176613
banner
  • The Norberto
    #164750
    Watchdogs után félek, hogy tényleg x360 as szint lesz grafikailag.
  • TDC Geronimo
    #164749
    destiny 2.0 ubi féle szerverekkel meg matchmakingel. instant skip elején.
  • orichalcos
    #164748
    Talán még nem írtam be ide:

    Tom Clancy's The Division első élmények

    PlayIT-en fél órát tudtam a játékkal játszani, konkrétan ez két környi bemutatót jelentett. Sokat nem írok róla, mert a napokban lesz egy külön élménybeszámoló cikk róla, szóval csak röviden:

    3 csapat játszott az elkerített részen, fényképezni, videózni, hangot felvenni nem lehetett. Az E3-as buildel toltuk, videók alapján ne ítélkezzetek, élőben a játék kb a kurrens gen egyik legszebb játéka. (mások szerint X360-s szint, szóval ez csak az én véleményem :D) Na szóval 9-en voltunk, 3 csapat, két fiatal srácot kaptam magam mellék, egyiküknek most volt kontroller először a kezében. :D Egy Dark Zone részletet toltunk le, a feladat annyi volt, hogy el kellett jutni a kivonási pontra de az úton ellenfelek is voltak, valamint az extraction pontot a másik két csapatnak is el kellett érnie. Minden rendben ment, kicsit lemaradtunk, de végül eljutottunk a pontra, ahol kb 10 perc után sikerült a megszerzett toxikus mintát feltennem a megszerzett cuccot a helikopterre, és máris nyertünk. Élmény volt, de tényleg, de a játékról elmondható, hogy mindenképp csapatjáték lesz, mert ez nem sima TDM, nagyon oda kell figyelni mindenre. Ha kérdés van szívesen válaszolok, a béta decemberben indul karácsony előtt, márciusban megjelenés) Nagyon jó játék lesz.


    szerk:

    Időközben a tegnapi napon sikerült kipróbálnom az egyjátékos módot, vagyis inkább a cooperatív küldetéseket. (alfa tesztelő lettem, de sokat nem beszélhetek róla) Itt talán még jobban kiül az hogy kell a team a játékhoz, mert bár van a küldetéseknél matchmaking, normális haverokkal élmény lesz játszani. A cucc egyébként full RPG, szóval headsot esetén sincs azonnali halál az elején, mindennek van értéke, DPS, DMG, armor, skilpontok, minden hasonló apróság stb, minden ami egy RPG-hez kell, csak modern köntösben. Már most imádom. Ubisoft, szóval kicsit parázok tőle, nem is a graf miatt, hanem inkább amiatt hogy tegnap is vagy 100 disconnect volt a 4 óra alatt. :D

    December 9-től 14-ig lesz még majd alfa teszt, arról majd írhatok néhány sort, a béta xbox-on karácsony előtt indul. :)
  • eje75
    #164747
    Ejj.... :( köszi... akkor megy Pc-re...mint a SW BF, RS6, meg a COD BO...
  • Moby
    #164746
    Nem.
  • eje75
    #164745
    Köszi, hogy szóltál!!! Be kellene húzni a JC3-at...van itt valaki, aki tolja? Jól fut One-on?
  • Harlekin
    #164744
  • Harlekin
    #164743
    A lemezes játékoknál a lemez megléte szükséges mindenkor törlés után újra kéri majd a lemezt....
    Nem kell hogy az ismerősnek legyen külföldön xbox elég ha van pc vagy bár mi ami net képes és ott belép a www.cbox.com-on a TE profiloddal és rányom a letöltésre.Itthon te utána már le tudod tölteni a boxra.
    Vagy Letudod tölteni itthon HA VPN el meghazudod az IP címedet amúgy meg viszont nem,ha region lock van a játékon...
    Mindig mindenkor hozzáíródik a gold tagság bár hol vagy 6 éve vagyok gold tag folyamatosan mindig ott vettem a goldot ahol a legolcsóbb volt és mindig éppen ott írtam be ahol kedvem volt.Csak a gold kártya legyen region free
  • Moby
    #164742
    Újra akciós a giftcard szngapúrban.
    Tárazzatok.
  • -pityu-
    #164741
    Hali átraktam a régiót Angliába, a 14 napos próba gold elment (pedig volt még pár nap). A kérdésem még annyi hogy, van egy 3 hónapos goldom amit még nem aktiváltam, de nemtudom hogy jóváírja-e és hogy a 360-as játékokat le bírom-e szedni Xo-ra az angol régióból?
    (Nekem sajnos ismerőseimnek nincs külföldön xbox.)
    + azt nem tudom hogy, ha lemezről telepítek gémet és azt letörlöm akkor a live- ről telepíthetek? vagy csak a letöltötteket lehet bármikor telepíteni, egy véletlen/ direkt törlés után?
    Előre is kösz.
  • Botond #164740
    A gyerekek szívják a vérem a fifával, hogy kellene nekik olyat pörgetni mert az oviban (!!!) és a suliban a csoporttársak is pörgetik és hát jó lenne. Mivel vér nem folyik benne, így akár kaphatnak is Fifát, viszont nem értem, hogy 360ra miért a 2014es a legolcsóbb, miért drágább a 13as is (15-16 miért drágább az megvan :) ). Szóval van vmi orbitális ótvarság a 14el, vagy az is teljesen jó, hogy kicsit szenvedjenek vele? :) Kösz!
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.12.01. 10:45:57
  • n000rbi
    #164739
    Ha nem is, akkor figyelgetni kell, elég gyakran van ilyen áron (sőt én még 8 ezerért vettem pár hónapja)
  • The Norberto
    #164738
    Remélem kitart az akció még egy hétig. Teljes áron már nem éri meg.
  • n000rbi
    #164737
    Én többször vettem innen paypallal, működik.
  • The Norberto
    #164736
    Találtam GLOBAL régiósat, és ugyan azt írja. Feltételezem el vannak tévedve és azt hiszik hogy a GLOBAL régiós csak a kis zászlókkal jelölt országokban használható.


    Vélemény, ötlet?
  • The Norberto
    #164735
    Region lock-ról jut eszembe, hogy Xbox Live Goldot mindegy milyet veszek? Tudnék venni USA régiósat G2A-n de azt mondják nem tudom beaktiválni Magyarországon. Nekem a 360 profilom magyar, viszont X1-nél ez már elvileg nem számít, legalábbis játékok terén. Eddig mindig region free-t vettem szerintem szóval nem tudom hogy a többi jó lehet-e.
  • Harlekin
    #164734
    Nem nem kapom be számtalanszor elmondtam már..Hiába küldözgetsz ajánlatokat akkor is NEM a válasz.Ez a vonzalmad megmarad plátói részedről...Tisztába vagyok azzal,hogy 1 nagyon jó,szép,okos srác vagyok ezért érzed azt amit,de határozottan nem,mert határozottan a nőkért vagyok oda és a nők is értem...nah meg TE
    Csináld azt amit szoktál ezen visszautasításaim után leszaladsz valamelyik tranzit parkolóba és lesz olyan 1 hete nem fürdött török kamionos aki ezen kérésedet szívesen teljesíti!!!
    Ettől függetlenül minden dashboardal kapcsolatos hiányosságaidat szívesen orvosolom kérésre!!Tudod részletesen lépj jobbra nyomd ezt nyomd azt és örülj!!
  • darkSectorxxx #164733
    Oks akkor mindegy bármit mellétehetek, itt olysn célzáskor, mintha jégen csúszna a célkeresz. Biztos ilyen a régi, nem tudom de nekem ez ott ennyire nem tűnt fel.

    Ettől független imádom a játékot.

    Te ezek a gépágyúk meg amik mögé be kell állni ez még rosszabb.
  • Totti5
    #164732
    Nem laggos bármit is jelentsen. Ilyen a többi geow rész is. 60 frémes Mgs hez meg ne hasonlítsuk már a reszponzítást.
  • darkSectorxxx #164731
    Hát bocs, de nekem ez lagos.
    Főleg mikor célozni kell akkor durva. Te másképp érzed meg énis másképp érzem, neked ez jó nekem nem, főleg úgy hogy nemrég vittem végig egy uncharted collection-t, ami ég és föld.
    És igaz hogy az nem geow, de ilyen fedezékharcos. De tökmindegy berakhatnék egy Metal Gear-t is vagy bármi mást.
  • darkSectorxxx #164730
    Ez odavisszamegy. :)
  • darkSectorxxx #164729
    Ez a nextgen.
  • Macccy
    #164728
    Most olvasom, miii? "és kibaszott laggos az irányítás" Még mindig a Gears of War Ultimate Edition -ről beszélsz, vagy valamelyik régi Back Comp részről?! Mert az új UE biztosan nem "kibaszott laggos", ez ziher! Direkt néztem, néztem az eredeti 2006-ost is, na az egy picikét tényleg lassabban reagál, de a "kibaszottságtól" még az is messze van, az új viszont fasza.

    Neked is most egy ilyen minden-citrom szériád van, vagy mi? Én nem értem, ez néha rájön egyes emberekre, mint a lemmingekre, hogy be kell ugrani a szikláról a tengerbe megfulladni, nem gond, ha szólít a természet ...! De erre inni kell és elmúlik, az nem segít ha laggot haluzol már oda is, ahol nincs és én önmagam két szép szemével látom, nem bebeszélem, hogy nincs.
  • Macccy
    #164727
    Jó jó jóó most már vegyél vissza, komolyan! Oké, hogy érti a viccet de sok lesz már egy napra ennyi anyázás meg orálszex a dash funkciók körül, ne menjen le ez a topic Gamekapocs szintre, tényleg !
  • Macccy
    #164726
    Régen se élesztették fel egymást, suta buták voltak ezek a kokszosok mindig, de itt ez az A.i. bugosodás sajnos valami új dolog és kilép-belép kell hozzá néha. Mindig azt a katonát érinti, aki veled jön, így leginkább Dom agyát tette tönkre a napó. Egyes részeken kitartóan jött velem "órákig", máskor például az ACT IV bányáiban bezsibbadt a fedezékbe, csak a checkpoint húzta utánam, de onnan se tett egy lépést se csak bámult egy kavicsot. Kilép-belép helyrerakta, de aztán egy helyen amikor egy szűk helyre mentem némi bónusz lőszerért, megint elfáradt a Schwarci. Szerintem az újramodellezett pályák miatt belenyúltak az A.i. -ok útvonalába vagy ilyesmi, de ki már nem próbálták rendesen vagy én nem tudom, Co-Opba kell ezt tolni, akkor biztos nem téved el ...

    Ami meg az új fokozatot illeti, igen, egy új alsó fokozatot tettek be, Casual, Hardcore, Insane megmaradtak, de hát eleve Hardcore- on kezdtem ezt is mint a Back Comp-os eredetit, kell az az achievement na!
  • Selminar
    #164725
    Van Helsing tölthető.
  • darkSectorxxx #164724
    Most kapod-e be? :D
  • abel0317
    #164723
    Az miért van, hogy mikor forzázok és pl verseny közben ugrajtok egy bazinagyot vagy valami hasonló, akkor azt felveszi, aztán visszatudom nézni, de kérdem én ez kit érdekel? Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
  • TDC Geronimo
    #164722
    Olvastam, hogy Mad Maxet az eredeti svéd csapat csinálta, akik a JC2őt. Ezt meg egy új amerikai fejlesztőcsapat.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.30. 20:21:35
  • Totti5
    #164721
    Az nagy blama hogy a fejlesztő egyetlen nagy frencsájza lett ilyen, ellenben a filmprómóter Mad Maxot mint ha mások csinálták volna... sandboxnál frém dropp nem a világvége, de a sűrűn 20 - alatti fps és a örökké tartó töltések már a trehányság számlája. Valahol elcsúszott a fejlesztés, nagyon.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.30. 20:15:32
  • n000rbi
    #164720
    Nem tudsz kifutni az időből, mert az egyetlen feltétel az, hogy aug. 25. és dec. 31. között játssz a játékkal. Ez pedig teljesült.
  • Selminar
    #164719
    Kinai kontrol freek utanzat
  • samsung123
    #164718
    Most mit csináljon? álljon fejre? Igen CPU boostolt motor fizika számítás ez is, 90% azon megy , mert nem váltottak grafmotort a fejlesztők, hogy hamarabb adják ki és/vagy több pénz jöjjön be. Egyértelmű a kiadó/fejlesztő hibája, amit még lehet egy picit kozmetikázni patchel (talán) de játszani szeretne most, és neki ez belefér.Remélhetőleg később több kiadó vált grafmotort és nemfog előfordulni ez.De most ne vegye megye játékot és vegyen PC-t? aztán a hardvergyártók zsebét tömje minden évbe? Mert arányaiban ugyanolyan foshul optimalizált. De értem vegyen PC-t mert akkor igényes, a lényegen nem változtat, ugyanúgy hülyének néznek, de legalább konzolon tized annyiért teszi ezt.(teszem)
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.11.30. 20:09:29
  • TDC Geronimo
    #164717
    Oké. Nincs vele semmi gond. Mindenkinek mások az igényei...
  • samsung123
    #164716
    Nemá, ott tolja élőbe a játékkal, és nézzen videót róla ahelyett, hogy játszana vele, csak mert azon látni hogy szaggat? és bizonyítsd az igazad? loál
  • Harlekin
    #164715
    rendben...
  • TDC Geronimo
    #164714
    ja hát értem. Attól még a szar szar marad, ha te szemet hunysz felette akkor is
  • Harlekin
    #164713
    Valaki szerint...szerintem meg nem...
  • TDC Geronimo
    #164712
    Vagy nézd meg videót amit beraktam ps topikba. HIBÁS termék
  • tototto
    #164711
    Várok várok, de nehogy kifussak decemberből is mert utána már nem adnak, remélem addig kitudnak küldeni néhány számsort ;)