176613
banner
  • darkSectorxxx #164548
    Srácok most csináltam képeket játékokból.
    De nem tudom sem menteni sem nem tölti fel magát netre......
    Mi lehet a hiiba? Csak a régi képeim és videóim láthatóak valamiért.

    mai képeim nincsenek itt, de a gépen érdekes ha rámegyek a mai képekre, és nyomok egy options gombot, nem ugyanazokat a lehetőségeket dobja ki mint a régi képeknél.
  • darkSectorxxx #164547
    Velem az a baj hogy mást is használnék. :P
  • darkSectorxxx #164546
    Mennék.
    De egyhamar nem veszek goldot. :P

    DDe durva mit ultiztak a játékon....fergeteges. :P
  • abel0317
    #164545
    Jaja, én már act 2-nél vagyok. Ha lesz goldom akkor multizhatunk is!
  • Moby
    #164544
    Szerintem is szar, de ez nem pécé, gyak nincs mire használni az alaprencert. A játêkindítást meg még terminálból is elviselném
  • darkSectorxxx #164543
    Hali maradjunk abban hogy X360-on a dash milliószor jobb egysezrűbben kezelhetőbb volt , és logikus, itt összevissza barmolva van minden.
  • darkSectorxxx #164542
    Régen amit kibeszéltünk, és baromi sok irritálo szarság van ami zavar iszonyat, és ez egyike maga a kontroller baja. Is.
    Ha kell leírom őket. Ezeket mostanában tapasztalás közben fedeztem fel és irritál sokszor.
  • Macccy
    #164541
    miért eddig hogy volt? elmentél oldalra és bementél a menübe és ott volt a játék ... vagy kiraktad egyesével ... no changer szerintem

    X360-on hogy volt? ha nem volt lemezes akkor bementél a menübe és onnan indítottad ... szintén zenész ... nem igazán értem

    Amúgy első verzió, tehát majd ha jön PIN lehetőség akkormég ez is gyorsabb lesz, aztán annyi.
  • Zozo76
    #164540
    gyermekbetegsege az egesz felulet :)

    persze nem veszunk ossze rajta, ki igy-ki ugy erzi, nekem nem tetszik pedig osidok ota xbox-os vagyok. de csak egy eszrevetel: a legfontosabb ugye a jatekok inditasa: lemesz alulra es vagy oda EGYESSEVEL kiteszed a jatekokat vagy meg ott bemenni a menube, aaa...
  • Kongy
    #164539
    Szerintem speciel sokkal jobb, mint volt. Jobban kézre áll a kikapcsolás, jobban átlátható számomra, szóval semmi bajom nincs vele. Gyermekbetegségei nyilván vannak, de azok majd biztosan javítva lesznek.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.28. 17:55:26
  • Totti5
    #164538
    Mi a baj?
  • darkSectorxxx #164537
    +1

    Rettenetes ahogy mondod, és ahogy írtad is előtte sem volt leányálom.
    De most basszameg.
  • Zozo76
    #164536
    az uj UI szarabb mint a korabbi volt. en nem tudom hogy nem lehetett egy atlathato, normalis, kenyelmes (!) menurendszert kesziteni masodjara. az elso sem volt valami aldas, de ez kesz kaosz. mondjuk a beallitas-resz az jo lett szerintem, de ez a csempes szar valami borzalom. amugy a gepet birom meg minden de ez az UI-t nem birom megszokni. azert nem veszek PS4-et de legalabbis ranezesre normalisabb a menuje. :)
  • darkSectorxxx #164535
    Nagyon jó ez a Gears Ulti. :D
  • tototto
    #164534
    Azt meglehet valahogy oldani, hogy megvettem horizon 2t, és a demó tűnjön el a telepíthető játékok közül, logikus lenne ha megvesz az ember egy játékot, ne legyen ott tovább a demója, de erre nem találtam semmi megoldást?
  • Harlekin
    #164533
    Fut tovább!Akkor zárod be ha guide gomb után nyomsz 1 "start" gombot a nagy gombtól jobbra le és ott lesz a bezárás "kilépés"...

    Ne aggódj Én prew dashes voltam,de Én se látom mindig teljesen át a dolgokat így a másik kérdésre, hogy hol találod viszont nem tudom kapásból a választ. :-D
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.28. 13:46:00
  • -pityu-
    #164532
    köszönöm én is a segítséget.
    Próbálom átlátni az xo menürendszert, keresgélek, utánanézek dolgoknak.., ha nem találtam volna rá erre a fórumra, nem is tudom hol kapnék ilyen gyorsan válaszokat.
    Tudja vki hogy lehet kategória szerint (pl :ingyenes), játékok között keresni, mivel az összes között található néhány ingyenes (world of tanks...)?
    A másik kérdés ha egy játékból kilépek a home gombbal azt bezárja vagy fut tovább?
    Bocs a láma kérdések miatt.
  • darkSectorxxx #164531
    Hogyan? :D
  • vindzsi
    #164530
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • Macccy
    #164529
    Jaj de zúznám, de nem ... dolgozok ... majd talán holnap! ... meg GTA -t .... meg HALO -t ... meg FORZA -t.... meg ... meg ... jááájj ...
  • Harlekin
    #164528
    igen
  • Zozo76
    #164527
    akkor lottek annak hogy osszevasarol az ember maganak egy egesz evet... :)
  • Harlekin
    #164526
    Első a 200 ft-os mert,ha már GOLD tag leszel a kártya révén akkor már szerintem nincs 200 ft os ár az csak a GOLD NÉLKÜLIEKRE vonatkozik...
  • tothaattii
    #164525
    Ha emlékezetem nem csal, nekem a 14 napost felülírta, az éveseket pedig hozzáadta. Én a 14 napost feltöltés után kivárnám, majd jöhet a többi akár egyszerre is…
  • tothaattii
    #164524
    Xbox One: A fő karakterrel belépés után Y, és az Xbox-on felvett személyek közül lehet választani, max 4-főig, a második karakter ellenőrzésénél kérte annak a Microsoft fiókjának jelszavát és kész.
  • Zozo76
    #164523
    erdekes arkepzes:
    XBOX ONE 1 TB

    576: 144 999 Ft
    GamerTech: 114990 Ft (!)
    Emag: 139.900 Ft

    onnan vettem en is a heten az 1 TB-os gepet (gondoltam hogy eselyem sem lesz valami olcso BF akciora)
  • Zozo76
    #164522
    Ugyanez volt a launch-kor is, 2 eve, olyan arakon mentek a XO/PS4-ek hogy valami hihetettlen, volt aki 200000ft felett arulta az egyebkent 130000ft-os PS4-et... :)
  • orichalcos
    #164521
    Mindenki tudta hogy ez lesz. A legjobb az egészben, hogy el is fogják tudni adni a gépeket.
  • Zozo76
    #164520
    Sztem ez is:

    http://konzol-jatekszoftver.vatera.hu/konzol/xbox_one_konzol/xbox_one_500gb_jatekkonzol_1_ft_nma_2159243915.html
  • Zozo76
    #164519
    Kezdodik a felvasarolt gepek (nemi nyereseggel) ujra-arusitasa:

    "Eladó egy bontatlan Xbox One 1TB Rise of the Tomb Raider Gépcsomag. Tegnap vásároltam az 576Kbyte-ban, de nincs rá szükségem."

    http://konzol-jatekszoftver.vatera.hu/konzol/xbox_one_konzol/xbox_one_1tb_rise_of_the_tomb_raider_gepcsomag_2162359199.html
  • orichalcos
    #164518
    Hm, kaptam kódot Doom alfára. :)
  • darkSectorxxx #164517
    LOL akkor azé tart órákig. :D
  • abel0317
    #164516
    40GB fölött van. Csak lestem énis mikor megnéztem mennyit foglal xD
  • darkSectorxxx #164515
    Fekete Péntek - Konzolháború. :D
  • darkSectorxxx #164514
    Basszus még mindig 30% van vissza a gears telepitésből
  • darkSectorxxx #164513
    Ezt tudom és írtam énis, tisztában voltam vele, max ha nem tólták volna előtte az ember pofájába és nem tudták volna hogy erre rákészüljenek...

    Ahogy mondtad törnénelem, sőtt azt mondom az igazság odaát van mint az Xakta.
  • darkSectorxxx #164512
    Én megveszem ha kell és elküldöd az árát ennyi. :)
  • -pityu-
    #164511
    Sziasztok egy kis segítség kelenne! Ma érkezett meg az XO most regisztráltam... A csomagban van egy 3 havi gold lap és egy próbaidőszakos 14 napos lap, viszont most látom 200 Ft-ért van egy havi a rendszerben.
    Azt nem tudom hogy mi legyen a sorrendje??? Előre is kösz.
  • vindzsi
    #164510
    Helló mindenkinek

    Tudja valaki hogy hogyan lehet a "RIVAL SPORTS"-ban két karaktert létre hozni?
    Előre is köszi a választ
  • Selminar
    #164509
    Allitolag az 576 hétfőn kap de az elorendeloket szolgaljak ki elsőnek.

    Platinumshopban 44 de ott sincs raktáron.