3510
  • Atkamon
    #3430
    nem tudom és nem tudom. és de igen ez warez. És mostmár télleg be lehet fejezni mer szólni fogok moderátornak.
  • attila117
    #3429
    és ha letöltötem kellesz e még vmi hogy jol menyen?
  • attila117
    #3428
    nem tudod hogy a wanadoo.netipar.hu ba mé nem jönek be az archiv játékok?(rem ez nem warez)
  • attila117
    #3427
    vki fizetet egyszer
  • attila117
    #3426
    oks kár hogy nem fizetsz nekem:( :D
  • Atkamon
    #3425
    lol még fizessek is azért hogy neked meglehessen egy illegális verzió?:D ezt nem gondoltad komolyan...
    A kanalas képességnek amúgy nincs igazán értelme, a többi ad valamilyen bónuszt. Pl nem fognak a golyók, meg ilyenek.
  • attila117
    #3424
    bocsáltsatok meg előre is de nincs telóm és senkinek se a házba hogy tudjunk fizetni a netiparos wanadoo ra mert ott meg találtam az archiv részén a Matrix path of neo-t vki nem küldeni egy kódot plzzz lécci könyi (am ez igykell irni PLZZZ vagy igy PLSSS?)
  • attila117
    #3423
    aha és volt az amikor neo ált középen és volt egy csomó karika és azokkon a képeségek akkor egy párat az utolsók közül nem értetem pl a kanalast nincs vmi leirás roluk? vagy te nem tudnád le irni mi mi?
  • Atkamon
    #3422
    mind hármon végigvittem naggyon nagyon sokszor xD
    persze ez még akkoriban volt amikor megjelent... nagyon sokat nyomtam. Fel is fedeztem aztán minden rejtett kombót meg cuccot:D a Kedven részem... hát mindig másik.... a Merovingis kastélyos, a sok ügynökös.... mikor melyik:P
  • attila117
    #3421
    oké nem irok ijeneket nektek meik rész volt a kedvencetek? és mien nehézségbe akasztotátok már ki?
  • Atkamon
    #3420
    oké itt nem tud senki segíteni, úgyhogy warez off
  • attila117
    #3419
    de be irtma má sokszor de semit nem adki csak ah pontodsan irom be ahogy fel van téve mert pl nem elég enyi hogy resident evil 4 hanem igy kell Resident Evil 4 - HATRED (nem biztos h ijen van)szal nem találom
  • Atkamon
    #3418
    istenem... ahelyett hogy itt warezolnál keress rá wanadoon............
  • attila117
    #3417
    de csak onan? wanadoo-n nincs fen?
  • Atkamon
    #3416
    én nem tudom honnan lehet letölteni... gondolom torrent...
  • attila117
    #3415
    irdmá meg privibe lécci
    és szolj ha meg irtad lécci lécci lécci lécci
  • Atkamon
    #3414
    nos arra nem itt találod a választ. itt nincs warez
  • attila117
    #3413
    de én letölteni szeretném
  • Atkamon
    #3412
    A bolt polcáról, de netről is meg lehet rendelni.
  • Atkamon
    #3411
    hát nekem nem volt változás, inkább a nem angol nyelvű feliratokon javít. és nem tom de szerintem egyátalán nem csúnya a grafika, csak hát van amit kicsit eltúloztak.
  • ricsa008
    #3410
    a patch-ek javítanak vmit a grafikán? mer alapból elég hááát csúnyácska
  • attila117
    #3409
    honan kell leszedni?
  • Ermi imre
    #3408
    Hello!Újra elkezdtem játszani a path of neo-val,régen kijátszottam,kértem is segítséget tőletek,meg is kaptam:)remélem sikerül megint kijátszanom.Ja és szerintem az a játék mindig jó lesz,már megin kedvet kaptam rá.:)Nah jó játékot mindenkinek!
  • Atkamon
    #3407
    hát... Evade gomb plusz a szükséges irány, amelyikbe el akarsz repülni az ütés elől... aztán ha üvöltözik, meg belerepülsz
  • Varikova
    #3406
    Ha egyszer földre viszed akkor már nyert ügyed van.Addig kell rugni mig meg nem hal.Én elsőre megcsináltam a fagyvereket pedig mind elhasználtam,de amit elértem vele visszatöltötte. Ha teleportál akkor repülj oda. Én a végén a robot "ügynökkel" ragadtam le, azt ,Hogy lehet megcsinálni?
  • Atkamon
    #3405
    Hardon is legyőzöm:P Nem nagyon emléxem már régen csináltam... De énis sokat szarakodtam először azzal a résszel. Folyamatosan üsd... vagy nem tom:p
  • Muhu
    #3404
    Igazából nem az a baj, hogy meghalok, hanem az, hogy nem tudom kinyírni, mert visszatölti az életé.Ennél a résznél meghalni nem nagyon szoktam.
  • Muhu
    #3403
    Na már majdnem sikerült, és a botját is elvettem.Meg sztem te vagy easyn csináltad, vagy baromi jó vagy benne:).
  • Atkamon
    #3402
    Igazán nek tudok mást mondani, mint hogy gyakorold... folyamatosan üsd... nem tudom nekem elsőre sikerült. A csaj meg végülis nem nagy gond ha meghal, nincs további szerepe a játékban.
  • Muhu
    #3401
    Help!!!Elakadtam ott amikor a boszorkánnyal kell harcolni, de hiába ütöm, mert az élete 1 mp alatt visszatöltődik az élete.Az ugrabugrálós teleportálós plafononmászálós főakárminél is ez volt a baj, de ott legalább volt gránátvető.Itt nem tudom használni a fegyvereket, mert általában ahogy felveszem, kiüti a kezemből.
    UI: a csaj folyton meghal, baj ez?
  • Elmör
    #3400
    Akkor ezek szerint kicsit kevés hozzá a géped. A "lassú kép" az sejtésem szerint a kevés FPS miatt van. Azaz már elkezdett a diavetítésre hasonlítani? Főképp a videókártya, ami kevés.
  • Atkamon
    #3399
    mer az a dt csak egy verziójához jó... és az nem tom milyeik:P 3.valamennyi
  • Mersh
    #3398
    hi

    segítsetek

    van az a securom hide izé... és ha elindítom azt írja nothong to hide.
    tehát nem tudom elrejteni a képfájlt.
    mit lehet tenni?
  • Iceman2007
    #3397
    Hello azt szeretném kérdezni hogy miért rossz a kép a mátrixban. olyan mintha felveszem a felbontást valahol 1024*768-ra és "lassú a kép". a géppel lenne gond? (2.4-es proci, 1gb ram, asus radeon 9550 ge videokártya)
  • Atkamon
    #3396
    #2792
  • Szasza20
    #3395
    Ott vagyok ahol egy ajtót kell megkeresni és ílyen össze-visszaság van! Ott mit kell csinálni? hol az ajtó?
  • Szasza20
    #3394
    Köszi a választ...
  • Atkamon
    #3393
    meg kell csinálni.
  • Szasza20
    #3392
    Sziasztok
    most jutottam el odáig hogy játsazk a játékkal és az elején vagyok és van egy csomó traning! Azokat meg kell csinálni hogy folytatódjon a játk? vagy lehet tovább haladni anélkül is?
  • KiziKazi
    #3391
    Most már semmi megoldottam