94
  • snorbi
    #14
    Valamikor olvastam, hogy az MS beintett az Intelnek, mivel csak az AMD 64 bites kiterjesztéseit hajlandó támogatni. Most akkor mégsem ez van?

    Miért nincs a cikkeknél megjelölve a forrás?
  • asysoft
    #13
    Azért milyen jó, hogy az intel 64 bites kiterjesztésével kompatibilis, s nem az AMD-jével... De valamiért nem lepődök meg...
  • asysoft
    #12
    Ajánlom figyelmedbe az "egyhamar" szócskát. 640KB-s hírhedt kijelentés vagy 20 éve történt, s most is kifogjuk addig húzni.
  • Totinkhamon
    #11
    © Equ hogy csinálod? Mennyi rammal? Pár szóban leírhatnád... Engem is érdekelne.
  • Equ
    #10
    "Ha meg letiltom, akkor meg úgy is döglik az egész..."

    Ha értenél hozzá, nem döglene le, nekem 2 éve megy így az xp-m...
  • Felfedező
    #9
    Warez SMS-ről már 2 hete letölthető... nem nagy újdonság..
  • Nyiri
    #8
    Nemtom mennyire lesz elterjed, de egy rakas cucchoz meg nincs driver.
  • gz8
    #7
    "A lapozófájl legnagyobb kezelhető mérete ezzel egy időben 16 TB-ról 512 TB-ra ugrik"

    Muszáj forszírozni ezt a lapozófile hülyeséget? Miért nem elég a memóriába pakolni? Ha meg letiltom, akkor meg úgy is döglik az egész...

    Manapság a legtöbb progira simán re lehet húzni, hogy bloatware, pl. az 5-ös Adobe Acrobat akkor is sokkal gyorsabban betöltődik és egyszerűbben kezelhető, mint a f**talicska 6-os. Fullcsicsa, lassú, tök fölösleges fícsörökkel tele.
  • Lacc
    #6
    Várjuk.
  • Keldor
    #5
    512 TB

    emberek lassan használjuk a PB-ot is
  • h4x0r
    #4
    640 TB mindenre eleg??? :-)
  • TeszteloPontHu
    #3
    "16 TB-ról 512 TB-ra ugrik - szakemberek szerint az új határértékekkel jóideig bebiztosíthatjuk magunkat, és nem kell attól félnünk, hogy egyhamar elérjük a technológia korlátait."

    "640 kB mindenkinek elég lesz!" - Bill Gates.
  • CAD
    #2
    Mivel bevezetes alatt allo, uj software, ezert nyilvan megkerik majd az arat.
  • vax
    #1
    És mennyiért fogják adni vajon?