140
  • NEOreg3
    #100
    elég sok játékoldalt megnéztem már (magyart, külföldit) és sehol sem voltak elragadtatva tőle. Minden hol 2/5 meg 3-4/10 értékléseket kapott. A grafikát szidták a fizikával meg az intelligenciával együttvéve, szal nagyon elgondolkodtam, hogy akkor honnan a máriából szerezték be ezeket a screenshotokat:DD A BUG szó szinte minden 10. mondatban szerepelt.
  • DonQl
    #99
    Pontosan...
    Én idáig akitől csak hallottam, az így, vagy úgy lehúzta a Driv3rt... szal sztem is szar!:D

    Jöjjön már ki az a rohadt GTA SA!:P
  • _Atti_
    #98
    a gta azért 5/5 mert grafikájának hiányosságai vizuális stilusának köszönhetőek..
  • CAD
    #97
    Naa! Azert...

    Ahhoz, hogy a jatek teljesen kiabranditson eleg egy dolog:
    A kornyezet fizikaja brutalisan szar. Nekiutkozok egy n+1 tonnas kaminnal egy villanyrendornek, mondjuk 100+ mph-val, akkor ne allitson mar meg az masodperc ezred resze alatt 0 mph-ra! Ha csak ezt es az ehhez hasonlo csalafintasagokat vennem figyelembe, mar azt mondanam, hogy a jatek okadek!

    ... de nem is sorolom, ez a jatek jo 5let kurvaszanalmas megvalositas mellett. En ugy voltam az elejen, hogy bar a cikkiro lehuzta, megnezem, a cikkiro hulye. De nem...
  • OpT3r
    #96
    help kéne!
    felraktam a játékot meg crackelem elinítom pittyen és bezárja ennyi :S
    vmi 5let ?
  • ebertek
    #95
    Vííí..
    Tényleg ritka sz@rra sikerült ez a játék :)
    Egyébként, FX 5600-al sincs víz a medencében :P
    Még jó, hogy nem vettem meg, na megyek uninstallálni
  • gyozo
    #94
    Biztosan, és legalább húsz percig csak az kötött le, ahogy az autóval pörögtem össze vissza. Ebben a játékban ugyanis a kézifék valóban kézifék, a gázfröccs az pedig valóban gázfröccs.
    Egy szó mint száz nagyobb élményt nyújt, mint bármelyik eddig kiadott játék.
    A analóg pozíciónálóval kapcsolatban pedig csak annyit, hogy lehet, hogy rohadt burzsuj vagyok, mert telik rá, de szerintem 2005-ben egy sok-sok éven át fejleszett játéknál nézzük már el azt, hogy nem csinálnak belőle billenytűzettel irányított játékot.
    Egy igazi szimulátoros nem játszik olyan autószimulátorral, ami kezelhető billenytűzettel.
    Max, ha majd az autógyártók szériafelszerelésként kormány helyett 102 gombos billenytűzettel árulják a kocsikat.
    Mellesleg egy valami teljesen kimaradt a cikkből. Az intrók olyan szintűek, hogy ütik a Final Fantasyt.

    A GTA San Andreas meg majd akkor söpri le ezt, ha végre megjelenik PC-re, bár valószínűleg akkor is megjelenik majd egy ilyen lehúzó cikk róla, mert a főszereplő kéglijében a nem lesz eléggé kidolgozva a dubipapir.

    Mondom, vannak benne hibák, de ez a cikk azért ilyen, mert annak írója nem azt kapta, amit akart, nem pedig azért, mert ilyen a játék.

    Másrészről patcheket, amik javítják ezeket a hibákat nem szoktak kiadni játékokhoz ugye? :)
  • reménytelen
    #93
    Látom, ide csupa olyan ember ír, aki a cikk írójával szimpatizál. Akkor mondok valamit: nekem tetszik a játék, és a cikk szerintem túlságosan kigúnyolja a játékot. Amúgy az a pofátlanság, hogy grafikára 2/5-öt kapott, az már tényleg nem semmi. A Vice City-k (meg gondolom, majd a San Andreas-ok) meg kapják z 5/5-öket? Hogy is van ez? Szerintem a Driv3rnek igenis jó grafikája van, legfeljebb szarul van optimizálva. Minden több poligonból áll, az épületek, városok sokkal részletesebbek, vannak árnyékok, fénytükröződések. Az irányítás király, a farolások nagyon jók, illenek egy akciófilmhez. Nekem villogó tetúra nagyon kevés van, az egyedüli dolog, ami idegesít az az, hogy néha váratlanul újraindul a gép. Nem vírus, mert csak a Driv3r csinálja.) Nos, ennyi. Lehet anyázni, meg minden, de akkor sem értek egyet a cikk írójával.
  • pcdesign
    #92
    Öcsém ez a játk bukta mint a MÁKOS BUKTA
  • sweech
    #91
    " Mikor egyik küldetéshez motorcsónakba kellett ülnöm, kedvesem ijedten rohant be a fürdőszobából, hogy mi ez a hang? Azt hitte, hogy porszívó. Mondtam neki, hogy motorcsónak. :)"

    Ez ku***ra teccett :DDDDDDDDDDDDD
  • Akuma
    #90
    én játszottam a játékkal... min is?? asszem xboxon :) a graf ott sem volt nagy durranás, de a játékélmény azért nekem bejött! az auto szokatlan irányítású volt, de nem volt katasztrófa... ennyi kritika után 1000% én sem veszem meg, nemmintha eddíg olyan sok játékot vettem volna :DDD de asszem kölcsönkérem valakitől egy telepítésig ;)
  • edios
    #89
    100% egyetértek a cikk írójával! grat:)
  • Tomalak
    #88
    Ez a mérföldkő jó vicc volt grat. :D
    Milyen VGA ra optimalizálták? Jó én elmehetek a francba 9800Pro -mal mert bűnronda volt. (nem mintha különösebben érdekelne, mert nem az a fő)
  • NEOreg3
    #87
    "Szerintem nem bukás a játék."
    A játék a játékosok nagy részének szemében bukás lett, a kiadó számára nem biztos, feltéve ha jó sokat eladtak belőle.
    "Megfelelően bekonfigurált analóg vezérlővel és olyan videókártyával, amire optimalizálták, fantasztikus játékélményt nyújt."
    JEAH! Látszik, hogy a készítők az átlag konfiggal rendelkező emberek csoportját tartották szem előtt a játék elkészítésénél....
    "A játék sok tekintetben mérföldő, ha megfelelő hardver és tesztelő kezébe kerül"
    Szóval ha az összes user a fentebb említett géppel rendelkezne, akkor a játék megahiper siker lenne?
  • _Atti_
    #86
    egy jó játéknak nem kell jó tesztelő kezébe kerülni hogy mérföldkő legyen:)
    amugy meg ha a grafikájára teszek is,még akkor is röhejes..hát nem volt az animátorok között egy se aki ért hozzá?hogy törte volna el a többi kezét amikor ilyet müvelnek?!
  • bertino
    #85
    detto egyetértek
  • KG21
    #84
    egyetértek, respect!
  • Totinkhamon
    #83
    © gyozo te biztos hogy a Driv3rrel játszottál? Mert ez a játék sajnos nem sok pozitívumot tud felmutatni. Még arra is kevés, hogy egy kis konkurenciát állítson a gta San Andreasnak (pedig egyik fő erőssége ez lehetett volna). Így nem hiszem majd hogy nagyon megfeszülnének a gta készítői, hogy jó grafikájú pc átírást készítsenek. Aztán ki tudja?
  • Rafaelo
    #82
    a cikk jó a játék összecsapott 10% az egész

    NE VEGYÉTEK MEG !
  • gyozo
    #81
    Ha a megfelelő hardveren nézed, akkor azt kapod, amit a screenshotokon látsz.
    Csak az mozog is, és egy kisé nagyobb :))
  • gyozo
    #80
    Szerintem nem bukás a játék.
    Megfelelően bekonfigurált analóg vezérlővel és olyan videókártyával, amire optimalizálták, fantasztikus játékélményt nyújt.
    Az autó fizikája és grafikai megjelenése hibátlan sőt tobábbmegyek mérföldkő.

    A cikk viszont teljesen rossz, elfogult, nem objektív, és látszik, hogy teljes mértékben dühből íródott, vagyik a cikk írója egyszerűen nem azt várta a játéktól, amit kapott, ezért lehúzta.

    Ez a cikk nem méltó egy profi játékokkal foglalkozó oldalhoz, vagyis az sg-hez.
    Én helyreigazítanám.

    A játék sok tekintetben mérföldő, ha megfelelő hardver és tesztelő kezébe kerül.
    Persze vannak VALÓDI hibái, de ez a cikkből nem derül ki.
  • Balumann
    #79
    És a GTA 3, és Vice City-be legalább már volt arca az embereknek!
  • Balumann
    #78
    A gépigénye elég nagy a grafikájához képest. A játék millió grafika hibái (pl. időjárás (és efektei), fák, házak, emberek)...: szinvonaltalan.
    Másrészt hogyha az autókat dolgozták ki -viszonylag egész jól, minek tettek bele lövöldözéseket, hisz ezek szarják el a játékot (legalább ha lehetne normálisan lőni, meg stb.). Azon felül az emberek IQ-ja mintha egy 2000-es elötti játékban.
  • Tiby
    #77
    ironfist - Hát az XP-nek 512MB RAM kellene.
  • Tiby
    #76
    A cikkíró írta - "Minimum: Pentium III 800 MHz vagy AMD Athlon, 256 MB RAM, NVIDIA GeForce vagy ATI Radeon 7000
    Ajánlott: Pentium IV vagy Athlon XP, 512 MB RAM, NVIDIA GeForce 3 vagy ATI Radeon 8500
    Kategória: Stratégia" - Én írom - Hmmm nagyon érdekes nekem ATI Radeon 7500-am van és nem fut a játék.Radeon 8500-on se fut.GeForce III esetleg,de kizárt.És hogy a kategória "Stratégia" ez aztán jó "édzs of empájörsz".Na erről ennyit - amúgy szerintem jó game lenne.
  • ironfist
    #75
    nem akarok de ha már leszedtem.... azért csodálkoztam hogy akad mert a doom 3 az nem
  • Cat #74
    fx 5200... 128 mega ram
    örülj hogy a win2k/xp normálisan fut, játszani ezzel ne akarj
  • ironfist
    #73
    Ti milyen gépen játszátok?? mert nekem ezen akad: 1700mhz ram: 256mb FX5200 128mb
  • csomi
    #72
    Tisztelt cikkiro ugy latom kicsit PC iranyaba elfogult. Ajanlom az elkovetkezo nehany evben konzolos jatekokat is kiprobalni, ha mar a 15 evbe nem fert bele, akkor talan nem beszelne olyan lefitymaloan roluk. BTW megjegyeznem, hogy EZ a jatek konzolon talan meg csapnivalobb lett mint PC-n, igy az ide-oda konverzionak semmi koze ehhez. Az altalam egyik legjobban vart jatek volt, de egyszeruen szornyu, hogy mit muveltek vele. Ennel jobban nem sok jatekban csalodtam.
  • arty
    #71
    bárcsak a san andreas ennek a kocsifizikájával rendelkezve jönne PC-re ... :)
  • Ombika
    #70
    Fos arcade! :)
  • Runo
    #69
    Hát én elolvastam a cikket, olvasgattam a hozzászólásokat.
    Hozzáteszem a cikk elolvasása elött megvolt a véleményem , de nem igazán változott, max 1-2 emberben csalódtam...

    10 perc játék után letöröltem a biztonsági másolatot a vinyómról...
    Grafika kb 2 évvel ezelötti színvonal, és az autó fizikájára ha még valaki azt írja, hogy jó, hát rögtön befonom a 4 centis hajam
    A pálmát az vitte, amikor 50-el belehajtottam valami lyukacskába egy parkban, és az autó vagy 3 métert repült felfelé... és tényleg nem lehet bevenni kanyart normálisan az autóval...
    Bár kinek milyen igénye van... NEKEM erre nincs, az tuti, akinek teccik, hát csak jáccon vele, még a Vice City -ben is jobbat autóztam "csak úgy"
  • Sylvester
    #68
    a GTA is csak zuzni jó... grafika sehó' itt se...2005 van banyek és még a BF2 be bizook hiogy az fasza lesz!!
  • Kit--Kat
    #67
    nehalgass a sok madárra aki nem tudja kezelni az autókat:PPPPP
  • HuAn82
    #66
    nyomd...
  • archkoven
    #65
    A GTA-t nem a grafika és nem is az autók fizikája tette világsikerré, hanem a kurvajó játékmenet, a változatos küldetések és a szabadság egy hatalmas, szinte élő városban.
    Mindezek nélkül még egy atom grafikával is garantált bukás lett volna.
  • tigeroo
    #64
    váááá!!! pedig már lejött 1Gb a cuccból
    mostmittegyek
    [olvassa a cikket....]
    nyomjam leh?
  • tigeroo
    #63
    gyökér képet mutatnak a shotokok
  • Adam II
    #62
    Én pénteken kaptam kölcsön egy haveromtól. Örültem is neki ,hogy nem fogok unatkozni hétvégén. Az elején lévő intro amikor az a csávó osztja a shotgunnal nagyon ott volt és tisztára azt hittem ,hogy a játék is ehhez hasonló grafikával bír (bevallom őszintén nem nagyon nézek screenshotokat mert szerintem azok nem mindig tükrözik a valóságot) ,és úgy éreztem ez egy igazán NAGY játék lesz. Csakhogy amikor bedobott a játékba leesett az állam mert ekkora szart ritkán láttam.
    A grafikai megvalósítás elképesztően régimódi. Belelőttem az ablakba erre az hatalmas barnás háromszögekre hullott szét majd eltűnt a földben és még sorolhatnám a bakikat de nekem akkor telt be a pohár amikor minden gond nélkül átgyalogoltam egy bokron és belecsúsztam egy ház falába
    A hangok szörnyűk. Amik vannak azok gagyik. A fegyverek hangja is szar (persze a kezdő múviban tökéletes)
    Talán többet kellett volna foglalkozni a játékkal mint a NOKIA reklámozásával meg a nagy színészek (mint szinkronhangok) felfogadásával.
  • Tiby
    #61
    Szerintem jó a játék.A cikkel kapcsolatban - nem tudom minek írnak rólla hülyeségeket.Meg pár emberke a fórumban is kritizálja.