2396
  • G_ArchAngel #872
    a design alapján...
  • Gunner
    #871
    Noi mobájl
  • stp4trick
    #870
    ügyesen csináld, már előtte tartsd nyomva a C-t mielőtt beledugnád az USB-t és tartsd úgy amíg asszem bekapcsol, de a progi az írja, hogy most már elengedheted, ellenőrzi a softi verzióját blabla... a lényeg, hogy mindig írja mit csinálj, nem bonyi
  • Sephi
    #869
    Noi mobalj? Milyen alapon noi ez mar meg ne haragudj?
  • iguanodon
    #868
    Szevasztok.
    Bocs hogy ideírok, de a mobilom rokon a topikban szereplővel, és a segítségeteket szeretném kérni, van egy W800i telóm és próbálnám a szoftverét frissíteni, de a program odáig elmegy, hogy csatlakoztassam az USB kábelt és közben tartsam lenyomva a C gombot, na de ezután minek kéne történnie, mert a program nem megy tovább.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Gunner
    #867
    Ha fiú vagy aszondom gratulálok, szerezté magadnak egy jókis női mobájlt
    Ha lány, akkor remélem jó színben szereztél, fehér elég gyér :P
  • Sephi
    #866
    Kaptam egt Z520 -ast :D Tok aranyos. Kb feluton van a K700i es a K750i kozott.
  • zolee12
    #865
    vazze,köszi ezt még én sem alkalmaztam!
  • Sephi
    #864
    Koszi az lesz.
  • G_ArchAngel #863
    ha nem aktív a billentyűzár, akkor a hangerő szabályzógomb megnyomásával egyből megkapod a státusz képernyőt és nem kell menüben mászkálni...
  • zolee12
    #862
    nem,töltsed 1,5 órát fullon lesz!beállítások,tel.állapot kiírja,h hány százalékos a töltötsége!
  • Sephi
    #861
    Kerdes :

    Ujjonan vettem ma egy SE-ot. Most merult le. Hanyo orat toltsem? Kell ilyen 12 orakat?
  • lee86
    #860
    nincsmit! :)
  • zolee12
    #859
    Köszi
  • KILLER2
    #858
    És tud nekem adni 176*220-as felbontású jó minőségű tűz animációt?
  • Realtibi
    #857
    a k750ikbe miylen memory stick duot vegyek
    adjon már valaki egy jo linket
    ár az olyan 20 ezernél ne legyen több
  • lee86
    #856
    www.aqua.hu -n asszem ennél olcsobban be lehet szerezni memoriakártyákat..
  • zolee12
    #855
    Photo Hall-ban 30 az 1GB-os!
  • menyus77
    #854
    én múlt héten kérdeztem a sony ericsson márkaboltban, ott az 512-es volt 16000.
  • zolee12
    #853
    nekem akkor szokott lefagyni amikor túl gyorsan akarok tőle vmit és besokall!

    memory stick-et tud vki olcsón?1GB = 30000 pénz ennél kedvezőbbet!
  • zolee12
    #852
    nincs mit!
  • Gunner
    #851
    Nekem asszem akkor fagyott le amikor Carman Electra témát akartam ráerőltetni... szegény carla féltékeny :P

    Ja meg amikor egyszer szoft frissítés volt :P
  • KILLER2
    #850
    VAn benne valami! :D De sajnos többet fagy mint ég! Mondjuk azért nem oylan kár
  • Gunner
    #849
    Képernyővédőnek, mi? Ha szószerint ég a telefon akkor ne legyen különbség :P
  • KILLER2
    #848
    Köszi, ez tökéletes!
  • zolee12
    #847
    semmi baja nem lesz!
  • zolee12
    #846


    ez jó lesz?
  • KILLER2
    #845
    Tud valaki jó minőségű háttér méretű részletes tűz animációt?
  • KILLER2
    #844
    Megjegyezem az KILLER2, de nem baj.
    Nos. Gőzöm nincs! Sok progival csináltam már MP!-et, de ImTOO-val soha. És ha megkérhetlek ne kérdezz meg, hogy milyen programmal, mert fogalmam sincs. Én úgy ataláltam jókat, hogy a Google-be beírtam, hogy MP3 converter vagy valami ilyesmi.
    Sajnálom, hogy csak ennyit tudtam segíteni.
  • boti20
    #843
    Helló Killers !
    És az MP4 tömörítésnél milyen beállítási paraméterek szükségesek a király minőséghez?
  • menyus77
    #842
    egész jól lehet 3gpvel is, bár már egy ideje nem csináltam,szóval most nem vágom mi a legjobb beállítás, de be lehet lőni elég jó minőséget.
  • KILLER2
    #841
    Én azzal nem nagyon tudok jót konvertálni, de mivel a teló játssza az MP4-et is szerintem konvertáld abba, mert annak jobb a képe és a hangja sem halk, viszont jóval nagyobb mint a 3gp
  • boti20
    #840
    Sziasztok !
    Lenne egy problémám, nem tudom tud-e valaki segíteni nekem.
    Vettem egy SE k750i készüléket ami 3gp formátumot ugye le tud játszani.
    Van egy ImTOO 3gp nevű konvertáló programom, amivel már sikerült is videot konvertálni a telóra csak hogy a kép igen sz***r, ill. a hang iszonyatosan halk. Ha valaki ismeri a fent említett konverter progit és tudja, hogy azon belül az adatokat / bit rate, frame rate, audio, stb../ milyen értékekre kell beállítani a lehető legjobb minőséghez kérem küldje már el a beállításokat ide, vagy a [email protected] címre. Segítségeteket előre is köszönöm. Egy kezdő k750i tulajdonos.
  • Gunner
    #839
    Há némán, már babusgatom a telóm.. :D
  • Gunner
    #838
    Valszeg nem szereti, de bírja természetesen, mert amikor felrakosgatod rá a cuccaid, akkor is tölti már elég jól. Én minden második este felrakom töltőre és feltöltöm, neki ennyi elég :P
  • Sephi
    #837
    Gyors D750-es kerdes :

    Az mennyire tesz rosszat a telefonnak ha pl 7% on van es berakom tolteni ugy 50%-ig?
  • Gunner
    #836
    Különleges kábel, különleges program, különleges hozzáértés = szépen elviszed egy gsm boltba és megcsináltatod 1-3e ft-é
  • Realtibi
    #835
    és mivel
    mert engem is idegesit
  • Sonajk @:o)
    #834
    +
  • BJB
    #833
    Nekem van egy Vodafone-os K750i-m. Meg lehet oldani hogy ne Live-os menü legyen benne?(Valami függetlenítő progival vagy szoftver frissítéssel vagy bármivel???)