176613
banner
  • Totti5
    #165155
    Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay Várós nagyon.
  • darkSectorxxx #165154
    "Kisgyerek ne akarjon online vásárolni.

    Iskolás ne akarjon online vásárolni. "

    Nem is erről volt szó.
    Hanem ingyenjáték meg kártyás reedem kodok használata.
  • Totti5
    #165153
    Kisgyerek ne akarjon online vásárolni.

    Iskolás ne akarjon online vásárolni.

    Nekik nincs szükségük kártyára.

    Főiskolás, oktatásban résztvevő ( 18 éves ) embernek kötelező a kártya, anélkül már nem lehet meglenni, hisz minden online történik ott is. Minden befizetés.

    Dolgozó DIGITÁLIS kütyüs ember, kártya nélkül 2015-ben! ?! nem hiszem el h létezik ilyen.

    A normálisabb munkahelyeken már nem borítékba tolják a pénzt. Az retró, aki még itt tart az le van maradva, az egy visszamaradott munkáltató, vagy feketében mennek a dolgok, mindenki tudja milyen ágazatokról szó.
    .
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.17. 18:26:26
  • Moby
    #165152
    Az a cég amelyik kp-ben adja a fizetésed sokáig úgysem lesz talpon, emiatt nem kell aggódnod :D
  • eje75
    #165151
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aha, szóval nem a sávszél... érdekes egy hiba.... 1 éves a TV-m, az IP TV előtt volt router-en, wifi-vel... nem tapasztaltam ilyen hibát az tuti...fura...nekem itt megált a tudományom
  • darkSectorxxx #165150
    Ez csata? Még nem láttál minket csatázni. :)
  • abel0317
    #165149
    Fuhh jó nagy szócsata lett a kommentemből xD. Szerintem is bullshit, hogy kell a bankszámla és igen biztos nagyon jó dolog amúgy a számla megléte stb. stb. de nekem most tényleg csak a gold/marketplace miatt lenne csináltatva de viszont "csak" ezért nemtudom most mégsem, hogy érdemes lenne-e. A fizetésemet is folyton készpénzben kapom és akkor majd mindig fizetgessek rá csak hogy utána az ingyenes játékot leszedjem ?! fuck logic xD
  • Totti5
    #165148
    DEUS EX jóság, megvan lemezen ami sosem járt a 360ba. Van rá 0.1% hogy most játszok vele majd egyszer.
  • eje75
    #165147
    Ha nincs túl nagy távolságban a TV a routertől, kipróbálnám zsinórral is, a wifit kikapcsolva...mit veszíthetsz? Ha úgy is ezt tapasztalod, akkor nyilván gond van...de nagyon földöntúli ez a hiba..nem tudom elhinni, hogy a TV "egyéb" szolgáltatásai több sávszélt zabáljanak, mint a konkrét adás.... az meg egy 5-ösön is elketyeg, mint tapasztalom....
  • Harlekin
    #165146
    Nem a sávszélt zabálja fel,mert az nem fogy el hanem valami más miatt bassza szét a routert így tehát a netet...És ugyan ez volt a régi d linkes T-s routerrel csak ott a net halt le,most cisco van és itt a tv hal meg tőle...És most már ez 100%osan biztos hogy így van...Ahogy TV netre megy meg hal az ip tv...
    tv-t leszedtem 1 ik pc-n maxon szedek adatot "torrent" telók fent lógnak neten xbox neten PARTYba és ha valami érzékeny hát live nagyon az.És mégis minden tökéletes...TV-adás is!
  • Harlekin
    #165145
    Pc-k vannak kábelen meg xbox és settop box minden más wifin így a tv-k is de, ha csak az az 1 lg tv van fent neten meg a settop box akkor is ezt csinálja...
  • eje75
    #165144
    Passz... sose tapasztaltam ezt..nyilván eszi a sávszélességet, de ahol jó a vonal, ott a user nem érzékeli... nálam az 1000 éves rézkábelen, ahogy bakapcsoltam a TV-t, több mint felezte a netet... a másik, új vonalon, amit a TV miatt húztak be, egy sima 5M-ás net van és simán megy rajta, HD-val, mindennel, akadás nélkül... egy 5 megáson.... akkor egy 120-ason a TV-d felszabálja a sávszélességet???? Nemár...
  • n000rbi
    #165143
    Olyankor mi van ha játék (Rise of the Tomb Raider) közben szépen lassan megáll az egész, aztán semmire nem reagál, xbox gombra sem, csak tölt, mint a veszedelem és 5 perc szenvedés után reagál a kontrollerre? Újraindítottam, de az Xbox logónál nem megy tovább, a vinyó töltöget, csak fogalmam sincs mit... )
    92.5% telítettség volt, amikor a TR-rel játszottam.
  • Harlekin
    #165142
    A srác azt mondta,hogy kábelen is megeszi a netet van,hogy rosszabb a dolog mint wifin!Nekem LG47LA660S-em van a samsung TV-m az nem csinálja ezt...
  • eje75
    #165141
    Jó kérdés... a TV zsinóron fent van a router-en és Wifi-vel is? Vagy minden wifi-vel megy? Én madzaggal dugtam a router-re, a wifit-nem is használom a TV-n, és ilyet még sosem tapasztaltam....
  • Harlekin
    #165140
    Nálam a 120 as netre 118 at mért az előbb speedtest net.Ezzel a résszel soha nincs gondom,hogy nincs meg a sávszél.Viszont ha a TV fent van a wifivel neten a router wifi led úgy viselkedik mint a stroboscope most pont ezt tesztelem minden eszközt letiltottam wifiről csak TV volt fent és tényleg baszakodik a kép...Szánalom mi a faszt csinál 1 tv ennyit a neten!?
  • darkSectorxxx #165139
    "Leszedtük és hibátlanul megy minden A srác közölte,hogy az LG tv-k annyi netet zabálnak a SEMMIRE ,hogy beledöglik a router.."

    Vegyé sony-t az jó. :D
  • eje75
    #165138
    Ja...pont nekem.... LG TV-m van, de szerintem semmit nem forgalmaz a háttérben, csak max. ha bejelölöd az sw frissítést auto-ra..akkor leszedi TV-zés közben is... az viszont tény, hogy a 20M netem (ami a gyakorlatban 18) az IP TV bevezetése után lement 8-ra... hívtam a TCom-ot, kérdeztem: "vatafak?" Mondták: sry..messze lakom az alállomástól, ezt bírja a vonalam... ha tv-zek, akkor ennyi... kérdeztem, hogy mi a megoldás? Mert közelebb nem költözöm az alállomáshoz, az tuti... Igen elegáns megoldást választottak: behúztak még1! rézdrótot, arra hoztak még egy routert (persze ez a vonal ingyen megy) így az egyik dróton netezem, a másikon megy az IP TV!! Agyrém! Így megy 16-17-el a netem, és az IP TV hiba nélkül... semmi képhiba nincs... csak minden héten 2-3x resetelnem kell a boxot... mert az nincs a helyzet magaslatán és a magentás kezdőképet vetíti 24h-ban heti 2-3 alkalommal...
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.12.17. 16:43:39
  • Harlekin
    #165137
    Hagyd felesleges úgyse érti meg...

    OFF!
    Viszont olyat mesélek hogy még!!!!
    Küzdök a Thome os netemmel mindenből a max van!ip tv telefon net a max ami elérhető! 1 éve mindig megy a baszakodás!!!havonta 1 x elfogy a türelmem kiüvöltözöm magam velük kijönnek cserélnek mindent placebó hatásként úgy veszem,hogy jó de nem!!!!
    Most múlthéten cseréltek ismét routert,mert baszakodot a box live.
    Az meg is javult jó lett viszont a HD adások szarakodtak eset szét törte a képet!!
    Ma ismét itt voltak mindent átnéztek mindent cseréltek csati még a settop boxot is!
    Néztek jelszintet minden hibátlan és még is minden szar!!!

    Felhívta a szerelő valami haverját hogy ez van mi lehet a baj!

    Ennyit mondott a srác kihangosítva a telefonba" fogadjunk hogy van 1 LG tv a lakásba neten!!"
    Mondom igen...Na akkor azt szedjük le netről és nézzük meg úgy!
    Leszedtük és hibátlanul megy minden A srác közölte,hogy az LG tv-k annyi netet zabálnak a SEMMIRE ,hogy beledöglik a router..

    Valakinek tapasztalat e téren?
  • darkSectorxxx #165136
    Halo Rícs.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.17. 16:32:29
  • darkSectorxxx #165135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő díjmentes része vagy díjmentes, nem mindegy. :D
    De én mondtam is mindenkinek, hogy nem gond, nem megváltoztatni akarom a világot, egészen egyszerűen volt egy megjegyzésem, abel részére, hogy szerintem ez marhaság, azt ennyi, most az hogy díjmentes vagy nem díjmentes abban az esetben részlet kérdés hogy magát a helyzetet kommentáltam hogy az elv, de nem csak itt van ez, szóval itt nem egy Microsoft problémáról van szó mielőtt félreértené valaki, máshol is van ilyen.
    Ingyen van de hiába nem használom a kártyádat, ettől még regisztráld be.
    Minek? Nincsen logika.

    Persze nem esik nehezemre, nem vagyok ennyire lusta, de az egész dolog lefolyása hülyén fest.
    És én azért mondtam a többieknek hogy nem kell általánosítani, mert ismerek én is személyesen ilyeneket, és nem kértek fel hogy megvédjem őket, nem is védem, csak én megértem őket.
  • orichalcos
    #165134
    Frissült a visszfele kompatibilitási lista

    VÉgre játszható a Halo Reach, meg a Deus Ex is.
  • eje75
    #165133
    De..utalnak pénzt, az én számlámra minden hónapban... egyébként Harlekin jól mondja... rengeteg megoldás van, ingyen is.. pl. díjmentes része a számlának..
  • darkSectorxxx #165132
    Ja ingyen van minden el is felejtettem, pénzt nem utalnak a számládra? :D
  • Harlekin
    #165131
    Nincs ilyen hogy nálatok!!!!OTP van meg CIB meg számtalan más pénz intézet és ezeknek van szolgáltatásuk és ezeknél nincs olyan, hogy Harlekinék városába elérhető dark falván meg nem!!!OLVASS!!!Ne azt taglald,hogy tudatlan vagy!!!!!
  • darkSectorxxx #165130
    Off része az még ok, de mi trollkodás.
  • Botond #165129
    Ez itt off és trollkodás, szóval most akkor legyél szíves lépjél tovább a témáról, mert különben moderátori segítséget leszünk kénytelenek kérni. Ismét.
  • darkSectorxxx #165128
    Erre mondom hogy más faszával verni a csalánt, elhiszem felétek minden ingyen van itt nem. Ha kell megmutathatok kivonatokat.

    Az a kártyám a második ami netes fizetésre van a rizikós helyekhez annak vonnak 200-300ft.
    Képzeld el a főszámlát.

    És itt mifelénk tökmindegy hova mész.
    Tudom furcsa. De létezik ilyen és nem analfabéta vagyok, csak nem tudok mit tenni a bankok ellen.
  • darkSectorxxx #165127
    Jó akkor lehet. Nem mintha nekem szükségem lenne rá. :)
  • Harlekin
    #165126
    Csak megemlítettem hogy nem mindenki szeret havi 0ból vagy havi 50ből még kártyadíjakat fizetni!

    Bazzze olvas már utána kicsit a dolgoknak!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nekem speciel 2 kártyám van az 1 ik kártyámon NULLA ismét mondom NULLA a havi díj és az éves díj is!!!! tehát nincs kártya díj!!!Igaz ehez kell az hogy használjam is a kártyámat és ezt teszem is.Tehát ha már van akkor utalok rá ,le, fizetek vele!!!Ennyi bazz és nincs kártya díj!
    És itt osztod az észt úgy hogy nincs kártyád vagy ha van nem használod értelem szerűen a banknak gondja van azzal, ha van kártyád de nem használod mert akkor minek!?Ha használod bevételt generálsz neki ha nem akkor csak nyűg neki és megfizetteti veled a költségeket!!!

    Olvass át pár bank kártya ajánlatot és megérted vagy ne olvasd és nem kell kártya,de sírni se kell miatta!
  • Harlekin
    #165125
    4 különböző store-n(angol,usa,magyar,singapure) van ugyan az a bankkártyám ms felé be regisztrálva értelem szerűen mind a 4 más és más billing adressel!!!És ha mind ez nem elég akkor 2 storeon még paypall is be van regelve ugyan ezzel a kártyával teljesen más címekkel!!!

    jaj semmi elvesztettem nem kell hozzá!!!!

    Ismét egy olyan dolog amiről fogalmad sincs Ismét egy olyan dolog ami 2 éve amióta van X1 számtalanszor lett kitárgyalva itt és te neked ez még most se tiszta pedig itt éled az életed!

    Hol itt a probléma!!Itt csak annál van probléma aki csinál magának vagy szimplán totálisan analfabéta ezekhez a dolgokhoz!!!!
  • darkSectorxxx #165124
    Ja igaz mert nincs és meg vagy. Csak ami van. :)
  • darkSectorxxx #165123
    Persze ez magánügy mindenki gondol amit akar. Ki vagyunk szolgáltatva, tetszik vagy takrodj alapon megy minden, ettől még lehet mondani hogy baromság.
    Mondjuk az egész magyarország így műkszik.

    Csak megemlítettem hogy nem mindenki szeret havi 0ból vagy havi 50ből még kártyadíjakat fizetni.

    Énis legszívesebben kivennék mindent a picsba. Akkor minden fillér az enyém lenne.
  • Botond #165122
  • Moby
    #165121
    >az hogy az ipar leszarja őket az más tészta.

    Nincs más tészta, ez az egy tészta létezik. Mindenki leszarja őket. Én is. Lapozzunk.
  • QuippeR
    #165120
    lezárol szerintem 1 dollárt. nem vonja le, csak zárolja.

    kár ezen rugózni amúgy, manapság elhanyagolható az aránya azoknak, akiknek nincs bankkártyája, és bár személyesen megélhetik ezt tragédiának, az MS ugyanúgy nem fog ezzel foglalkozni, mint a kecskefób transzheteroszexuális vonatkerékpumpáló közösség igényeivel.
  • darkSectorxxx #165119
    Ismerem de régen mikor valamire kellett volna nekem azt írta mindig hogy nem érvényes, meg lejárt stb....live nem csekkolja le ilyenkor?
    Mármint ezt próbáltad is vagy csak gondolod? :D

    Mert ha működik akkor nincsen gond.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.17. 11:06:40
  • Botond #165118
    Az is egy megoldás, meg a kamubankkártyaszámgenerátor.com is segíthet.
  • darkSectorxxx #165117
    De ez nemúgyen vane, hogy 1 profilhoz beregelsz egy bankkarit akkor azt már máshová nem lehet?
    Vagy végülis megoldható de az is pénz.

    Beregeled, jajj elvesztettem kérek újat. :)
  • darkSectorxxx #165116
    Figy kár taglalni én értem, én megoldom van aki nem, lehet bárkit hibáztatni de ettől még én is baromságnak tartom hogy nem kell fizetned, mégis kell bankkártya, mert ha kéne fizetned és úgy beírni akkor oké.