3581






A WAREZ TÉMÁK, WAREZZAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK!
MAGYARÍTÁS!



  • Toroco
    #3377
    gratula. én most elvagyok akadva ott ahol a két meteror félén kell mozogni. az egyiken leszálltam, és a másikon van a kapcsoló. nemtudok átgyalogolni a másikra. azt irták hogy a csöveken kell, meg a végig játszás is azt irja, de én nemtudok rámászni a csövekre.
  • Ny Papa
    #3376


    Köszi a segitséget sikerült végig vinnem
  • Ny Papa
    #3375


    Köszi a segitséget sikerült végig vinnem
  • tmisi
    #3374
    Nem nehéz, csak épp nem minden VJ van fent a neten magyarul. Mondjuk a Prey épp fenn van. Én ezért gyakran az angollal is megelégszek. :)

  • mascarun
    #3373
    http://www.pclife.hu/vegigjatszasok/prey

    Baromi nehéz rákeresni egy ****** végigjátszásra mi?
  • Toroco
    #3372
    olvass már vissza egy kicsit, vagy használd a keresőt. előtted közvetlenül, vagy 3an kérdeztek a kocskáról...
  • Ny Papa
    #3371
    A részleg nél vagyok a kockából sehogy nem tudok kijönni valaki segitsen már. már vagy húsz tár lőszert el löttém és nem sikrerül kijönnöm a kockából
  • human8
    #3370
    jaja..kösz már leflasheltem...itt már makee megírta a témát...arra abszolút nem gondoltam volna...de faja a game..mert igen sokat kell feszülni...
  • human8
    #3369
    na hello mindenki

    elakadtam ennél a rohadt kockánál...
    kajak olyan mint a film...:Dhaverrel teljesen ráfeszültünk...de .ááá semmi...
    segítsetek legyetek oly szívesek...
    Jah, és a játék végénél vagyok ?? vagy egyáltalán nem ?
  • Tsippsy2
    #3368
    Na ok meg van köszi, de most ujjabb problem...
    Amikor a generátorban vok, vagyis abban az a belső energiaközpont, na ott mikor leszedegetem azokat az ajtó lapokat, akkor utánna mit kell csinálni?
    Mert kijárat sehol, és tovább üzemel a a generátor...
  • Toroco
    #3367
    ha a keresőbe beirod hogy "hiper kocka" akkor találsz választ
  • Makee
    #3366
    Van ott egy kissebb kék kocka az egyik oldalán, mindig úgy döntsd a nagy kockát hogy végig tudjon csúszni a kihagyott helyeken.
  • Tsippsy2
    #3365
    Tudom FAQ-ban van, de nam valami pontosan, hogy a francba veszem észre hogy folyik, és hol?
    Kicsit fura az egész, eleve minden kombinációt végig basztam és semmi nem történik... VAgy szellemként kell bent lenni?
    Nem értem valaki egy hosszú és érthető leírást please?....
  • Tsippsy2
    #3364
    Valaki nem tudná megmondani, hogy amikor megcsinálom azt a kockát ami ilyen gömb szerű gyűrűben létrejön kis élapokból, hogy ott mit kéne csinálni, mert ott döntöm jobbra barra, de benne vagyok és nem tudok kijönni :(
    Valaki segítsen!
  • ollie
    #3363
    Nálam is, pedig jobb gombbal a macromedia flash settings jön elő, tehát van flash, csak nem működik. Ja, most látom, hogy kiírja, hogy "'movie not loaded...".
  • hen-tes
    #3362
    Nálam csak nagy fehérség látszik a bannerben, csak a "A WAREZ TÉMÁK, WAREZZAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK!
    MAGYARÍTÁS! " szöveg látszik.
  • mooo
    #3361
    FAQ nyilván dísznek van...
  • K Ace
    #3360
    Telepítéskor megattam rendesen, működött is, csak most van ez, hogy felraktam az 1.2 es javítást. E-mail: [email protected]
  • K Ace
    #3359
    Helosztok. Feltettem a játékhoz az 1.2-es patchet, erre a főmenüben kéri a cd kulcsot, de legalább vagy 5-t próbáltam, és egyiket se fogatta el. Bir vki adni működőt?
  • Travelos
    #3358
    és melyik magyarítást használod?
    melyik a jobb? a magyarítás portál szavazatai alapján a Magyar Játékfordítók magyarítása sokkal jobb.
  • Ny Papa
    #3357
    Feltehető én most raktamrá,és működik
  • Toroco
    #3356
    ha hazaértem küldök kódot.
  • Toroco
    #3355
    ezt nemtom, próbáld ki, legfeljebb újra telepíted a játékot.
  • Travelos
    #3354
    azt kérdeznám, hogy az 1.2-es javítással ellátott game-re fel lehet-e tenni a magyarítást?
    mert a Magyar Játékfordítók által készített magyarítás 1.1-es verziószámú, nemkülönben a Gamehunter által készített.
  • ollie
    #3353
    A boltban adnak.
  • Ny Papa
    #3352
    cd kulcs kellene
  • Ny Papa
    #3351
    Valaki segitsen!! Ajáték - hoz kulcsot keres a gép. Tudna valaki küldeni,meg köszönném
  • human8
    #3350
    én is rűájöttem már....de azért kösz....
  • Toroco
    #3349
    asszem tudom holvagy. egy olyan tojás félét lökj oda ahoz az ajtóhóz, amit benőtt az a moszat szerü dolog, és lőj néhányat a tojásba, fel fog robbanni, és szétszedi azt a moszatot. ha mégsem ott vagy ahol gondolom, tegyél be képet
  • human8
    #3348
    csinlok róla képet ha kell csak segítsetek...
    tnx
  • human8
    #3347
    szevasztok----
    2 kérdésem lenne...
    Az egyik: A patcheket egymásra kell tenni vagy elég a legújabbat ??
    A másik: Elakadtam egy helyen...még eléggé az elején vagtyok sztem de nem tom mit kell csinálni...elég nehéz leírni a dolgot...egy folyadéksínen avgy nem tom valami iylesmin megyek majd egyszercsk megfordul a kép...és 1 helységbe vagyok...ahol 4-5 valami:D hord ilyen tojás szerűsgeket vagy nem tom mit....valamint van 1 nyáűlkás helység ahol ilyen nyamvadt tojásokat kököd ki az a nem to mi...és 1 ajtó van azt belepték a moszatok....
    Az ufók azok meg hordják a azt a valamit...esetleg rámtamadnak megölöm őket ennyi...úgyanúgy nem tudok mit csinálni...a tárgyakat meg mintha telepportálnák vaéahonnan és onnan veszik ki majd teszik máshova..próbáltam beállni hátha eltzeleportálok vagy valami...de esemmi
    Segítsetek légyszíves....

    köszönöm
  • Toroco
    #3346
    én még semmi kapcsolót nem találtam, de megint körül nézek
  • berlinboy6329
    #3345
    HOGY EZZEL MENNYIT SZOPTAM!!!És most más is xDDDDD

    Szal,ha jól,tom,van vmi kapcsoló az alsó bolgón,azt benyomod,tána,meg a CSÖVÖN,kell felmenni. :DDD
  • Code92
    #3344
    emléxxem erre a részre csak kissé homályosan asszem kéne lergyen azon az alsón egy kapcsolónak ami vagy a gravitációt váltja át vagy beenged a kék lukba asszem(nem biztos) h. így kell átmenni a felső gömböcskére
  • Toroco
    #3343
    hát nemtom, a csövekre nem tudok felmenni, mert nem olyan a gravitáció, és gravitáció váltót sem láttam.

    itt egy kép:
  • grebber
    #3342
    Prey 2: Forradalmi megoldások

    Sogun, 11:47 - PC - Játék: FPS

    (PC Games) A CVG újságírói megpróbáltak értékes hírmorzsákat szerezni egy Prey visszatekintő interjú formájában a második részről. Tim Gerritsen, A Human Head elnöke és Chris Rhinehart társtulaj elárulták, hogy a Prey 2-ben továbbfejlesztik a szörnyek gépi intelligenciáját, hogy ügyesebben használhassák portálokat. A 3D motorról nem esett szó. Remélhetőleg John Carmack ápdételt megatextúrás DOOM3 motorját használják majd vagy legjobb esetben az új, szupertitkos prototípust. Habár továbbfejlesztik a Portál technológiát, annál sokkal durvább, soha nem látott és forradalmi újításokon dolgoznak jelenleg, mely a portalhoz hasonló tsunamit indít majd el minden bizonnyal a színtéren.

    info: Hardwired
  • mascarun
    #3341
    a csőn kell átgyalogolni szerointem
    szerintem annál vagy
    átmégy megbuherálod amit kell aztán vissza a másik csövön
  • Toroco
    #3340
    mikor bele mentem abba a likba, amiből fény jön ki meg halok.
  • Code92
    #3339
    azon az aszteroidán amelyiken vagy azon van valahol egy lyuk és azon bemész és a másik leszel asszem...
  • Toroco
    #3338
    Hali!

    kéne egy kis segítség. elakadtam a haladás felfelé résznél. ott ahol egymás felett van két aszteroida féle, és mind a kettőböl valami fény jön ki. az alsó le lehet szálni. hogyan tudok feljutni a felsőre? van ott egy kapcsoló, csak sehogy sem tudkok oda jutni. köszi előre is