176613
banner
  • TDC Geronimo
    #164792
    Jó volt, szép volt, de nekem összességében a 2013as reboot jobban tetszett.
  • Totti5
    #164791
    Rise of the Tomb Raider

    Hosszú, tartalmas, sokrétű, változatos, gyönyörű! volt.

    Minden kritériumot kimaxoltak, ami ebben a formulában volt.



    Saját goty top 3ban nagyon erősen benne van.



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.02. 20:55:55
  • darkSectorxxx #164790
    Elnézést, akkor nem digitálisan nézhettem ezekszerint.
  • darkSectorxxx #164789
    Hu dögöljek meg még néztem mikorbeszéltem Moby-val hogy majd megkapja tőlem ha a géphez kapok, és néztem hogy 9990.
    De hogy melyik üzletben már nem tudom, nem biztos hogy marketplacán volt.
  • n000rbi
    #164788
    Az valami lázálom lehetett, mert úgy van, ahogy Totti írja, ez sose volt drágább :) Sőt, múlt heti BF akcióban még olcsóbb is volt. (már bánom, hogy nem húztam be, a Kameo érdekelne)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.02. 20:15:53
  • darkSectorxxx #164787
    Akkor mire emlékeztem hogy 9990?
  • Totti5
    #164786
    Megjelenés napjától 5.990 forint.
  • Zozo76
    #164785
    a youtube feltoltest meg nem is probaltam, de mondom az upload studio-ban levo feltoltesi lehetoseg mukodik, gond nelkul felnyomta az upload-ra es az onedrive-ra. a kepekkel van a gond mert a share menupont-nal (ami az "uj" startgomb-ra jon elo) mindig ez a nyomorult hibauzenet jon elo.
  • davidka003
    #164784
    Évek óta ingyen posta van Zavvin Magyarországra.
    Ezt el is bírja adni.
    Max 2-3k-t adnék érte esetleg ha még nem játszottál a nagyobb címekkel. De a legrégebbi címek nem érnek egy forintot se.
  • darkSectorxxx #164783
    Az hogy nálad minden szép és jó az nem jelent semmit :)
  • Harlekin
    #164782
    nem tudom....Nálam mindig megy ott van látod a YT os videót a JC3 játék megjelenése után fél órával feltöltöttem egy 5 perces videót yt-ra.Nem tudom nálatok mi lehet a baj....
  • darkSectorxxx #164781
    Fasza ez is fail akkor. :)
  • Zozo76
    #164780
    nekem gold van. HARLEKIN! mi lehet a baj? :)
  • Zozo76
    #164779
    a megjelentet arra irtam hogy az sg nagy nehezen elkdte. xbox-on meg mindig nem megy a share. neked sem? ugyanez van nalad is?
  • darkSectorxxx #164778
    Elárulod hogy? :) mert nekem még mindig hibaüzenet.
    Vagy ehhez gold kell?
  • Zozo76
    #164777
    na vegre megjelent
  • Zozo76
    #164776
    meg mindig xbox dvr:

    game dvr-ben ramegyek a kepre vagy videora majd share menupont:

    "Try again later. Sorry, we can't share this right now. It might be taking longer than usual to upload, or there might be a temporary problem with our service."

    videot fel tudok tolteni az mukodik az upload studio-bol az onedrive-ra, viszont a kepeket jelenleg csak az xboxdvr oldalon erem csak el...
  • Zozo76
    #164775
    megint szar az sg? latom hogy novekszik a szamlalo de az iment beirt dolgot nem latom. szar a mobilfelulet... :(
  • Moby
    #164772
    Nincs megközelítőleg sem elég jó Ciri modell. Nagyon gyenge mind, akiket láttam.
  • darkSectorxxx #164771
    Túl őszinte. :)
  • darkSectorxxx #164770
    Ja ilyen olcsó már live-on? Fasza.
  • -pityu-
    #164769
    Köszönöm a segítségeket, van még mit tanulnom...(életem első konzolja, megérte, idáig csak álom volt).
    Egyébként a Skype az XO-ról lenyűgöző, a 360-as ismerősöm a webkameráján használta, de ő is csak kamillázott hogy én miről nyomom. Erre ő megkérdezte hogy az ő 360-ról is tudna Skype-olni ??? (gondolom nála is a live/ appoknál van)
    A játékokra visszatérve nekem valamiért a castlestormot sem engedte ott is csak szgépről láttam, "change pay options" felirat, de én nem szeretném a kártya adataimat megadni, inkább paypass-t --) ezért is váltottam régiót, Mo-ról is csak bankkártyát lehet. de mindegy, tudok venni ilyen gold kártyát, sok helyen.
  • Harlekin
    #164768
    Most viszont megkaptam az JC3 előrendelőknek járó JC2 kódot és azt se engedi beírni...Most akarok utána nézni hogy vajon miért nem....

    Ja és ez a JC 3 meg unhatatlan!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.02. 07:46:16
  • Harlekin
    #164767
    nem nem csak őszinte....
  • Harlekin
    #164766
    nem nagyon nem jó....magyaron 5990 ft....ez meg 13 font az 13x460=5980(font banki eladás ár) és akkor ebbe nincs benn a számlák közti váltás zavvi felé!Tehát biztos hogy drágábbra jössz ki....ja + a szállítás...mert hát ugye(FREE UK Delivery)
  • Harlekin
    #164765
    Igen ha a te profilod is be van jelentkezve a 360as boxon.Nyugodtan lehet mert nem zavar be az x1 es bejelentkezésedben.Lehet ugyan az a profil bejelentkezve egyszerre a 2 különböző(x1,360) boxon.2 egyformán viszont NEM...
    Castlestormot viszont pont tudtad volna szedni itthon is egyből...Most a dungeon siege 3 volt csak az amihez a külföld segítség kellett előtte dirt 3 is simán jöt...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.02. 06:38:35
  • darkSectorxxx #164764
    Asszondod jó vétel? :D

    Rare Replay
  • -pityu-
    #164763
    Köszönöm a válaszokat, mégis csak van 1 ismerősöm külföldön akinek van 360, már tölti is a castlestormot. Erre viszont az a kérdésem hogy ő is tudja használni majd az én profilommal letöltött játékokat???
  • darkSectorxxx #164762
    De kis utálatos vagy. :D
  • Totti5
    #164761


  • Macccy
    #164760
    De mielőtt pánikolsz, lehet napokig, hetekig(?) nem kapsz kódot, nem küldik egyből. Annyi, hogy december 31. előtt indítsd el az újat minimum, jácc vele, a kódokat meg majd küldik.
  • Macccy
    #164759
    Nekem nem kell megmagyarázd, pontosan ezt mondtam én is, co-op gáma! De az eredetiben nem akadt be az A.i. egyszerre tolom a kettőt, ez zicher! ;)
  • TheHUNgunner
    #164758
    Ertem koszi a segitseget :)
  • Totti5
    #164757
    Külön kódok. Ami magyar volt anno 360on az magyar a BCben is!

    GeoW 2őt tettem fel, kínai lemezről. Az magyar.
  • TheHUNgunner
    #164756
    Es akkor gondolom egybol tolthetjuk is. Meg az lenne a kerdedem hogy az uccso ketresz az ugye magyar volt ha jol tudom. Ezek gondolom igy ebben a kiadasban mar nem magyarnyelvuek.
  • Totti5
    #164755
  • Totti5
    #164754
    X1en kaptam meg, üzeneteknél vannak a kódok. Sőt nem is kell beírogatni, csak rá kell nyomni.
  • TheHUNgunner
    #164753
    Sziasztok ki az aki beszerezte a gow ultimate editiont? Illetve akinek meg van. Az mar megkapta a kodot a jatekok utan? Es ha megkapta, akkor milyen formaba? A microsoft fiokos emailre vagy esetleg mar a dobozban benne volt a kod? Beszeretnem szerezni enis mivel ez a sorozat kimaradt az eletembol. Csak elotte ezt szerettem volna tisztazni. Elore is koszi! :)
  • Totti5
    #164752
    AI az 1ben is gyatra volt. Abban nem igen nyúltak bele. Co opban kell tolni, problém solved.
  • barmi
    #164751
    Köszi az infót ! Vettem is gyorsan mindegyikből egyet. Spóroltam 25 sindodót ami forintban olyan 5k környéke.