140
  • BiroAndras
    #20
    "Nálam GTA: San Andreas a nyerő, vele álmodok már 2003 őszétől! Ez nem vicc! "

    Dettó.

    Egyébként a cikkíró figyelmét nyílván elkerülhette a minimum és az ajánlott konfig. Ez alapján DX9-es grafikát várni extrém optimizmus. Még az ajánlott kártya is csak DX8-as, nem is beszélve a teljesítményről. GeForce3 ???
  • TothLaci
    #19
    1et értek a cikkel! Én a hangot a szaggatás miatt nem kapcsolom vissza, a küldetéseket a béna irányítás miatt nem próbálom ki.

    Nálam GTA: San Andreas a nyerő, vele álmodok már 2003 őszétől! Ez nem vicc!
  • Stormreaver
    #18
    Sity: Ja, de közben szerintem már az Nvidia is megbánta hogy egy ilyen kalap trágyához adta a logóját (meg pláne a pénzét) :]

    Nekem egyébként (Nvidia kártyával!) a legelső in-game kép, ami a játékban fogadott az a következő volt: ugye Tanner lakásából indul a játék, itt kapjuk meg az irányítást az intró után. Namost a lakásban a kanapé, amire alapban bámul Tanner nálam egy nagy fehér poligonkupac volt, mivel semmiféle textúrát nem jelenített meg rajta a program. Beletelt némi időbe, mire beazonosítottam hogy mit is látok (vagyis inkább mit is kéne látnom) éppen...
    Ezek után a folytatás is érdekes volt:
    Jó, akkor mondom irány kifelé.... ott viszont megláttam az úszómdencét, amivel csak az az egy probléma volt, mint amit a cikkíró is említ: a víz nem látszott benne (pedig ott volt: emberünk vígan úszik egyet a nagy semmiben miután belegázoltam).
    Ezután a garázsba vettem az irányt, ahol -a teljesen elqúrt bill.kiosztásnak köszönhetően- sehogy sem sikerült beindítanom a kocsit. Forgott a kamera jobbra-balra, dudált a kocsi a vad billentyűzetcsapkodás közepette (mer ugye játék közben átállítani, vagy akárcsak megnézni sem lehet semmit a bill.kiosztásból), csaképp elindulni nem akart sehogy se :]
    Na ez volt az a pont nálam, ahol úgy éreztem megérett a dolog egy EXIT+Uninstall-ra :D

    Oké, a dolgohoz hozzátartozik hogy korábban már volt alkalmam kipróbálni az Xboxos verziót, így voltaképpen csak azért néztem bele a PC-s változatba, mert kíváncsi voltam, hogy közel 1 (!) év alatt javítottak e valamit a játékukon a fejlesztők...
  • Sityi
    #17
    Screenshotok: a Photoshop (vagy a Gimp) csodákra képes... :))))))))))
    nVidia logo a játékok elején: az csak reklám, semmi több. Az nVidia nyomott egy marék suskát a készítők kezébe, cserébe ott a dobozon meg a játék elején az embléma. Ennyi erővel Tseng ET 6000 is lehetne...
  • Borg
    #16
    Teljes mértékben egyetértek a cikkel.
    A screenshotoknak sajnos semmi közük a játékhoz, aki igazán nagyot akar csalódni az telepítse csak fel...
    Adtam fél órát a játéknak, mert hiszen "nagy név", de még sok is volt. Ekkora csalódást régen nem okozott játék.
    Itt még azzal sem lehet védekezni, hogy hiszen konzol átirat mit vártunk volna, ugyanis ennél még a GTA sorozat átirata is 1000x jobb lett.

    A grafika valami nevetséges 5 évvel ezelőtti szinvonalon van, ráadásul olyan bugokkal megtűzdelve, amivel egy neves kiadó még bétatesztelésre sem merné közzétenni a játékát. Ugyanígy a hangok is ebbe a kategóriába tartoznak. Az autók hangja is nevetséges, még a TD3 is jobb volt anno 10 éve...
  • archkoven
    #15
    Hát nem tudom, de videok valami geci jók és a screenshotok is ott vannak szerintem. Persze láttunk már olyat hogy egy játékban csak a videok értek valamit.
    Én a Gamespotnak hiszek és ők lehúzták a gecibe. Szóval biztos szar is.
  • Omega
    #14
    Hát nemtom, X-en küdtem neki, de csak randalíroztam a városban, a küldetések nem érdekeltek.
  • gz8
    #13
    Nem kell a csontig nyalunk
  • Scooter21
    #12
    Nekem is nagyon tetszet a stilus illetve a megfogalmazása a cikknek! Gratulálok hozzá!
  • aDannyBoy
    #11
    Gyorsan reagálok az eddigi hozzászólásokra:

    1., mike at home
    miután megírtam a cikket én is kicsit aggódtam, megnéztem a gamespot mit hozott: PCre még nicns review, PS2-re medicore (5.4)-et kapott. És kiemelték, hogy az Xbox még szarabb.

    2., dez
    Kb. A grafikából egy-másfél csillag minusz. Mert ez kb. olyan, mintha kézzel írom a cikket, de csúnyán és az emberek fele el tudja olvasni, a másik fele meg nem, akkor szart írtam. Az Nvidia logo az elég sok helyen ott van, ha jól tudom, akkor például a World of Warcraft előtt is, de az mégis normálisan néz ki Ati kártyával is. Nem kell flamelni, mindenkinek szíve joga, hogy melyiket veszi, de mindkét tábor jogosan várhatja el, hogy ha kijön egy program, akkor jól nézzen ki bármivel is futtatják.

    3., Elvis
    Bár nem kellett a szomszédba menjek véleményért, de én is ezt olvastam fórumokon is meg cikkekben is.

    4., sz4bolcs

    5., Sityi: köszi, hogy megnyugtattál és dez sem aggódhat ezek után :)
  • Me Ga
    #10
    Semmilyen arányban... ez a játék egy nagy sz*r...
  • Sword
    #9
    Ennyit arról, hogy vegyünk eredeti játékokat minimum 10 ezerért...
  • Sityi
    #8
    Ahogy hallom, nVidián is borzasztó...
    Én kegyetlen nagyot csalódtam benne... A Driver 1-et megvettem eredetiben, és rengetegszer végigtoltam. Ez a legenda meggyalázása. Végig fogom vinni, de csak az első rész miatti tiszteletből...
  • sz4bolcs
    #7
    Tetszik a cikkíró stílusa. Jó volt olvasni.
  • Elvis
    #6
    Nem azért szar a játék, mert átirat... Nyugodt szívvel állíthatom, hogy az Xbox verzió is hatalmas nagy szar lett és ugyanolyan nagy bukás is... Sokat vártunk, és semmit se kaptunk...
  • dez
    #5
    Hm, vajon milyen aránnyal esik latba a lehúzásban az a tény, hogy a tesztelő gépében egy ATI kártya csücsül, de itt kénytelen egy irritáló Nvidia logóval farkasszemet nézni? ;)
  • TomiBone
    #4
    Nekem nagyon tetszik! Az autók fizikája baromi jó! Papi, hagyjuk, nem pedig hadjuk.
  • papi82
    #3
    Nehogy megvegye valaki én már játszottam vele és elég SZÁNALMASAN sza**a sikeredett. Mocsok,béna áá inkább hadjuk
  • Mike at home
    #2
    en meg elolvasom a gamespot-on mit irnak :)
  • CAD
    #1
    Jol hangzikk... megveszem :)