176613
banner
  • TDC Geronimo
    #163702
    Hát Szíriába már nagyon durván látni, kint is meg benti résznél is.
  • Moby
    #163699
    Lehet előrébb vagy mint én. Az első fél órájában egyetlen számomra durván zavaró zsizsmerákolást nem láttam, pedig eléggé pécés vérpistike vagyok néha. Olyan...hogyismondjam. Currgenes. :)
  • Selminar
    #163698
    Se starwars se multigame fan nem vagyok de alig tudtam leszakadni a Battlefront-rol...

    Mirrors Edge-et probaltam, leszedtem elindul de mikor kérdezi hova mentsen, a 2gb-os felhő tárhelyet ajánlja csak fel. Tehát az x360 jatekok a one-on nem tudnak a vinyora menteni? Mer ugy a 2giga felhő keves lehet.
  • TDC Geronimo
    #163697
    Nagyon szép, de a képminőséget nagyon elkúrták. Én nem tudom mit csináltak, de olyan zsizsegős meg recefice, mintha 900p se lenne. Jobban jártak volna 900p-s felbontással és valami normális AAval, mert kinti területeken rengeteget ront az összképen.
  • partizan182
    #163696
    "There's no need to hunt around for instructions. Just navigate to your Xbox One games library and any supported digital titles you own will be there. Hit manage game, then install"

    Mint az ecceregy. Gondolom amit hiányolsz az még nem BC kompatibilis.
  • Harlekin
    #163695
    Dehogy tudtad!
    Érthetően igen!Beteszed a lemezt majd x1 leszedi a netről a neki megfelelő verziót!Érthetően a lemezen lévő nem megfelelő neki,mert ha megfelelő lenne akkor eddig is használhattad volna!A lemez betéttele csak a játék meglétét igazolja,hogy jogosult vagy a használatára.Tudom,hogy ez így számodra kicsit bonyolult,de a lényeget talán leszűröd,ha legalább eddig eljutsz az olvasással!

    Csak,hogy ott nem lehet!!
    Talán azért,mert nem is ott kell!!Mivel minden digitálisan megvásárolt tartalom bekerül HOZZÁD a profilodhoz rendelve.A régi dashon a MY game felület legvégén volt!Tehát láttad a feltelepített játékaidat és utána 1 vékony nem túl vastag szürke vonallal elválasztva a feltelepített játékoktól sokkal kisebb ikonokkal 5 ös oszlopokba rendezve láthatóak voltak.Majd oda érve egy határozott stick jobra mozdításával odaléptél és nyomtál 1 A gombot tudod azt a zöldet ami közvetlenül a kék X től jobbra lent található és a piros B gombtól balra lent.Tudod a jobb kezeddel kell nyomni a hüvelyk újjal Nah szóval valahogyan így.A jobb kezed meg az amelyiken a kinyújtott kéznél a hüvelyk új balra mutat...Gondolom most is hasonlóan van az új dash felületen!De ha nem hiszel akkor keresgélj tovább nyugodtan a xbox.com-on!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.13. 13:19:39
  • darkSectorxxx #163694
    Én tudtam, a kérdés költői.
    Hol érem el, xone-on be kell tenni lemezt.
    Digi meg feltételezném max xbox.com-on, csakhogy ott nem lehet.
  • Totti5
    #163693
    Kiváló

    Leszedtem majd két kör Tomb Raider és Fallout 4 között belenézek, ha már 10 órát tolhatom ingyér.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.13. 12:48:47
  • TDC Geronimo
    #163692
  • Macccy
    #163691
    XD

    papa, te úgy csinálsz mint ha nem nindzsáztál volna itt az elmúlt hónapokban is ugyanígy ... látszik nem olvasol, vagy nem értelmezel

    Igen. Minden x360 cuccod, de főleg a digitálisak és -mielőtt megkérdeznéd - különösen az ingyen kapott goldos cuccaid, mind játszhatóak ONE -ról!


    Más: gyerekek, nekem ez az új dashboard eddig bejön, fenetudja, végigmentem mindenen, minden logikus csak darknak nem, mindent megtalálok, egy hangyányit még talán reszponzívabb is és mintha gyorsabban töltene be róla a game legalábbis a HALO MCC menüje most gyorsabb volt! visszakompatibilis Gears 1 nagyon tetszik, fasza ez na ...
  • darkSectorxxx #163690
    Digitális címeket is elő lehet varázsolni Xone-on?
  • TDC Geronimo
    #163689
    jéé volt gears 2 nekem digitalba nem is tudtam
  • darkSectorxxx #163688
    Én fényképeket csináltam, de mi kell ahoz hogy kiszedjem pc-re a png-t?
    Telepítsem ezt az OneDrive-ot?
  • TDC Geronimo
    #163687
    Mentés nekem is megy, megosztás nem megy twitterre, feedre stb
  • darkSectorxxx #163686
    6. Képen az a villámlás nekemis tetszett.
  • Totti5
    #163685
    No komment.














  • darkSectorxxx #163684
    Rosszabb :)
  • darkSectorxxx #163683
    Fasza! Tegnap még nem ment a 2-3.
  • darkSectorxxx #163682
    Ezután már elhiszem.
    Jó élességben tudtam hogy nem 1:1 meg a 30 fps videó nem tudja mutatni az élő 60-at. :)
  • Moby
    #163681
    Dehogy...darksectorral bartereltünk :)
  • Totti5
    #163680
    Gears of War 2 lemez betesz, letöltés indít.

    Csekpointnál meg-meg akad 1-2 pillanatra ( passz már nem tudom milyen volt 360on ).

    Nagyon korret, szépen fut 30 fps is megvan. Graf hibát vagy akármi mást nem tapasztaltam, Gyorsan betölti, minden rendben van vele.








    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.13. 08:54:52
  • Harlekin
    #163679
    Beteg vagy....
  • Harlekin
    #163678
    Lemezen vetted meg?

    OFF! dobj pár árat 32,64,128 as sd cardról,Ami gyors és olcsó is viszonylag...Kelleni fog pár darab,mert ez az egy amit hoztál semmire nem elég...
  • Moby
    #163677
    Ja. Fasza lenne valami prémium minőségű youtube! Fizetnék is érte. A játékok felét meg sem kéne vennem :D
  • Harlekin
    #163676
    Nem tudom mi lehet nálad,mert nálam is mindig megy a dolog van,hogy kicsit később enged megosztást(max fél óra múlva) de megy...
  • Moby
    #163675
    Az első fél óra alapján bőőven fel van adva a lecke a nótinak. A jáccatok-at csinálnám feszt. De nem a TR-t, hanem a battlefrontot. Mint játék olyan nagyon nem dob fel, és erre, emiatt elég a fél óra. Konkrétan az uncsi4-et meg sem venném már HA lenne sokkal jobb minőségű yotube, mer ez az egybites nyomdelőre-koversúter kb annyira köt már le, mint egy brazil szappanopera. Ez is olyan lesz, azért fogom tolni a kart előre, hogy láthassam a köv. helyszínt. A látvány érdekel, a többi az már....meh.
  • Harlekin
    #163674
    Nem véletlenül mondtam eddig is mindig,hogy a YT egy fos!!!Egy teljesen irreleváns képet ad vissza MINDENRŐL!!!Most tapasztalom igazán,hogy vettem a motorozáshoz kamerát.Az 1800p 60 fpsel rögzitett MP4 et ami a tv-n lefolyik!!!Közvetlenül vágatlanul YT ra feltöltve moslék minőségként jeleníti meg (és akár mit csinálok vele akkor is)...YT ALKALMATLAN 1 játék Grafikai megjelenés frém és minden vizuális VALÓSÁGOS releváns megítéléshez...Nem véletlenül basztattalak mindig amikor YT ra hivatkozva alkottál véleményt...Köze nincs a valósághoz!!!És akkor itt még mindig csak ugye a vizuális dologról beszélünk,mert a hozzá társuló játékélmény meg más tészta...
    Tehát aki YT videó alapján mond le 1 játékról vagy alkot véleményt az szépen kitölti a saját szegénységi bizonyítványát!!!
  • darkSectorxxx #163673
    Annyi igaz hogy felvételt x1 store-ból néztem Halo5 oldalán és már ott is mintha nagyon durván élénkebb színeket láttam volna mint a neten, télleg ilyen élénk a játék?
    Mert ezekhez képest a Youtube szerintem egy fakó valamit mutat. Vagy a jelenet miatt érezhettem szebbnek színekben?
    Bár köze lehet a tv-mnek is talán, mert a monitorom ugye kicsit sincs közel színekben meg feketében a tv-hez.
  • darkSectorxxx #163672
    Én is akartam fényképezni, ezt egy saját weboldalra lehet csak kimenteni?
    Mi a folyamat lényege?
    Mert rámentem a képnél hogy share, de azt írja próbálkozzak később, csak a mentés gombra tudtam nyomni.
  • Totti5
    #163671
    "Korábbi videókon nem tűnt akkorának a ugrás"

    Ónóóó. Már megint? ez már a 4. játék 2 héten belül :) lassan csak megtanuljuk hogy a TVdnek higgy, ne az internetek. ( ez úgy mindenkire igaz amikor yutub videóról megy vagyis rohadtul nem megy a kurrgen gfx szagértés :I )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.13. 06:48:14
  • Totti5
    #163670
    Tegnap kimentettem 6 képet minden gond nélkül. xboxdvr.com
  • darkSectorxxx #163669
    Ja bocs a látványra értettem meg a hangulatra, első tr nem volt ennyire "vad". Mármint a környezet. Szerintem.
    Írtam hogy tartalom ezután kerül véleményezésre. :)
  • SlickAdam
    #163668
    ja hogy SZEP a TR. akkor azt irjad gyerek, ne azt hogy "baszott jo"! :D10 perc utan... :D elsö fel ora kb. annyi, hogy nyomod elöre a bal analogot meg neha A-t hozza.

    de amugy tenyleg fasza, csak na... jaccatok!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.13. 01:34:15
  • darkSectorxxx #163667
    Technikailag az öszkép brutális, én írtam hogy azért a noti U4-e részletgazdagabb, de mint egy Tomb Raider hát és X1-en, hát.
    Nem gyenge, ebben a genben ilyen nincs de még hasonló sem ebben a stílusban....:D

    Érdekes, lehet ennek köre van az új rendszerhez?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.13. 01:32:17
  • SlickAdam
    #163666
    azert jo, hogy 30 perc utan mar megmondjatok, hogy fel van adva a lecke a notinak, meg "baszott jo a TR" (by Dark 40 perccel ezelött, de most jar a jatek 20. perceben kabe (Twitch alapjan) :D)

    hihi
  • darkSectorxxx #163665
    Basszameg mikor kimászom a vízből.
    Lara lehúzza a coffjáról a vizet a kezével!!!!!!!!! Mivan? :D
  • darkSectorxxx #163664
    Próbálgasd, nekem már megy a twitch, lenti linken....
  • TDC Geronimo
    #163663
    Nekem engedett képet, de megosztás megint nem megy... Ugyanaz van mint pár hete amikor hónapokig nem ment megosztás, utána magától megjavult, de most megint szar. Boxon ez kurva körülményes.
  • darkSectorxxx #163662
    Videókon azt vettem észre hogy semmi nem adja vissza az élőt, pl a Halo 5 vagy a QB amit néztem képeket x1-en hát a videóknak semmi köze hozzá, itt is ezt élőben kell látni mindenkinek, nincs mese...akartam csinálni képet de nem lehet még.....S

    Lehet mert stream-elek....
  • darkSectorxxx #163661
    Pontosan technikai csoda, és ezért nem szabad lebecsülni a "gyengébbik" hardvert, ez már így upgrade nélkül is mehetne pc és ps4 szerintem.