176613
banner
  • orichalcos
    #163906
    De mondom, mert ez még csak terv sem volt (valaki elindított egy szóbeszédet és azt átvette mindneki), te meg azt írtad :) Le vagy lassulva így reggel? :D
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.11.15. 11:59:34
  • darkSectorxxx #163905
    Jó csak mennyire, kíváncsiság. :)
  • SlickAdam
    #163904
    nemmondod...
  • Totti5
    #163903
    Válaszoltam.
  • orichalcos
    #163902
    Ezt nagyon hamar elvetették, jóval az Xbox One premier előtt. Sőt, hivatalosan nem is volt megerősítve soha.
  • SlickAdam
    #163901
    graphics video vegen az XO-s input lag tenyleg durva. engem zavarna.:(
  • SlickAdam
    #163900
    most hogy jon ide a PC meg a PS4? ne botoskodjal gyerek!
    vanik-e amit irtam, avagy nincs? semmi mas nem erdekel.
  • SlickAdam
    #163899
    pretty stable 30 az eleg bullshit. basszus ott van a bizonyitek a videoban. rendre 25-be nez, s ahogy sejtettem, ehhez meg a szar pacing is hozzajön (ezert a kamera rangatasok). mindenesetre vallalhato ja.
    de jo lett volna video a jatek legvegeböl is.:D hihi
  • Totti5
    #163898
    Majd akkor lesz ilyen ha a Sony is feltalálja és akkor kéz a kézben jön. Pc már ilyen ugye.
  • SlickAdam
    #163897
    ezert kerdem, hogy esetleg bevezettek-e titkon a 360-as BC-vel. nemtom, kerdem.
    jajj de lassuak vagytok ma reggel.
  • Totti5
    #163896
    De ilyen sosem valósult meg...
  • SlickAdam
    #163895
    az okes. csak az volt a regi XO-s terv, hogy berakod a lemezt, regisztralja, aztan onnantol senki mas.
  • Totti5
    #163894
    Na szóval eljött a pillanat is. 2 év után az első végzetes kifagyás és a mentés is kuka ( van 10 perccel ezelőtti, mentek mint a kis angyal, RPGknél ). Naná hogy Bethesda.



  • TDC Geronimo
    #163893
    Digital Foundry Face-Off: Rise of the Tomb Raider on Xbox 360

    Ultimately, what we have here is one of the best down-ports we've seen in a while. Transitioning a game from a modern platform to less powerful hardware is not a trivial task. The sheer number of technical features included in the Xbox One version seems to suggest that Crystal Dynamics went all-in from a visual perspective during its creation - it does not feel as if its vision for the game was limited by the need to release the game on Xbox 360.

    tl;dr
    - native 720p
    - fxaa
    - 360 has less shimmering thanks to less materials
    - shadow resolution is less than half of xbone
    - no tessellation
    - no tressfx
    - pretty stable 30fps, a lot more drops than the xbone, but also occasionally performs slightly better thanks to a much lower load to deal with
    - has a lower quality SSAO solution
    - low quality texture filtering
    - input lag on 360 is noticeably better than xbox one
    - completely serviceable version of the game
  • TDC Geronimo
    #163892
    Hiába szedi le, indításhoz bent kell lennie a lemeznek ugyanúgy
  • SlickAdam
    #163891
    es ha utana odaadom ugyanazt a lemezt a spannak, neki is leszedi? vagy titkon bevezettek 360-as jatekokkal a launch-kor tervezett regisztraciot?
  • Moby
    #163890
    A psnow-nak mi köze van ehhez?
  • Old_Raiden
    #163889
    Köszi a választ !

    Akkor ennyi erővel ezt a Sony is megtudná csinálni, ha akarná ugye. De akkor ki költ a PS NOW-ra ?
  • Totti5
    #163888
    Nincs sehogy. Ami megvolt az automatikusan tölthető, ami lemezen van azt berakod és utána letölti ( nyilván nem fog lemezről futni semmi és nem is telepít onnan semmit ). Minden digitálisan szed le. Magyar lokáción a Gears of War és minden más játék ami magyarul jött ki, magyarul fog futni ugyan úgy mint 360on. Minden tök ugyan úgy, ugyan az.
  • Moby
    #163887
    Megy.
  • darkSectorxxx #163886
    Csak kérdezem, ha ilyen lenne. :)

    De azt akarom megnézni hogy hálózaton kívül megy-e ez a dolog. :)
  • Moby
    #163885
    Semmiféle emulációról nem volt szó soha.
  • Old_Raiden
    #163884
    Szevasztok !

    Hogy van ez a visszafelé kompatibilitás ?
    Tényleg nem is a 360-as lemezt játssza le a One, hanem valamit hasonló adatott szipkáz le a Live-ról és azt nyomjuk emulációként ?

    Most akarok venni XOne-t a Gears sorozatért. Tudom, hogy most, ha megveszem az Ultimate kiadást, akkor dec 31-ig megkapom a 4db X360 részt. Ezeken a digitális verziókon lenne hun felirat ?
    Mert ugye 2-3-Judgement lemezesen magyarul jött ki. De ezt is baszhatom, ha valójában nem ezt játssza le a gép.
    Utoljára szerkesztette: Old_Raiden, 2015.11.15. 09:51:03
  • Totti5
    #163883
    Néztétek az új acsi felületet?

    Minden játéknál kiadja a legfőbb dolgokat. Nagyon jó. ( nem tudom ilyen volt e előzőben, de ott az acsikat nem szívesen néztem azon a felületen )
  • Moby
    #163882
    1. Miért akarnád megosztani idegenekkel??
    2. A neted ehhez rohadtkevés.
  • darkSectorxxx #163881
    Na belőttem a Win10-et, megnéztem a stream-elés, nem rossz, csak annyi hogy necces nagyon idegeneknek megosztani, mivel bármikor belenyúlhatnak, és elindíthatják a stream-et win10-ről annak ellenére hogy te nem akarod, és mivel 2 irányítóval is megy egyszerre, X1 + Win10-en ha van kontroller, ezért csak konzol kikapcsolásal lehetne megakadályozni ezt a féle belenyúlást a gépbe.

    Még azt akarom meglesni hogy van-e köze a profilokhoz, illetve ha nem hálózaton bellül vagy akkor hogy lehet belinkelni az xboxot az APP-bak, de érdekes fícsör.
  • darkSectorxxx #163880
    Hogy kell átadni az irányítést win10-re?
    Streamelésnél van ilyen funkció?
  • Macccy
    #163879
    Ááááh, én már régóta tudom a megoldást a játékos világ first world problémáira: egy évig azaz 365 napig nem engednék megjelenni semmit! SEMMIT! Egy kibaszott pac-man se jelenhetne meg, nem lenne új játék semmi! Akkor mindenkinek lenne ideje annyit játszani a meglévő és a RÉGI cuccokkal (úúú ez a BackComp Gears of War nagyon jól jött), amennyit a becsületes designerek, programozók, zeneszerzők és színészek beletettek munkát. Nem lenne eszetlen nagy ész osztás meg szakértés a youtube-on, hogy mi miért szar (ezekkel a videókkal is rakás lóvét keres a sok fotelceleb és egy részük röhög a markában, mert a rage az clickbait ugye, ami fizet, ő meg boldogan játszik tovább), se a fórumokban. Tuti mindenki sokkal jobban értékelné azt ami van, később meg mindent ami jön!

    Ja és mellékhatásként az emberkék kimozdulnának néha, az se rossz ... Persze ha világhatalomra kerülnék, ezt a programomat csak a Quantum Break megjelenése után indítanám be!
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.11.14. 22:00:41
  • darkSectorxxx #163878
    Miért kockás minőség az megfelel TBlint-nek? :D
    Vagy milyen feltöltésed van neked? :)
  • Totti5
    #163877
    Nem neked ment. A hülyézésért meg külön köszönet. Hajrá.
  • Renjike
    #163875
    Most mindenki szidja a TR-t az újítások hiánya miatt, közben az ugyan ezt a stílust és játékmenetet biztosító Unchartedben sem volt semmi fejlődés a részek között. A grafikát leszámítva de az itt is van, csak nem látványos mértékben.
  • Moby
    #163874
    Ha lenne publikus IP-m, mondanám hogy told le a gépemen a larát egy win10-ről, de sajnos januárig ez informatikailag kivitelezhetetlen nálam.
  • Moby
    #163873
    És ezennel itt most megfogadom, hogy az idén ez volt az utolsó új játékom amit veszek (vagyis még az AC Syndacte rendelésem átveszem ha megjelenik, illetve még veszek pár régi lemezes pécé játékot karácsonyra magamnak :DD)
  • TBTPumpa
    #163872
    Mindjárt megjelenik úgyis! Pár napot ki tudsz húzni - addig tudod tolni a TR-t.
  • Moby
    #163871
    Mondjuk így legalább a köv két napban letolom larát.
  • Moby
    #163870
    Én-e?
    No, szerintem kérdezz rá a srácokra itt, milyen az, amikor rage-elek


    /de lehet minnyá tényleg fogok, mer lejár a battlefrontom :((((((((((((((((((( kibaszott egy drog ez
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.14. 20:27:56
  • TBTPumpa
    #163869
    Most épp te ragelsz és nem én!
  • Moby
    #163868
    Félreértés ne legyen, fogalmam sincs, hogy szar-e, alig toltam 1-2 órácskát (és amíg tart a battlefront 10 órám, addig esélytelen, hogy ez elmozduljon), szal lehet akár szar is. Csak én nem tolom róla a posztfolyamot, hanem megnézem, oszt eldöntöm.
  • Totti5
    #163867
    Nem ronda. Def kiadás is gyönyörű ma is.
  • Moby
    #163866
    És te akkoriban is ott ácsingóztál a lelátón, és toltad a rage-et? Többet posztolsz róla mint azok, akik tolják, de minden második posztod arról szól, hogy a játék szar, a ms geci, és a fokhagymák. Küldetéstudatból nyomod, vagy csak nem jutott kukoricaföld?