176613
banner
  • Harlekin
    #165074
    Még sehogy...De úgy fogom ahogy eddig csináltam.Sógornőm belép angliába az xbox.com on a profilomba és beírja a kódot így azonnal bekerül boxon a ready to instalba és ott már engedi leszedni!
    Éljen a RÉGI sokak által istenített 360 as rendszer...
  • Macccy
    #165073
    Attyyaég, mi megy megint ..

    Harli, te hogyan oldottad meg a Gears 3 kód gondot? Nem akarok zombizónázni meg semmi vpn szart
  • Rage47
    #165072
    dettó
  • darkSectorxxx #165071
    Pedig nem vagyok még 18. :D
  • Zozo76
    #165070
    benezek a topikba mondom ez a hirtelen sok hozzaszolas. latom megint harlekin vs darksector buli van. :)
  • TomStorm
    #165069
    Wow mit mond a végén:O
    Én még nemj játszottam végig de kell majd a kieg!Kiváncsivá tett:)
  • darkSectorxxx #165068
    Alap. :D
  • Moby
    #165067
    Megy faszán, de csak nyolcezer. MM-ban, máshol volt olcsóbban is, csak épp nem volt akkor.
  • Totti5
    #165066
  • Harlekin
    #165065
    Ja ja ja és csak úgy éppen említésként vetted a 360 as kontrollert meg a ps 3 kontrollert meg az emulátort meg a meg a....!!!!
  • darkSectorxxx #165064
    Nem, én kérdeztem valamit, meg is jött a válasz 9k már megjelent, ennyi, a többi maszlag utána gyütt. :D
    Én azt szántam lezárásnak amiben a képet linkeltem ennyi. :D
  • Harlekin
    #165063
    Igen ez a baj,hogy MÁST kérdeztél mint amit kellett volna és nem azt amiről információt szerettél volna hallani!
    Érthetően így a választ is a MÁSRA kaptad!
  • darkSectorxxx #165062
    Jó de én mást kérdeztem arra is van egyszerű válasz. :D
  • Harlekin
    #165061
    Az 1 dolog hogy nem kell nem is ezen ment a beszélgetés!Hanem azon,hogy fogalmad nincs a dolgokról!!!
    Ha tisztába lettél volna BÁRMI MINIMÁLISSAL akkor az első hszed ez lett volna!!!

    Moby jól működik az x1 receiver pc-n?Mennyibe került?

    válasz Mobytól igen fasza de mi ez a hülye kérdés miért ne működne jól és 9000!

    Vagy

    Ha van itt valaki aki használ x1 receivert pc-n az elmondaná a véleményét és hogy mennyibe került!

    Moby válasza faszán megy és 9000!

    Nah valahogy így zajlott volna a topik élete 5 percben!!!

    De nem Te inkább kiharcoltad azt,hogy megvilágításba kerüljön a tudáshiányod!
  • darkSectorxxx #165060
    De elfogadtam, csak írtam hogy thx nekem nem kell kábel, ezzel nincsen gond, meghallgattam a tanácsokat, nem voltam bunkó csak én mondtam a kütyü érdekel. :)
  • darkSectorxxx #165059
    Azé nemámúgyvanaz, ha megtehetem kényelmesen irányítom a szart is. :)
  • Harlekin
    #165058
    Na látod ez a baj,mert nem tudsz semmit mástól meg nem fogadsz meg semmit így marad számodra a semmi tudás!
  • Totti5
    #165057
    Akkor tök mindegy mit dugsz a gányra, az gányul fog menni mindig is, akár MS kontroller akár noname.
  • darkSectorxxx #165056
    Úgy hogy én nem csak steam-hez használtam/lehet használok kontrollert.
  • darkSectorxxx #165055
    Pont annyit tudok amennyi nekem elég, a többit meghagyom másnak. :)
  • Totti5
    #165054
    Emulátor hogy jön ide? DOS alatt sem megy a kontroller, win 3.1 alatt sem... nem arra vannak, egyik sem a gányra van. Arra van hogy 2005 óta megjelent össze játék perfekt megy vele. Mennek az azelőttiek, de az nem 100%, a gány, emulátor meg megint más világ. Ott sem kell mennie, hisz nem támogatott ott semmi.
  • Harlekin
    #165053
    Nyugodj meg senki nem akar meggyőzni éppen elég volt az,hogy ismét napvilágot látott az,hogy ehhez se konyítasz semmit!
  • darkSectorxxx #165052
    Ha van, de ha nincs? :D

    Ja amúgy meg a 9k-s kérdésre válaszolva:

    Ha hajlandó voltam kiadni 200k-t konzolokra hogy midndennel 20fps-el játszhassak? :D He? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 18:24:50
  • Harlekin
    #165051
    A hát fordítva a mell!!!
  • darkSectorxxx #165050
    Jó hát fordítva se 100% :D

    De bármilyen érdekes nem az a lényeg hogy meggyőzzetek hogy ti mit akartok, csak volt egy kérdésem, azt ennyi, én eldöntöm hogy hogyan használom. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 18:21:55
  • darkSectorxxx #165049
    Tudom a ps3 más nem arra gondolok, régen sokat baszakodtam kontrollerekkel, többekközt emulátoorokhoz is, próbáltam pc-st is egy ideig akkor volt ilyen, de nem gáz, én nem csak ezért akarom így, hanem csak mert ... :)
  • Harlekin
    #165048
    Te nem vagy tisztába a dolgokkal,de ez nem meglepő!!!!
  • darkSectorxxx #165047
    Most nincs igazad, mert vezeték nélküli.
    akkor a x1-ed sem vezeték nélküli mert ott van a burkolat alatt egy kis lófasz ami kell hogy érzékelje a kontrollert, a vezeték nélküli a KONTROLLERRE VONATKOZIK. :D
    Ezt tudtad? :D
  • Totti5
    #165046
    NEM volt ilyen régen. Az a PS3 kontroller volt.
  • Harlekin
    #165045
    Miről beszélsz!?Régen meg valakik!?
    Az egyetlen olyan kontroller a 360 as ami minden szarakodás nélkül KOMPATIBILIS PC-vel!!!ELSŐ PERCTŐLl!!

    Jah és ugyan így most x1 is!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.15. 18:19:06
  • darkSectorxxx #165044
    Mindegy régen írtak valamit a support részére, most lehet az volt hogy nem jelezte ki rendesen a gombokat vagy valami funkció nem úgy működött, vagy kellett plusz valami progi de volt valami amiért azt mondták hogy jobb rádiósba.
  • Harlekin
    #165043
    őőőőőőő ismét hiba!!!!Na ezekből látszik hogy SOHA SEMMIT SEMMIRŐL NEM TUDSZ!!!!!Van valami lázálmos elképzelésed esetleg valamiről!!!!

    360 as kontrollernél tökéletesen működöt a kábeles!És ott nem véletlenül volt kábeles kontroller és külön vezeték nélküli,mert ott a vezeték nélküli soha nem lett vezetékes csak receiverrel tudtad a pc-hez is csatlakoztatni érthetően!!!

    Itt meg ezért van csak "vezeték nélküli"mert teljes értékű vezetékes lesz belőle,ha kábelt dugsz rá!

    Ja azt nem mondtad hogy ennyire tele vagy lóvéval,hogy inkább 9000-ér veszel 1 receviert,mert nem bírsz elviselni 1 kábelt!!!Ja várj nem Te raktad be a szobádról azt a képet amin a konzol környéke úgy nézet ki mintha felrobbant volna 1 kábel gyár.
  • Totti5
    #165042
    Butaság. Bedugod és megy. 1 féle kiosztás van amit a fejlesztők kitalálnak, és mivel minden játék támogatja az x360 / x1 kontrollert...

    Az lehet hogy ha az USB helyett a HDMI-be próbálja valaki bedugni, akkor nem lesz 100%os az élmény.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.15. 18:12:37
  • darkSectorxxx #165041
    Panaszkodtak sokan régebben hogy nem volt 100%-ig olyan kompatibillitás mint a recivel....ilyen supportos dolgok, asszem pl a gombkiosztás meg ilyenek.
    Énnekem csakis rádiósan kell vagy sehogy.

    Persze természetesen nem ez miatt csak hanem amúgy, nem köll lógóság a szobába. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 18:10:46
  • Totti5
    #165040
    " X360 kontroller kábelesen tudtommal nem működött annyira jól mint a recevier-e"

    Oszt mi nem ment?!!!
  • darkSectorxxx #165039
    Na megvan , telefonon nem tudtam nagyon böngészni szar utálom, most keresgéltem neten megvan képen....erre gondoltam!
    Zsír, igaz hogy kiba drága, de majd meggondolom, lehet jövőre megcsinálom, mert a régi kontrollertől ez sokkalta jobb, főleg analóg kar miatt.


    Ilyen stick lószar egy pároztató gombbal az oldalán elegáns és jól is néz ki, ha ez visszafelé kompatibillis lenne akkor már most megszerezhetném a régit eladva, de fogadok hogy csak x1 kontrollerrel megy.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 16:16:07
  • darkSectorxxx #165038
    Most oké hogy vicces kedvedben vagy de pl az X360 kontroller kábelesen tudtommal nem működött annyira jól mint a recevier-el, vagy lehet azóta javult a dolog nem tudom én nem akarom használni kábelesen , semmit x360 óta nem kell nekem kábel egy konzol vagy pc-hez sem...:D
  • darkSectorxxx #165037
    Igen ilyen 9-10k-s árszabásról halottam és fekete vagy sötétszürke színű kacatot mutattak a képen akkoriban, csak még nem lehetett kapni sehol.
  • Harlekin
    #165036
    Na ne mond mert olyan hír is volt hogy lesz egy vevő egység hozzá a régihez hasonlóan csak drágábban. :)

    Van is hozzá most már,de nem ez volt a kérdés!!!
    Viszont NEM KELL hozzá hanem csak LEHET hozzá!
    Ismét elmondom NEM KELL pc hez receiver csak lehet!!!Tehát megy receiver NÉLKÜL IS.Kábellel első perctől!Csak akkor kell RECEIVER,ha nem akarod KÁBELLEL használni.Így tehát NEM SZÜKSÉGES csak lehet azaz működik NÉLKÜLE IS pc-n!!!

    X1 kontroller milyen fázisban létezik?

    Olyan fázisban,hogy elkészültek az első darabok 2014 év végén és azóta is tonna számra készülnek különböző színben kiadásban!!!!

    Lehet már használni normálisan pc-n.

    Az első darabtól lehetett használni csak 1 szabványos USB kábel kellett hozzá!(Mint ahogy írtam is!)

    Egyéb kérdés!?

    A villogás taglalásához most nincs kedvem!!!(Van több kontrollerem!)
  • eje75
    #165035
    már van..8990 Ft