176613
banner
  • Botond #165115
    A te világodban, a grállovagok világában. Magyarisztánban meg tömegével regelnének kispistikék kamu accokat behúznák az ingyen játékokat, majd az akció lejártának a másnapján lenne tele a net "tegnapmégingyenesmanagyonakciós játék eladó (accounttal)" hirdetésekkel. A mostani módszert is ki lehet kerülni, de ez már pár dilettánst azé kiszűr.
  • darkSectorxxx #165114
    Jó én csak mondom hogy van ilyen, és érthető, az hogy az ipar leszarja őket az más tészta.
    De mivel az ingyen azaz 0 ft-ért nem kell bankkártya használat, a beregelése önnmagában baromság. Független a mai trendektől.
  • Kongy
    #165113
    Még egy gondolat a bankkártyához: hogyha valaki tanuló, tegyük fel egyetemista, simán kaphat ösztöndíjat (mint pl én), erre meg muszáj, hogy legyen egy bankszámlája, meg kártyája, és arra küldik szépen az adott összeget.
  • orichalcos
    #165112
    HOgy akkor egy kis ON is legyen. Tegnap este megjött a Halo 5 decemberi frissítése:



    Új pályák, új REQ pakkok, Forge, új armorok, helmetek stb. Ingyééé továbbra is.
  • Harlekin
    #165111
    Na ez különbözteti meg az embereket egymástól van aki halad a korral van aki nem.Ha a középkorban élnénk akkor kardot csináltattam volna lányomnak míg más adna 1 vesszőt neki,hogy terelgesse a libát...A libás lányt boldog boldogtalan meghúzná az út szélén lányom meg kibelezne pár nyomorultat...Ennyi...Kinek mit dob a gép...Érthetően hülye szülőnek hülye gyereke lesz nagy eséllyel!!!És az pontosan úgy is fog gondolkozni mint ami a minta volt neki!Mert általában a butaság lustasággal párosul és így könnyebb az ellenérvet szajkózni mint megoldást találni az ellenkezőjére!
  • Moby
    #165110
    A sztórok nem akarnak minden állatnak eladni. Evvan. Lehet idiótának lenni, szülőként is. Otthon a barlangban, egyedül, lehetőleg kussban. Őket nem fogadják tárt karokkal azoka helyek, ahova én is járok. Hellyeah. Boldog vagyok. Szögesdrótot, atomot az ilyeneknek.
  • darkSectorxxx #165109
    Már itt kezdődik a gond, te csináltattál a lányodnak karit és most úgy véled ez másnál is csak így megy :)

    Valamint a rinya igen ezért megy mert ezekszerint ha te egy boltban vett gold-al meg vagy lőve.
    És ja leszarják mert érthető nem véletlen kéri a Microsoft nem hülye, meg ők hozzák a törvényeket.

    De ettől még faszság.

    Ahogy az is, hogy weben chat-elni csak gold-al lehet vagy lehetett régen, a konzolon meg free-vel is.

    Vagy hogy alap dolgokhoz kell gold mittudomén ez a fénykép dolog, szóval sok hülyeség van.
    Érthető az ő javukat nézve de mint játékosnak ez hülyeség :)
  • darkSectorxxx #165108
    Sehogy.
    Vagy léteznek kártyák, mint x360-nál, rányom egy 6000-et azt mondjuk vesz 2 darab 2990-es gémet. De inkább lemezel mert azt utána becserélgeti. :)
  • darkSectorxxx #165107
    Jó magyarázd meg ezt néhány szülőnek.
    Szerintem könnyebb nekik a nem válasz. :)

    Most én értem de sok ember nem annyira kell idősnek lenni hozzá, nem kell feltétlen generációkról beszélni óckodnak a technológiáktól vagy annak egy részétől.
    Ez hülyén hangozhat, meg a mi szemunkben furcsa de bizonyos embereknek hiába mondod.

    Haverom is valamennyit kipótolt vagy mi a gyereknek hogy kapjon ps-t, elvileg nagy részét a srác spórolta, eladta a régi cuccait stb.

    A haverom meg úgy van vele ottvan játsz ha spórolsz játékra megveszed, ha nem, max nem játszol annyit és tanulsz.

    Fura de van ilyen.
    És akkor gondolod érdekli ezekután haveromat hogy ez miatt kimarad 2 régi játékból. Pffff. Nem.

    :)
  • Moby
    #165106
    De amúgy bankkártya nélkül hogyan fizetne sztórban? Elfaxolja a kp-t?
  • Harlekin
    #165105
    "Most télleg nem értelek, van egy tanuló csávó, értsd azt hogy nem keres lóvét."

    Lányomnak 12 éves kora óta van volt bankkártyája!!Tudod ez a tudatos nevelés!!!

    "Kap neadjisten a szüleitől vagy összespóról vagy elad valamit hogy vegyen gépet és hiába fizet vagy fizetnek neki ki egy konzolt ha a szülei nem értenek annyira hozzá, a szülei bankkariát nem fogják beregelni ezt elhiheted."

    így járt!Mindig lesz olyan akinek nem jó most sokkal kevesebb az akinek ez nem jó!

    "Ha meg havi 2500-at vagy legyen 1500 levonnak, az vagy játék vagy live vagy bármi másból vonódik el, én sem tennék a bankkarimra xft-ot csak hogy legyen"

    Mire vonnak le 2500-t???Mivan????

    " inkább akkor hagynám és nem érdekelne az az 1-2 ingyen játék, amit a kártya kezelési költségéből inkább megveszek."

    Akkor mi a szarér megy a rinya,hogy ez így van ahogy van???

    "Most ezt így könnyen mondjátok, kérdezzétek meg abel-t hogy hogy élt eddig bankkari nélkül, nem kell messzire menni. "

    Úgy élt,hogy lemaradt az ingyen játékokról!Pontosan így élt!!!És ahogy az írásából kiderült azért hiányzik neki a bankkártya és ezt orvosolja Januárba!Na hát ez pontosan így működik!



    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.17. 08:29:42
  • Moby
    #165104
    Pontosan ezért van a bankkártya. Gyerekzár. A store teli pegi ratingges cuccal. Vásároljon a szülő, legyen ő a szűrő.
  • darkSectorxxx #165103
    Most télleg nem értelek, van egy tanuló csávó, értsd azt hogy nem keres lóvét.
    Kap neadjisten a szüleitől vagy összespóról vagy elad valamit hogy vegyen gépet és hiába fizet vagy fizetnek neki ki egy konzolt ha a szülei nem értenek annyira hozzá, a szülei bankkariát nem fogják beregelni ezt elhiheted.

    Ha meg havi 2500-at vagy legyen 1500 levonnak, az vagy játék vagy live vagy bármi másból vonódik el, én sem tennék a bankkarimra xft-ot csak hogy legyen, inkább akkor hagynám és nem érdekelne az az 1-2 ingyen játék, amit a kártya kezelési költségéből inkább megveszek.

    Most ezt így könnyen mondjátok, kérdezzétek meg abel-t hogy hogy élt eddig bankkari nélkül, nem kell messzire menni.
  • Harlekin
    #165102
    És ezen Te még meglepődsz darkal összefüggésbe!
  • Harlekin
    #165101
    Ha nincs állandó keresete minek tart 100000-s konzolt???Aminek még a fenntartása se olcsó(játékok)!!!Ha a havi 250 forintos bankkártya díj ekkora teher!?
    Joggal gondolták ugyan ezt MS-nél!

    Speciel ha hajléktalan lennék és padon aludnék akkor nem azon aggódnék,hogy ott áll mellettem 1 ferrari,mert az-t megvettem és hajléktalan lettem,de nem tudom tankolni,sőt a teljesítmény adót se tudom fizetni.Pont ugyan így szarná le ezt az eshetőséget az önkormányzat és hajtaná be vagy foglalná le a ferrarit!!És szépen nyugodtan alhatnék tovább a padon

    A mai világban elengedhetetlen a bankkártya!!!


  • Harlekin
    #165100
    Papírpénz egy szar dolog mert csak gond hátán gond.Így ahogy mondod várom azt a napot amikor megszűnik.Sőt ez a paypass az isten ajándéka!!!
  • darkSectorxxx #165099
    Te nem, vannak emberek akiknek még nem lenne értelme, ha nem kap fizut miért lenne bankkarija?
    hogy havonta menjen mínuszba a kezelési költséggel? :D
  • darkSectorxxx #165098
    Vagy nem.

    Hogyne lehetne annélkül mozdulni, nem véletlen vannak a feltöltőkarik vagy dobozos játékok, stb.
    Ismerősöm fia is éveket elvolt kari nélkl.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.17. 07:01:04
  • Kongy
    #165097
    El se tudom képzelni már az életet kb bankkártya nélkül... :D Ha megtehetném, akkor eltörölném a papírpénzt, és csak bankkártyával lehetne fizetni mindenhol... Mondjuk USA-ban nagyon efelé hajlanak.
  • abel0317
    #165096
    Hát nekem azért nem volt eddig számlám mert suliba jártam (májusban vizsgáztam) most melózok, de én készpénzben kapom a fizetésem szóval felesleges lett volna a bankszámla megléte, egészen mostanáig xD
  • Totti5
    #165095
    Egyrészt a normál felhasználóknál alap a kártya megléte, anélkül ma már mozdulni nem lehet az interneten, másrészt csak akkor van atutómata megújítás ha akarod.
  • darkSectorxxx #165094
    Miért nem igaz hogy szükséges bizonyos dolgokhoz kari reg?
    Kitörölték már ezt a funkciót?

    Vagy a felhozott "hasonlatomra" gondolsz.
    Mert peszre nem ugyanaz a 2 dolog, csak mondom, mind2-nél érthető a kezdeményezés, de csak tortúra a normál rendes felhasználóknak, meg ez a live újítás miért automata nem értem.
  • Totti5
    #165093
    Összekuszálódnak a dolgok megint, de nagyon.
  • darkSectorxxx #165092
    Jó ez is egy oldala a dolognak, értem is, de ez kb olyan mint pc-n voltak a drm védelmek. (mármint a logikája hasonló)
    Nem az szopik feltétlen aki a cél.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.16. 22:05:22
  • Moby
    #165091
    Ez pontosan azért van, mert ez a legelemibb szűrő. Kell is.
  • darkSectorxxx #165090
    Nem, arra értem hogy néhol kell annak ellenére kard hogy ingyeneset akarsz vagy éppen diák gyerek összespórol egy valamire live vagy bármi...akkor az nem feltétlen jelenti hogy van bankkarija. :D

    Ha nem létezne a probléma most nem beszélnénk róla. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.16. 21:50:26
  • Moby
    #165089
    Ha nincs kereset mi szeretne vásárolni?
    Keresetet?
  • darkSectorxxx #165088
    Ja egy ismerősömnek is ez a gond, nincs kereset és ugye akkor hová bankszámla.....
    Ez akkora gyökérség hogy az vicc.

    És akkor erre jön még az ha veszel live-ot bankkarival...soha nem tudtam megérteni (jó nem leszek naív, értem....pénz), ezt az autó szar újítást, de undorító.
  • abel0317
    #165087
    Én hülyefejű mindig csak húzom, halasztom ezt a számlanyitást, ha van időm rá, akkor nincs kedvem menni plusz el is felejtem sokszor de mostmár tényleg nyittatok egyet, oké most, hogy van goldom a multi részét tudom használni de ha valami ingyenes azért jó lenne azt is lekapni, hamár a lehetőség adott. januárban berobbantom az OTP ajtaját...!
  • darkSectorxxx #165086
    Sajnos igen.....mondanám hogy egyedi probléma de nem az.
  • Macccy
    #165085
    Oké.
  • Harlekin
    #165084
    Próbálj hozzá rendelni 1 paypal számlát hátha az elég neki...
  • Harlekin
    #165083
    Oks szólj ha kell!De majd kellesz Te is akkor nem elég az hogy ő belép!!!Mivel érzékeli xbox.com,hogy más ip régióból lépnek be ezért kéri majd valahova(email,sms,tel)-re a biztonsági baszást!!!Ki van ám ez találva!!!
  • Macccy
    #165082
    Tefigyelj csak! Ha jövőhéten nem sikerül bentről az irodából (mittudoménmilyen netünk van milyen német proxy faszomon keresztül) akkor megkérlek, hogy sógornőddel hekkeltesd rá nekem is, de ...ahhh ... nem is akarom elmondani mennyire hányok már ettől a régiósditól ... huhh ... nem akarom mer felmegy ... a pumpa ...
  • abel0317
    #165081
    Most vettem goldot de nem engedi a thief-et letölteni mert bankszámlát kér, de nekem nincs szóval hiába 0,00Ft, de megkell venni és az számlaszám nélkül felejtős.....hát ez nemigaz. A resi revelations 2 ep. 1-nél is ez volt, hiába volt ingyé nem tudtam leszedni. :/
  • n000rbi
    #165079
    Bármikor, szívesen :D
  • Moby
    #165078
    Igen, ma arra keltem, hogy úgy hánynék egyet! Sajna nem jött össze, szal köszi a tippet, lehet, hogy holnap pont életmentő lesz!
  • orichalcos
    #165077
    Hja kipróbáltam, eléggé gyér. :(
  • n000rbi
    #165076
    Ha hányni akartok akkor mindenképpen nézzétek meg ezt az ARK-ot. Az ötlet nem rossz és biztosan szórakoztató is lehet, de technikailag egy akkora trágya, hogy ilyet én még nem láttam ezen a gépen. Persze nincs még kész blabla, de ez fényévekre van attól, hogy rá lehessen mondani, hogy jó.
  • orichalcos
    #165075
    Mondtam már hogy imádok ide járni hozzátok? :D Mindig tök jó hsz-eket lehet itt olvasni.

    Na de hogy ON legyek, már elérhető a Store-ban az ARK: Survival Evolved (preview). Van egy órás trial is aki esetleg kipróbálná. Amint lejön, tolok egy kis streamet majd. :)