176613
banner
  • TDC Geronimo
    #163620
    hát EUs digitális verzióval biztos nem. Vagy dobozossal vagy USel, mert ott 2 napja megjelent.
  • darkSectorxxx #163619
    Hát úgy hogy páran játszottak csak nem ment pl a twitch vele.
  • guardian hero
    #163618
    Xboxra? :)
  • TDC Geronimo
    #163617
    Hogy menne már offline. Én még csak most kezdtem el szedni, nekem éjfélre le se ér
  • darkSectorxxx #163616
    TR megy offline vagy neked is várni kell?
  • TDC Geronimo
    #163615
    Hát én fél órája vettem meg TRt és benne vagyok falloutba is úgyhogy ezt most már tényleg nem veszem day1 :y
  • darkSectorxxx #163614
    Remélem nem estél túlzásokba és nem csak a látványt vetted meg. :D
  • darkSectorxxx #163613
    A survival hordamód csak tudtommal, vagy coopban.
  • Moby
    #163612
    EZ KÉÉÉÉÉÉÉSZ
    Ez valami olyan mocskoskibebaszottkurvajó, hogy arra nincsenek szavak.
    megvéve. Azonnal.
  • gibson9
    #163611
    Amúgy ebben a battlefrontban lesz offline multi botok ellen? Csak azért kérdem mert nem biztos hogy lesz hirtelen plus-om.
  • w77d
    #163610
    Mai drágaszágaim :)



    Amúgy egyesek riogatnak, hogy a Fallout konzolon lassul és bugos. Valakinek tapasztalat? Én először a COD-nak esek neki :)
  • darkSectorxxx #163609
    Na ezzel már azt mondom hogy egy játék itt indul....
  • darkSectorxxx #163608
    Sok az eltérés a ps-hez képest vagy elenyésző?
  • Totti5
    #163607
    12 multiplayer maps will be available at launch
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.12. 20:09:21
  • TDC Geronimo
    #163606
    Najó leszarom úgyis akartam tolni elkezdem szedni :D Ha 10 giga körül el lehet kezdeni tolni megnézem én is éjfél után, ha nem akkor holnap.
  • Moby
    #163605
    Najó emberek, a dice szétkúrja a világot ezzel a játékkal.
    ÁZTÁJÓKURVAÉLETBEMÁR Nem hiszem el amit látok és hallok.
  • darkSectorxxx #163604
    Ha nincs legalább 10 pálya akkor hallani sem akarok a játékról.

    Más:
    /// hoppá mégsem megy a Gears 2-3 csak egyelőre az első része...király.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 20:09:08
  • Moby
    #163603
    Nekem is csak éjfélkor nyílik :( Viszont addig nyomom a battlefrontot, merhogy lejött
  • darkSectorxxx #163602
    Na látod az meglehet. Az a baj hogy nem tudjuk mit tölt le tulajdonképpen a gép és mi fut ilyenkor, hiszen mondták hogy nem olyan formában van mint a régi, mert át kellett alakítani....
  • Totti5
    #163601
    Meglehet hisz a Rare pakknál is volt imprúv több címnél.
  • darkSectorxxx #163600
    Aha, itt nehéz megitélnem csak mintha stabil lenne , érzésre, nem tudom...majd lehet lesznek neten tesztek róla.
  • Totti5
    #163599
    Ja ha már 60 frém.

    Halo 5 után betette a szebb Halo 4et, s a sziklás sivatagos pályát ami kb ugyan az a látvány mint az 5ben.

    Nem kommentálom hogy melyik a szebb és melyik mutat bitang teknót és mennyivel, nyilván mindenki tudja. De a frém a 4ben... hú az borzalom. Az nem 60 még most sem hiába imprúvolták :( Halo 5 szénné alázza frémben.
  • Totti5
    #163598
    Gears 2-3 kb fix 30 frém volt.

    Gears 1 nem volt stabil 30.
  • SlickAdam
    #163597
    kurva jol nez ki. kar hogy nem biroma SW-t meg a multit se.:(

    60 frem baszod es arcodba robban.
    F4 meg...
  • darkSectorxxx #163596
    Ja bocs nem Ultimate verzióm van. :D
    Simán ezzel a régi lemezzel játszom a régi verziót, csak ugye letölti a netre rakott átalakított x1 kompatibillis fájlokat, és minőség eredeti, régi, csak nem tudom mintha nem lenne képtörés, meg franctudja mintha simábban menne, de majd ránézek a 2-3ra, azokban tuti régen volt dropolás, azt észre venném most.
  • TDC Geronimo
    #163595
    akkor csak később :y
  • TDC Geronimo
    #163594
    dat motion blur

  • SlickAdam
    #163593
    `ha nem jelez, akkor nem? :D
  • TDC Geronimo
    #163592
    Na mivan mikor kezded TRt? Még fekvés előtt reportolj, mert lehet éjjel letöltöm akkor :D
  • SlickAdam
    #163591
    gears regen is eleg jol futott:

    viszont ugy hallottam a regi nem v-sync-elt jatek mar sync-elve vannak. kerdes, hogy mind?
  • darkSectorxxx #163590
    Csak beképzelem hogy stabilabb sebességgel futnak a régi genes játékok? Mintha folyamatosabb lenne így a Gears.
    Igaz irányításban egy kb 100milisec lagg mintha tapasztalható lenne.
  • darkSectorxxx #163589
    Én is hallottam, én drukkolok nekik amúgy.
    Bár érdekes a dolog azért mert az előző genen pocsék lett a port, és kicsit furcsa a nagy eladás, dehát ha egyszer egy gépsor beindul.

    Persze eszeembe sincs megvenni....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 19:25:37
  • darkSectorxxx #163588
    Most nem értünk egyet, reklámoznia kéne a gépnek a pofámba kéne tólnia hogy van a profilodon x360 játék letöltöd-e vagy nem-e.
    Ide tartozik a One-hoz.

    Kilistázta 120 oldal cska a microsoft konzolja nem amihez éppen kötődne, a csempék voltak x360-on is mégis milliószor felhasználóbarátibb mint ez.

    Miért érzem azt hogy amúgy max a dash-re nézve sértő véleményemet, amivel szerintem senkinek nem okozok kárt, folyton úgy próbálod kimagyarázni, mint néhány más olyan dolgot, ami szerintem max egy igénytelen embernek nem tűnik fel.

    Ezekből nem kell nagy ügyet csinálni, szinte kommentre nem érdemes, van egy véleményem. Én így látom.
    Télleg sok funkció van csak baszottul elrejtve.
    Egyetértek a live a legjobb rendszer, de ettől még nekem szar az elrendezése, elérhetősége, és nem azért mert x1 vagy mert más mit mond, nem a konzol , platform alapján nézem, hanem csak egy szaros menüt veszek alapul.

    De nem kell messzire menned neked sem, ott van a pc-d be van kapcsolva, ott a steam, abban is van ám minden és érdekes secc perc alatt egyértelművé válik a kezelése a kategóriák, menüpontok logikus egymásba ágyazása.
    Ez nem hirtelen halál, de nekem fontos és 1x leírtam.


    Viszont hogy jót is említsek, ahogy ígérték az összes Gears megy...és ahogy gyanítottam eladhatod majd a caprute cuccod ha esetleg x360-ra használtad, mert tudja kezelni képlopás, videózás, és stream funkciókban a játékokat x360-on. :)

    Na ez egy jópofa dolog, a mentéseket sajna előről kell nyomni, de legalább játszhatóak.
    Mondjuk dekát sem tupiroz a gép a régi minőségen ahogy látom, szóval a csöppike recék megvannak ugyanúgy meg ami régen volt, de elégé kellemes még így is.

    Most ki is próbálom szépen mind a 3-at, hogy van-e bug a rendzserben, fagyások stb... :)


    Amúgy még1x csak hogy tiszta legyen ettől még hogy másképpen gondoljuk a dash témát én komállak nem akarok veled veszekedni, de gyanús nekem hogy ez a felület neked ennyire tetszen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 19:24:03
  • Totti5
    #163587
    Kőkemény.

    Az Activision bejelentette, hogy az előző hét péntekén megjelent Call of Duty: Black Ops III 550 millió dollár bevételt generált világszinten a nyitóhétvégén.

    Ez a 2015-ös esztendőt tekintve új rekord, méghozzá a komplett szórakoztató-iparban, hiszen az új Call of Duty az első három nap alapján nem csak az összes idén megjelent játékot nyomta le, hanem az idei év eddigi legnagyobb mozis blockbusterét, a Jurassic Worldöt is.

    A tavalyi epizódhoz, az Advanced Warfare-hez képest azonban "jelentős" az előrelépés az Activision szerint - a digitális eladások például duplázódtak.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.12. 19:05:07
  • Totti5
    #163586
    X360 menüje és korlátai analfabéta ehhez a kurrgenhez. Amúgy az is csempe volt, és ez is.

    Visszafele kompatibilitást minden magára adó gémer oldal lehozta november 9.én. És természetesen az Xbox.com oldalon is minden infó elérhatő. Csak az nem látta eddig aki nem akarta vagy nem érdekelte. Gép menüjében nem kell kilistáznia az nem arra van.
  • Selminar
    #163585
    Gems of War-t próbálta már valaki? Ingyenes, es egyelore mikrotranzakciora utaló nyomot sem lattam. Azok csinaltal akik a puzzle quest-et, csak 10 percet toltam de jonak tunik, dobott is egy acsit.

    Amugy az nxoe egyre jobban tetszik. Most mar csak a telomra hianyzik a Skynet, ize win10 :D
  • darkSectorxxx #163584
    Nem az érdekel hogy mennyi funkciója van, nem ezt vitatom, még1x elmondom, hanem a kezelése, a store, kit érdekel ha nem multizok meg party-zok meg nézegetek comunity-t meg faxomtudja, az alapvető funkciók legyenek átláthatók....

    Jól mondod, ez nem a világ hibája, személyes vélemény.

    PS4 most nem lényeg, inkább az X360, mert ott már kifejlesztettek egy kézreálló menüt.
    Az meg hogy szélsebessebb az tökéletesen fasza de valszeg azért néz így ki ahogy.
    mindegy megvan a kompatibillitás lista, igaz NEM A GÉP MENÜJÉBŐL.... -.-

    Lista
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 18:44:51
  • Totti5
    #163583
    "de annak sem látom a hirét, ha nem tudtam volna hogy most jön és nem tolom be a lemezt fingom nem lenne hogy létezik"

    Ez nem a világ hibája.

    Túlbonyolítod amit nem kell. A felépítése más, gyorsabb lett, könnyebben elérhető a friends, activity, gyorsabban lehet partyt létrehozni stb... jövőben jobb alapja lesz ez a keret annak hogy fejlesszék a rendszert a kényelmesebb jobb irányba.

    Tele van olyan funkcióval amit pl a PS4 ( "még" ) nem tud, nézegesd azokat, de kétlem h tudnál róluk vagy átlátnád akár az 50%át így vicces amit írsz.

    X360 rendszerénél ez sokkal de sokkal többet tud. Tudott már láncs napján is... 2013ban.
  • darkSectorxxx #163582
    Én ps3-ps4-ről is írtam hogy okádék, igényem egy gamerbarát felület főleg a mostani generáción ahogy nagyon kombinálva vannak a menüpontok egymásba ágyazva minden.
    Hihetetlen hogy oké 5 perce látom a menüt, de ettől még nem feledteti el velem hogy ugyanúgy 2-3 menüpontban van minden, ugyanúgy semmimenüponotk a store-nál....semmi, de semmi nem változott, az meg már hidegen hagy ha még egy 3.-4. al-al al- menüben ágaszik 10 felé a dolog, egyszerűen nem látok 1 opciót sem hogy változott volna a régihez képest, semmi, csak más irányokba helyezkednek el.

    Ja és oks aranyos a visszafelékomp, de annak sem látom a hirét, ha nem tudtam volna hogy most jön és nem tolom be a lemezt fingom nem lenne hogy létezik.

    Istenem bocsá meg.
    Elnézést a modoromért, kezdek vénülni, és néha kijön belőlem mikor ilyenekkel találkozom, Ps4-en is kijön ez sajna mindegyikre igaz, mondjuk ott annyi hogy a store legalább jol van felépítve.

    De a vicc az hogy nem a Microsoft van elmaradva, hanem visszafejlődött, az X360-on ULTRAGIGA felhasználóbarátabb a store, itt meg ömlik a pofámba a sok szines csempe azt tessék bogarászd ki mi kell, azt tetejébe van minden játékból bundle pl ami semmire nem használható felesleges csempe...

    Na mindegy, bocs ha ezzel rontottam volna el valakinek a napját, de hát basszus nem fogok hazudni, így érzem.

    Amúgy van ellentétben baromi fasza dolog is, amit ps4-en várok pl mint a messiást, az a twitch program, d így ahogy itt, hogy képes legyen szinkronizálni végre a nézőket, mert itt hála az égnek ha kilép valaki azt visszaszámolja, a ps4-en meg a maximum értéket mutatja mindig, ez annyira idegesítő hogy hihetetlen....

    Vannak jó dolgok meg rosszak.
    Tudom milyen amúgy a live, x360-nál volt a legjobb, szerintem ez a win10 egy fapados baromság....dehát ugye nem a menü a lényeg, csak akkor baj ha közben használni kell....
    De 2 hét után lehet jobban látom a helyzetet és változik a véleményem, de elég nehezen hiszem, mert itt nem látok reális esélyt arra hogy én nem találok valamit, hanem nincs.

    Amúgy az okádék szó az nem a konzolt minősíti ez esetben, hanem csak a menüt....
    Persze jobb 1 fokkal mint a PS3-é volt....
    Összeségében ha a 4 gép menüjét kéne sorrendelni: X360>PS4>X1>PS3
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 18:24:49
  • Totti5
    #163581
    Nem erről van szó. 5 perce látod. Szokd meg, tapasztald ki. Az előzőre sem volt időd, nem hogy a maira. Sosem volt rossz dash. Bár te azt írtad nagy betűkkel hogy "okádék"

    Normálisan, mint mindenki, nem kell szétcseszni a topikot.