176613
banner
  • darkSectorxxx #164347
    "Lehet, hogy az első Xboxra készült játékokat is játszhatunk One-on

    Rajongók kérdezték, és a Microsoft válaszolt. Az eredeti Xbox játékaihoz megfelelő környezetet emulálni komoly feladat, de nem megoldhatatlan.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    A Microsoft Xbox vezető mérnöke, Mike Ybarra válaszolt arra a kérdésre, hogy vajon a legelső Xbox játékait is lejátsszae-e majd valaha az Xbox One. Mike szerint nagyon nagy kihívás lenne megoldani, de egyáltalán nem lehetetlen.

    "Egyelőre nem dolgozunk ezen. Most arra koncentrálunk, hogy az Xbox 360 játékok működjenek. Már az, hogy az Xbox 360 programokat átültessük is hatalmas, több éves feladat volt. Az, hogy a kezdetekig menjünk vissza, már biztosan durva lenne a csapatnak." - mondta. Ettől függetlenül nem zárkózik el az ötlettől. "Semmi sem lehetetlen, sőt, biztos vagyok benne, hogy a csapat szívesen rávetné magát erre a feladatra."

    Azon filóztam hogy milyen classic játékot vennék meg, mert egy cím sem jut eszembe a Dino Crisis-en kívül. :D
  • darkSectorxxx #164346
    THX remélem 50% off. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 20:29:18
  • darkSectorxxx #164345
    Nehéz ezt elhinnem. :D
    Moby másképpen mesélt. Ha így lenne akkor Moby nem csalta volna meg velem Kongy-ot. :D Egy ártatlan aktussért. :D

    Meg nem mintha összefüggés lenne de PS-en is számtalan lehet.
    De sebaj egy próbát megérne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 20:28:22
  • abel0317
    #164344
    Most hogy ugye megvan az ulti és játszottam is vele, meddig kell várni arra, hogy az előzőeket le tudjam tölteni? Ja és most hogy a destiny-t le lehet szedni de trial verzióba az mit takar? A trial az is demonak felel meg vagy ez teljes csak egy bizonyos ideig játszható csak? Hogy van ez?
  • n000rbi
    #164343
    Rossz cafka
  • Moby
    #164342
    Dehogy. Én is vagy 5 emberrel homeolok most is :DKongy a main partnerem, vele vagyok keresztbehomeolva, a többiek alkalmi partnerek :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 19:38:33
  • Selminar
    #164341
    Cdkeys pénteken lesz az akció illetve a cd galaxisnal is lesz valami (galaxisnet.hu)
  • Macccy
    #164340
    Azt mondd meg nekem Dark, hogy mi ez a "megvenni közösen" dolog nálad? Úgy értem tudod te a HOME-olás hogyan működik? Mert látom, hogy ajánlgatod itt mindenkinek, hogy felezzetek, de különböző játékokat és persze ezzel nincs is semmi baj, jobb felesbe, én is azt teszem, de külön-külön játékokat nem tudsz külön emberkékkel megosztani. Egy HOME pajtid lehet egyszerre, az ő játékain és a te játékaidon osztoztok közösen. Ha jól tudom 4 havonta lehet a HOME konzolt odébb tenni ... Tehát nagyon ugrálni se lehet. Odaát a GAMEPOD -os Xbox One topicban folyamatosan vannak solo hirdetők, akik szeretnének home társat, szerintem nézz körül ott, dobd be a játékaid listáját!
  • darkSectorxxx #164339
    Thx, már csak kéne még valaki aki megvenné majd velem, ha nem akkor remélem lesz olcsóbban feketébe.
  • Macccy
    #164338
    Mert nem mondtad, gecccci
    Sebaj mer elektronikusba jobban komálom az ilyesmit és felezem a cimbivel, ő is bírta a GeoW-okat! Akkor meg már csak 4.500-4.500 szóval jó lesz ez a $30 ...


    @Dark: CDKeys nem rizikós, fizetsz, megkapod, kész. Nem kell remegni, nem tegnap kezdték.
  • darkSectorxxx #164337
    Hát az a problem hogy akkor megvehetném/nénk szingapúrban is, ott is saccra ennyi és az kevésbé rizikós.
    Nem? :)
    46x200ft köbö
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 19:05:09
  • darkSectorxxx #164336
    Jókor szólzs. :D
  • Totti5
    #164335
    7 ezer volt lemezen egész nap múlt pénteken az ED-nál. Miért nem vettétek meg?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.25. 18:53:49
  • Macccy
    #164334
    CDkeys -en látod olcsó, $30 ... már agyalok is rajta, hogy felszippantok egyet ...


    @Selminar!: mit írtak? 27.-én lesz akció még, vagy ami most van az már AZ akció?
  • darkSectorxxx #164333
    Jó azt hittem van olcsón olyan lapos tudod amin egy kód van. :D
    Mert vettem volna.

    Nekem pl a Tomb Raider-ek voltak ilyenek, asszem van Forza 5, Halo stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 18:48:57
  • abel0317
    #164332
    Igen dobozos. Még matrica is van hozzá ^_^
  • Totti5
    #164331
    Nem azt mondja?
  • darkSectorxxx #164330
    Na dobozosan vetted? :)
  • abel0317
    #164329
    Óóóóóóó, hogy veregessem bele, megjött a gears ultim de persze, hogy update-elni kell xD (5,4GB)
  • Selminar
    #164328
    Ja Black Friday volt szo ugye h a Store-on lesz akció, meg 576-nal is, es a cdkeys.com-on is, most írták twitteren!
  • Selminar
    #164327
    Rainbow 6 Siege béta ingyen bontható kíváncsi vagyok rá hogy milyen?
  • Totti5
    #164326
    Ebben hol a vicc?
  • orichalcos
    #164325
    Végül is le van írva a leírásba hogy ez kamu:

    "Also, yes of course this video is a joke and it's actually impossible, so congratulations on reading the description! Send this to your friends and see if they believe it!"
  • Selminar
    #164324
    Pontosan igy van. Ingyenmapot a népnek. Ja es miert nincs még űrcsata?
  • TDC Geronimo
    #164323
    Star Wars: Battlefront is going to be giving out new maps for free

    "We will be adding more of what you love about the game, like new maps and Star Cards, for free in the coming months, in addition to all of the content we have coming with Season Pass."

    Mondjuk rá is fér. Multi játékba a mapokat ingyen kéne adni mindenhol, mert csak széthúzzák a maradék játékost vele
  • Totti5
    #164322
  • darkSectorxxx #164321
    Jó ezt tudja mindenki hogy kamu nem?
    Vagy van aki ezt beveszi. :D
  • Totti5
    #164320
    Iskolapéldája hogy hogyan kell 2.5 millió nézőt, sok ingyen pénzt csinálni szimpla egyszerű hazugsággal. Yutub ilyenkor miért nem bannol?!
  • Kit--Kat
    #164319
    Ez jó hír. Köszi!
  • darkSectorxxx #164318
  • Totti5
    #164317
    Bírnák egy hasonlót még egyszer. Kombó FPS nagy találmány volt ebben a formában. De sajnos az EPIC portfóliója ma már ilyet nem enged:(((

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.24. 20:05:07
  • Selminar
    #164316
    Bulletstorm valami 600ft most ne hagyjatok ki
  • Selminar
    #164315
    576-nál is lesz péntektől akció
  • Tibre
    #164314
    köszi, akkor lehet még is kintről veszem :) itthon nem igazán látok jóféle bundle-t.
  • Seth
    #164313
    Csak egy sima dugó konverter kell, feszkó ugyanannyi mint eu-ban

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2015.11.24. 18:32:59
  • Totti5
    #164312
    Igen, átalakító adapter kell.
  • Tibre
    #164311
    lehet láma kérdés, de uk-ból rendelt xbone-hoz kell feszültség átalakító cucc ha mo-n akarom használni?
  • Totti5
    #164310
    Magyar fejlesztés. Már a 3. része van PCn. Ha jól látom kapásból gold lesz, mert még nem jelent meg.

    Meg fogom nézni, érdekel.
  • TDC Geronimo
    #164309
    Végre valami jó game

  • Selminar
    #164308
    Thief
    The incredible adventures of van helsing

    Castle siege
    Sacred 3
    Operations flashpoint dragon rising

    Gwg