2396
  • Gaba9
    #792
    nekem még gondom nemvolt vele eddig !!! kop kop kop :D
    ár ? nézz be a telefonguru oldalra (www.telefonguru.hu) ott van asszem lista h mennyiért lehet legolcsobban beszerezni ..
  • Herr Lehrer
    #791
    jó de ilyen hogy lefagyás meg satöbbi ugye nincs? csak azért kérdem mert a mostanival nagyon megszívtam
    És menyibe kerül kb.?
  • Gyadi
    #790
    Valószínűleg azért van itt 790 komment, mert ócska a telefon :)
  • Gaba9
    #789
    jo topicba kérdezed meg h jo-e ez a tel :DDDDDD szerintem egyértelmü választ várhatsz innen: Jo Ez A Tel !!!!! :D:P
  • Herr Lehrer
    #788
    Hi
    akarok venn új telefont de nem tudom még mit,ez a SE k750 ez jó?mennyibe kerül kb.?
  • Bagó Péter
    #787
    Hű amindenit. Tényleg öregszem... Ezer köszönet!
  • G_ArchAngel #786
    Beállítások/Általános/Lezárások/Automata billentyűzár?
  • Laalee
    #785
    de, és a menüben meg is találod
  • Bagó Péter
    #784
    Lehet hogy irtózatosan buta kérdés, és már volt róla szó, akkor elnézéseteket kérem, de úgy vettem észre, hogy nincs automatikusra kérhető billentyű-zár a telefonon. Az eddigi SE telefonokban be lehett állítani, hogy rövid idő eltelte után, ha nem nyúl a tulaj a készülékhez, bekapcsolódjon a bill. zár. A K750i-nél nincs erre valami hasonló metódus?
  • Son Ice
    #783
    Köcce... kira. :) Ekkor még a fotógép se kattyog :) Thanks.
  • Gigabyte
    #782
    nyomdd hosszan a #-et és akkor csendesüzemmód és bekussol az egész
  • Son Ice
    #781
    Nagyon köszönöm. Letöltöm és megkukkantom.
    Lenne még egy kérdésem: mindenféle hangerőt be tudok állítani, de az üzenetjelző hangerejét illetve az "információs hangot" nem tudom lejjebb venni/kikapcsolni. Pl amikor egy képet másolok a gépről, akkor elég hangosan jelzi a feltöltés befejezését. Ha több képet másolok, akkor minden kép feltöltése után jelez. Sony Ericsson K750i-ről van szó. Tud valaki megoldást a problémára?
  • precision
    #780
    innen
  • Son Ice
    #779
    Sziasztok! K750i-hez honnan tudok témaszerkesztő programot leszedni?
  • Gigabyte
    #778
    gratula
  • Gunner
    #777
    Szaftos kis cuccokat töltöttem le az első oldalról, sok-sok ponró háháhááh
    :D
  • Gigabyte
    #776
    hát gondoltam ;9 csak mivel tiszteljük az admint akinek sok munkája összegyüjtenni a cuccot ezért odaírtam a rendes oldalt is ;)
  • Realtibi
    #775
    amit adtatok még linket a 666 os meg a 665 ös üziben
    hogy kell elinditani a játékokat?????
  • Gunner
    #774
    Jók az oldalak, de leginkább az első link válik a hasznomra :)
  • precision
    #773
    itt nézz szét, asszem láttam, hogy másnak is volt ilyen problémája
  • lee86
    #772
    nekem a k750i-hez adott fülesek nem esnek ki a fülemből, viszont ezek a legujabb tipusuak, amik ilyen gumisak, és valosággal bele kell tuszkolni a füledbe, nos azoktol valamér herotom van. multkor haverom mutatott zenét egy ilyen fülhallgaton keresztül és nem hallottam szartse. monta, h dugjam be teljesen, de valamiért nem volt hozzá gusztusom. nemtom mire jok ezek az ujfajta fülhallgatok...
  • Gigabyte
    #771
    ahm kösz és télleg ...
    Ezzel a fülhallgatóval csak az a baj hogy egyfolytába kiesik a fülemből ...
    NNektek nm?, CSak az én fülem ilyen nyomi??
  • gabko
    #770
    türelmes vagyok én!
    de nem hiszem hogy 2-3óra alatt nem jön le a cucc! a frissités!

    (ennyi idő alatt letöltök 1gb-ot)


    szóval valami más 5let?
  • stp4trick
    #769
    a hangerőgombot nyomod folyamatosan asszem
  • Gigabyte
    #768
    Jah és szeretném mindenki figyelmébe ajálani az egyik legjob letöltőoldalt : http://k500ifanpage.atw.hu/
    És a hozzzá tartozó oldal : http://sehq.atw.hu/
    Nagyon király oldal!! Respect a szerkesztőknek ;)
  • Gigabyte
    #767
    jah és honnan lehet frissíteni a szftot?? (sorry de még non láma vok ebben a témában)
  • Gigabyte
    #766
    aham.. Kösz!! Most kaptam vissza a mobilom pár hete vittem be vodához mer nemkapcsolt be meg semmi aztán elkülték se szervízbe azok meg kicserélték a mobájlom szal kir most van egy friss k750i-m mondjuk az előző is kb 3 napos volt de így most mégjobb.
    Jah és nemtudja vki hogy lehet billzár alatt rádióállomástváltani vmi gyorsbillel??
  • Gunner
    #765
    Nekem még nem sikerült... ha mindent jól csinálsz, akkor nem lehet gond... és különben is, ha sikerül, akkor elviszed szervízbe és raknak rá egy újat ingyé
  • Gigabyte
    #764
    de ezzel a frissítéssel el lehet b@xni a telót nm??
  • Gigabyte
    #763
    akkor engem becsaptak :|
  • precision
    #762
    sima kábel is jó
  • Gigabyte
    #761
    a frissítéshez szimpla kébel is jó vagy szervízkábel kell hozzá?
  • Gunner
    #760
    Sokáig tart a letöltés, türelem bámmeg türelem!
  • gabko
    #759
    HELP!!!

    adjatok vmi infót!
    frissíteném a telomat az új softra... (k750i)
    rajta az adatkábel... elkezdte a frissitést de a 6.dik lépésnél mikor a c-gombot el kell engedni...
    azután a köv. ablaknál mintha nem csinálna semmit...
    ezt irja ki:
    "Kis türelmet a telefon softverének letöltése folyamatban" az a zöld csik mozog balról jobbra... de egy jó ideje semmi nem törétnik...
    ez mitõl lehet?
  • stp4trick
    #758
    Nekem is seccperc ment tökéletesen, de restart után!!!
  • Gunner
    #757
    avagy csak kell egy reboot és menni fog, nekem mindent a számba rágott és jól ment, csináld amit mond és menni fog, ha nem akkor olvasgass faq-t sonyericssson.hu-n
  • KILLER2
    #756
    A sonyericsson.hu-ról leszdtem az UpdateService_Inst_2.2.11b-t és ha rákattintok akkor nem csinál semmit. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a baj?
  • Gunner
    #755
    Végül kiderült, hogy a K750nek 1-2 ujjtávolságig müxik rendesen infrája, így nem túl érdemes rá ilyen progit csinálni. P900as meg 60s szériás nokiákra van ilyen progi, mert azoknak kb. 10 méterig jó az infrájuk, ezzel ez a dolog is lezárva.
  • Gunner
    #754
    Itt olvasgattam, hogy 1-2 ember próbálkozott kérdezősködni TV Távirányítással kapcsolatban. Én most ezt fő hozzászólásképpen próbálnám meg :)
    Valaki info? Most kezdem el keresni góglén, ha megt'ok valamit úgyis beírom!
  • mícs
    #753
    ok, igazatok van!