176613
banner
  • Totti5
    #164508
    ELITE kontroller mikor lesz vehető? karira csak szerválnék egyet már, de az van h "megjelenés napján". Az mikor is lesz, volt?
  • Moby
    #164507
    Ha 60 db volt, akkor nem kell csodálkozni. Több tízezren álhattak sorban az oldalon nyitásra.
  • gduck
    #164506
    Másik fórumon vagy 10-en írták hogy 7:54-kor korsárba rakták, 5 másodperc múlva már nem tudták kifizetni :D Facebook szerint 60db volt nekik, az meg el is fogyott pár másodperc alatt :D
  • Moby
    #164505
    Pár éve ez sem volt. Majd ha mindenből annyi fogy, és akkora verseny lesz(nemlesz), akkor majd itt is lesz 70-90%-os leárazás. Ráadásul minden szart meg lehet venni a külföldi blackfridayből is.
  • Selminar
    #164504
    Nem leszek igazságtalan, volt par jó ajánlat de osszehasonlithatatlanul mas az akciós arszabas itt mint kulfoldon.
  • Totti5
    #164503
    Ha keresel találtál nagyon jó árakat.
  • Selminar
    #164502
    Ezert tart itt Románia, az emag ottani székhelyű cég.

    Egyebkent nem lehet h kosár a rakta mar valaki korábban? Es ugy csekkolt ki?

    Btw az egesz itthoni BF vicc :( par ezres leárazás meg kiszorják a 2 évvel ezelőtti cuccokat amiket a sztóron ugyis olcsóbban kapsz meg.


    Ja, Elite kontrollerrol lemondok, veszek egy lunar white-ot a meglevo mellé meg egy Wireless pc adaptert ha kapni valahol majd itthon. Túl drága.
  • Moby
    #164501
    Amúgy vettem beépíthető sütőt meg főzőlapot, összesen 41000Ft-al olcsóbban(tényleg, máshol is annyi). És még délben is a kamionnyit tudtam volna venni. Oké, nem annyira karácsonykompatibilis mint egy one, de hogy volt ám még vagon jó deal, nem csak ez. Csak ez jól fogy.
  • n000rbi
    #164500
    Soha nem fogon megérteni, hogy mi az úristenért nincs az akcióknak egy külön rész a gépről nézve. Miért kell nekem a BF dealeket weben böngészni...
  • Moby
    #164499
    Ne idegeljetek má, egy halom terméken forintban ettől jóóóval nagyobb engedmény volt. Gondolom nem volt belőle sok. De csak hogy elolszlassam a kételyeket: én tudtam volna venni belőle. Láttam, még a kosaramba is be tudtam volna tenni. Pedig a dugóban ültem, és telefonon nyílt meg az oldal.
  • Macccy
    #164498
    Naná. Senkinek ne legyenek illúziói, ezt az EMAG -os alkalmazottak, managerek tuti leosztották ismerősöknek, akinek jutott. Karácsonyi prémium srácok, kis kedvesség, na. ÉN is ezt tettem volna Ezért tart itt ez az ország!

    Főleg, hogy mellette ott van a másik szög uugggyanillyen csomag LEGO -val az meg nééédmááá nem fogyott el! Hmmm ...
  • Harlekin
    #164497
    oks
  • Harlekin
    #164496
    Az oldal indulása utáni 4. másodpercben ott voltam már a boxnál és akkor se volt...........2 pc-n 1 telón és 1 laptopon frissítgettük az oldalt 3 an ezred másodpercenként de így is azonnal az volt ott hogy nincs......Max akkor tudta valaki hamarabb megvenni ha közvetlen linkje volt hozzá ami meg csak belső segítséggel lehetett,mert az előző napi link már nem oda mutatott(már mint a box)....
  • Macccy
    #164495
    Jaj, ja, ja jaaaa olvastam, bocs! Csak valami másra ránéztem itt bent tuti aztán már ki is ment ... Na szóval nem én írtam, tutkó. Nem is kell már X360 cucc
  • Harlekin
    #164494
    olvastad amit írtam?A 360 as játékokról?
  • Totti5
    #164493
    Biztos nem 4 db volt.

    Bár már olvastam h biztos csak 1 volt, mert mire felkelt az ügyfél már elfogyott.

    Elmondom hogy van ez. Eleve tudtuk h ennyi lesz, már tegnap. Ennyiért máshol sosem kaptad meg és nem is fogod. Kb minden gémer fórumon be lett írva h ennyi lesz. Kb 100 ember minimum biztosan ott legelt az oldalon és frissítette h mikor lesz élesbe. A többi meg már történelem. Esélytelen vagy kurvagyorsnak és szerencsésnek kell lenni. Az ilyen dílek azonnal elmennek akármennyi db is van. Nyilván nem 5 dbról van szól... és nem 5 ember akarja megvenni hanem több 100 és 1000.
  • Totti5
    #164492
    Ha most venném, akkor már úton lenne idefele, de már van Halo 5öm és eladni meg nincs kedvem most semmit, mert felbaszták az agyam.

    Hello, kell.
    Utánvéttel kell.
    Csak utalás van.
    .
    .
    .
    Hello kell, utánvéttel.
    Csak utalás van.
    Hova? CIB.
    Az nem jó oda nem tudok.
    Mi az hogy nem tudol?
    OTP meg akármi, csak CIB nem.

  • Macccy
    #164491
    $25
  • Selminar
    #164490
    Cdkeys-wn 20$ körül van a Gears Ultimate, most twittelték :)
  • abel0317
    #164489
    Huhúúú most fejeztem be énis múlthéten. Gyönyörű a játék, főleg a himalájás meg shangri-lás küldik.
  • darkSectorxxx #164488
    Oks.
    Valljuk be.

    Macccy-nek:

    Harlekin megkérdezte hogy mifelénk sütött-e mai nap a napsugár.

    Mert volt egy olyan kérdésem hogy ha vettem volna BF-ben mondjuk legalább még 1 Xbox One-t, és a HDMI-ken sorba kötöm a boxokat, akkor vajon a játékok sokkal szebben és gyorsabban fognak-e futni mert ugye ilyenkor a gépek ereje összeadódik. :)

    Hát nem sütött a nap felénk. :D
    Harlekin szomorú mert az magyarázat lehetett volna a jelenségre. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.27. 17:45:25
  • Macccy
    #164487
    Kár hogy nem tetszett már annyira nagyon a végére, de ez a játék még mindig húúdebaszott jól néz ki!
  • darkSectorxxx #164486
    Nem vagyok szégyelős.
  • darkSectorxxx #164485
  • Harlekin
    #164484
    És nem is azt kérdeztem!

    Csak találtam a neten pár kompromittáló képet darkról még gyerekkorából és privátban kérdeztem,hogy megoszthatom e ide!
    De valamiért nem akarja nem értem...

    Figyu Te írtál sms-t pár napja xbox 360 játékkal kapcsolatba???
  • darkSectorxxx #164483
    Jó csak poén volt, tudom hogy valami fontos. :)
  • Selminar
    #164482
    Far Cry 4 Gold

  • Macccy
    #164481
    Azt biztos nem kérdezi, mert Harli nem hülyegyerek, s vagy 100x le volt már írva itt, hogy december 1 -től kapja meg mindenki
  • darkSectorxxx #164480
    Ne kímélj. :D

    Ha az előző 4 Gears-t kérded, igen elvileg megkapom őket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.27. 16:14:41
  • Harlekin
    #164479
    Viszont lenne kérdésem!!!Ment privát!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.27. 16:11:25
  • darkSectorxxx #164478
    Minden jó igen kb 100 itemem van már amazonról, ha kártya gond volt mindig cancelozta a vásárlást, úgy tűnik most legalább 15 percet kellett várnom, mert most értem haza a melóból, de mikor itt utoljára írtam nektek még függőben volt....
    Na mindegy megvan végre. :D
  • darkSectorxxx #164477
    Kössz most néztem megvan!!! :D
    csak fél órát kellett venni.

    Zsír, irány kockulni!
  • Harlekin
    #164476
    De hogy van a reg amazonra amcsi cím van megadva???
  • darkSectorxxx #164475
    Ez há és pendingel....holott a fizetés zöld volt és elfogadta csak még nem vonta le a lóvét utána.
  • Harlekin
    #164474
    Példa,hogy miként kell működnie a kód vásárlásnak...Mind 1 hogy gift card vagy játék!!!
  • Harlekin
    #164473
    Neked ez kell!GOW

  • Macccy
    #164472
    lassú vagyok ... :)
  • Macccy
    #164471
    Jaaajh, srácok NE CSINÁLJÁTOK már! ... ITT A LINK!. Egyébként ez is az XBOX.COM -on a black friday deal-ek alatt van, ott vannak a viszonteladók reklámjai!

    A lapot megnyitod, ott láthatod, hogy van XBOX ONE és XBOX ONE DIGITAL CODE is. Nyilván usából a kódot kell venni, USA címet kell megadni, hogy engedje, de az úgyis csak számlázási címnek lesz használva. Fizettem a magyar webkártyámmal $19.99 és kábé egy perc múlva kaptam a kódot e-mail -ben is és a vásárlás után az Amazon.com -on a Game Library -ben is megmutatja, vissza is nézhető bármikor.
  • darkSectorxxx #164470
    Van gears külön digital download az 30 dollár
  • darkSectorxxx #164469
    De ez feltöltő kari. :)