3510
  • djjeges
    #3470
    Oké köszi működik
  • Atkamon
    #3469
    3467: Nem tudom mi lehet a baj, sajnos warezban nem sokat tudok segíteni.
    3468: Válassz ki egy olyan jelet(képességet) aminek van egy szürke kerete. Arra menj rá, és tanuld meg. Már nem emlékszem mire kell rámenni biztos megtalálod.
  • djjeges
    #3468
    Csá nemrég kezdtem a játékot és már elis akadtam!
    Ahol van az az orákulumos pálya amikor jönnek katonák megcsinálom és a következő pályára akarok lépni kiválasztok 1 képességet és nemenged tövább ezt írja ki:

    You must select a new ability
    Before you can continue.

    Aki tudja mi a baja vagy mitkell csinálni az lécci írja meg
    Nagyon hálás lennék!
  • Eiderin
    #3467
    sziaasztook...gondolom elegetek van már ebböl, de akor is mindent probáltam amit itt irtak de nem megy. átálitottam win 2000-re, mounoltam, sr7 stopal, virtual cd hide-al mindenhogy de aztirj ki hogy emulator detected etc.plz help
  • szibi012
    #3466
    Csá én mikor lépek bele egy küldetésbe a level qvestbe akkor kidob (nem mikor beleléptem a levelqvesbe)Nem tudjátok mi a baja?
  • Drephis
    #3465
    Nem.
  • szibi012
    #3464
    Csá...Ezzel a játékkal lehet neten jáccani?
  • Atkamon
    #3463
    Ezen a fórumon nem igazán találsz választ warez kérdésekre, legalábbis én nem szeretem őket, de kell hozzá asszem egy SR7Stop nevű program... többet nem nagyon tudok.
  • szibi012
    #3462
    És az eredeti lemez az melyik?Mer az enyém az nem eredeti hanem leszedtem és be kell montolni.Mit csináljak?De am ha bemontolom a cd1-et akkor megint kiírja.Mit csináljak?Légyszi mondjátok meg
  • Atkamon
    #3461
    Be kell tenned az eredeti lemezt:)
  • szibi012
    #3460
    Szisztok!Nekem nem idul el a Path of Neo!Ezt írja ki:Please remove disc form current CD/DVD drive and insert the orginal disc in another drive D:. Légyszi segítsetek!
  • Atkamon
    #3459
    Vedd fel, aztán mintha egy fegyver lenne kattincs ott ahol le akarod tenni.
  • Neo8
    #3458
    Bocs,de már úgy is továbbjutottam a tizenegyedik pályára és itt azt nem tudom hogy az elején miután megöltem az őröket mit kell csinálni.Még aztá fölszedtem valami bombát de nem tudom hogy kell használni.
  • Atkamon
    #3457
    Jó sok mindent leírtál... most ebből hogy gondoltad, hogy segíteni tudok? Hol akadtál el, miben akadtál el stb....
  • Neo8
    #3456
    Elakadtam azon apályán amikor egy éttremben lövöldözés törik ki.PLEASE HELP!!!!!!!
  • Atkamon
    #3455
    Próbálgasd újra és újra a pályát... lépj ki a játélból ha nem sikerül, aztán lépj vissza és próbáld meg újra... ez egy bug... néha működik néha nem
  • csabiland
    #3454
    hali valaki segitsen meg akadtam ahol ballardnak kell kijutni az étteremből de nem enged ki az exit ajtón.mint valami láthatatlan fal lenne.valaki segitsen. köcce.
  • attila117
    #3453
    bocs az értelmetlen irásért "bocs akkor érkezet meg nálam az üzi egyzsere 5 mikor már elküldtem az irásom ijensevolt még :S:S:S:SS:"
  • attila117
    #3452
    ja bocs akkor érkezet meg nálam az üzi mikor már elküldtem egyszere 5 ijensevolt még :S
  • attila117
    #3451
    hát ezt telibe lőted mert még lesznek rem nem baj és rájötem hogy az akta táska mutatja meg hogy kell megcsinálni a Combo-t csak nem tom holvanak elrejtve
  • Drephis
    #3450
    közben sikerült megoldanom.
    egy másik cracket kipróbáltam. :)
  • Drephis
    #3449
    igen a kezemben van.
    nem rakja le, hanem rúgkapál helyette, mintha a kezembe se lenne...
  • Atkamon
    #3448
    ööh az extra kombókat olyan aktatáskák felszedésével lehet felnyitni, illetve mini küldetésekkel, például a templomban van egy rész, hogy elkezd bvisszaszámlálni egy óra, és mielőtt lejár meg kell ölni mindenkit meg ilyenek. Mit irjakle róluk? Ugyanúgy a billentyűkombinációk vannak odaírva.
  • Atkamon
    #3447
    öh nem nem volt... kezedben van, amikor le akarod rakni? vagy nem történik semmi amikor le akarod rakni?
  • Drephis
    #3446
    üdv.
    segítséget kérnék, egyszerűen nem tudom lerakni a demo packet, hiába veszem fel...
    volt már valakinek ilyen problémája?
  • attila117
    #3445
    értem és van vmi ojan hej hogy extra/ combos és ott vannak aszem kombók azokat nem tudnád leirni mert nem értem
    és hogy lehet megszerezni mindet?
  • Atkamon
    #3444
    pedig elég egyértelmű... ha +van a két gomb között kell egyszerre, ha , akkor meg egymás után.
  • attila117
    #3443
    csak nem értem csak anyit látok hogy Shift L + Meuse 1, Mause 2 ebből meg nemértem meg mert lehet hogy az is van irva hogy agymásután kell e nyomni vagy egyszere vagy kétszer vagy mivan vale
  • Atkamon
    #3442
    nem tudok, mert én nem az alap billentyűkombinációval jáccottam... de amúgy amikor adsz magadak új képességet, ott le van írva, hogy mit nyomj meg mikor.
  • attila117
    #3441
    csa na meg van már jácok vele most ott tartok hogy a várso fele repkedek.
    néha csinálok egypár jó ütést csak nem tom hogy nincs vmi leirás? vagy nem tudnál leirni párjót?
  • Atkamon
    #3440
    Nem tudom... le van minden írva gondolom...
  • attila117
    #3439
    rem nem reklám és ha igen léci ne szolj a moderátornak
    na szóval ha letöltötem a wanadoo rol a TM:PON-t akkor ahoz kellesz még vmi?
  • Atkamon
    #3438
    lol graffitiről a graffiti fórumban kéne nem?:D és nem, nem tudok. Meg van halva igen mindig is megvolt, csak a megjelenéskor nem. De én itt vagyok és válaszolok minden kérdésre, másról meg nem igazán lehet itt beszélni.
  • attila117
    #3437
    mondj vmit naon haldoklik ez a fórum!!! tudsz Grafitizni??? (a graf forum megvan halva)
  • Atkamon
    #3436
    öööh szerintem jó így ahogy van, nekem tetszik az egész.
  • attila117
    #3435
    a game-ba
  • Atkamon
    #3434
    A filmbe vagy a játékba?
  • attila117
    #3433
    aha értem és szted mi volt ojan ami nem kellet volna a mátrixba vagy mivolt az amit még beletehetek volna??
  • Atkamon
    #3432
    jó esetben csak törölné a hozzászólásokat, rossz esetben büntetőpontot is kapnál.
  • attila117
    #3431
    oké abba hagyom de mit tenne a moderátor?