26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • boyler
    #10825
    Számlanyitást nem igényel mert vannak közülünk akik saját számlájukról fizetik a többiekét én speciel 5 emberét.Bármikor lemondható egy hónap az a 2300ft szerintem egy próbára nem sok de ha mégis a régi előfizetők kapnak mindig freetrial kodókat amit ki tudunk adni kiprobálásra.
  • boyler
    #10824
    Ez igaz kb 2300ft havonta.Ha éves dijat fizetsz akkor kb 1900ft havonta.
  • Eisenhower
    #10823
    ha jól tudom ez a ww2 online ez havidíjas. akkor lehet hogy már nem fog ennyire tetszeni ^.^
  • z0ty #10822
    hozzáteszem immár én (z0ty), hogy ebbe a topicba kizárólag a csodálatos tesóm írt, aki képtelen a saját nevével bejelentkezni. csakhogy ne éljetek hazugságban, ezt el kellett mondanom. ja és a tesóm nem tudja miaza a ték. ha-ha-ha. ha.
  • z0ty #10821
    ez rohatt jo bazd!!! cod 2 mehet picsaba!!
  • z0ty #10820
    szvsz rohatt jonak tunik ez a gama!videok alapjan eleg valosagosossabbnak hat mint barmej elogye..nekem bejon!!

    (dod is tok szarul nezett ki anno,de mocsok jo filingje volt..mellekes h most meg szep de szar a hangulat..)

    viszont nem sikerult megtudnom meg mindig h mi az a "CB" ..tobbi nagyon fontos rovidites leirasaert kosz tridentnek , es most h tudom mi az a pcw mostmar nyugottabban alszom...
    ez asztan rohatt fontos volt szamomra...el is sujjedek szegyentol mingyart.meg a neve is hujeseg!:D mer nem hadgyakorlat?! na mindegy..leccives
  • boyler
    #10819
    Igaz a grafika nem állja meg a helyét a mai játékokkal de a játékélmény és hangulat szempontjából nem versenyezhet senkivel.Ha érdekel titeket berakhatok egy pár élmény beszámolót amit egy-egy bevetésről irtak ha elovastátok törlhetitek ha zavar de érdemes utánanézni a játéknak.Eddig én is moha,cod függő voltam de amióta két éve játszok ezzel NEM játszotam mással.Ez komoly BOB itt van a gépen és még nem tömörítettem ki plusz a Brothers in arms játékot is megvettem és mielött játszotam volna vele kölcsön adtam és még nem kértem vissza.Van egy nemzetközileg elismert századunk/Hunyadi/amibe csak magyarok tartoznak.
    Ha ugy gondoljátok töröljétek de elötte hagyjátok fenn egy pár napig háétha valakit érdekel aki ide tévad.
    Köszönöm
  • bacardi93
    #10818
    bocsi de szvsz ez kicsit levan maradvan grafikailag ! amúgy nem tom! lehet hogy jó játék! kinek mi!
  • boyler
    #10817
    Sziasztok.Látom szeretitek a II.vh-t nézzétek meg a fórumokat hátha érdekel valakit a játék.
    www.wwiionline.hu
    www.wwiionline.com
  • sike
    #10816
    szasztok !

    mikor jön ki PÖCS? multipalyer patch

    valahol info?
  • Eisenhower
    #10815
    és csomó idősebb klán a cod 1 előtt mohaa-ztak és akkor még fiatalabbak voltak ^^
  • Gerbill
    #10814
    Szerintem az "idősebb" klánok is fiatalabbak voltak mikor elkezdték a CoD 1-el.
    Amúgyis valamikor el kell kezdeni
  • Gerbill
    #10813
    Bocs de szerintem meg az a szánalmas hogy te itt menőzöl hogy mennyit tudsz a CoD-ról. Most azért mert te CoD-buzi vagy azért nem kell másokat leszólni mert ők nem ismerik ezeket a kifejezéseket.
  • bacardi93
    #10812
    bocsi de megtudja mondani valaki hogy itt lehet e wart szervezni (szabad-e)
  • Richard90
    #10811
    Hogy ez a Fr33d0m F klán mekkora egy láma klán!!!
    Játszottam a szerverükön, első voltam, és azért dobtak ki kétszer is mert nem a klántagok voltak az elsők!!!
    Szép kis dolog mit ne mondjak
  • trident
    #10810
    www.clanbase.com
    PraCticeWar=GyakorlóWar
    A spotnade-t nem gyakorlom, mert csak HQ-zni szoktam, és ott nem lehet úgy begyakorolni.
  • z0ty #10809
    ez nem masik nickem..csak mashol vok hetkozben,mint hetvegen.nemakarom megviccelni geptulajdonost azzal h valtogatom a nicket(mert az egy rem bonyolult fojamat)..ennyi..

    ((eggyebkent kezdett bele a fene ujra...en csak irtam vmit erre vki beszolt..mindegy..))

    most csak azt szeretnem kerdezni h mik azok a "CB vayg pcw vagy spot "meg satobbi,mert meggyozedesem h holnap meghalok ha nem tudom meg ezeket,mivel ezeknek nyilvan iszonyu sok koze van ahhoz ,hogy egy publikon,egy fun szerveren hogy kattingatok az egerrel,meg mejik gombot hasznalom granat dobasra...koszi a segicseget..
  • Pano
    #10808
    Én ezen mekkorát röhögtem bazzeg :DDDD
  • trident
    #10807
    Mi a helyzet a másik nickeddel? vagy van még? Vagy netán már az is a sokadik volt? Ez jelzi azt, hogy nem sikerült semmilyen közösségbe illeszkedni, vagy alapvető és mások számára elfogadható normát elsajátítanod?

    A korábbi hozzászólásodra volt néhány reakció, majd mindenki túllépett rajta. Miéer kell újra belekezdened?
  • Yossarian
    #10806
    Te miért nem arról beszélsz?
  • z0ty #10805
    talatam neked egy jo oldalat...!szavazhacc is!!hajra

    nem lehetne hogy a cod 2 rol beszelgessetek inkabb?!vmivel erdekesebb...
  • Yossarian
    #10804
    erőszak? ez szimplán barbarizmus...
  • KM
    #10803
    Ez a nyelv megerőszakolása. Mindenkinek jobb lenne, ha nem feszítenéd tovább a húrt!
  • Pano
    #10802
    Hát, nekem erről keserű tapasztalataim vannak. Nézegettem a CoD 2-es klánokat, 90%-ában a legidősebb tag 13-14 éves. Szal: giga LOL.
    Ahol már vannak idősebb, normális fazonok, ők már régi Cod 1-es klánok és ugye már nem nagyon vesznek fel új tagokat, mert rendesen összeszoktak, ismerik a másik játékstílusát, hibáit stb, kialakult egy közösség és azt szeretnék biztonságba tudni, ami érthető is. Vagy, csak elég fun-ból nyomják és elég inaktívak.

    A másik legszánalmasabb dolog, hogy valaki alakít egy klánt (a hülye nevekre nem térnék ki :D), feljön publicra és minden jötmentet be akar venni. :\

    Így csak maradok FUN playeres public "lama". Egy ideig tuti, mert klánozni most sztem febr, márciusig télleg nem lesz időm :). MEg PB nélkül nem is akarok nagyon warozgatni, klánt keresni.
  • Pano
    #10801
    így van, de sajnos az idióták vannak többségbe, ez a szomorú.
  • Pano
    #10800
    azért, mert a szabadidőben nem árt egy kis kikapcsolódás :) MEg neten keresztül melózom és néha el tudok lógni egy fél órácskára a munka mellől :D
  • bunkolaja
    #10799
    Ennyi teendő mellett minek akarsz még játszani is? :)))
  • Yossarian
    #10798
    Ne általánosíts légyszi! nem a magyar scene ilyen, hanem 1-2 idióta. Ha ezt nem látod át, akkor téged is csak sajnálni tudlak.
  • SeLFisCH
    #10797
    Bocs de ahogy elnézem szánalmas ami itt megy.
    Ezért ilyen a magyar COD scene amilyen. Itt fórumokon akar klánt tervezni fogadok hogy a 90%otok azt se tudja hogy mi az a CB vayg pcw vagy spot nade és sorolhatnám.
    Sztem az meber akkor foglalkozzon magasabb szinten a játékkal ha tényleg már érett rá !
  • toza #10796
    pontossan ezt akartam en is mondani..
  • hofitom
    #10795
  • trident
    #10794
    Miért csodálkozol mások reakcióin?

    Nem mások írtak össze meggondolatlanul és helytelenül, összehajítva mindenfélét, hanem te.

    AZ admiral módhoz, de megkockáztatom, hogy az adminoláshoz, szerverkonfighoz cvarokhoz nem értesz, itt is csak összeírtál mindent,
    CoD2 rendezvényekkel kapcsolatban szintúgy,
    Ráadásul érthetetlen és rendkívül helytelen módon.
    Nem foglak sértegetni, hogy miért nem tudod helyesen használni anyanyelvedet, holott "papirod" van róla, hogy ezt kellene.
    Ilyenkor is nagyon sajnálom, hogy adózom, mert sikertlenül járják sokan az iskolákat, ahol alapvető dolgokat nem tanulnak meg.

  • nyami
    #10791
    a helyesírásod, mondataid feléptettsége, megfogalmazása kritikán aluli :(



    GOLYÓ
  • Pano
    #10790
    toza, te szentséges úr Isten! Lehet, hogy én vagyok vaskalapos, de ez...
  • Eisenhower
    #10789
    mivan? abba kéne hagyni a technokol szipuzását nem gondolod?
  • Yossarian
    #10788
    Te tényleg elmúltál már 18?
  • toza #10787
    mi a baj a fiatalokkal!?vicces hanguk van..ettol ojan mokassak a mindennapok gep elott...nehogymar ki utajjatok oket..

    (nem lesz vmi cod 2 giga lan?! vki szervezzen mar vmit!meg cod muvimeker bajnoksag is jovolna..cs szint fole lehetne vinni vagy vmi!! vki nem tudna ossze hozni hasonlot?!?gazdag amerikainagybacsi sbt?!)
  • toza #10786
    hat natessek!! bezzeg akyyy "felomenális"-aba nem kocc bele..:((

    es tovabbra is van visszapattano gojo...nagyon gagyi!adminok lecci!ebregyetek!!ez ful valosagtalan!!elvezetesebb jatekot ma'n!! lecci!

  • Yossarian
    #10785
  • LSL
    #10784
    Van hogy jó érzés ellenük játszani. Pár napja felmentem egy szerverre, és olyan gyér alakokkal kerültem össze, szövetséges és ellenfél oldalon is, hogy már majdnem röhögtem amikor 3-4 en rámjöttek mégis mindet leszedtem kar98al. aztán mikor elhúztam a pontokkal kezdődött az anyázás, de az már csak emelte a hangulatomat. Aztán átmentem egy másik szerverre JÁTSZANI :)