3510
  • Ben007
    #3310
    hogyan? ezekben eléggé béna vagyok (vagy második lehetőség ki van tömöritve)
  • Prince23
    #3309
    Talán mi lenne ha kitömörítenéd...
  • Ben007
    #3308
    könyörgok Help Please
  • Ben007
    #3307
    Sziasztok segíteni kéne nekem berakom a játékot a daemon toolsba es egy idő után kiírja hiba nem csatolható a kép. a fálj nem nyitható meg kernel módban. kérlek segítsetek!
  • Atkamon
    #3306
    Ezt a "háromszoregyhozzászólás"-t fejezd be lécci
  • jackoneill90
    #3305
    kösz müködikkkkk
  • Prince23
    #3304
    Nincs mit...
    majd mesélj, milyen lett a gém. Én is megakarom szerezni.
  • jackoneill90
    #3303
    kösz müködikkkkk
  • Prince23
    #3302
    Elvileg exe file-t kén leszedjél (Crack) a gamecopywodról... és azzal kén felülírd a játék főkönyvtárában lévő exét.
  • jackoneill90
    #3301
    akkor ne nevezzem át exe-re?? és ha nem nevezem át?? Matrix3W32S.bin-t
    és akkor sem megy mit lehet tenni??????
  • jackoneill90
    #3300
    szenvedek
  • jackoneill90
    #3299
    akkor ne nevezzem át exe-re?? és ha nem nevezem át?? Matrix3W32S.bin-t
    és akkor sem megy mit lehet tenni??????
  • jackoneill90
    #3298
    akkor ne nevezzem át exe-re?? és ha nem nevezem át?? Matrix3W32S.bin-t
    és akkor sem megy mit lehet tenni??????
  • Prince23
    #3297
    Megkeresed a játék főkönyvtárát és bemásolod oda, vagy is felül írod azt mégegyszer ezzel bin file-lal.
    Biztos lex neki Bin32 mappa vagy ilyesmi, na oda másold be. sztem, bár nincs nekem meg a gém.
  • jackoneill90
    #3296
    hogy és mit csináljak a Matrix3W32S.bin fájllal? s.o.s
  • jackoneill90
    #3295
    hogy és mit csináljak a Matrix3W32S.bin fájllal? s.o.s
  • jackoneill90
    #3294
    hogy és mit csináljak a Matrix3W32S.bin fájllal? s.o.s
  • jackoneill90
    #3293
    hogy és mit csináljak a Matrix3W32S.bin fájllal? s.o.s
  • Atkamon
    #3292
    www.gamecopyworld.com
  • jackoneill90
    #3291
    walaki segitsen hol találhato crack a játékhoz hogy tudnák már játszani????
  • Prince23
    #3290
    Hm akkor jó...
    mert nekem akkor 0.5 GB volt, és azt mondták akadozik.
    Akkor beszerzem hamarosan e gamát
  • Atkamon
    #3289
    Nekem most két giga van, de amikor megjelent még csak 1 volt, és jól futott.
  • Prince23
    #3288
    1 Gb rammal jól fut e ez a játék? mert olvastam, h optimalizátlan, na de azóta lepörgött egy-két év.
  • cheezyo
    #3287
    Köszönöm a segítséget.
  • Atkamon
    #3286
    Ugyebár ahányszor bemész a szobába, az mindig fordul egyet. Menj be annyiszor hogy a kocsi egyenesen legyen. Akkor menj oda a vészfékhez, és amikor a pasi dumál, húzd meg.
  • cheezyo
    #3285
    Sziasztok! Remélem még nem volt ez a kérdés:
    Főleg azoktól kérdezem, akik már végig vitték. Totál el vagyok akadva, azon a pályán ahol a metróból kell kijutni. Akárhányszor ki-be megyek a kocsiba(ból) mindíg fordul eggyett. Arra rájöttem, hogy akkor kéne megállítani, amikor a vészfék van "fent". De nem tudom, hogyan húzzam meg. Ha focus-ban felszaladok a falon, akkor nem tudom meghúzni, mielőtt neo leugrik a falról. Plíz help!
  • Hades666
    #3284
    ok a wall superes cucc megvan,király és amugy healing:D
  • Hades666
    #3283
    ja és hogy kell használni a wall supert vagy mia francot?olyat ír, h miután felfutottam a falra(gondolom focus-ban)nyomjam meg a bal v jobb gombot,próbáltam de semmi...ja egy érdekesség:ha ugrunk magasra(antigarvity jump-pal)és van hozzánk közel fal vagy felugrunk egy ellenséggel a magasba és hozzányomjuk a plafonhoz látni a nagy gülü szemeitXD
  • Hades666
    #3282
    ah....isteni ez a játk...lenne 1 kérdés:mire jók az utolsó upgrade-ok?pl a spoon vagy a jackpot stb.?mer amikor megnézem a spoon bemutatását elővesz egy kanalat és elrakja...az mire jó és hogy kell hásználni a helinget?
  • Atkamon
    #3281
    igen sajnos mindig át kell állítani... azt az embert meg... hát szét kell verni... mást én sem tudok mondani
  • Iceman2007
    #3280
    Azt a fehérfelyű embert hogy kell kinyírni amelyik az összevissza szobák után következő pályán van?Amúgy miért nem maradnak meg a billenytűbeállításaim?Minden bekapcskor újra be kell állítani?
  • akyyy
    #3279
    gamecopyworld
  • fritz08
    #3278
    hello.Megtudja valaki mondani h honnan tom letölteni a crack fájlt??mert én ugy töltöttem és nincsen
  • Atkamon
    #3277
    nem tudok róla
  • Attlen
    #3276
    Hello ujrakezdtem ujra kiiakarom pörgetni a játékot szval az akérdésem, hogy ujabb patch 1.2 addig nem jött ki a játékhoz vagy valami patch?
  • Atkamon
    #3275
    öööh szerintem nem lehet...
  • Eftörsokk
    #3274
    üdv,most próbáltam ki a játékot,tetszik,csak 1 kérdés,nem oldható meg valahogy az invert mouse? játékon belül én nem találtam sajna,configban sem igazán,valami ötlet? esetleg egy modról tud valaki ami ezt lehetővé teszi? bár kétlem,de azért gondoltam megkérdem
  • Atkamon
    #3273
    mondom nem tudom nézd meg a gombbeállításaidat én nem az alapbeállításokkal jáccok...
  • Murusz
    #3272
    ctrl és aztán mit kell nyomni?
  • Atkamon
    #3271
    mittudomén mi van neked beálítva nézd meg lol