183
Chat szerelem...bánat..szomorúság...vidámság...öröm....
  • Pyx #23
    ez fájt :(
  • Dynamic
    #22
    6 éve van internetem és sohasem cseteltem.Büszke vagyok rá
  • Taranov
    #21
    Kár, pedig én is rá akartam hajtani, méghozzá priviben! Úgy hallottam az sokkal romantikusabb és izgatóbb, mint a chat!
  • cyrus #20
    #9
  • aeris
    #19
    még nem volt részem benne, jaj
  • Taranov
    #18
    És jó csaj?
  • gnar killer
    #17
    /:
  • cyrus #16
    ^.^
  • cyrus #15
    én a chaten csak a pyxxel taliztam....
  • Darkboy
    #14
  • Taranov
    #13
    Ja tényleg, a képről jut eszembe, hogy nekem is volt egy chates csajom, kb. 12 évvel volt idősebb, és a rendőrségen dolgozott. Addig jól is ment a dolog, amíg nem láttam róla képet :)
    Hú, remélem ezt az üzenetet nem olvassa, bár "szakítottunk" már 3 éve :D
  • Taranov
    #12
    Biztos disconnectelt a csaja :D
  • petee
    #11
    biztos a témaválasztás miatt
  • abonyitomz
    #10
    nekem is volt egykét ilyen élményem , holnapra leirom :) addig is szétnézek a chaten
  • alph4
    #9
    Én az első után befejeztem a Chatelést, mert mikor megláttam egy képet róla...húúú úgy megijedtem hogy a gép kábelét kirántottam!!! :DDDD
  • abonyitomz
    #8
    de rossz kedved van , mitől ?
  • Taranov
    #7
    Én nem így vagyok vele, chaten eddig minden csaj hülyének tűnt, akivel beszéltem, telefonra meg még egy fillért sem költöttem ilyen úton kialakult kapcsolat során :)
  • CSOCSO
    #6
    igy van rossz a tema... de ha mar itt tartunk.. nekem kb anno 6 eve volt ilyen. megismerkedtem vagy 10 lannyal es mindegyik hudelamuros volt.. becezgettuk egymast telefonalgattunk volt akivel taliztam is .. de a chatek annyira eltorzultak hogy a 80%-a szoszerint csak anyazni megy fel.. megbaszlak meg egyebb neven.. a maradek meg 12 eves vagy idosebb de akkor is fullosan tompak...
  • Pyx #5
    :o))9
  • Bandew
    #4
    De sztem rossz témába nyitottad.
  • Bandew
    #3
    Hát nem tom...
    Én chaten csak unalmas lányokkal taliztam eddig.
  • PResident Evil
    #2
  • abonyitomz
    #1
    Bizonyára sokan voltak már olyan helyzetben hogy a chaten megismerkedtek "álmai pasijával" vagy "álmai nőjével" !
    Ide várok érdekes beszámolókat , kritikákat , véleményeket amik a témához illenek!

    Nekem is volt egy hasonló fél éves kapcsolatom , kb. 15000Ft rá is ment csak a telefonbeszélgetésbe.. de a többit majd holnap