183
Chat szerelem...bánat..szomorúság...vidámság...öröm....
  • Breki33
    #103
    akkor elkéstél

    kb 2 hónap kell P
  • Vlala #102
    bocsi, ha ez off,
    a tegnapi fókuszt láttátok (vagy a tegnapelőttit, mittomén, minden nap olyan egyforma)
    A villámrandira gondolok, hét lány, hét fiú, mindenki beszélget mindenkivel (tényleg, olyan még nem volt, hogy lány lánnyal, fiú fiúval jött össze? :-gonosz) meg a party, ahol mindenki kap egy számot, és a két azonos szám randizik egymással? Ide tényleg csak azok mennek, akiknek minden mindegy?
  • Prof William
    #101
    Megjegyzem kedves vagyok, gyengéd normláis arcú és egy két hete el kezdtem dolgozni azon a ránya kockahason is...(Konditerem) A gazdagságon még dolgoznom kel egy kicsit.
    Várom szőke/kékszemű/modell/ lányok hívását.
  • petyka2
    #100
    Én is igy ismertem meg a páromat,csak ő egy ismerösömmel chatelt,és egyszer a haver nem ért rá felvenni a telefonját-na én felvettem,és beszélgettünk...-4 éve a nejem...
  • Prof William
    #99
    Furcsa egy történet.

    Én egyszer megismerkedtem a chaton egy lányal. Már az felkeltettea figyelmemet, hogy a leírásban nem az szerepelt, hogy 180/szőke/kékszem/modell. Jól elvoltunk. Hasonló érdeklődési kör meg minden. Megegyeztünk a képküldésben.
    Mikor küldött egy képet kissé meglapődtam. No nem azért mert valami 60-éves kapafogú, hályas matróna volt, hanem mert a kép... túl csinibabás volt. (Plazacica feling. )

    Gyanakodtam/reménykedtem hogy nem az igazit kűldte.

    Másnap aztán pironkodva bevalotta, hogy nem igazit kűldött, mert félt hogy nem tetszene az eredeti kép.
    Megnyugtattam, hogy küldje csak el.
    Megjött az erdeti...
    CSODA! Nagyon aranyos volt! Gondolom ismeritek az ilyesmit. Nem az a agyosminkelt divatdomina, hanem egy egyszerű, kedves arcú, lány.

    Aztán meg persze kiderült hogy mindketten Debrecenbe járunk. Kipróbáltunk egy talit. Nem okotunk csalódást egymásnak, mert pont olyanok voltunk, mint amilyennek a chaton megismertük egymást.
    Úgyhogy először aztán .

    Most sajna már nem vagyunk együtt, de békében váltunk el. És még mindig nagyon jó barátok vagyunk. Olyan igazi testvéfiling.

    Érdekes sztori mi? Néha az élet is tud Hálivudi dolgokat generálni.
  • petyka2
    #98
    Mé'voltb ribi?Mással is chatelt?
  • Braveheart
    #97
    Én chaten ismerkedtem meg a barátnőmmel. Én is csalódtam sajna.
    De ilyen kellemeset még soha :)
    az azelőttit is ott ismertem meg,de ő egy nagy ribi volt
  • abonyitomz
    #96
  • Strahd_
    #95
    Én már csalódtam chates ismeretben .) meglátam és a kép és a valóság között pár év és 20 kiló volt :)

    de olyannal is akit mikor megláttam rögtön láv lett mig a chates résznél semi extra csak aranyos volt :)
  • sz4bolcs
    #94
    Egy barátom is chaten került kapcsolatba először a mostani kedvesével... Bár még most is egy Pécs-Bp. távolság választja el őket, de jól megvannak. (nem virtuális kapcsolat)
    Tudom itt most más a téma, nekem is volt 2 ilyen chates csalódásom, azóta kicsit másképp nézek a karakterekre. ;-)
  • Breki33
    #93
    hát nekem modell kapásból nem kéne

    illetvbe modellkedéssel foglalkozó

    viszont én azt hittem csak a kevésbé dekoratív lányok chatelnek
    és kellemes meglepetéssel fogadtam ennek az ellenkezőjét.

    Igaz egyik sem volt szőke és nem mutogatta a melleit, de pár modellkezéssel foglalkozót lepipálnának sztem.
  • Vlala #92
    én is csak általánosságban írtam egyes szám második személyben, megszokásból, nem személyeskedtem.

    sunyinet: egy hónapja próbáltam, poénból.
    Talán mondanom sem kell, minden második lány "180 cm magas, hosszú szőke hajú, modellkedéssel foglalkozó" álompartner volt. Aztán váltottam, és női névvel is kerestem magamnak partnert, kiderült, hogy az internetező férfitársadalom minden egyes tagja kockás hasú, érzéki, figyelmes úriember, drága sportkocsival.
    Ennyit a partnerkeresőkről.
  • Breki33
    #91
    én nem beszéltem magamról :-)

    De meg lehet vkivel ismerkedni és szerelmesnek lenni az érzéseibe gondolataiba.
    Aztán jön a többi rész és az úriember vagy megretten, vagy még szerelmesebb lesz.

    És kialakul egy kapcsolat ami aztán majd eldől mennyire tartós.
    Ez csak egy új közeg ami semmivel sem roszabb sőt kitágítja az ismerkedési lehetőségeket.

    Namost persze a "sulinetes" álnéven irogatókra sexpartnert keresőkre egyébb idiótákra nem vonatkozik.

    Órán viszont tanulni kell nem szerelmet ápolni.
    Persze két éve mást mondtam volna P

    És ha igazi a szerelem ott a telefon órák utánni találkozás akár személyesen akár interneten.
  • Vlala #90
    értem, de akkor nem a chaten lettél szerelmes, csak egy partnert találtál, akivel találkozol, és kialakulhat a láv :-)

    Azért vagyok ennyire szőrszálhasogató, mert egy lány a sulinkban kifogásolta, hogy nincs internet órán, és a suli "el akarja választani a szerelmétől", akit még egyszer sem látott.
  • Breki33
    #89
    ugyanúgy mint egy jó lábba és fenékbe

    persze ez nem két szó után jön

    a sorrend itt felcserélődik, de ettől nem jobb vagy rosszabb

    ugye van az a mondás a bókra az élőben és vrtuálisan is igaz.
  • Vlala #88
    az még nem szerelem. Hogy lehet szerelembe esni néhány pixelbe? Ahhoz látni, hallani, érezni kell az illetőt, ha egy-két szép szó után szerelmesnek érzi magát, akkor szép gyermekkora lehetett...
  • abonyitomz
    #87
    igazad van
  • krisztike
    #86
    A Beast ismer engem és tudja milyen vagyok .
    Én bevállalom magam ,a hibáimat is és azt is ,ha hülye vagyok vagy nem .
    Ellenben rühellem ,ha másik nő nemű élőlényhez hasonlítanak az alapján ,hogy 1 kicsit is ismernének .
    Nem tudom ,hogy te milyen vagy ,de nekem nincs is jogom osztályozni bárkit az alapján ,hogy 1 -2 hozzászólása volt bizonyos témákhoz .
  • BEAST #85
    nemtudom hogy alkothatsz véleményt olyan emberekről akiket egyáltalán nem ismersz ...
  • BEAST #84
    pff ... ez már kezd nagyon szánalmas lenni ...
  • torrente
    #83
    Micsoda pénzbe fogadtam volna, hogy ezt fogod válaszolni! A chaten mikor megírtam az egyiknek, szóról-szóra ugyanezt írta.
  • BEAST #82
    nyugi
  • Jhon Balu
    #81
    teljesen igazad van..
  • krisztike
    #80
    Hát elárulok 1 titkot én kiskunhalasi (alföld) vagyok ,csak most Pesten lakok és melózok .Lehet ,hogy nincs diplomám nem is apucival melózok és nincs ,aki megkönnyítené az életemet ,de nem érzem kevesebbnek magam és csak a pénzedért nem kellennél ...(az ügyvédek is lehetnek tahók és csórok ,hiába is próbálják azt mutatni ,hogy ők a felső tízezer közé valóak ...Ők is anyától születtek és ők is ugyan úgy törlik a seggüket ...
  • BEAST #79
    Miskolc mióta gettó?
  • torrente
    #78
    Az egyik miskolci volt, a másik alföldi. Örültek volna, ha kihoztam volna őket a gettóból! Ezt nekik:
  • Phat Smoker
    #77
    tiszta érzelmeken alapuló, érdekmentes kapcsolat! :))
  • abonyitomz
    #76
    lol
  • torrente
    #75
    Nem akart visszaírni egy lány, aztán mikor elkezdtem beadagolni hogy ügyvéd vagyok a Rózsadombon, a faterommal együtt csinálom és dől a lé, akkor egyből elkezdett komolyan érdeklődni irántam. És ezt egy másikkal is ugyanúgy eljátszottam.
    Tel.számot, emailt nem kértem, csak megadtam az én email-címemet, hogyha érdeklődik irántam, írhat egy emailt. Írt.
  • Esrohnoil
    #74
    A kettő nem zárja ki egymást...
  • Bucser
    #73
    NEm hanem kaliforniában tanult fősulin...
  • Phat Smoker
    #72
    "...szvsz chaten nem is lehet szerelembe esni..." minden csak a lány felé ügyesen adagolt szép szavaktól függ!
  • krisztike
    #71
    mi kár ? :)

    Jó ,igaz hogy nekem #68 -ban felsorolt tetszik ,de nem osztályozok ez alapján ... :)
    Volt már szőkés hapsim is ...csak az úgy is maradt ,mert fasz volt ... :)
  • torrente
    #70
    kár, pedig a paraméterek stimmelnek
  • BEAST #69
    :)))))))))))))
  • krisztike
    #68
    miért ?

    lehet ,hogy nekem pl. a feketék jönnek be min.180 cm -rel és kék vagy zöld szemmel ... és farok hosszabbíto kocsival ,amiben van hátsó ülés is a gyerek miatt ...:DDDDDDDDDD


    de ez pl. nem így van
  • BEAST #67
    az ... ezért a sok ':D'
  • krisztike
    #66
    ez hülyeség .
  • BEAST #65
    a chates fiuk biztos sokkal jobbak :DDD mind mind szőke hercegek meg minden :DDDD
  • krisztike
    #64
    ez célzás volt ?