26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Pano
    #10783
    Köszönöm, hogy megvillogtattad tudásod. Kijelentésedre a válasz: ha megtehetném, az lenne. Csak tudod, másnak dolgoznia is kell, meg vizsgáznia is.
  • Birokingdom
    #10782
    Sziasztok!
    Barátaimmal szeretnénk priviben jókat gámálni a Call-lal, és ehhez keresünk normális társakat! Tervezzük egy Klán alapítását is, ehhez várjuk pár játékos jelentkezését. Mi csak pár hónapja kezdtük a multizást, ezért örömmel vennénk szintén kezdő játékosok jelentkezését!
    A következő email címen jelentkezhettek: [email protected]
    Lehetőleg olyanok jelentkezzenek akik komolyan szeretnének játszani!
    Köszi
  • bunkolaja
    #10781
    Aludj nappal, játsz éccaka!
  • sike
    #10780
    most akkor van konkrétum hogy van e lesz e plusz map a cod 2 höz..szelyé szerint kéne mert igy uncsi egy minit
  • akyyy
    #10779
    áh még anno united offensivben, haverral felmenünk, szicilia, éjjel 2 óra, basszus, felomenális érzés volt játszani:)
  • Pano
    #10778
    Üdv!

    Tud valaki priviben nyomatni nekem egy olyan szerver ip címet, amit nem kis 12-13 évesek uralnak, vagy lepik el állandóan? Tele a tököm azzal, hogy délután egyszerűen nem lehet normálisan játszani, mert a sok kis hülye veri a seggét és ez idegesítő (tisztelet a kivételnek, mert azért akad 1-2 normális fiatal :) ).

    Éjjel szeretek játszani, mert akkor 99%-ban az idősebb korosztály nyomja és nincsen felesleges anyázás, savazás meg oltogatás hanem jó a hangulat és persze mindenki teszi a saját dolgát, nem csinál baromságokat vagy tépi a "száját" feleslegesen.
    Elég szomorú, hogy ilyen morális közösségre csak éjjel lehet találni :(

    Előre is kösz.
  • Gerbill
    #10777
    A FAQ-ban ott van. És ha jól sejtem az nfo-ban is
  • tosatt
    #10776
    valaki egy telepítési kódot pls.
  • priluki
    #10775
    Hát ebböl énse értettem sokat :)
  • HuAn82
    #10774
    Azért könyvet ne írj!
  • z0ty #10773
    ((nincs kedvem account valtani..toza vok egyebkent))

    :na mar megint kezdodik..

    szoval legyen fust,meg ne legyen "visszapattano" lovedek,meg legyen eletcsik,es ne termelogyon vissza elvesztett elet..eztet akartam mondani!!lecci...

    (azert szeretlek..)
  • Eisenhower
    #10772
    látom még mindíg össze vissza beszélsz. nem ártana először normálisan megfogalmazni mit írsz mert ebből semmit nem lehet érteni. kösz
  • toza #10771
    ADMIRAL MOD OT MINDEN SZERVERRE!!!

    tobbi szart sem er!!isten mod hanyinger...csappattarsra leadott loves "visszapattanasat" tessek megszuntetni,bort,buzat ..sbt..lecci...
    (ja es fustot is !!szar gepen felbontas levesz..es nem kohog azt kesz...((2000 xp,256 rammal egy 40 gs maxtor 9600 se (!!!!128/64 bit!!!!=rakas fos) tokeletesen megy dx7 ben!! szoval eleg vot a sirasbol!!mindenki mennyen kapalni,vagy havat lapatolni es vegyen jobb vga t!! fust az kell!!(vod osoknak uzennem ha ismer vki kozulluk vkit ...hogy szines fust ok,csak feketet nemar..lecci)

    koszi
  • Rain1
    #10770
    HASZ-NÁLD-AFAQ-OT
  • bercys
    #10769
    Sziasztok!! Valaki nem tudna mondani egy CD kulcsot mert nekem úgy van meg hogy egy gépen rajta volt és azt egy az egyben kiírtam de a multiplayerhez kell CD kulcs ami nekem nincs valaki mondjon már eggyet!!!
    Előre is köszönöm!!!
  • Prince of Máté
    #10768
    attól is függ hogy akadozik-e a játék hohy hány hz-en van?
  • priluki
    #10767
    ok,megprobálom.
  • Tmac
    #10766
    Rákattintasz a free-re majd vársz 20mp-et és akkor a megjelenő 3 karakter beírod az üreshelyre és klikk a letöltésre.(nekem így ment)
  • Serpa
    #10765
    jobban jársz a COD al.
  • akyyy
    #10764
    FAQ-ban van egy kód!
  • priluki
    #10763
    Hi,ez jo lenne csak valahogy nem tom letölteni..
  • tpeterka
    #10762

    Sziasztok!! Valaki nem tudna mondani egy CD kulcsot mert nekem úgy van meg hogy egy gépen rajta volt és azt egy az egyben kiírtam de a multiplayerhez kell CD kulcs ami nekem nincs valaki mondjon már eggyet!!!
  • psg5
    #10761
    800x600.al jól megy csak hát 1024x768 nál élesebb csak ott meg icipicit akadósabb
  • Yossarian
    #10760
    sztem DX7 800*600 ban jól kell mennie azon a kártyán.
  • psg5
    #10759
    Üdv.
    Milyen grafikai beállítást használtok, jobban mondva egy 9800pro Radeon-ra mit ajánlotok, mert 1024x768 és 70 hz -nél néhol kicsit aggat (nagyon picit) de 800x600-al 60hz-nél meg kicsit már homályosabb
  • gameplusz
    #10758
    Pangás van, rendesen....
  • John McLane
    #10757
    Szeva!
    Qneten vagyok csatitokon állandó jelleggel, ha még aktuális keress meg.
  • ronihun
    #10756
    nem tudtok segíteni már elég sokáig eljutottam de egyszer csak kiirta hogy CMod... valami error meg ilyenek
  • Richard90
    #10755
    Tessék itt egy jó kis progi, amivel a modokat lehet megtisztítani
    Írjatok ha jó lesz :)
    PureCod2
  • zpeti
    #10754
    Hello. Egy kis segitséget szeretnék kérni: Főleg neten játszom a cod2-vel, és ráléptem egy szerverre ami letöltött egy modot a cod2 mappába. ezzel még nem is lenne baj mert ált minden szervernek vannak kissebb nagyobb modjai, de ez most minden menüben átállított a nyelvet németre! Kerestem mindenhol, még a config fájlokban is de nem tudom hogy lehetne visszaállítani angolra. Plz help valaki mert így nagyon nem jó!
  • Hatt
    #10753
    Sziasztok.

    Keresek egy olyan embert aki tudna segíteni pár Clan Base-es kérdésben.
    Szeretnénk indulni de elötte tudakozódnánk.
    Aki tud segíteni legyen olyan kedves keressen meg privátban.
    Elörre is köszönöm.
  • Sakuu
    #10752
    JaJa én is csinálok egyet de az még a bevezetője is lepipálja ezt a matyit pedig csak képek vannak :DD lol majd felrakom hogy megnézhessétek :) de ezt a tökélyig akarom vinni szal még várni kell rá nem akarok ilyen munkát kiadni a kezemből mint amit én láttam :DD na menetem dolgozni rajta ...


    UI: valaki még rajtunk kivül nem nevezett be a COD2ONLINE CUP-ra? vagy Hun Cup vagy ... nem is tudom midig változik a neve az a lényeg hogy a magyar bajnokságra mi beneveztünk és kérdem hogy nincsen itt olyan Clan aki még résztvevő?Mert akkor megbeszélhetnénk egy két dolgot :) ;)
  • stingray
    #10751
    Szevasztok
    Ha egy olyan fura hangot hallok match közben mintha valakinek reccsenne a térde
    vagy valami hasonló de pl.a Brecourt pályán ahol nincs honnan leesni az miért van?
    Netán egy újabb csit aktiválásának a hangja ,vagy ha valaki állandóan a levegőt ütögeti a
    puskatussal az mi ?Lehet hogy egyszerűen csak nagyon ideges?
    Nem akarom én mindenkiben a csalót keresni ,sőt abból indulok ki hogy a többség becsületes.
    Különben is ha csiterek ellen játszok velük ellentétben ,én akkor is egyre jobb leszek. Ez a lényeg !
    Na vé látás
  • busman1
    #10750
    hi
  • Richard90
    #10749
    ja tényleg
    de azon kívül nincs másik (szerintem)
  • Gerbill
    #10748
    A bunker tetejére zöld füstgránátot kell dobni.
  • Serpa
    #10747
    hogyne lenne.
  • Richard90
    #10746
    nincs benne zöld füst
  • Gerbill
    #10745
    Az amerikai küldetéseknél szerintem néhány helyen alapból zöld füst van
  • Richard90
    #10744
    de akkor is az miatt van!!
    mert amikor letöltesz egy szerverről azt berakja main mappába és a singli részben ezt a letöltöttet érzékeli és ezért lesz zöld