3510
  • KiziKazi
    #3390
    És lenne mégegy kérdésem ott tartok amikor egy metróálomáson vagyok és ha lemegyek a sínre meghalok és az elenőr megkérdezte amikor kínyílt az ajtó hogy: Find a token for the train. Itt mit kel csinálni?
  • KiziKazi
    #3389
    Kösz szépen sikerült!!!
    Mégegyszer köszi
  • Atkamon
    #3388
    Akkor odameg hozzájuk az ügynök és őket lövi. Te meg fókusszal át tudsz ugrani.
  • KiziKazi
    #3387
    Köszi a segítséget de amikor megjönnek Trinityék akor semit sem csinálnak
  • Atkamon
    #3386
    lőjj rá amennyit csak tudsz, akkor nem lesz ideje rád lőni mert el kell hajolnia a golyók elől. Ha kifogytál meg csak próbáld ütni, lelökni, a lényeg hogy maradj életben. Aztán majd Trinityék jönnek és kiszabadítanak.
  • KiziKazi
    #3385
    Tudna valaki segíteni mert elakadtam!!!
    Ott tartok amikor lemegyün az alagútba és föl kell robbantani az oszlopoka és találkozunk egy ügynökella második oszlopnál ahol még a lépcső is eltűnik!!! Na én ott akadtam el amikor jött az ügynök ésbármit csinálok nem tudok tovább jutni.
    Segítsen valaki légysi!!!!
  • LPKENJI
    #3384
    tudok fogalmazni... ez is csak azt bizonyítja:D
  • dudu92
    #3383
    húúú téleeg.bocs most már látom.ezer bocs.télleg
  • Atkamon
    #3382
    Akkor miért kérdezed hogy VELED miért bunkózok?=D lol
    nemis neked irtam azt a hsz-t=D
  • dudu92
    #3381
    és azt nem én írtam úhgyogyjogtalan az állítás h nem tom miről szól.
  • Atkamon
    #3380
    ja oké... "én csak a 3.részt láttam" hát igen lehet úgyis értelmezni... de írásban ezt nem nagyon használjuk mert nincs hangsúly:P de oké akkor értem...
  • mike0013
    #3379
    ehh, félreértetted, amit LPKENJI írt...
    nem csak a 3-at látta, hanem a 3-at látta kb 5-ször...
  • Atkamon
    #3378
    Ez miért bunkózás? lol... egyszerűen nem értem, hogy lehet úgy megérteni bármit is a mátrixból, hogy csaka hármat láttad. ez egyátalán nem bunkózás lol
  • dudu92
    #3377
    mi a bajod velem???
  • dudu92
    #3376
    úristen igne és úristen vajon mér kezdtél el úristen bunkózni? eddig segítettél minden most meg......bekattantál
  • Atkamon
    #3375
    Úristen és értettél belőle valamit?=D
  • LPKENJI
    #3374
    én csak a 3. részt láttam vagy 5-ször...:D
  • dudu92
    #3373
    toom a tesóm már végigjátszota.
    jah egyébként láttam.de nem minden a film szerint megy. egyébként lehet h többször láttam a filmet mind te de ez nem biztos :D
  • LPKENJI
    #3372
    és nem az a vége mint a filmnek...
  • Atkamon
    #3371
    Te láttad a filmet?:) Csak mert ha igen, akkor tudhatod, hogy mikor lesz vége. Bármár előre megjósolom, hogy lesznek "Hogy kell megcsinálni ezt" kérdéseid még:)
  • dudu92
    #3370
    pfúúú.nehéz volt b**szki. de addig eljutottam h az utcán kell a Smith ügynökkel verekedni. durva rész nagyon. már nemsokára vége nem?mármint a játéknak.
  • dudu92
    #3369
    kösz h megmondtad nem jöttem volna rá csak gondoltam mert vertem mint állat és nem sérült
  • dudu92
    #3368
    francba azt útálom a legjobban
  • LPKENJI
    #3367
    az elején igen...aztán meg rendesen kell pofozkodni:D
  • dudu92
    #3366
    siker.na de azt a nőt utána azt a lilaruhásat amikor ott van három egyforma csaj.azt csak úgy tom kinyírni hogy a cuccokat nekidobálom ugye?
  • dudu92
    #3365
    ok. megpróbálom
  • Atkamon
    #3364
    a tüzes bottal elég könnyű megölni őket...
    aztán megint csak meg kell találni a jó ajtót...
  • dudu92
    #3363
    átjutottam egész addig a dimenzióig amíg négy hangya van ott megint nem tom hova menjek.egyszer meg kell ölni őket???
  • dudu92
    #3362
    kösz megpróbálom
  • mike0013
    #3361
    de utáltam azt a részt:)
  • Atkamon
    #3360
    Meg kell találnod azt az ajtót ami tovább visz a következő dimenzióba... közel van ahhoz a ponthoz, ahonan először kiérkezel.
  • dudu92
    #3359
    uhh.......újra elakadtam.ott abba a "fantázia szobába".ahol vmi ajtón kéne átmennem azt hol kell?ott a francia házába. kérlek segítsetek
  • dudu92
    #3358
    és megcsináltam utánna a Smith ügynökösset is... aztán kiléptem még egyszer köszi
  • dudu92
    #3357
    sikerült....köszi köszi köszi
  • dudu92
    #3356
    köszi..kipróbálom..aztán leírom hogy sikerült.
  • Atkamon
    #3355
    Le tudod rúgni..néha... ugorj el a támadásai elől, hogy le stun-olódjon. és akkor rúgd meg...
  • dudu92
    #3354
    csá.van egy kis gondom.ott vagyko ahol azt a csávók le kell lökni a gerendákról.mikor a gerendákon harcoltunk.na hogy lökjem le?
  • Prince23
    #3353
    Inkább töltsd le magadnak... jobban jársz
  • fridvalszki10
    #3352
    sziasztok valaki nem birna cracket átküldeni a [email protected] ra elöreis kössz.
  • Ben007
    #3351
    felraktam az us patch 1-et és a 2-őt nem nagy durranás az egyes de a kettessel kiegészítve egész jó