183
Chat szerelem...bánat..szomorúság...vidámság...öröm....
  • abonyitomz
    #1
    Bizonyára sokan voltak már olyan helyzetben hogy a chaten megismerkedtek "álmai pasijával" vagy "álmai nőjével" !
    Ide várok érdekes beszámolókat , kritikákat , véleményeket amik a témához illenek!

    Nekem is volt egy hasonló fél éves kapcsolatom , kb. 15000Ft rá is ment csak a telefonbeszélgetésbe.. de a többit majd holnap
  • PResident Evil
    #2
  • Bandew
    #3
    Hát nem tom...
    Én chaten csak unalmas lányokkal taliztam eddig.
  • Bandew
    #4
    De sztem rossz témába nyitottad.
  • Pyx #5
    :o))9
  • CSOCSO
    #6
    igy van rossz a tema... de ha mar itt tartunk.. nekem kb anno 6 eve volt ilyen. megismerkedtem vagy 10 lannyal es mindegyik hudelamuros volt.. becezgettuk egymast telefonalgattunk volt akivel taliztam is .. de a chatek annyira eltorzultak hogy a 80%-a szoszerint csak anyazni megy fel.. megbaszlak meg egyebb neven.. a maradek meg 12 eves vagy idosebb de akkor is fullosan tompak...
  • Taranov
    #7
    Én nem így vagyok vele, chaten eddig minden csaj hülyének tűnt, akivel beszéltem, telefonra meg még egy fillért sem költöttem ilyen úton kialakult kapcsolat során :)
  • abonyitomz
    #8
    de rossz kedved van , mitől ?
  • alph4
    #9
    Én az első után befejeztem a Chatelést, mert mikor megláttam egy képet róla...húúú úgy megijedtem hogy a gép kábelét kirántottam!!! :DDDD
  • abonyitomz
    #10
    nekem is volt egykét ilyen élményem , holnapra leirom :) addig is szétnézek a chaten
  • petee
    #11
    biztos a témaválasztás miatt
  • Taranov
    #12
    Biztos disconnectelt a csaja :D
  • Taranov
    #13
    Ja tényleg, a képről jut eszembe, hogy nekem is volt egy chates csajom, kb. 12 évvel volt idősebb, és a rendőrségen dolgozott. Addig jól is ment a dolog, amíg nem láttam róla képet :)
    Hú, remélem ezt az üzenetet nem olvassa, bár "szakítottunk" már 3 éve :D
  • Darkboy
    #14
  • cyrus #15
    én a chaten csak a pyxxel taliztam....
  • cyrus #16
    ^.^
  • gnar killer
    #17
    /:
  • Taranov
    #18
    És jó csaj?
  • aeris
    #19
    még nem volt részem benne, jaj
  • cyrus #20
    #9
  • Taranov
    #21
    Kár, pedig én is rá akartam hajtani, méghozzá priviben! Úgy hallottam az sokkal romantikusabb és izgatóbb, mint a chat!
  • Dynamic
    #22
    6 éve van internetem és sohasem cseteltem.Büszke vagyok rá
  • Pyx #23
    ez fájt :(
  • Pyx #24
    foglalt vagyok, haggy :D
  • Taranov
    #25
    Segítsek regisztrálni? :D
  • Taranov
    #26
    Kár, pedig már 2 napja szemezek veled, csak még nem vetted észre.
  • Aspyrin
    #27
    lál
  • cSuwwi
    #28
  • cSuwwi
    #29
    régen lehetett jókat poénkodni (amikor a sulinetet bevezették 97 körül, suli után mindig robbantunk le irczni (meg duke3d/quake @ lan), volt aki csak "csajozni" járt le) :)
  • Bucser
    #30
    Hmmm:) Sok a felszínes tömegvélemény:) Mostani kedvesemmel cseten találkoztam:) és 12 000 km volt köztünk:) Most 3 éve vagyunk együtt és 2 éve a 12 000 km csak 18-ra csökkent.... Minden megy mint egy normális kapcsolat tovább... Az hogy a cseten kezdődik nem jelenti azt hogy rossz is...
  • Bucser
    #31
    Mellesleg az ilyen "sulinetes gyökereknek" adtunk mindig másfél órás temp IP -ban-t:D valahogy mindig 8-9 ember egyszerre zúgott ki a szobábol:D
  • Carti19
    #32
    Én is chaten taliztam jelenlegi kedvesemmel már 2 éve...1 cityben lakunk, és minden oks...és teljesen normális! :) Szal járnak chatre normális csajok...csak kevés...
  • PLaci #33
    Jaj, Sulinet :D

    Én '97-ben kezdtem a gimit, html alapúan nyomtuk, mire a rendszergazda felrakta az mIRC-et '98-ban... júúúj, mik mentek akkoriban :D (én magam nem ismerkedtem még SOHA neten keresztül)

    A lányok fiúknak, a fiúk lányoknak adták ki magukat (én nem), és úgy chat-eltek :)
    Volt olyan helyzet, hogy mondja az egyik épp chat-elő fiú a 2 géppel mellette üllő másiknak, hogy már 1 órája szivat valakit, mintha csaj lenne. A másik gyerek átnéz a monitorjára, és megszólal: Bazz, hisz az ÉN vagyok!! :D
  • PLaci #34
    Aztán rájöttek a gyerekek, hogy lehet parancsokat automatizálni. (3-5 gyerek max)
    Ha valakit el akartak tüntetni a chat-ről, vagy csak meg akartak szivatni, akkor elindítottak 2-3 mIRC-et egyszerre, beléptek mindel a szerverre más-más névvel, és elárasztották a kiválasztott nick-jét. Megesett, hogy az egyik-másik támadó mIRC is kiesett a szerverről, de a megtámadott is, az 100%.

    Jó játék hülyegyerekeknek.
  • PResident Evil
    #35
    mi lan partyn nyomtuk ezt... az előttünk lévő sorba ült egy srác, láttuk hogy csetel... haver odament dumálni, hogy miujság, megnézte mien szobában van, milyen nickkel... addig én kerestem a melleslegről vmi tini amatőr fotót, és haver elkezdett csetelni vele... 15 perc után már találkozót szerveztek, a gyerek már nyalta ki magát, készült a találkozásra... haver utánna akart menni, agyonverni a gyereket, mert jó volt a cipője :DDD
  • deicide
    #36
    van aki azt mondja hogy nem lehet ilyen helyeken ismerkedni...vagy valamit is felmutatni...de azt hiszem ahoz nagyon bénának kell lenni..!

    2001 ben ismerkedtem meg valakivel.. másfélévig tartott

    majd

    2003 ban volt 1 féléves történet

    2004 ben a mainapig tartó kapcsolat...!

    nem beszélve a pár alkalmi kalandot..!:)

    de egy idő után nagyon unalmassá és sablonossá válik..mindig úgyanazok a kérsek válaszok...!:((

    ha van valakid ki kell belölle szállni...és a környékére sem menni...(!
  • Dead
    #37
    Rakd be képet PLZ :DD
  • CSOCSO
    #38
    imadtam mikor a betachat kibaszott egyszerre 800 embert:) olyan gyonyoru volt latni
  • Sephi
    #39
    Ha' engem pl a volt nom hozott ossze chaten egy jannyal... ket honap mulva leszunk negy evesek :D
  • Esrohnoil
    #40
    12000 km?
    Hol lakott? A holdon?