176613
banner
  • darkSectorxxx #163742
    Nem mindig ilyenek, általában eléggé objektivek, csak most valamiért undorral ült le tesztet felvenni a Zola.
  • darkSectorxxx #163741
    Hát ennyire nem szoktak parasztok lenni, de most ballábbal kelhetett fel a gyerek.
  • TDC Geronimo
    #163740
    Hát ez a TR nekem nem lesz egy egyszerű játék. Valami oknál fogva késztetést érzek, hogy kitakarítsam a mapot, ahol épp vagyok. 4 órát toltam, de szerintem storyba még lófaszt se haladtam. Na még az a tomb, na még az a cave, na még megcraftolom ezt meg azt. Aztán 1 óra elment és semmit se haladtam előre storyba
  • TDC Geronimo
    #163739
    BChez nem kell gold, elvileg simán le tudod szedni
  • abel0317
    #163738
    Na akkor megkérdezem megint. És nem akarom itt megzavarni a TR kibeszélőt de gyk-n meg egyéb fórumokon csak trollok vannak....
    Na szóval ugye ha megveszem a gears of war ultimate ed-t akkor ahhoz járnak az előző prevgen-es gears részek is és az lenne itt a nagy kérdésem, hogy azokat én letudom majd úgy is tölteni, hogy nincs gold tagságom? Thx
  • TBTPumpa
    #163737
    Crystal Dynamics üzenete a magyar TR rajongóknak
  • Moby
    #163736
    Belenéztem a videóba. Kár volt. Ez a youtube efyik rákfenéje. Tonnaszám termeli az ilyen értelem nélküli balfaszsenkiket.
    De amúgy mér néztek ilyen szart?
  • TBTPumpa
    #163735
    Overwatch
  • Moby
    #163734
    Ki a faszom ez az OW?
  • Totti5
    #163733
    Nyugi, majd menni fog minden, miután lement az update és beáll a rend. Használd azt amit mondtam...
  • Totti5
    #163732
    "ez az OW szerint egy ujabb 2013-as TR"

    Vicces is lenne ha autóverseny jött volna ki TR név alatt. Tipikus, egy kitalálja a többi 100 fújja. Reméle ezután minden számozott ( vagy éppen nem ) sorozat új részénél elmondja hogy olyan mint az előző. Kíméletlenül meglepő dolog.
  • Kongy
    #163731
    OW-nél köztudottal utálják a TR-t, az Underworld-öt meg a Legend-et is lehúztak, pedig azok elég korrekt játékok voltak.
  • TBTPumpa
    #163730
    Pedig van előrelépés, nem csak Lara modelljét illetően (mondjuk ez a legszembetűnőbb). Elég összehasonlítani a TR Definitive Edition-nel, elég sok különbség van (pályadesign, részletesség), csak a vak nem látja. Az előző részben hol és mikor voltak olyan szintű átvezetők, és kidolgozott Tomb-ok mint itt? És Lara is mennyivel emberibben, reálisabban néz már ki itt. Na ugye...

    Kezdem azt hinni, hogy direkt trollkodnak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.13. 17:48:16
  • darkSectorxxx #163729
    Ja értem. :D

    Te én elviselek mindent, de most baromira nem értek egyet Zoly-val....MIAZ hogy az első TR után látványban semmi meglepőt nem fogunk tapasztalni, most vagy ő játszott képcsöves tv-n vagy nekem van valami superior TR-em.....
    Ez BAROMSÁG.
  • TDC Geronimo
    #163728
    Nekem se megy, nem is fog, miértjére válasz nincs. Egyszer majd talán megjavul, mint nekem múltkor
  • TBTPumpa
    #163727
    Nem ebbe a topikba való.
    De amúgy az Otherworld a PS4-es és PC-s játékosokat. Ezért is írtam, hogy lehet menni anyázni!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.13. 17:39:55
  • darkSectorxxx #163726
    Ki aláz kit?
  • TBTPumpa
    #163725
    Mindegy, mert a végén a PC-s tábort is alázzák, csakhogy érezze a PC-s tábor, mennyivel alsóbb rendű. És a PS4-et is, hogy hogy mert rinyálni az exkluzivitás miatt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.13. 17:34:03
  • darkSectorxxx #163724
    Srácok.
    Ez az én egyik gondom most.
    Már kipróbáltam pár dolgot, mielőtt itt kérdeznék, hátha hiányzik valami, le kell töltenem, de Onedrive is megvan stb és nem enged....
    Profil vagy játéktól független semmit nem oszt meg!

  • darkSectorxxx #163723
    És? Csak mert más a véleményük?
    Nekem nem baj ha ők lehúzták.

    Egy baj van ezzel hogy pár ember, mint egyik haverom is megnézte a videót, egy gameplay-t nem látott még a játékból és azt mondta:

    Hú ez az OW szerint egy ujabb 2013-as TR....ez akkor nem éri meg....

    Mondom ki ígérte hogy még1x rebootolnak?
    Mert hogy ő azt hitte akkora modolás lesz mint a 2013 és az előtti Tomb-ok között....Mondom jó beszélgetést megszakítom MOST!

    A végeredmény az hogy áthívtam hogy játszon vele és nézze meg inkább.
  • TBTPumpa
    #163722
    Lehúzzák, szóval lehet menni anyázni!
  • darkSectorxxx #163721
    Én is most nézem hogy felkerült. :)
  • darkSectorxxx #163720
    Hát fing jött. Bezacskózta nekem Moby nehogy elszáljon. :D
  • TBTPumpa
    #163719
    Rise of the Tomb Raider - Otherworld Zoly megmondja a tutit
  • TDC Geronimo
    #163718
    Ezek a cavek meg tombok nagyon jók
  • abel0317
    #163717
    Hello, a gears ultimatehez ugye jár az összes eddigi prevgen-es gears is de azt akkoris letölthetem ha nincs gold tagságom?
  • n000rbi
    #163716
    Korábban jött a Mikulás?
  • darkSectorxxx #163715
    KÖSZÖNÖM MOBY!

  • darkSectorxxx #163714
    Ja bakker most olvastam hogy azért nem láttam még ezeket, mert ez csak állítólag ma reggel valamikor lépett életbe, tegnap mégé csak simáán pár játék ment, nem jelent meg senkinél a könyvtárban semmi, ez állítólag mától van csak, így akkor már érthetőbb.
  • darkSectorxxx #163713
    Ja hogy autómatikusan megjelennek, az is poénos hogy van 120 játék ami már megy a lista szerint, nekem meg egyiket sem hozza be, na mindegy majd most ránézek hátha reggel óta frissült valami.

    Köszönöm amúgy.
  • darkSectorxxx #163712
    Dehogynem tudtam, mivel szó is volt DLC-kről az pedig nem dobozos....csak valaki írná már meg hol találom ezeket, erre akartam kilyukadni, csak mikor eddig egyértelműen rákérdeztem, senki nem válaszolt. :D
  • Moby
    #163711
    Tippeket kérnék a Battlefron beszerzésére, merhogy ez kis sneci 71,91S$ A 100 dodó kártyát meg nem venném meg.
    Tik hol/hogyan veszitek?
  • Kongy
    #163710
    Ment a válasz. Nem tudom mikor csinálják már meg, hogy kijelezze az sg ha üzenetem jött...
  • Moby
    #163709


    Kongy: PM.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.13. 15:44:13
  • Kongy
    #163708
    Na toltam 2 órát a TR-t, eddig nagyon tetszik, az eleje fenomenális volt. Most viszont attól félek, hogy Szibériában le fog ülni a dolog, és egysíkú lesz ez a havas helyszín. Egy pillanatig a Szíriai résznél az elején reméltem, hogy kicsit változatosabbak lesznek a helyszínek, mint az előző részben. Kicsit vissza is jött az a régi TR-feelingem, nagyon jó volt pedig.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.13. 15:42:10
  • TDC Geronimo
    #163707
    Csak megjelenés után
  • Moby
    #163706
    Battlefront: ha megveszem, akkor is vége a dalnak, ha lejár a 10 óra, és csak megjelenés után tolhatom megint?
  • Moby
    #163705
    PIXELENKÉNT elemzem és csodálom a játékot


    (DATASS)
  • TDC Geronimo
    #163704
    Hát fél óra alatt már oda kellett volna érned :D
  • Moby
    #163703
    Ha odaérek, igérem jövök fröcsögni!