176613
banner
  • Kongy
    #163946
    Engem nem érdekel melyik folytatás más szériában mennyit változott. Nekem nem jön be ez a rész, nem üt akkorát, mint az előző. Unom. Ennyi. Téma lezárva.

    Helyszínben lehetett volna újítani, de kajak helyenként, mintha a 2013-ast játszanám. Legalább tették volna az egészet Szíriába... Nade mindegy, én mindent csak fikázni tudok, evvan. Jöhetne már a Battlefront, hogy végre valami értelmessel játszhassak.
  • TDC Geronimo
    #163945
    UC4be is pl a mászható felület úgy nézki, mint TRbe. Akkor most az is TR? :D
  • Totti5
    #163944
    S minek új HUD amikor az előző jó volt? hangokban minek új aminek a hangja adott és nem lehet csuvakka ordíása egy akárminek ha annak az a hangja? mászható helyek az ACban, Unchartedbn, és minden sorozatban ugyan azok, minek változtassák meg?

    Valami olyanba kössetek bele aminek van értelme is...
  • TDC Geronimo
    #163943
    De, úgy van ahogy mondod, ezért folytatás. Hogy aktuális dolognál maradjunk. Fallout 3 és 4 között mi a különbség? UC részek között? De iderakhatod bármelyik sorozatot. Alapja mindnek ugyanaz csak más történet, helyszín, kisebb nagyobb finomítások stb. Aki merőben mást várt az nem ennek a játéknak a folytatását várta.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.15. 20:13:53
  • Totti5
    #163942
    Már megvettük, tudjuk milyen.
  • Ulthane
    #163941
    Ez igaz, de neki nem ez a problemaja. Hanem, hogy a hangok (effektek) is ugyanazok, a hud szinten, az egyik NPC rohadjak meg szerepelt az elozo reszben. A maszhato szikla ugyanazzal a texturaval van behuzva, ugyanaz a koncepcio, nulla ujitas.

    Ha nem tudnam, hogy ez az uj resz, hanem valaki azt mondana, a 2013-as, elhinnem.
  • SlickAdam
    #163940
    The Legend Of Zelda -> Zelda II: The Adventure Of Link :P
  • Kongy
    #163939
    Bírom bazdmeg, hogy elmondom a véleményem, és emberek próbálják megmagyarázni, hogy az nem úgy van :D Szóval inkább megtartom magamnak, hogy nem istenítem az aktuális gyöngyszemet! 10/10 lett az új TR, vegyétek, GOTY!
  • TDC Geronimo
    #163938
    Azért mondhatnátok olyan sorozatot, ahol a következő rész merőben más volt, mint az előtte lévő. Olyan hülye érveitek vannak, hogy hihetetlen.
  • Moby
    #163937
    Ja. Elég nagy fasság.
  • Ulthane
    #163936
    Nekem is ez az erzesem, de engem szorakoztat a jatek. De minden ugyanaz benne, mint ket eve.
  • misiizsai
    #163935
    Sziasztok! :)
    Utána jártam jobban ennek a táp témának.
    1.Lehetőségem hogy valahonnan rendelek EU-s tápot de sehol nem találtam.Holnap próbálok beszélni MS-el.
    2.Xbox 360 Fat táp átalakítóval és elvileg úgy működik a One.
    Az lenne még a kérdésem hogy ugye már nincs régiózár? Vagy is tudok majd itt az amerikai Oneal itt vett játékot is játszani? :)
  • Totti5
    #163934
    Nem, ez egy új játék. Új helyszín, új pályák, új történet, új karakterek. Az ellenfelek zsoldosok, akik nyilván nem fognak propelleres bézbólsapkában nyalókával a kezükben ugrálni. Hasonlók mindig, hasonló van az Unchartedekben vagy hasonló volt az Army of Two vagy a Max Payne 3ban vagy... vannak kategóriák amik a nehézségi szinteket adják. Milyen fegyverrel, milyen páncélban. Ez van, háborús játékban katonákat kellett ölni 20 éve is, autós játékban autókat kellett előzni 20 éve is, akárcsak ma.
  • gduck
    #163933
    Na elfogyott a 10 óra SW :( Köcsögség, hogy hiába van megvéve nem lehet játszani vele. Persze a kezdőképernyőn az van TRIAL vagy vedd meg. Picit se félrevezető :) Legalább erre az egy hétre mást írtak volna oda XD
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.11.15. 19:17:43
  • Macccy
    #163932
    Mondom én ...
    [URL=http://m.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116192007&no=163879]#163879[/URL]
  • Moby
    #163931
    Az Ubisoft név egy 13 stúdiót foglalkoztató konszern. Emberórában számolva náluk sem készül kevesebb idő alatt egy játék, csak emberből van sok náluk :)
  • Kongy
    #163930
    Az még gázabb akkor :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.15. 19:04:15
  • TDC Geronimo
    #163929
    AC játékok is 3 évig készülnek ám, csak megsúgom...
  • Kongy
    #163928
    RePÜlt :D

    Ahogy egyre inkább haladok a TR végefele, úgy egyre jobban azt érzem, hogy ez egy áttextúrázott TR 2013. :D Majd meglátjátok mire gondolok. Még a játéktér, és az ellenfelek is ugyanazok, mint ami az előző részben a végefele volt, beszarás. :D Akkor fogok befosni, ha a főellenség is ugyanaz lesz jellegében, csak más kinézettel. Csak azt nem értem ehhez minek kellett ennyi idő? Ezt a Ubisoft 1 évente megcsinálja.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.15. 18:28:19
  • Moby
    #163927
    Privi ment.
  • Moby
    #163926
    Na, ezt úgy kell elgondolni, hogy a játék amikor akar valamit a rendszertől (kontroller, játékmentés, akármi), akkor kéréseket küld az OS-nek, mer az neki egy másik entitás (más-más virtualizált rétegen futnak). Ez a két rendszernél hótmás, de egy szoftveres réteggel megoldható az átjárás. Ezt hívják ők emulációnak, de ez annyi, hogy a 360 os szükséges részeit kipakolják , és jelesül az itt paravirtualizációban fut a játék rétegében.
  • Moby
    #163925
    Na, ppayllal nem megy, kártyával igen. Hogy mé, azt nemtudom, de má le is szarom.
  • Moby
    #163924
    Nyilván, mivel belenyúlni a kódba nem akarnak(funkcionálisan). A 360 rendszer mer egész más, mint a one-é. De itt megint nem olyan emulációra kell gondolni, mint a platformemulátorok esetén.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.15. 17:24:09
  • Harlekin
    #163923
    Én még ezzel nem találkoztam...
  • darkSectorxxx #163922
    Ja értem, csak érted ha mosdt kéne valami játék érdekelt volna, külön profilra megvettem volna, elintéztem volna, te játszhattál volna a saját profiloddal, és az árát feleztük volna.
    Nem gond ha nem kell, csak szólok hogy én legalább 3 címet vennék, persze először csak 1-et a 3-ból, csak kellene valaki felezősbe. :)

    Nekem meg az sem baj ha minden játékhoz más profilt kell használnom.
  • darkSectorxxx #163921
    Az úgy elég kerek. :D
  • orichalcos
    #163920
    The Xbox 360’s OS is running in a virtual machine, much like the Xbox One OS’s themselves, so that the Xbox One can’t differentiate between it and a native game.

    Tehát ha jól értem, a játékok natívban futnak, csak a One kompletten le emulálja a teljes Xbox 360-as rendszert.
  • Tommy H
    #163919
    Ja én csak a játékaimat osztanám meg.Ez a Szingapúri valami nem igazán érdekel.

    Most megadtam neki account adatokat.Belép vele és letölti a játékokat.Talán így sikerül,ha nem is ez a Homeoltatás vagy mi:)
  • Moby
    #163918
    Próbálom megvenni a battlefrontot szingapúrból, de mikor fizetném a kártyákat, 75550-s hibával elutasítja. Volt már vkinek hasonló?
  • Totti5
    #163917
  • darkSectorxxx #163916


    Kupolaváros.
  • darkSectorxxx #163915
    Nekem Moby mutatta...

    Ha valami kell de nem találsz partnert, szólj, Gears, Sunset, Forza H2 már azonnal kell nekem, a többinél esetleg tárgyalhatunk, lehet nálad home-olva a profil ha kell.
  • Moby
    #163914
    Nem jól érted. Az asseteket, mesheket, audiot, minden szart megtartanak, de a kódot átforgatják. Nincs semmiféle emuláció (se jit, se normál interpreter, semmi), natív kód fut.
  • Macccy
    #163913
    "It is essentially the exact same code," Rayner replied. "The Xbox team converts the 360 game and 360 flash PPC executables into native x64 executables, packages those up with the 360 game assets, 360 flash and emulator as a regular Xbox One game, and publishes it."
    (Mike Rayner, The Coalition)

    Szóval ha jól értem emuláció az, mind egy kis virtual machine image, benne van minden ami kell.
  • Tommy H
    #163912
    Hali.
    Ez a Home dolog,hogy működik?PS-en már megvan de itt is szeretnénk összehozni valahogy
  • Harlekin
    #163911
    A home parterségből adódó játékokat is leszedi mind a 2 félnek.Már ebből adódóan is értelmetlen lenne,ha pont a lemezest csorbítanák...
  • kutyakiki81
    #163910
    Nekem is tetszik,de azt írja hogy 18órát játszottam a Guitar Hero Live-al, ami lehetetlen....
  • SlickAdam
    #163909
  • orichalcos
    #163908
    Hm, na most visszanéztem az akkori cikkeket, és tényleg így volt, aztán visszakoztak. Elnézést a dolog miatt, én emlékeztem rosszul. :(

    "az en kerdesem az volt, hogy a 360-as BC-s jatekokkal esetleg megis eljatszottak-e titokban. mert lemezberakas es letoltes vanik."

    Nem játszották el. A BC bejelentésénél már azonnal mondták, hogy a lemez csak az azonosításhoz kell, az adatokat azokat Live-ról szedi le, mert azok kellenek a rendes működéshez. Viszont lemez nélkül ugye nem működik a cucc, csak ha az accountra is meg van véve a játék. :)
  • SlickAdam
    #163907
    elöszöris:
    2013-ban az nem terv volt, hanem frikkin fact. aztan jott a nép haragja es visszakoztak a csirak.

    az en kerdesem az volt, hogy a 360-as BC-s jatekokkal esetleg megis eljatszottak-e titokban. mert lemezberakas es letoltes vanik.

    akkor miert 2013-rol beszelsz? irrelevans.