2396
  • Chris Lowe
    #1352
    Nem mindegy, mert más a képernyő felbontása, ezért csak kicsiben jelenik meg a képernyőn és emiatt élvezhetetlen.
  • shiftáj
    #1351
    a beállításokat eltudnád mondani, vagy privátban vagy sc vagy akármivel?
  • KILLER2
    #1350
    Miért akarod elpusztítani?
  • Pheaper
    #1349
    sok módon
  • Pheaper
    #1348
    az mindegy nekem k700i m volt és mentek rajta a gammák most w810 van és megy rajta a k700iis
  • Skynet723
    #1347
    Hogyan lehet elpusztítani ezt a telefont?
  • Chris Lowe
    #1346
    Köszi de ez nem jó, mert k500-ra van....
  • KILLER2
    #1345
    Nekem csak egy 128as van :( De nem baj, úgyis telefont váltok.
  • Neoncsoves
    #1344
    meglett az 1gb-os kártyám bele.. jee
  • Pheaper
    #1343
    itt probáld ;-)
  • Pheaper
    #1342
    én ezzel szoktam konvertálni
  • shiftáj
    #1341
    sziasztok!
    új k750i tulaj vagyok, és szeretném megtudni hogy mivel, lehet elérni a legjobb videó minőséget. (mármint pl film konvertálására a telefonra) már próbálkoztam de nem naon jött össze:) plz help
  • Chris Lowe
    #1340
    Keresem a fivestone nevü amőbás játékot és az asphalt3 autós gamét erre a telefonra(most vettem a telót és nem maradt mani a játékra:)). Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.
  • KILLER2
    #1339
    Lehet, hogy a joy hamar elszaródik, de ez így van szinte az összes SEnél. Szerintem semmi képpen se cseréld le.
  • AdamT
    #1338
    igaz h tényleg sokat tud meg minden de nekem a dizájnba nem jött be meg recseg ropog ösze visza meg kopnak a bilentyűk meg a joystic:S
  • spy803
    #1337
    Eszedbe ne jusson!
  • Neoncsoves
    #1336
    ne
  • AdamT
    #1335
    Helló
    Szerintetek lecseréljem a K750i-met egy V3i-re??
  • KILLER2
    #1334
    Szegény, jól megszívtad. Sasjnos azt kell mondjam, hogy ez eléggé reménytelen, mert Pest elég nagy és annak az esélye, hogy aki megtalálta az pont olvassa ezt a topicot, nem túl nagy. Inkább próbáld meg felhívni.
  • Grave Digger
    #1333
    Ha valaki talált ma Pesten egy K750i-t, akkor az az enyém :(
  • Neoncsoves
    #1332
    no előfizetés :P
  • Pheaper
    #1331
    Sony Ericsson K750i GPRSMMS képesMP3 lejátszóRádió[+] Részletes leírás
    előfizetéssel:
    39 990 Ft
  • Neoncsoves
    #1330
    pannon praktikum vagy djuice comagba nem lehet kapni? pls help htx XD ja és mennyiért
  • Neoncsoves
    #1329
    pannon praktikum vagy djuice comagba nem lehet kapni? pls help htx XD
  • danyr
    #1328
    bocsika
    de szerintem jó a nokia n80!
    pofás kis nokia
  • KILLER2
    #1327
    Ezt már olvastam.
  • danyr
    #1326
    Nokia n80 teszt
  • Pheaper
    #1325
    ugy 42990
  • danyr
    #1324
    dominos?
  • Pheaper
    #1323
    20 ezer ért bőven megéri

    szavazzatok ;)
  • danyr
    #1322
    akkor holnap be megyek a t-mobile-ba aztán megnézem
  • KILLER2
    #1321
    Szerintem arra tökéletes. Én főkéne MP3ra sé telefonálásra :D használom, de tökéletes egy-egy fotó elkészítéséhez, mert ezé 2 megapixel autofocussal nem rossz, a vaku meg rohadt erős. Tegnap este azt haszáltam olvasólámpának. Kisebb termegben vakuval és éjszakai üzemmóddal tökéletes képet készít. Egyetlen negatívum talán a joystick, az enyém nemrég lett 1 éves (Boldog Szülinapot K750i-m!) és most kezd elbaszódni. Én most szándékozok telefont cserélni. Teljesen meg vagyok vele elégedve, alig volt néhány hibaja vagy fagyása.

    Amúgy van itt valaki aki tudna nekem segíteni Nokia N80 tarén? Lenne pár kérdésem, de az N80 topic teljesen kihalt.
  • danyr
    #1320
    mp3-ra fm rádióra stb. szóval hétvégi használatra
  • zolee12
    #1319
    szerintem igen!
    több mint 1 éve gyilkolom és bevált..szeretem:)

    persze kérdés,h mire kell a telo?
  • danyr
    #1318
    Szevasztok érdemes k750i-t venni?
  • stp4trick
    #1317
    a 3gp-t legegyszerűbben quicktime-al tudod lejácni, vagy mondjuk firefox alatt QT pluginnal, de sok más is kezeli, egy a lényeg legyen QT kodeked
  • Laxxa
    #1316
    Üdv Minden SonyEricsson rajongó! Remélem tudtok segíteni tegnap sikeresen lecseréltem 2éves t630-omat egy k750i-re! Az lenne problémám, hogy pc-n milyen progival tudom lejátszani a telóval felvett videókat? A szokásos mediaplayerek nem váltak be. A válaszotokat előre is köszönöm!
  • t0mmy #1315
    szerinted érdemes operázni egy mobil kijelzőn?? ez olyan mintha filmet akarnál nézni rajta!
  • DJviolin
    #1314
    De mondjuk honlapok böngészésénél (pl.: Opera mini) már nem lehet.
  • barret
    #1313
    El lehet media lejatszonal pl. Teljes kepernyo.