176613
banner
  • darkSectorxxx #163986
    Ahogy néztem márciusig, semmi jó játék nem jelenik meg....:D Zsír!
  • TDC Geronimo
    #163985
    CD a set piecekben még fejlődhetne, mert az összes abból áll, hogy törik, robban, szakad, esik körülötted minden te meg futsz előre. Látványos meg minden, de lehetnének kicsit kreatívabbak.
  • darkSectorxxx #163984
    Oké srácok!

    Szupporttal beszéltem, értitek, szupporttal!
    Megoldódott a HDMI IN probléma! Na de mi volt a megoldás? Valszeg ki nem találná senki.
    Egy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    KIBEBASZOTT SZUTYKOS
    módon el volt rejtve az új rendszerben, ami ezelőtt egy sima app volt.

    A vicces nem az hogy el volt rejtve, mert az egy dolog, hogy semmi köze a nevének a funcióhoz, de módon egy láthatatlan menübe tették, amit amúgy a büdös életbe nem találna meg senki ha nem böngésznéd szét 24 órát a menüt, sőtt nekem 2 hét sem lett volna elég ehhez hogy mmegtaláljam!

    Microsoft rendszer mai állása eddig 1-1.
  • darkSectorxxx #163983
    Ugye az megvan srácok hogy ha előfizetek EA Access-re, és le akarom mondani az előfizetést akkor lehet kérni visszatérítést a megmaradt időre arányosan?

    WHAT A FUCK??!!%% lOL Ilyet, ha 1-2 nap alatt kihasználnám a játékokat, lenyomnám a 10 órámat, azt akár 100-200 ft-ból is megoldhatnám. :D
    De nem vagyok geci.... :)

    Hát basszus ez biztos csak nekem új, de ilyet máshol is szívesen látnék. (x360 idejében ilyen pl nem volt, igaz akkor a weboldal menürendszere is más volt.)
    Az brutális lenne ha ezt a gold-al is meg lehetne oldani. :DDDD


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.16. 16:19:44
  • Ulthane
    #163982
    De mit vársz egy játéktól, tolsztoji mélységeket? Előre tudni lehetett, hogy ez ilyen lesz. Szórakoztató, élvezetes, a maga hibáival együtt, és kész. Szerintem helyén kell kezelni.
  • Harlekin
    #163981
    Tegyük hozzá,hogy CSAK azoknak akik fikázni akarnak és eszükben sincs játszani csak legyen konzoluk,hogy az előző 2 dolgot tehessék!
    És szentül hihessék,hogy ők a tutik ,mert van konzoluk,de nem játszanak.
    Mi akiknek szintén van konzolunk és játszunk is használjuk is,meg faszok vagyunk,mert minden szarral játszunk!!!
  • Harlekin
    #163980
    GRAT!
  • gduck
    #163979
    Nekem az is tetszik, amikor megnyomom a view és a menu buttont egyszerre ;) Tiszta X360. Ráadásul mindig mondja hogy előzőleg másik X360-on voltam bejelentkezve :D
  • Tyrant01
    #163978
    Ja és megint nem volt mivel játszani az elmúlt évben:

  • Tyrant01
    #163977
    Jövök utánad :-)

  • n000rbi
    #163976
    Válasz is.
  • Moby
    #163975
    Ment egy privi.
  • darkSectorxxx #163974
    Nekem sem laggol egyiksenem, na jó a 4. részt nem néztem....
    Viszont az a dolog hogy az emlékek megszépítették a játékot, igaz, főleg az első részt, az ocsmány. :D

    Most meg hogy kipróbáltam mind3 Gears-t, és utána rögtön lenyomtam a Gears 4 gameplay-t, egyértelmű volt a generációs eltérés.
    Persze nincs ezzel baj, ez így van rendjén.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.15. 23:04:47
  • Macccy
    #163973
    Ne is mondd bazmeg, ez a Gears of War 1 elkapott kurvajóó ÉS NEKEM nem inputlaggol. Semennyire. Hogy ez most azért van e, mert akiknek laggol annak hiperérzékeny PCMR reflexeik vannak, vagy csak szimplán peches, magasról leszarom. Nekik rossz. Nekem sirály! :)

    Alig várom, hogy elhozzam otthonról a poros x360 lemezeket ...
  • Moby
    #163972
    Amúgy kurvajó ez a stat az új rendszerben. Egyre jobban kedvelem ezt a új dashboardot. Nem megy még minden zökkenőmentesen, de jók az elképzelések. Kipróbáltam végre ma a BC-t is. Perfekt. Cuki, ahogy bebútol a 360 :) (és adja szépen a pofonokat, hogy mennyire megszépítette az idő a prevgen emlékét LOL)
    Jó cucc ez na, ha már konzolozásra adom a fejem, szívesebben kapcsolom be, mint a másikat.
  • Moby
    #163971
    Ezt(de fentvagy a barátlistámon is, szerintem ott is tolja):
  • gduck
    #163970
    Gratula! És mit adott érte?

    17? Úgy legyen! Nekem ezt írja: Play it on 19/11/2015 :(
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.11.15. 22:30:41
  • Moby
    #163969
    Nekem meglett :)
    Milyen csütörtök? :) SGstoreban vettem, 17-én nyílik.
  • gduck
    #163968
    Csütörtökig van időd, gondolom nálad is elfogyott a 10 óra :)

    UI: Nekem a "TRIAL" achievement nem jött össze (500 online gyilok a TRIAL 10 órája alatt)
  • Moby
    #163967
    Zseniális, csak egy rohadt nagy baja van: együtt jelent meg a Bfronttal. Így meg az van, hogy kissé céltalanul lépegetek ki a TR-ből, és nyomkodom a Bf ikonját, hátha.
    Most ez így olyan rohadtul nem köt le :( Inkább harcolnék az endoron :(((
  • gduck
    #163966
    Minden részben lődözés, ugra és bugra és logika. Erről szól az összes rész! Szerintem meg az előző és ez a rész is zseniális :P

    Ja és csak úgy üzenem a Gurusoknak: AZ ELŐZŐ RÉSZBEN NEM TAPEROLTA A VIZES LÓFARKÁT! EBBE MEG IGEN!
  • Kongy
    #163965
    Na lepörgött a TR credits. Hát összességében nem volt rossz, egynek elment, túl sokat vártam én ettől valóban. Igazából azt veszem észre, hogy kezdenek már idegesíteni ezek a videójáték klisék, mint pl

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Főgonosszal legalább 3-szor meg kell küzdeni, mert túléli a repülő lezuhanását, meg 20 gránát felrobbanását, stb. Uncharted-an is unalmas volt már, itt is az. Amikor megyünk egy terembe, telis tele van robbanó hordókkal, a hülye is tudja már, hogy csata lesz. Na meg ezek a hullámokban támadó ellenfelek. U-NAL-MAS.


    Egy kis időre a faszom kilett az összes ilyen fedezékes lövöldével, talán a remasterelt Uncharted trilógia miatt, kicsit most sok volt már. Na meg kétszer végigvittem az előző TR-t, szóval az is élénken élt bennem. Úgyhogy most egy ideig offolom az ilyen jellegű játékokat, mert felbasznak a kliséhegyek, amiket sorra felvonultatnak, és a monoton hullámokban támadó ellenfelek. Inkább megyek majd Battlefront-ozni, meg Hearthstone-ozni... Lehet, hogy kb 10 év géming után kezdek kiégni? Nem tartott sokáig. Pedig 7 évvel ezelőtt kb állva tapsoltam a TR: Underworld után, pedig lényegében ugyanaz volt, mint a Legend, de mégis változatos volt, nem egy helyszínen játszódott, hanem egyszer dzsungel, egyszer meg tundra.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.15. 22:07:33
  • darkSectorxxx #163964
    Remélem is.
  • Totti5
    #163963
    Már rég ott vannak.
  • darkSectorxxx #163962
    Itt jelennek meg majd a digitális BC cuccaitok, akit érdekel:

  • darkSectorxxx #163961
    Na hiszem ha látom, Gears 90% off?
  • Totti5
    #163960
    "Bombasikerű játékok. Exkluzív akciók.

    A Fekete péntek nemsokára megérkezik, és nagyobb durranás lesz, mint valaha."
  • TBTPumpa
    #163959
    Nem szeretem a nude modokat. Ellenben ez így kabát nélkül bejön.

    Az Angel of Darkness-re és az Underworld-ra emlékeztet, amikor már Lara nem rövidnadrágban volt. A többinél az elhagyhatatlan volt, ellenben az AoD-ben már nem, az Underworld-ben pedig lehetett váltogatni néha, de ott is többnyire ilyesmi szerelésben volt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.15. 20:56:51
  • Kongy
    #163958
    Na lol én pont nem azért örültem volna neki, hanem mert akkor nem hasonlítana ennyire megszólalásig az első rész helyszínéhez. :D AC legalább mindig máshol ugyanaz, mint az előző rész.
  • Moby
    #163957
    Pécén majd feltolod a nude-modot. Problem solved.
  • TBTPumpa
    #163956
    "Legalább tették volna az egészet Szíriába"

    Szíriának tudtam volna örülni én is. Szibéria sem rossz, csak ugye Larát senki sem a Mikulásszerkóért szereti, hanem...
  • Selminar
    #163955
    Koszi, vacilalok az elite meg a lunar white között. Nem tudom lesz e korpa a dragabbra, de örömmel hallom h zsíros a white is, koszi.
  • Moby
    #163954
    Ja.

    Totti: fenem rá a fogam, de ez az ár még kiveri a biztit. Majd ha elér valami értelmezhető szintet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.15. 20:40:32
  • n000rbi
    #163953
    >Szal igaz, a fizikai gombok sokkal kényelmesebb

    Mármint az adapteren?
  • Totti5
    #163952
    Köv kontrüllárom már ölite lesz.
  • Moby
    #163951
    A múltkor már írtam a lunarwhite kontrolleremről. Azt nem említetettem, hogy azt pécéhez vettem. Tegnap Bfront miatt kipróbáltam boxxal is.
    Nos, kb százszor jobb vele játszani boxon is term. a jobb shouldergombok miatt, de nem is ez lenne az érdekes, hanem...
    a hang. Egészen más lehet az adapterben lévő, és az új kontrollerekben lévő DA konverter. Most itt van mindnkettő mellettem, és az új kontrollerben sokkal jobb a sztereo szeparáció, mint az adapterben. Ráadásul az antennája is sokkal jobb: ahol a régi már szakad, ott az új még bőőőven vesz. Szal igaz, a fizikai gombok sokkal kényelmesebb, de kb minden másban szarabb a régi kontroller. Sajnos. Most vehetrk egy újat a boxhoz is :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.15. 20:35:47
  • Moby
    #163950
    Valójában nem. Lement a tíz óra, borzalmasan élvezem, sokszor a pokolba kívánom, szórakoztat, nagyon SW, ésminden, de meg sem közelíti mélységben a BF4-et. KB olyan, mint a soulsok mellett a BB. Egy jó, de felszínes tematikus merítés a téma szakértőitől. Egy kis könnyed kalandozás.
    Ráadásul nagyon fog kelleni a kontent, mert a mapok nagyrészét már most unom.
  • Moby
    #163949
    Nem lehet minden részben rebootolni mindent. A 2013-as azért ütött nagyot, mert egy reboot volt. Amúgy egy új IP-nek is kurvasikeres lett volna. Ezt minden részben nem lehet megcsinálni. Képtelenség. Illetve mivel az egész rohadt jó volt, és különösebb változtatást nem is igénylet, valósznűsíthető, hogy valami nagy átalakítás inkább csak elbaszáshoz vezetett volna, mert a változtatás egyetlen célt szolgált volna: a kényszeres változást.
    2. Ha egy játékról amúgy sok rosszat nem tudtok elmondani, max annyit, hogy nem teljesítette az elvárásaitokat, ott mindig élni kell a gyanúperrel, hogy vagy a játékkal van baj, vagy az elvárásokkal. Namost, ha egy játéknak az a legnagyobb baja, hogy olyan mint az előző (és ez is összvissz a második része), de amúgy tök jó, ott én inkább az utóbbira szavaznék.
  • Kongy
    #163948
    Alapjaiban véve ja, de a béta meggyőzött, hogy ez kell. Ezer éve nem volt egy jó Star Wars játék, és most végre lesz.
  • TDC Geronimo
    #163947
    "Jöhetne már a Battlefront, hogy végre valami értelmessel játszhassak."

    De hisz az meg tiszta battlefield!