadt useragenten múlik. Ha már benne vagy a mobilos oldaban, és úgy csekkolod be, akkor a lap alján ottvan a normál nézet gomb minden sg-s aloldalon. Ha azt megpöccinted, átdob a simára, és ott is maradsz a checkbox hatására.
  • Macccy
    #163254
    Na ezt megnézem .... de sejtem mennyire fog működni ...
  • Macccy
    #163253
    Tudnak, kértem már itt a srácokat, DE nem az ő hibájuk, hogy szép beágyazott vidiket akarnak itt látni, nem rájuk haragszom!
    (bár halkan lapszélén megjegyzem az embed videó plusz erőfeszítés, nem úgy egy copy-paste)

    De hogy minden, érted MINDEN más oldalon minden működik nálam, csak ez a koszlott SG mobil site nem ...! Ja hazudok, várjá mer van új, egy hete az Xbox store mobil site is buzizni kezdett amikor Dirt 3-at akartam, de azt letojom, nemis lapozom minden nap.
  • Moby
    #163252
    Hátügye mobilon a chrome alatt van egy olyan checkbox, hogy asztali webhely kérése, amit ha becsekkolsz, többet nem fogod látni az sg mobil szaroldalát, szal nem is értem ezt a hisztit. Persze azt nem tudom, hogy ios-en a safari tud-e useragentet váltani, de szal megoldás azért van a problémára, ha ez valaki zavar. Szal én arról most biztosítok mindenkit, hogy eddig nem linkeltem a videókat, úgy ezután sem fogom, egészen addig, amíg a mobilos problémákra van useroldalon megoldás. Oldja meg az olvasó, ha gondja van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.06. 08:19:42
  • Zavarodott
    #163251
    Én is szinte csak mobilról nézem. Hát mit vagy mit ne mondjak... q;)
  • Tommy H
    #163250
    A legszomorúbb még az,hogy legtöbben mobilról olvassák a fórumot szerintem.Tényleg képtelen megjeleníteni videokat SG.


    De ellenben azokat se értem akik az általad említett 2 év alatt és nap mint nap ide írnak,UGYANÚGY leszarják és még mindig nem linkelik normálisan a videot.Csak beágyazva.
    És tudnak róla ebben biztos vagyok

  • darkSectorxxx #163249
    Mobil sg egy szarkupac ez tény, kár magad cukkolnod én már voltam idegosztályon ez végett, nem éri meg. :)
  • darkSectorxxx #163248
    X1-re értettem hogy az azért "csak" ennyire szép. :D
  • Rage47
    #163247

    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2015.11.06. 03:41:52
  • Macccy
    #163246
    kiborulok ...

    két nap ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    KÉT KIBASZOTT k*rva napig nem ment az SG.hu szájbatekert foskupac mobil site-ja ... kettő ...
    ezen idő alatt minden videót láttam, MINDENT! mert a desktop nézet töltött be, kizárólag!

    ...
    Melyik zsíros hajú, pattanásos kockagyerek csinálja ezt az oldalt?? Nyilván valami Glorious Gaypride Master-Race tag ezis, hogy csak pécéről fórumozik, vagy esetleg (ha működik) valami android cuccról, talán már tisztavérű gyűlöletből se foglalkozna azzal, hogy például iphone-ról sokminden nem jelenik meg, desktop nézet meg alig jön be a fórumra! Legalább 2 éve!

    ...
    nem hiszem el! összetörném a kis kezét ...!
  • orichalcos
    #163245
    Azért az megvan hogy az X360-as BO3 az csak 30FPS ugye? A PS3 változat konkrétan 23-30 FPS között ugrál, és van ahol nem mindig tölti be a textúrákat.
  • darkSectorxxx #163244
    Hát szerintem van ebben valami marketing fogás.
  • rastaman
    #163243
    mintha direkt trágya 360-as verzió lett volna a cél...
  • Renjike
    #163242
    Ez is.
  • darkSectorxxx #163241
    Hát a BO3 azért 60fps-t kell hogy bírjon stabilan ez egy védjegy és ugye biztosra szeretnének menni, szerintem ezért kompromisszum, de akkor is, a X360-as AW szerintem kb olyan mint itt az X1-es változat csak 720p-ben.
  • Renjike
    #163240
    WTF??? Mondjuk a Black Ops 3 sem túl szép.
  • TDC Geronimo
    #163239
    Ha beszél se jobb a helyzet :D
  • Rage47
    #163238
    áá tök hangulatos, aztán meglátok egy ilyen rezzenéstelen arcú npc-t és elmegy a kedv.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2015.11.05. 21:37:40
  • Rage47
    #163237
    egyetértek :) 1-2 óra simán elrepül vele :D
  • darkSectorxxx #163236
    :O

  • Totti5
    #163235
    Ütős. Kár hogy a Bethesda nem tud mocapolni és animálni NPCket:(

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.05. 18:00:44
  • TDC Geronimo
    #163234
    ejj hát ez a halo5 multi kikúrt jó.
  • eje75
    #163233
    ok...remélem tévednek.....
  • The Norberto
    #163232
    Nem tudom, nekem a konzolok szervize eztmondta. Meglepődtek hogy lemondtam a rendelést és rákérdeztek, hogy miért.
  • darkSectorxxx #163231
    LESZ ALAN WAKE 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Holnap megyek venni xboxot.
  • eje75
    #163230
    A többi bolt először a Halo 5-el egyidőben várta, az volt a hivatalos megjelenése (Xbox mo. oldalán is október a dátum), de a nagyker jelezte, hogy csan nov. elején lesz nekik... ez most nov 30-ra változott volna?? Remélem nem...
  • Botond #163229
    Aha, ezért van nekik már elite gépcsomag is, máshol meg nincs. Tegnap nem is értettem, hogy ők miért kivételezettek, de persze, szürkeimport! Hogy nem jutott eszembe!
  • The Norberto
    #163228
    Konzolvilág-tól rendeltem, a többi bolt nov 30-ra várja a szállítmányt, elvileg az a hivatalos európai megjelenés. Ez szinte biztos amerikából lett importálva.
  • eje75
    #163227
    Grat.. Hol szerezted? Akárhol kérdeztem, mindenhol csak előrendelhető, állítólag a nagyker nem tud szállítani...
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.11.05. 12:05:38
  • Selminar
    #163226
    Grat az elit kontrollerhez!
    Nagyon gondolkodok rajta. A cserélhető karok miatt foleg es az R3/L3-at kivaltanam azbalso karokkal.
  • The Norberto
    #163225
    Emberek, ez az Elite kontroller nagyon ott van a toppon. Reggel csak egy órát szöszmötöltem vele de nekem nagyon kézreállnak az új karok és a hosszabb analógok is. Egy bibi van hogy a hordozó táskába nem fér bele kábel és a kerek D-pad nem mard a helyén benne.
  • orichalcos
    #163224
    Ez a kocsi is király, de milyen vadállat már a másik? :D
  • Totti5
    #163223
  • orichalcos
    #163222
    Ki beszél TR-ről? :DXD
  • Totti5
    #163221
    One week after launching worldwide, Halo 5: Guardians has made history as the biggest Halo launch and fastest-selling Xbox One exclusive game to-date, with more than $400 million in global sales of Halo 5: Guardians games and hardware, pushing the franchise to over $5 billion lifetime. With the highest week one attach rate for a Microsoft first party title on Xbox One, the game was the most played of any game on Xbox One, as well as the most played on Xbox Live.

    Fans have logged more than 21 million hours of total gameplay, including 12 million hours in campaign mode alone. The widely praised multiplayer modes have also led to nine million total hours played with nearly seven million multiplayer matches played across Arena and the all-new Warzone mode. In addition, Halo fans are taking to the new Requisition System in a big way, with over 45 million REQ Packs acquired, totaling more than 568 million REQ Cards.

    Last week’s Halo 5: Live earned a GUINNESS WORLD RECORDS™ title for the most watched video game launch broadcast, setting a precedent with more than 330,000 unique streams on the evening of the broadcast. Additionally, content from the broadcast generated 5.5 million total views throughout the week. This resulted in a spike in digital sales of Halo 5: Guardians, leading to it becoming the best-selling digital game ever in the Xbox Store for an opening week.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.04. 20:11:43
  • TBTPumpa
    #163220
    Embargó van, semmilyen információt nem oszthatsz meg, különben a Microsoft megnyúz és akkor a te (véres) nyomaid lesznek majd a hóban.
  • TDC Geronimo
    #163219
    Ilyen már az UC2ben is volt 6 éve