176589
banner
  • hunbalee
    #175907
    Pedig mostanában már a boltok polcain is kint vannak. Series S szarásig meg Series X is akad. Mondjuk telekomos akciót nem übereli semmi ugyse :)

    Next-genesedik az A Plague Tale: Innocence


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.18. 19:47:09
  • LazyB
    #175906
    Lehet tudni mikor lesz vége ennek a nagy konzolhiánynak, mert dobálják hogy uh beszarsz milyen játék meg azta micsoda graf csillagokig fps, ja ja csak kurvára nem tudsz játszani semmivel, mert nem tudsz venni konzolt.
  • hunbalee
    #175905
  • hunbalee
    #175904
  • lwb
    #175903
    Én abban sem vagyok biztos, hogy az a játék valaha is meg fog jelenni. De meglátjuk majd.
  • hunbalee
    #175902
    A régivel nem volt baj. Erről az újról beszélek

    De ezt a felméréses dolgot már a fórumában is kifejtettem, hogy jó dolog de baromság így.
    Mert ok kaptak több ezer visszajelzést ami alapján látják mit kéne cserélni.. És? Mire cserélik? Azt ki mondja meg hogy jó-e a játékosoknak? Eldöntik ők! Akkor mire volt jó a felmérés? Kb semmire.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.16. 11:22:41
  • lwb
    #175901
    Az újból vagy a régiből? Az eredeit gothic harcrendszere is gatya volt, de a játék legalább jó volt.
  • hunbalee
    #175900
    Nekem abban egyedül a harcrendszer nem tetszett, meg a kinézethez képest gyengén futott. De mivel volt felmérés róla bízom benne, hogy a harcot 1az1ben kukázzák a vérbe
  • lwb
    #175899
    Próbáltam azt a demót, amit kiadtak a remake-hez, de nem nyűgözött le, hogy finoman fogalmazzak.
  • hunbalee
    #175898
    Gothic az "sajnos" másnál van. De az is jön remake formában
  • lwb
    #175897
    Na, ez legalább jó hír! Mondjuk Gothicnak jobban örültem volna, de szegény ember vízzel főz.
  • hunbalee
    #175896
    Berakom ide is ,de ez már a korábbi részekből fakadóan egyértelmű...

    Forza Horizon 5 supports Xbox Play Anywhere, buy once to play on Xbox and PC
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.15. 20:06:35
  • hunbalee
    #175895
    ELEX II is coming soon to PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S|X and Xbox One.

  • Bercy #175894
    Igen, account-ra tudsz digitálisan játékot venni. Amennyire én tudom nincs átruházási lehetőség. Szóval ahhoz, hogy a meglevő játékokkal játsz az eladó accountját kell használnod. Természetesen csinálhatsz magadnak egy másik accountot és utána már majd arra veszel digit játékokat, de amik már megvannak azt ne tudod átvinni a legjobb tudomásom szerint.
  • hunbalee
    #175893
    E3 2021: Halo Infinite - a multiplayerről bővebben
  • Bucsek
    #175892
    Sziasztok, amatőr vagyok.

    Talán tudok venni ismerőstől egy xbox one s-t amin vannak alapból játékok (elvileg semmi warez).

    Akkor hogy lehet? Digitálisan megvásárolt?
    Na már most gondolom ehhez is fiók kell mint pl a nintendohoz. Ha van fiókod és veszel valamit arra a accra vetted meg. Ha nekem nem jó a “Sexyboy69-xXx” nevü acc. Csinálok sajátot akkor az eddigi játékok nem elérhetőek rajta már?

    Remélem jól sejtem.

    Átruházási lehetőség van?

    Köszi a segítséget :)
  • Botond #175891
    De abba legalább beleraktak egy nagy adag kreativitást és egyediséget!
  • darkSectorxxx #175890
    Ahogy kinéz a játék teljesen jogos, inkáb mint egy 200GB-os cod
  • Voyager5
    #175889
    Ezen a videón azóta röhögök. Zseniális, tuti, hogy teljesen őszinte, és tényleg csak a címe van meg :D
  • lwb
    #175888
    "Size: 150.01GB"

    WTF
  • Botond #175887

    Várós! Első részt szépen kipofozták, utoljára 19 október végén néztem bele (PC-n), akkor elég bugos volt, abba is marad pár óra játék után, de tegnap a conf után elővettem, és teljesen beszippantott.
  • hunbalee
    #175886
    S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

    Capabilities:
    • Single player
    • Online multiplayer
    • 4K Ultra HD
    • Ray Tracing
    • 60 fps+
    • Optimized for Xbox Series X|S

    Size: 150.01GB
    Release: April 28th, 2022,
  • hunbalee
    #175885
    Konzolon is felszállási engedélyt kapott a Microsoft Flight Simulator

    A Microsoft Flight Simulator július 27-én jelenik meg Xbox Series X-re és Series S-re, az Xbox One-os változatról viszont egyelőre nem esett szó. A játék cseppet sem meglepő módon első naptól fogva megtalálható lesz az Xbox Game Pass kínálatában, és kapni fog a közeljövőben egy ingyenes, vadászrepülős kiegészítőt a Top Gun: Maverick filmhez kapcsolódóan.

  • Waczkor
    #175884
    MS Flight Sim meg Forza nagyon város. Ahogy néztem MS Flight sim csak series gépekre jön,hmm érdekes,azt hittem one x re is lesz tekintve nem annyival erősebb a series S.Akkor asszem be lesz cserelve a one x egy series s-re a series x mellé:)

    Tetszett a show,BF remélem egér+bill támogatással jőn és cross platformos lesz,jó lenne tolni haverokkal akik pécések.
    Back for blood majd elválik milyen,remélem hozza majd a régi l4d játékok hangulatát.

    Minden gamepassba nem semmi azért

  • hunbalee
    #175883
  • lwb
    #175882
    Szerintem is. A game pass hihetetlen value lesz, 30 bemutatott játékból 27 day 1 game pass játék lesz...
    Diablo 2 számomra a legvárósabb, sajnos Starfieldről még mindig nem tudunk semmit, pedig jövőre jön.
  • lwb
    #175881
    Starfield xbox konzol exkluzív, ebből akkor az jön le nekem, hogy TES6 is xbox exkluzív lesz.
  • Voyager5
    #175880
    Ez a show szerintem eléggé rendben volt.
  • hunbalee
    #175879
    Forza Horizon 5 2021.november 9

  • hunbalee
    #175878
    Atomic Heart ez is Game Passba nyit

  • hunbalee
    #175877
    A Plague Tale: Requiem Coming in 2022,One Day Xbox Game Pass

  • hunbalee
    #175876
    Halo Infinite idén Holiday....Free to play multival

    Starfield 2022.11.11.



    STALKER 2 2022.04.28


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.13. 19:46:07
  • hunbalee
    #175875
    Alaposan kibővítve és feljavítva tér vissza a World War Z

  • hunbalee
    #175874
    Kár hogy only multi lesz, pedig jó volt vele singlebe bohóckodni.. Nem baj marad a régiek újrajátszása

    13-án lesz belőle gameplay trailer


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.12. 20:30:17
  • toza #175873

  • hunbalee
    #175872
    Jedi: Fallen Order - itt az igazi next-gen frissítés
  • darkSectorxxx #175871
    Pontosan maga a techno eleve a saját korlátja.
  • TomStorm
    #175870
    Ebben semmi jövő nincs.Már most szar a game streaming olyanoknál akik évek óta szolgáltatják.
    Sem a texturákat sem a valós felbontást nem fogod megkapni.Hangot meg végképp nem.

    Átmeneti megoldásnak okés ha nincs pénze valakinek Hardvert venni és ráfoghatja hogy ez jó de nem az:)
  • darkSectorxxx #175869
    "Nem mellesleg mi a jobb a microsoftnak szerinted hogy veszel 1 hónap alatt 2 db játékot mondjuk 20k-ért vagy előfizető vagy 1 évre mondjuk teljes áras game pass áron? Na ugye hogy a game pass.."

    Erről beszélek, pláne így hogy nem fogynak jól . :D
  • darkSectorxxx #175868
    De én hiszem, nézd vissza a GP előtt 1-2 évvel volt az hogy a lemezes játékaikat ha árulták akkor is alig tudták eladni őket, meg fingé hugyé árulták... most meg pláne. :)