26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Mr Manson
    #10865
    Üdv Shaman!
    Keress meg! :D
  • rtomo
    #10864
    és a régi 3gombos egeremen, ott ha agörgőt lenyomtam akkor kézbentartotta és cska akkor dobta el amikor felelengedtem a görgőt
  • rtomo
    #10863
    de nem, mert van amelyik módon időzíteni lehet, h mikro robbanjon ( ha tartod akkor eldobás után hamarabb robban) és az sem mind1, h futás közben hova dobod, mert h aazonnal eldobja kisebb az esély, hogy pl egy ablakot bemérj, mert nincs annyi időd :-/
  • chooselee
    #10862
    Csak nem mind1 mikor robban utána....
  • Fejes021
    #10861
    asszem ha tartogatod, ha rögtön eldobod akkor is elkúrja ahogy csak tudja a gránátot
  • rtomo
    #10860
    valaki help pls....
  • trident
    #10859
    Mekkora a társaság?
  • rtomo
    #10858
    helló all!!
    nemtudja valaki, h a logitech mx310-esnél, hogyan lehet a cod2-re konfigurálni? :)
    mert a ,,back'' gombra tettem a gránátdobást, de ha nyomva tartom akkoris eldobja a granyót ahelyett, h kézbentartaná :-((((((((
    valaki help, pls! thx :)
  • tRs Shaman
    #10857
    Sziasztok!
    Kb. egy hónapja Codozunk pár cimborával.Szeretnénk a játékot kicsit szervezettebb keretek között művelni, s ehez keresünk embereket.A társaság nagyrésze 25+-os:-) uh. azé nem vagyunk hardcore gameresk mer néha á kell nézni asszonyra meg melóval is kezdeni kell valamit mikor már nem bírja az asztal a sok paírt:-)Aki szeretne velünk együt ökörködni keressen meg!
    Mindenkinek jó játékot!
    Shaman
  • gameplusz
    #10856
    Höhö, lol ez a magyarítás, megnéztem, köszi a linket, nagyon jót röhögtem...

    COD 2 HUN 85-90%
  • akyyy
    #10855
    cod.hu
  • Serpa
    #10854
    FAQ
  • zico87
    #10853
    http://easyboy.uw.hu/
  • LimbóLáz
    #10852
    Üdv mindenkinek!
    Valaki tud mondani nekem egy linket ahonnan le tom szedni a cod2 MP magyarosítást?
    köszönöm...
  • Pano
    #10851
    Úgy tudom, hogy sok hálózatot leállítottak, mert karbantartást végeznek (pl a T-online is folyamatosan, körzetenként megszünteti a netkapcsolatot egy időre, mert korszerűsítenek). S ez szerintem sok kiszolgálót érint. Bár, általában a gerinchálózat szokott menni, meg a szerverházak is kapnak netet.. szal nem tuti.
  • AlieN911
    #10850
    köszi szépen:) akkor használjuk:)
  • Southy
    #10849
    ja nekem is volt 1 kedven szerverem, de 999 pinget ír ki és nem lehet bemenni...
    Ha valaki tudja hogy mi van velük az elmondhatná.... :D
  • zolo
    #10848
    Hi!
    1.Mi van mostanába a cod szerverekkel??Az ase minden szerverhez 9999 pinget ír és nem is tok csatlakozni sehova.
    2.Hogyan tudok olyan szervert csinálni tört játékkal ami látszódok az ase-ben???
  • Pano
    #10847
    Egy olyan mod, ami különböző funkciókkal ruházza fel a CoD-ot. Amivel eredetileg nem rendelkezik, de szükségesek egy warhoz.
    Pár példa:
    - Körökre osztja a meneteket és megkülönbözteti a két csapatot és egy helyre számolja a potnszámokat, nem kell állandóan felirogatni.
    - Le lehet limitálni pl a sniper-t csapatonkétn 1-1 darabra
    - Automatikus térfélcsere ha eléri valamelyik csapat a meghatározott pontszámot (konfigolás kérdése, de alapesetben 10 kör).
    - Warokhoz szükséges szabályokat tartalmazza (pl CB War mód, vagy PCW mód illetve public)

    Meg a különböző beállításokat el lehet menteni 1 módba, és nem kell külön, waronként mindig bekonfigolni a szervert.

    stb stb.
  • odex
    #10846
    thx NEKED is meg mindenkinek :)
  • sweech
    #10845
    nah?
  • sweech
    #10844
  • AlieN911
    #10843
    Hali all!!
    PAM 2.0 az mire jo?? Valaki elmondaná?:) az volt ott h. a warrokhoz kell.. de fogalmam sincs h. miez:(( THX
  • zico87
    #10842
    Hát ezt vártuk szerintem !!!
  • bacardi93
    #10841
    jó hír mindenkinek hogy a GameStar szerint a CoD2 az ÉV JÁTÉKA!!!!
  • Scott21
    #10840
    sziasztok lécci segítsetek nekem! kiadtak a játékhoz egy patch-et ami javítja a pentium-os gépeken a jobb futást, csak amikor én felrakom akkor fatal error-t ír ki! vajon mi lehet a gond?
  • Ability
    #10839
    Ja és még itt van egy egész jó kis FAQ a szerverindítástól kezdve a beállításokig. :)
  • Yossarian
    #10838
    /rcon ban noobplaya
  • sike
    #10837
    patch ről info?????????????
  • dr Kotász
    #10836
    /rcon set dumbproof "1"
  • Ability
    #10835
    http://www.kronos1.org/page.php?id=59
  • Yossarian
    #10834
    /rcon command "kill 1"
    /rcon command "cow 1"
  • odex
    #10833
    Help! a serverünkhöz kéne egy pár rcon parancs! pls aggyatok egy párat :) a pálya nemkell! ha nemtudtok nagyon legalább a kick parancsát írjátok le!
  • Eisenhower
    #10832
    nagyon köszönjük hogy felhívtad az emberek figyelmét arra a játékra de azthiszem elég lesz ha valakit érdekel szerintem keresse meg a játék topikját és ott folytatódjon. Nem biztos hogy mindenki örülne ha a Call of Duty 2 topik átalakulna WWII online topikká. köszi!
  • sweech
    #10831
    megtudja-e valaki mondani hol lehet klánt regelni? thx
  • Pano
    #10830
    De keresőképes, dolgozó állampolgár vagyok. Csak azért, ha meggondoljuk súlyos tízezreket inkább a jövőbeli családomnak teszem el, mint játékra költsem. Ez egy olyan kiadás, aminek nincs értelme és kellőképes befektetése. Ha feltesszük, hogy 3 évet nyomom ezt a játékot és megnősülök, akkor az a 82.000 forint (ha marad 3 éven át ez az árfolyam, amit kétlek, mert mindig emelnek) ha belegondolsz, igen is sokat nyom a lantba.
  • HuAn82
    #10829
    Ma újra időtöltésként egy kis COD 2 multi "móka". Füst és anyázás ezerrel. Valami soha nem változik.
  • boyler
    #10828
    Semmi rosszindulat de hány éves vagy mert ha 18-nál több akkor keresőképes vagy és nem igazán okoz gondot jó esetben 1900 forint.Persze ha nem vagy keresőképes akkor megértem.
  • Pano
    #10827
    Hát, látod ez a geciség. Én is emiatt útűlom pl az RPG, stratégiai játékokat, mert legtöbb gammában fizetni kell havonta a játékért, h multizhatsz. Ez mekkora rablás már! Fogod, megveszed mondjuk a CoD 2-t megjelenés napján 10-13 ezer forintért és utánna addig multizol ameddig akarsz, amíg él a játék. Most vegyük az első rész esetében (lehet, hogy rosszul tudom), 3 évet futott a multi. Ha "csak" 2300 forintért játszhattunk volna havonta, akkor a 3 év 82.800 forintunkba lett volna. Kicsit drága. Kizsákmányolás :).
  • boyler
    #10826
    http://www.sg.hu/cikkek/39405
    Ismertető ha tömören akarjátok tudni miről szól.