176613
banner
  • Renjike
    #164872
    Már a Witcher 3 kiadása előtt elmondták hogy lehet hogy lesz új Witcher játék a jövőben. A 3. rész Geralt sztoriját zárta le.
  • Vmx12
    #164871
    .
  • darkSectorxxx #164870
    Gyűjtői játékok akciója!!!

    Dark Souls 2 collectors??? :D
  • darkSectorxxx #164869
    Ja vagy lehet átnevezik a Cyberpunk lofaszt. :D
  • Totti5
    #164868
    Még 1 címük lesz erre a genre 2-3-4 év múlva. W4 már nextgen, hacsak nem osztódik a CDPR ketté.
  • TDC Geronimo
    #164867
    Ja majd 2025be
  • darkSectorxxx #164866
    Úristen!
    Ekkora meglepetés!!!!!!!!!!!!!!!!

    "The Witcher 4 - a CD Projekt RED szerint biztosan lesz folytatás"

    Egy év játékáról még egy kis bőrt lehúzni?
    De még ilyet....ezt nem gondoltam volna. :D
  • unrealnoise
    #164865
    Jogos. Voltak szutykok, voltak indie-k. Voltak azok közt jobbak, rosszabbak.

    Egyet nem értek én sem: nagy studió nincs 1 millió, hogy mindig AAA címeket jelenthessenek be. Pláne, hogy évekre lekötik a fejlesztőket az ilyen projektek.

    Indie címektől nem kell hasra esni, de azért gyűlölni sem kell őket, mert bizony, nagyon sok jó játékkal ajándékoztak már meg minket.
    Tőlük AAA szintű címeket sem kell várni nyilván. De talán kreatívabbak még így is mint a legtöbb nagy fejlesztő.

    Bár vannak mellélövések, a Santa Monica nem is tudom mit gondolt... De attól még szerintem jó volt, jobb mint a semmi.
    Amit hiányoltam az egy PS VR dátum és ár. (Nem mintha vennék, mert maradok PC-n elsődlegesként.)
  • darkSectorxxx #164864
    Persze.....:)
  • Harlekin
    #164863
    Ezen nagyon könnyen lehet ám segíteni.Eladjátok a konzolt és alakítotok 1 meg nem értet elhanyagolt volt konzoltulajdonosok társaságot.Hetente 1x,2x össze ültök valahol és elbeszélgettek a sérelmeiteken.Évente 1x vissza néztek,hogy van 1 számotokra változás,ha nincs hát folyt köv!
    Én azért ennek annyira nem őrülnék,mert akkor nem lenne min itt jókat röhögnöm!

    Ja amúgy meg pontosan arra tudnád,tudnátok használni mint amire garantáltan az a pár 100000 fogja rajtad rajtatok kívül.Arra hogy legalább megízlelje ennek az egésznek a mibenlétét.Ti szimplán NEM akarjátok...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.06. 12:02:53
  • darkSectorxxx #164862
    Az ami veled.....
    Semmire nem tudom használni. :DDDDDDDD
  • Harlekin
    #164861
    Mi ezzel a probléma??
  • darkSectorxxx #164860
    The Future!!!!

  • darkSectorxxx #164859
    BÁRCSAK elsötétült volna!
    Bárcsak!
  • darkSectorxxx #164858
    75%-a.A maradék 25%-a ismétlés de azok legalább jók.
  • Harlekin
    #164857
    Ja értem akkor a teljes prezentáció időtartalma alatt teljesen sötét volt a képernyő amin csak néha felvillant a "Nem jönnek játékok!"felirat!!!
    Minden érthető!!!
    Érzem a mai munkával töltött napom jól fog alakulni...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.06. 10:52:48
  • Totti5
    #164856
    Mi a gond prezentációval?

    Mi nem jön?
  • darkSectorxxx #164855
    Nem a játékokkal van baj, hanem a prezentációval.
    Nem szar játékok jönnek, hanem simán csak nem jönnek játékok.
  • Macccy
    #164854
    Csupa first wörld problémás gyerekek! Sokan megérdemelnék, hogy elvegyék tőlük a konzolt és karira odaadják a rászorulóknak! Nemmondom akad bugos, hibás teljesítés, de ez az örökös rinyálás, geciunalmas ja!
    Más:
    AKI EDDIG NEM TOLTA A LIFE IS STRANGE-ET, AZ LEGYEN SZÍVES VÁSÁROLJA MEG PÉNZECSKÉN HA TEHETI ÉS NYOMASSA, ez a cucc valami hihetetlen élmény, egy beszippantós twin peaks, fantasztikus karakterekkel és történettel és légkörrel! Eddig másfél epizódot nyomtam le, de azt hiszem nekem ez az ÉV TÖRTÉNETE lesz!
  • Harlekin
    #164853
    Szakadok a röhögéstől ahogy olvasom PS topikot...Iskola példa a mai Gamer társadalom nagy részéről ami ott megy.
    Megy a fika mindenre...Ami jön arra örökösen,ami meg nem jön arra már csak presztizsből is ,ha meg még is jön ami amúgy nem jönne akkor meg arra,hogy miért ilyen szar.És mind e mellé iszonyat nagy igények és persze mindenki hülye aki megelégszik azzal ami amúgy jön....
  • Totti5
    #164852






  • TDC Geronimo
    #164851
    Sehol, mert ki van szürkítve én is kerestem :/
  • n000rbi
    #164850
    Az új dash óta hol lehet átállítani az órát 24 órásra? Zavar ez az am-pm...
  • abel0317
    #164849
    Én lemezt használok, mivel nincs bankszámlám, így digitális vásárlás kilőve. De ha lenne, akkoris dobozosan venném mert szeretem ha ott van a sok doboz a vitrinbe MERT SZÉP xD És szeretem kicsomagolni is, leszedni róla a fóliát, aztán mikor kinyitom megcsap a műanyag friss szaga....legjobb :D
  • darkSectorxxx #164848
    Ja ezt nem vettem észre x360 játékokat dugdostam már a gépbe de nem tűnt fel. :)
  • misiizsai
    #164847
    Már mint egy úgy gondoltam hogy maga az Xbox One és nem én :)
  • darkSectorxxx #164846
    Mivel ott fogod meg az ujaddal leginkább. :D

    Amúgy ti használtok lemezt még? :)
  • misiizsai
    #164845
    Sziasztok!
    Végre én is Xbox One tulaj vagyok.Annyi lenne a kérdésem hogy nektek is könnyen koszolódik a széle a behelyezett Blu-Raynek? Vagy nálam nem stimmel valami? Előre is köszönöm a válaszokat!
  • abel0317
    #164844
    Várom szeretettel :D
  • Totti5
    #164843
    Dec 31ig bármikor küldhetik. Xboxon, dashboard message alatt jelent meg nálam.
  • darkSectorxxx #164842
    Azt csiripelik most december és ímében. :D

    Azt tudom hogy nekem még nem kűték.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.04. 20:41:37
  • abel0317
    #164841
    Tudom, hogy lett egy párszor kérdezve, de van itt már olyan aki kapott prev-gen gears token kódokat? Mert én még mindig nem kaptam. És hova küldik?
  • darkSectorxxx #164840
    ja. :)
  • Totti5
    #164839
    Az nem akció.
  • darkSectorxxx #164838
    Halo 5 akció az 576-ban mai napi advent akció keretében. :)
  • Totti5
    #164837
    Most akarom.
  • Totti5
    #164836
    Ha 4 óra alatt van akkor nem kell.
  • orichalcos
    #164835
    DOOM Alpha Gameplay videó linkek
  • Selminar
    #164834
    Sikerült lőni egy elite kontrollert, nagyon franko.
    Bar meg csak atnyomkodni volt idom.
    Thx Videojatekbolt!
  • TDC Geronimo
    #164833