176613
banner
  • Macccy
    #164832
    Felteszem az első lámer kérdésemet 2010 óta, ennyi már jár: az NXE felületen van jobb lent egy Hints Tips faszom csempe, ott rondít, hogy elmondja mit hogyan kell az új dashboardon. Azt el lehet onnan tűntetni?
  • TBTPumpa
    #164831
    Baba Yaga betámad

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.04. 10:42:58
  • Zozo76
    #164830
    Meg osszekotheted KOMPONENS-el, 5 RCA csatlakozo (2 hang, 3 kep (szin). Anno probaltam, szep volt kepminoseg, anno hasznaltam igy, mert nem volt HDMI az XBOX-on (regi, elso generacios FAT). Jobb a HDMI persze, de azert olyan marha nagy kulombseg nem volt, foleg ugy hogy alltalaban majd minden jatekban nativ alatt van a render-felbontas a jatekokban.
  • Harlekin
    #164829
    Mivel a hdmi adja a legjobb minőséget így ez szerintem el is mondott mindent...De ez sok mindentől is függ milyen eleve a tv mit tud mit nevezel minőség romlásnak...Sokkal jobban jársz 1 hdmi switchel
  • bowden
    #164828
    Sziasztok!
    Új vagyok még a témában elég amatőr kérdésem van. Tegnap beszereztem egy xbox 360-at. Minden szépen működik, annyi bajom van, hogy egy hdmi kábelt kaptam hozzá, azonban a tv-n csak kettő ilyen csatlakozó van ami addig is használatban volt. Így most mindig cserélgetnem kell ha valamelyiket használni akarom. Megoldható e az xbox csatlakoztatása más kábellel a képminőség romlása nélkül?
    Köszönöm!
  • Harlekin
    #164827
    Sinagaporeba 64 dolcsi a BO3 vettem storeon 70 SGD-t amiért 52 sgt-fizettem forintba így 9100-ba jött ki forintba a játék!
    Isten ajándéka ez a storeok közötti szabadon vásárlás.Egy hátul ütője van,ha felmegyek az xbox.comra lassan nem igazodok el a profilomon a vásárlási, fizetési, számlázási részlegen....Annyi cím meg egyéb dolog van már ott
  • abel0317
    #164826
    Jaja, csak ez a kés/lándzsa/íj trió aggaszt mert más fegyver szerintem nemigen lesz benne.
  • n000rbi
    #164825
    Nincs mit, én is behúztam gondolkodás nélkül
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.04. 05:18:10
  • Selminar
    #164824
    Na a Far Cry Primal nagyon jó lesz!
  • Macccy
    #164823
    Kösz !!
    Ez a cucc sokak szerint az év játéka, szeretem is a jó sztorikat, filmeket. Ez úgy érzem ennyiért most KELLETT
  • n000rbi
    #164822
    Life is Strange Complete Season - 1995Ft
  • Selminar
    #164821
    Advanced warfare gold 8700ft

    Taken King 14600

    Megint van par akció plusz holnap lesznek a díjátadó miatt.
  • darkSectorxxx #164820
    :)
  • Moby
    #164819
    Kinek mi.
  • darkSectorxxx #164818
    Pontosan mindegyik még máig jó.
  • Totti5
    #164817
    Ez a veszély nálam nem állt fenn- Összeszedhető dolgok 80-85%át megcsináltam, összes tomb megvan, összes side misszió. Minden szegletét végigszaglásztam, mindenhova elmentem, felmentem. Nyilván nem lett 100%, de nem sok maradt ki. A 3 nagy nyitott terepen nagyon sokat időztem. Összes NPCvel beszéltem, kihallgattam őket. Összes tűznél minden gondolatot végighallattam, mert tök jók voltak. Vadászgattam is, az is poén volt ebben. Ahol lehetett ott lopakodtam. 1 híján minden fegyver alkatrész meglett, a 3 kedvenc kimaxolva. 3 skill treeből 1 kimaxolva, a másik kettőben maradt összesen 4 unlockolatlan.

    Már ma tolnám az Uncsi 4et. Imádom ezt a műfajt ebben a formában.
  • darkSectorxxx #164816
    Tégedis.

    Mivel Reboot féleség lesz nekünk is fog újat tartogatni szerintem, nem egyazegyben. :)
  • Macccy
    #164815
    Na EZ speciel kell nekemis, hiába csak egy újrakiadás!
  • darkSectorxxx #164814
    "Resident Evil 2 - teljes remake készül, nem csak egy újrakeverés

    A Capcom marketingese tisztázta a dolgokat, és olyan hírt hozott, aminek csak örülhetünk.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    Még augusztusban hivatalossá vált, hogy érkezik a Resident Evil 2 remaster. A Capcom ma nagy örömmel tudatta a világgal, hogy most aztán teljes mértékben a rajongók kedvében fogjak járni. Mint kiderült kicsit félreértettük a dolgot: nem remasterelésről van szó.

    Stuart Turner, a Capcom vezető marketingese egy Twitter üzenetben tisztázta a dolgokat, miszerint a Resident Evil 2 újrakiadása nem egy egyszerű remaster lesz, hanem teljes, az alapoktól felépített remake. A horror rajongók már dörzsölhetik a tenyerüket, mert ez azt jelenti, hogy új motor, új irányítás, és egy új fényben tündöklő klasszikus köszön majd ránk."

    Pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order.......
  • darkSectorxxx #164813
    Na jó, azok nem rókabőrök. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 13:30:35
  • Moby
    #164812
    Egy kompetitív multiban nincs két egyforma pikoszekundum. Ott maximum az egész műfajtól lehet irtózni.
  • ppista
    #164811
    Az lehet, de attól még, ahogy írtad, rókabőr a köbön.
  • Moby
    #164810
    Legalább nem valami idiótákra méretezett szkript ellen tolom. Mondjuk a Bfront inkább a témája miatt érdekes, úgyegyébként egyrakásszar.
  • ppista
    #164809
    Mind a kettő, egy totál ismeretlen műfaj, legelső darabjai. Maguk a megtestesült innováció!
  • Sonnerzon
    #164808
    Sziasztok!

    Online multihoz keresek pajtikat(SW, Gta, Titanfall) vegyetek fel bátran a nevem Sonnerzon.
  • Moby
    #164807
    Battlefronttal, meg BF4-el. Mostépp.
  • darkSectorxxx #164806
    Még azzal sem, akkor minek neked gép?
    Mivel szoktál játszani ami nem rókabőr? :)
  • Moby
    #164805
    Most nézem, 10.17 óta nem indítottam el. Szal tényleg nem. Majd egyszer biztos fogom.
  • Moby
    #164804
    Látod a a profilom.



    /Nem. De nem is ezért. Abban a műfajban a rókabőr kifejezés nem igazán értelmezhető. Vagy az egész műfajra.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.03. 11:21:52
  • darkSectorxxx #164803
    Na ezaz, de a Forza 6-al játszol? :D
  • Moby
    #164802
    Sehogy. Nem játszom már rókabőrökkel, mer untatnak. Szerinted mennyire érdekel a soron következő uncharted, vagy darksouls? Na pont ennyire.
  • darkSectorxxx #164801
    Hát ok de azt hittem legalább 1x végigmész.

    És ha csak techno-ban több? De a mai játékok is erről szólnak.
    Akkogy hogy leszel képes játszani a többivel? :)
  • Moby
    #164800
    >Ennyire elment a kedved?

    Meg se jött :D Nincs vele semmi különösebb bajom, látványban, teknóban fasza, csak ezt én már toltam, és ahhoz képest nem sikerül semmit hozzátennie, így megaztán nem is köt le. De ezt má leírtam korábban.
  • darkSectorxxx #164799
    Olcsóságok
  • darkSectorxxx #164798
    Ennyire elment a kedved? Én meg azért vártam mert nem akarok beleugrálni, inkább téli szünetben.

    Előtte bb-zek, uncharted, meg ugye gyors a geow ultin kéne végigmenni.
  • Moby
    #164797
    Asse tudom mikor indítottam el utoljára.
    Sem azt, mikor fogom újra. Túl sok kedvem nincs hozzá.
  • n000rbi
    #164796
    Aki szingapúri állampolgár, az tovább tárazhat.


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.02. 23:11:58
  • Golyo69
    #164795
    Nekem is nagyon tetszik, bár még csak pár napja játszok vele és nem is nagyon volt idom de szép lett és érdekes!
    Jöhetne még sok ilyen játék :)
  • Totti5
    #164794
    11 bit's civilian-based war sim This War of Mine is coming to PS4 and Xbox One on 29th January as This War of Mine: The Little Ones, publisher Deep Silver has announced.

  • darkSectorxxx #164793