2396
  • Sephi
    #832
    Ugy van. Nekem is nem add hangot.
  • Gunner
    #831
    Próbálgatni arany, reboot, stb., nem fogják mindíg helyetettek megoldani a problémát, legyen egy kis határozottságotok
  • Takimate
    #830
    Erről az oldalról leszedtem és rátöltöttem a telefonomra egy játékot, sikerül elindítanom, de második indításra azt írja : "érvénytelen alkalmazás"
    Miért?
  • G_ArchAngel #829
    nálam is...
  • lee86
    #828
    lehet, h a szoftverben kell keresni a bajt, nemtom..
  • lee86
    #827
    pedig elvileg ha némába állítod, akkor nem ad semmilyen hangot. nálam legalábbis igy viselkedik.
  • KILLER2
    #826
    Nekem nem megy
  • Gunner
    #825
    Nem sehogy, de azért a csendes üzemmóddal (hosszan a csillag nyomva) talán mehet...
  • KILLER2
    #824
    Meg lehet valahogy oldani, hogy K750i-nél a fotózásnál se a focus se maga a fotózás ne adjon hangot?
  • matthew87
    #823
    OKS, kipróbálom! ezer kössz!

    üDv!
  • Sephi
    #822
    MPE-nel ott van aszem az utso opcio a telefon sajat belso memoriajanak a kezelesere. Oszinten en meg a MPE-el nem is tudtam maga mem sticket hasznalni azt Total Commanderbol szoktam.
  • matthew87
    #821
    a COM7es tipp az bejött! uh azt köszi, viszont ez a progi már nekem is fennt van, csak az a gondom h még mindig nem tudom kezelni a fájlaimat,csak ilyeneket smsek, telefonbejegyzések....
    más ötleted eseteleg van? jahhh, és az MPE nagyon lassú, nektek is ilyen, vagy megint csak nálam van ez a probléma jelen?
    THX!
  • Sephi
    #820
    MyPhoneExplorer a neve kerem alasan :


    MPE

    Nemetul van az oldal de gondlom rajovol mi es hogyan.

    Altalaban COM 7 es COM 10-est hasznaja...
  • matthew87
    #819
    Hello mindenki!

    tudom h most sokan lefognak fikázni, de nincs időm végigolvasni a fórumot, ameddig pedig elolvastam addig nem került elő az a téma ami engem érdekelne!
    a problémám az h nem tudom összekötni a K750i-met (vodás) a géppel, az USB-t felismeri, a total commanderben tudom kezelni, viszont a file manager-rel nem tudom összekötni! tehát a problémám az h a telefon memóriájában lévő dolgokat nemtudom kezelni....:( odáig eljutottam h felismeri a MYK750i-met, mutatja is h ott van a phone memory, de amikor rákattintanék akkor kiirja h ismeretlen hiba, nem tudok kapcsolódni a telóhoz!
    a kérdésem h van rá ötletetek mit kéne csinálnom?? melyik COM-ot kellene beállitanom alapértelmezettnek, vagy ilyesmi...!?
    nagyon kéne a HELP, uh légyszi segitsen vki!

    előre is ezer kössssz!!
    üdv, Matthew.
  • KILLER2
    #818
    http://k500ifanpage.atw.hu/
  • Realtibi
    #817
    kéne egy link ahonnan tudok játékokat leszedni

    volt egy csak azt az oldalt bezárták
  • Gigabyte
    #816
    jaja :P ú
    kössz majd akkor keresgélek.
  • precision
    #815
    elsőre tudom a választ, lehet k750i -re w800 softot tenni, hogy hogyan nemtom...haveromnak egy arc csinálta 3000ér, aproneten találsz pár ürgét akik ilyennel foglalkoznak. Lényeges változás sztem, a kikapcsolt állapotban történő mp3 player...mást nem vettem észre
  • Gigabyte
    #814
    hyek... Rég írtam ide...
    Kérdés: k750-re hogy lehet fellrak w800 szoftot?? vagy sehogy??
    Jah és eza szoftverfrissítős cucc amit lelehetszedni sonyericsson.hu-ról az újabban azt írja hogy sz@r a flash playerem... pedig most frissítetem .. lehet hogy nemkellettvolna frissíteni??
  • stp4trick
    #813
    CSak azért mert ugyanolyan kamera, ugyanolyan hardverrel nem csinálhat különbözőt. A szoftver itt nem számít.
  • KILLER2
    #812
    Csak hallottam ezért is írtam oda, hogy tuttommal.
  • stp4trick
    #811
    ÉS a szarabb videovételt mire alapozod mellesleg?
  • KILLER2
    #810
    Szerintem a K750i már csak azért is, mert nekem is az van. Amúgy tuttommal a w800 szarabb videót vesz fel (igaz ez nem fontos) a walkman funkció meg (szerintem)nem nagy szám. Én ezt gondolom, hogy a többiek mit, azt meg nem tudom.
  • Sephi
    #809
    Apropo. Melyik a obb soft jelenleg? A K750-enes vagy a W800-as?
  • boldow
    #808
    Most had tegyek fel egy kérdést! Tudna valaki részletesen segíteni egy software frissítésben? Legjobban annak örülnék, ha valaki pü-ben írna egy msn címet, vagy legalább ide leírja, hogy mi kell hozzá, meg egy pontos link a software helyét illetően (itt csak a w800i-re gondolok, ami működik is).
  • precision
    #807
    hehehe :)
    nem csodálom :)
  • G_ArchAngel #806
    Melyik telefon lett a legjobb a Mobile Review 2005-ös választásán?...:)

  • Sephi
    #805
    Igy van.
  • stp4trick
    #804
    ja meg fullra nem tölti fel, aaszem vmi 90%-nál megáll
  • G_ArchAngel #803
    jaj!
    az elektromos áram ugyanaz, az akkumlátor ugyanaz...
    egyedül az energiaátvitelnél van sebesség különbség - ha lassabban tankolom az autóm, akkor sem tudok többet menni vele:)
  • Sephi
    #802
    Valaki beokoskodott es azt mondta nekem hogy ha a gepnel levo USB kabelel toltjuk a telefont igaz hogy lassabban de hatasosabban tolti. Errol mit tudol?
  • G_ArchAngel #801
    Nem, ezek az akksik nem vesznek fel szükségesnél több energiát
  • Sephi
    #800
    Kerdes :

    Ha berakom a telefonomat tolteni es egesz ejszakara hagyom es majd reggel veszem le a toltesrol akkor baja esik e neki vagy sem?
  • Gaba9
    #799
    Okker
  • precision
    #798
    hudejolnézki
    remélem nem kacsa...kell majd egy ilyen

    "tárcsás" megoldás rlz, vmelyik samsungnál láttam ilyet, nagyon durva
  • G_ArchAngel #797
    KÉMFOTÓK: K750 utód, 3,2 mpixel...
  • Herr Lehrer
    #796
    thx
    megnézem mind a 2öt.
  • Gunner
    #795
    Herr Lehrer üzenetére írtad a linket, én meg írtam egy szerintem bővebb árlistával ellátott oldalt
  • Gaba9
    #794
    mivan vele ? ne nekem írd én rég megvettem már .. ez meg csak egy ötlet volt ..
  • Gunner
    #793
    www.hasznaltgsm.hu