176613
banner
  • darkSectorxxx #163660
    Egyetértek eszméletlen a minőség, persze amit mutattak uncsiban az azért már kapásból a karakterek minősége jobb, de ugye még nem jött ki.
    De egy biztos ha nem is a legszebb géming, de x1-re eddig tutira!
    Annyira éles minden és nem spóroltak a környezettel hogy már vicc kategória.

    Most énis meglepődtem de kurvára hogy miből lesz a cserebogár.
    Bár a Quantum Break-em is fog majd hasítani.
    Nekem eddig annyira nem dropol nem veszem észre, laggot sem észlelek, pont mint a 2013-as.

    De hogy ez a képélesség a táj a fények, sokszor mikor mondjuk esik-kel annyira durva az öszkép, ez minden ft-ot megért szerintem, és egy ideig a kalandjátékok királya lesz szerintem, bár még látni kéne a tartalmat mit rejt összesen de a hangulat brutális...na ilyen játékokat kéne.

    De ez hogy a faszomba megy xbox-on? Szerintem ezek is sámánok lehetnek, ezt nem gondoltam volna.
  • TDC Geronimo
    #163659
    Korábbi videókon nem tűnt akkorának a ugrás 2013as TRhez képest, de ez a PBR render csodákra képes. A jeget az elején percekig néztem :D
  • Moby
    #163658
    A többit majd hétvégén. Tényleg kikúrt jónak tűnik a TR, és egy kisebbfajta technikai csoda, de a helyzet az, hogy az agyam semmi máson nem jár, csak a Battlefronton...
  • Moby
    #163657
    Na majd ha meglátod a cutscene-t, ami inline render...áztábüdöskurvaélet!
  • Moby
    #163656
    TR gyorsjelentés:
    Legszebb játék a generációban eddig. Persze a frém a fos, de....geeeez. Nemhiszem el, hogy ez egyáltalán kijön ebből a mancikakompjúterből. A rendezés fergeteges, áncsártidebb az áncsártidtől. Fő van adva a lecke a nótinak.
    Inputlag: valami van, de hol van, hol nincs, és amikor van, akkor sem inputlag, hanema kamerakezelés van elbaszva. Engem ebszolájte nem zavar, nemigen kúrelom a kamerát. A sztori, a helyszín, a kalan, úgy minden őrültjónak tűnik.
    Dehogybazmeg...élve kúrja meg a fogtündéreket látványban (untildawn), az szimplán örjítő. Nemtudom hogyan csinálták.
    Ma csak kapkodom a fejem. Videógémingmágia van ma kérem.
    Mindenestre jó lesz újratolni tavasszal remaszterelve, faszafrémen.
  • darkSectorxxx #163655
    Baszott jó ez a TR.
    Szerintem jót tett neki hogy elsőnek csak egy platform! Szerintem kihozták amotorból amit lehetett....szép nagyon, és én nem érzem laggosnak.
  • TDC Geronimo
    #163654
    ááá 40% letöltésnél engedte hogy toljam, de a kurvája 20 perc után pont mikor siklottam lefele kötélen lavina elől kiírta hogy installál várjam meg lol.

    What a tease

    Mindenesetre hólisit ez is hogy néz ki...
  • darkSectorxxx #163653
    Indul a Rise of the Tomb Raider. Nem tudom mikor fogok aludni. :D
  • darkSectorxxx #163652
    Ja ezaz, csak oks megvolt a véleményed, most vagy holnap nézd vissza én mai napon mit szóltam hozzá, jó a stílus nem lágy, de leírtam kb mi a gondom vele. :)
  • w77d
    #163651
    nekem az eredetit is szokni kellett :D Ez sem tűnik sokkal bonyolultabbnak...
  • darkSectorxxx #163650
    Endor Survival 15 wave -> 38 perc
  • n000rbi
    #163649
    Ez a speeder bike chase is az Endoron Kikészülök
  • darkSectorxxx #163648
    :D
    Jo a menüben én is tudok lépkedni, de minden kézreáll, menüpont, elrendezés, menük, küllem?
  • w77d
    #163647
    bammeg délutáni gamelésnél még a régi volt a felület... kikapcsoltam a konzolt, megnéztem a meccset, majd most hogy újra elkezdtem csapatni már teljesen más a felület :D
  • abel0317
    #163646
    Bankszámla/bankártya nélkül is lehet a goldot "aktiválni" vagy az mindenféleképp kell hozzá?
  • Macccy
    #163645


    Téged most olvasztottak ki, Han?
  • w77d
    #163644
    nem tudom még, nekem elég kezelhetőnek tűnik
  • Macccy
    #163643
    Bár szeretném a multit ... hmm hmm ...
  • darkSectorxxx #163642
    Most ezt tolom 10 órát, de ja amúgy nem, bár nekem nem a látvánnyal van elsőrre problémám.
  • darkSectorxxx #163641
    Ja...és kíváncsi vagyok mi a véleményed!
    Ne olvass még vissza.
  • SlickAdam
    #163640
    teljesen mindegy, mert te nem ezt a verziot tolod majd.
    720p, rece-tenger, szar frem. de az összkep jo.
  • w77d
    #163639
    Megújult az xone felület? Mondom meccs után gamelek egy kicsit, erre teljesen máshogy néz ki minden, mint ahogy volt
  • n000rbi
    #163638
    Ahh most mentem egy kört x-winggel. Atyaég!
  • darkSectorxxx #163637
    Hát nem kicsit örülök a tapasztalataidnak, Remélem is hogy a Tomb-os részek vagy aminek itt megfelelnek nem 2 kar meghúzásából áll, és szeretem ha vannak felfedezhető cuccok, kicsit megállni 1-2 területen.

    Cska arra értem hogy gondolom a nagy területek eltérő dizájnnal rendelkeznek gondolom, havas részek, napsütéses, esős stb....legalábbis ezt várom.
    Huh ha azt mondod jobban élvezed mint a TR 2013-at nem tudom elmondani mennyire örülök, mert nekem a TR 2013 is nagy kedvencem és ha ez még egy lapáttal rátesz.huh.

    Ja és még annyit hogy technikailag milyen?
    Nagyon zizis a kép vagy nem gáz?
  • SlickAdam
    #163636
    palyak? nem marijo ez vazz

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    ez a TR sokkal több, mint az elözö resz. nem tudom mennyi ilyen nagyobb nyitott terulet lesz (gondolom nem sok), de mar ez az elsö is tele kincsekkel, titkokkal, gyujtogetnivalokkal. SIROK!!! marmint nem sirok, hogy SIROK! tombs. vagyis olyasmik. nem annyi, mint elözö reszben, hogy egy barlang-beugro es huzd meg a kart es kesz, tomb raider. ez mar inkabb hajaz a regi TR reszekre. remelem sok ilyen lesz! mert ezzel maris megcafoltak a felelmeimet, a rinyamat.
  • darkSectorxxx #163635
    ha tudnád rendelésre mennyi külföldről....
  • Selminar
    #163634
    Ja, Far Cry 4 a store-on 12190 Ft
  • darkSectorxxx #163633
    Én meg napi 5x nézem meg a QB képeit meg a Power-es videót, nagyon beteg lettem....nehéz lesz kivárni.
  • darkSectorxxx #163632
    BC 1 órája? van az sokkal több is.
  • Selminar
    #163631
    BC is mar elérhető 1 órája, mass effect 1-el kipróbálom holnap

    (műszakos munka nem rulez 18-6 h-v)
  • n000rbi
    #163630
    Egyetértek, már az install alatt is csak vigyorgok, kurva jó.
  • Moby
    #163629
    Az engine szétbasz mindent. A hangok beütik a szádat. A mechnaika tökéletes. A játékmódoktól leszarod a lábszárad.
    Az előbb Leiaként nyomtam az endoron. Letaroltam a pályát. 1 halál alatt 22 kill LOL
    De abba kellett hagynom kicsit rendbeszednem magam, mert annyira intenzív az egész, mintha fizikai munkát végeztem volna az elmúlt másfél órában :D
  • TDC Geronimo
    #163628
    Na majd jövőre BF5 meg ME meg single sw ezzel az enginevel...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.12. 21:43:40
  • Moby
    #163627
    Liveom van még 2 évig, psplus viszont nincs :)
  • Moby
    #163626
    Dobj félre mindent. Ez ez ez ezz...
    Izzadságban úszom, ezredmásodpercenként az epik momentek, kb mintha másfél órája BB bossfight menne. Már görcsben van a kezem
    Soha az életben ettől jobb starwars, és multi játékkal nem játszottam. Olyan csaták mennek, olyan a hangulat, mintha 12 éves lennék, csak átültem volna a mozivászon másik oldalára. Remélem jönnek majd a mapok, mert itt az alapok olyan szinten vannak a helyükön, hogy ettől jobbat nem lehet már csinálni. A Dice már azt is megcsinálta :D
  • darkSectorxxx #163625
    Na ez jöhetne konzolokra!

  • darkSectorxxx #163624
    Pályák változatosak?
  • SlickAdam
    #163623
    fasza ez a TR, csak pihennem kell, mert mar nem latok a zuppa fremtol.:D
    talan tul jo is ez a nyitottabb terület, ugribugri, gyujtogetes, ...
    nem egy gyors vegigrohanasra termett.
  • darkSectorxxx #163622
    Azaz, ja fasza bocs én a 6.5 órával azt hittem boltbol van rendesen doboz. :D
    Mert akkor még nyitva vannak a boltok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 21:07:06
  • darkSectorxxx #163621
    na Battlefront 18%....most indíthatom. :D