2396
  • R3GiD0N
    #1392
    Jaja mindenhol.Direkt figyeltem nehogy angol legyen erre tesség.
    Most nemtudok semmit sem csinálni a progival mert valamit csinálnak a serverrel.Remélem csak sikerül megoldani.
  • KILLER2
    #1391
    Én sem tudom, mért angolt tett rá. Mindehol ahol lehtett magyart állítottál be?
  • R3GiD0N
    #1390
    Hát akkor probálkozok még.
    Nem értem egyébként mért csinálja ezt!
    Azé köszi
  • KILLER2
    #1389
    Én is azzal csináltam. SonyEricsson magyar oldaláról leszedtem és az jó volt.
  • R3GiD0N
    #1388
    Az Update service progival csináltam és gondoltam magyart pakol rá ha az elején megkérdezte a nyelvet.Honnan tudnám megszerezni a magyar frissitést?
  • KILLER2
    #1387
    Hát gondolom az van, hogy angolt szoftvert tettél rá.
  • R3GiD0N
    #1386
    Hi Van nekem egy ilyen készülékem de manapság észrevettem hogy lassu,egy forumon azt mondták frissizsd a szoftvert,ez meg is történt csak az lenne a problémám hogy a nyelv angol lett és a telefonba nem lehet visszaállitani magyarra ilyen kor mi van? köszi
  • spy803
    #1385
    K750i! A joyt meg gariba cseréled, én is ezt teszem!
  • Pheaper
    #1384
    1 és fél év után általába a sony k nál

  • ikegami
    #1383
    K750i ? Motorola V3i
    elolvastam mind a két topikot de még nem tudom.
    mennyire tartós a Moto?
    K750i joystick?
    ??
  • Chris Lowe
    #1382
    Nekem t-s K750i-m van, W800 szoftverrel a balos gomb a hivásinfo a jobbos a menűbe lép be.
  • shiftáj
    #1381
    jó eltűröm nem az csak pl nokián alapból lehetett és gondoltam... na mind1:)
    a login-off hangokat átlehet vhogy rakni másra, és a logoff képét ?mer a logont azt tomh meglehet de a kit azt nem :S
  • Pheaper
    #1380
    ha garis akkor probáld meg a sony ericsson boltba westendbe pesten és gyári szoft ot kérj rá
  • KILLER2
    #1379
    Hívásinfót nem hinném, hogy lehetne módosítani a t-zone meg a software miatt van. T-mobile-os soft van rajta. Azt le kéne cserélni kártyafüggetlne softra, de hogy hol csinálnák meg, azt nem tudom.
  • shiftáj
    #1378
    gyerekek, az megoldható vhogy h a hivásinf. és a t-zone helyett vmi más legyen a 2 alapklikken? :/
  • KILLER2
    #1377
    Tudod vannak emberek akiknek nincsen pénze százezres telefonokra, meg aztán attól még hogy régi nem szar. Tudásban ugyanott van mint pl az újabb nokiák. Egyik ismerősömnek van Nokia 6233as telefonja és semmivel sem jobb mint ez. Mindössze a sztereóban meg 3G fogadásban jobb és mennyivel újabb mint ez? Szeritnem a K750i teljesen megfelel a mai elvárásoknak, persze nem annak aki egy kisebb számítógépre vágyik. Amúgy ha feltűnt ez a topic még 2005ben nyílt, mert akkor volt új, de mivel még ma is él, nem hinném hogy olyan rossz, ez csak a te véleményed. Ha körülnézel meglátod, hogy sokan még ma is akarnak ilyet és a t-mobile és nemrég kezdte el reklámozni. Régi telefon, de jó a formatervezése és tudásban is teljesen megfelel, kameráját meg még nem láttam olyan telefont, ami felülmúlja és tudtommal nincs is belőle sok. Ha neked van pénzed több százezres teelfonokra, akkor örülj neki és ha valami régebbi és nem tetszik, akkor azt ne itt fejezd ki. Senkit sem érdekel a véleményed.
  • KILLER2
    #1376
    Hát gariba igen.
  • spy803
    #1375
    Miről beszélsz?

    Egyébként meg a billt/joyt gariba ingyen kicserélik ha kopott/rossz.
  • Mike at home
    #1374
    ez meg kinek kell, elavult szar
  • KILLER2
    #1373
    Nem fotóztam vele sokat. Szép lassan lekopott róla az ezüst és már csak egy fehér gomb maradt. Pár napja lefestettem, de már annak is lejött a fele. Nem tduom, hogy mitől kopik le ennyire.
  • barret
    #1372
    Mitol kopott le automatice,vagy a "rossz" kezeles miatt?
  • KILLER2
    #1371
    Joy ha elbaszódik, vidd el szervízbe. Asszem 3.000ért kicserélik. Nekem 1 éve van ez a telefonom és az egyetlen kopás sincs a billentyűzeten, viszont az oldalán a kamera gombja az nagyon csúnyán lekopott, de ez minimális a többi mellett.
  • Maathe
    #1370
    Ha a joystick bedöglik akk h lehet megcsinálni? És téll lekopnak a számok és a betűk a gombokról?

  • rumanmark
    #1369
    helósztok!!! a tokyo driftet holl tudom leszedni????
    elöre is köszi
  • Chris Lowe
    #1368
    És merre van az a nagyon olcsó hely? Ja, meg ne k700-as legyen, mert az nem jó.
    Ha lehalkítom a telót akkor nem hallom az ébresztést, az meg úgy nem pálya. :-)
  • Pheaper
    #1367
    nemprobáéld zat ki hogy lehalkitod a telót akkor sztem rezeg

    van carbon erre
  • Chris Lowe
    #1366
    Létezik olyan lehetőség, hogy riasztásnál ne, csörgésnél, sms-nél viszont rezegjen a teló?
    NFS Carbon van erre a tipusra nagyon-nagyon olcsón? :-))))
  • Pheaper
    #1365
  • AdamT
    #1364
    kösz!! műxik!
  • Pheaper
    #1363
    Mi a telefonzár kód?
    A standard telefonzár kód 0000. Néhány szolgáltató más telefonzár kódot adhat meg, így ha a "0000" nem működik, lépjen kapcsolatba szolgáltatójával
  • AdamT
    #1362
    ahham..akor várok adig amedigg lejár a gari:D és lene mégegy kérdés honan tudom meg mi a telefonzár-kód?
  • Pheaper
    #1361
    Jelenleg csak Cruiser flash progammal lehetseges, de valószínüleg néhány nap múlva Davinciéknél is meglesz a fajl.

    Előnyök:
    - Flight Mode (ebben a módban is lehet zenét pl. BT-n keresztül küldeni)
    - Fejlettebb Media Player
    - Walkman Ikon


    Hátrány:
    - Activity gombra mindig a Media Player jön be. Sad

    Több GSM bolt (főleg Svédorsyágban és az Egyesült Királyságban) megcsinálta az átalakítást, de a napokban (teljesen érthető módon) e-mailt kaptak a Sony Ericssontól, hogy állítsák le eme szolgáltatásukat.

    Képek és rövid leírás:
    http://www.butkaj.com/w800i.html


    info
  • KILLER2
    #1360
    De nekem nem az, szóval mondhatod.
  • Pheaper
    #1359
    akkor ne csinálj semmit
  • AdamT
    #1358
    jah
  • Pheaper
    #1357
    garis a telód?
  • AdamT
    #1356
    ha lenémitóm ugyanugy bippeg mikor fényképezek :s és a szoftverbe hogy utdok beleturni?
  • Pheaper
    #1355
    le némitod a telót és akkor jó lesz vgay a teló szoftverjébe turkálsz
  • AdamT
    #1354
    régeben még megkérdeztem h le lehet e venni a kamerahangot akkor azt mondták h nem...azóta már sikerült valkinek kiokoskodni???:)
  • Pheaper
    #1353
    de legalább megy ;-)