176613
banner
  • Macccy
    #164307
    Yep.
  • Kit--Kat
    #164306
    Szűkösen vagyok a tárhellyel és még nem vásároltam mobil HDD-t. Épp ezért nem is tudok leszedni játékot. Ha én most megveszek egy akciós játékot várhatok a letöltésével?
  • abel0317
    #164305
    Köszi, azóta már mondjuk rájöttem xD
  • Bercy #164304
    Ket triggert egyszerre.
  • abel0317
    #164303
    Mortalba mit kell nyomni, hogy tudjak x-ray ezni? Van egy kis sáv tudom, ami ha feltöltődik akkor utána tudok bevinni egy x-rayt de az melyik gombkombináció?
  • Macccy
    #164301
    Lehet, ha a box amin játszol be van állítva mint MY XBOX. Ezt a beállításokban teheted meg. Ilyenkor a profilod jogai letöltődnek erre a boxra.
  • -pityu-
    #164300
    Hali meg tudná valaki mondani hogy a live-ról gold keretében letöltött játékokkal offline lehet-e játszani?
    (Még nincs XO-m, utánaolvasgattam de ez nem tiszta. )
    Előre is köszönöm.
  • Selminar
    #164299
    19e helyett 14e a MGS V a sztóron, mai naptól plusz hétvégén újabb akciók.
  • barmi
    #164298


    https://youtu.be/LXLBFtVi2Ms

  • darkSectorxxx #164297
    Wildlands. :D

    Semmi csak úgy értem ugyanolyan sandbox akció, nem is baj hogy kicsit más stílusban nekem ezért tetszik jobban, valamiért, persze mint tudjuk ez csak egy korai gameplay trailer ez is lehet szar még...sőőőőt.

    Engem az zavar hogy sandbox létéhez képest túlságosan szépen néz ki, de mindegy csak valahogy a JC, GTA meg ilyen akció nyiltvilágú játékok közül ez a stílus vonzana inkább.
    Ennek baromi nagy hangulata lehet, jók a területek is, autókázás minden.

    na meg a multi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 22:26:13
  • TDC Geronimo
    #164296
    Ez nem wild hanem ghost recon és semmi köze just cause 3hoz.
  • darkSectorxxx #164295
    Aham....

  • darkSectorxxx #164294
    "Need for Speed - nem olyanok lesznek a neonok, mint gondolnád

    Egy kicsit többet tudtunk meg a Need for Speed hamarosan érkező, első frissítéséről, ami neonokat is hoz - de nem az autó aljára.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    Icons néven érkezik a Need for Speed első update-je, mely egyrészt javítja a csúzlizó ellenfelek problémáját, másrészt elindítja a közösségi eseményeket.

    Közösségi események alatt bónusz pénzt adó eventekre, leárazásokra és bónusz REP-ekre kell gondolni, melyek az elkövetkező hónapokban folyamatosan cserélődnek. Az első holnap indul, és 40% kedvezményt ad minden, a teljesítményt érítő fejlesztésből. Emellett érkezik két autó, az egyik Ken Block Hoonicornja, a másik pedig Morohoshi-san Lamborghini Diablo SV-je, melyeket a Style és az Outlaw szálak teljesítése után kapunk meg, teljesen ingyen. Utóbbi lesz az első (és egyelőre egyetlen), amire neonokat rakhatunk, de ne padlóvilágításra, hanem Knight Rider-szerű LED-ekre gondoljatok.

    Az Icons frissítés része még a Color Picker 2.0, avagy az új színkeverő, amivel pontosabban állíthatjuk be a felnik, az autók színét, válogathatunk előre kikevert színekből, anyagokból. Lehet majd tükrözni a matricákat az autó egyik oldaláról a másikra, a maximális REP szint pedig 50-ről 60-ra nő. Három új trophy és achievement jön, az egyiket bármelyik új, fent említett autó megszerzéséért kapjuk, a másikat úgy, ha ezekkel nyerünk egy-egy eseményt, a harmadikat pedig, ha a Mental Block versenyben 350,000 pontot szerzünk drifteléssel, Ken autóját használva. Arról, hogy mikor jön, még mindig nem tudunk semmit."

  • TDC Geronimo
    #164293
    Wild?
  • darkSectorxxx #164292
    Az a Wild micsoda?
  • TDC Geronimo
    #164291
    Ubinak ehhez hasonló cucca nincs és nem is mutattak még
  • darkSectorxxx #164290
    Ja megvárnám az Ubi hasonló cuccosát amit mutogattak pár hónapja az e3-on, nekem az szimpibb volt.
    Bár azért az Ubit is óvatosan kezelem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 21:25:13
  • TDC Geronimo
    #164289
    over the top eksön. Ami a videóban van. Viszont engem olyan szinten irritál a főhős meg ez az akcentusos angol, hogy bleh. Egyelőre bottal se.
  • darkSectorxxx #164288
    Ja és ebasztam, mert akartam még utólag írni, hogy grat a JC3-hoz biztos jó lesz, így a videók alapján, csak én azzal nem merek preorderelni, félek hogy mit kapok, valóban ilyen tuti fasza lesz a játék mint az összevágott trailerek, mert oké hogy bemutatnak 1-2 jelenetet, de ez hosszútávon kíváncsi lennék mit tud.
  • darkSectorxxx #164287
    Jó basszus neked 20k nem tétel. :D
    Meg nem drága 2 jó gémért 20k, valszeg amúgy külön több lenne, csak mivel a Forza 6 engem nem érint, így nagyon más szemmel nézem ezt a "megéri vagy nem " témát. :)
  • darkSectorxxx #164286
    Én mindenképpen újonnan ha lesz valaki akivel közösködhetek, most akcióban a sima GeoW Ultit fogom, ha nem akkor max mostani singapúri áron :) Mondjuk ide is keresek majd valakit hátha.
  • Totti5
    #164285
  • Harlekin
    #164284
    Speciel nekünk most pont jól jött a 2 egyben!!!És ma behúztam a just cause 3 at is...
  • abel0317
    #164283
    Ki fogja még (rajtam kívül) megvenni majd a gears4-et? Csak kíváncsiságból kérdezem :D
  • Totti5
    #164282
    Tetszett a film.
  • Macccy
    #164281
    Alap. Gecinagy, három screen és visszapillantó tükörrel tolja Bendzsi!


    @Seth: ... pofátlan reklám? Nah, ez mitől volt pofátlan? Mesélj!
  • Seth
    #164280
    Ritka gyenge volt ez a rész , persze nem e miatt a pofátlan reklám miatt :D

    LOL, csak most olvasom: SELF-DESTRUCT EDITION :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2015.11.23. 18:01:07
  • darkSectorxxx #164279
    Amúgy csak azért érdekel, nehogy lemaradjak ha lesz a GeoW leértékelés, mert nem tudom ez a Forza 6-os pack ez akciós árnak számít-e, de francnak kell egybe árulni a játékokat.
  • Totti5
    #164278
    Mission: Impossible Rogue Nation

  • darkSectorxxx #164277
    Ez oké, én goldos vagyok, mégsőm megy, azt hittem valamit benéztem.

    Xbox oldalon meg kár erőlködnöm semmi infót nem szedek ki:
    "Ooops! What happened to this page?"

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 17:45:44
  • Macccy
    #164276
    Why ....? Miért csinálod ezt?? Ha tízszer nem lett elmondva, hogy Gold-osoknak 20.-ától, nem Gold tagoknak ma élesedik valamikor ÉS a hét folyamán még jönnek újabb játékok, akciók, egészen a hét végéig ... akkor egyszer se!

    xbox.com/blackfriday
  • Totti5
    #164275
    Nekem is vannak vele bajaim. Sosem lesz vége. Mintha valami nyitott világú játék lenne. Napi órákat tolok bele és alig haladok. Belemegyek lezárt helyekbe, aztán csak azért surranok tovább h hátha kapok hozzá eszközöket. Ahogy megvan, már pörög az agyam, hol volt, mit nem tudtam kinyitni. Nagyon jó. Nem nehéz, egyátalán nem, a tombok is inkább csak hangulat miatt vannak, mint sem bármiféle kihívás. De a hangulat, a megvalósítás nagyon jó. Élvezem minden mikro szekundumát, mindent megnézek, vizsgálok, percekig nézem a tájakat, mindent felkutatok, minden szegletét a pályáknak átvizsgálok. Profi nagyon.
  • darkSectorxxx #164274
    Mikor is indulnak akciók, kizárólag 27.-én lesz leértékelés vagy több napos?
  • Macccy
    #164273
    Moby, küldtam privibe egy kérdést ...!
  • Macccy
    #164272
    Biztos akkor nekem kéne lemenni róla ... Semmi zavarót nem érzek, vagyis de, azt, hogy ÉN vagyok a lassú, de hát sose volt erősségem a pontos és gyors lövés egyetlen játékban sem és a Gears-ben a fegyverek többsége meg amúgy is darálásra van, nem sebészi fejlövésekre. De visszatérve: ilyen érezhetően lassú utánamozdulást még nem vettem észre és gyanítom nem is fogok, de most már kimondottan ezért figyelni fogom. A Gears 1 -nek már a végén járok, most lesz a pókgeci (corpser), a Gears 3 -at csak 5 percig próbáltam ki, de nem volt semmi bibi addig, sőt még pontosabban bírtam valamiért lődözni a gecikre ...
  • Totya42
    #164271
    Pedig BC-ben fura az irányítás. Szerintem késik nagyon. Főleg az Ultimate Edition játszása után érződik rettenetesen.
    Amúgy, ha választani lehet, akkor inkább rá kell menni az anyagra
  • Macccy
    #164270
    Ez a Grand Theft Auto V eeezmekkora jó még mindig!! ... alig várom a heist-elést! serious shiiiit
  • Macccy
    #164269
    Nincs semmi inputlag GeoW -oknál BC-ben se. Talán a kamera 2nd person jellegéből fakadóan furán mozdul, de szerintem nincs. Álljatok le az anyagról !!!!!! Vagy rá!
  • Moby
    #164268
    Annyi játék lefolyt azóta a dunán, hogy nem emlékszem :D De én most vmék nap próbásztam 3D-ben, ami szétcseszi rendesen az inputlagot, és még azon sem tűnt fel nekem.

    /oké, mondjuk az egész tartott vagy 10 percig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.23. 10:46:10
  • Totya42
    #164267
    Elvagyok vele én is nem erről van szó. Egyenlőre még az elején vagyok, ahol sok lövöldözni való egyenlőre nem volt. És így is baromira zavart a farkasoknál, hogy simán mellélőttem az irányítás pontatlansága miatt. Remélem javítanak még rajta, mert ez így sokat elvesz az élményből számomra.
    Amúgy a Geowoknál is ilyen input lag volt 360-on, mint XO-n BC-ben? Nincs már meg a 360-om így nem tudom megnézni, de nem ilyenre emlékszem.