26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • KM
    #10905
    Menj már játszani a babáiddal!
  • Yossarian
    #10904
    az érdekel legkevésbé, hogy te kit rühellsz. És igen, az van.
  • toza #10903
    neked most az van vagy csak ugy montal vmit gyorsan nehogy kevesbe ruheljelek?!

    egyebkent ezek kozul mejik van magyar szervereken?!mert leiras alapjan en kb egyikkel sem talakoztam..
  • dr Kotász
    #10902
    Jaja, nekem is pl.
  • Yossarian
    #10901
    van
  • toza #10900
    jovannna!tuttam h vmit elrontottam!:D
    de hat "Persze mindez csak HTT Intel, vagy duálmagos procikkal" lehet kulonbseget latni...es a sracnak nyilvan nem oan van...

    (egyaltalan van ijen barkinek kozuletek?!?)

  • Eisenhower
    #10899
    "Mindeközben a fejlesztő Infinity Ward elérhetővé tett egy mini-patch-et, egy frissítést, mellyel az Intel processzorosoknak kívánják megadni a lehetőséget.

    Jelen Call of Duty 2 patchet azon felhasználóknak ajánljuk, akik Windows XP/2000 alatt és Intel HTT (Hyper-Threading (HT) Technology) támogatású, vagy duál magos processzorral rendelkeznek. Ezeken a gépeken a grafikai teljesítmény a patch-csel nagy mértékben feljavítható. Ez az ápdét a Call of Duty szoftvert 1.01 verziójúvá alakítja, ami nincs befolyással a pure szerverekre, és ugyanúgy lehet csatlakozni az új verzióval az 1.0-ás szerverekhez, mint eddig. [...]


    A dolog állítólag működőképes, a CoDFiles egyik munkatársa szerint a telepítés fél perc, göröngyök nélküli, és igencsak megzabolázza az eddig gyengélkedő FPS számlálót. Persze mindez csak HTT Intel, vagy duálmagos procikkal."
    Forrás: www.callofduty.hu

  • Eisenhower
    #10898
    hát arra gondolok hogy ugye pl procinál is van védelem. pl lehet ugy felmelegszik a procid játék közben hogy mikor eléri azt a bizonyos hőfokot lekapcsolja a gépedet nehogy leégjen a cuccos ^>^
  • Eisenhower
    #10897
    hát ha vesz egy normális vga hűtőt akkor nem kell neki sehova költöznie ^^
  • sike
    #10896
    nincs húzva...:S akkor hűtés lehet a gond
  • Vviikkttoorr
    #10895
    sziasztok!
    Letöltöttem a játékot és 1-2 pályáná hirtelen nagy pirosság jön a képernyőre és a kép ide-oda rázkódik!
    Alig látok vmit!
    NAgyon rossz!
    Nem tudjátok mi lehet a bibi?
  • toza #10894
    az 1.01 es pecs kb kizarolag a dual proceszoros megoldast tamogato izet buzergaja intel cpu knal...szal semmi valtozas grafban vagy stb...nem pecsel javityak majd ugysem!!neked kell jobb kartyat venni!hahaha!!!48K ert kapsz 6800 as geforcot mar!vagy probald huzogatni vgadat,csak akkor erdemes lesz a hutoszekreny melle koltoznod!
  • toza #10893
    "grétsi"-ezt nem ert m!ez mit jelent!

    ejzenhaver!!!akkor rad szamithatok!mint oszlopos tag?!?dejo!



    csingacsguk - :magas pingnal lehet gond tuzfal,spyware,virus,halozati beallitasok nem megfelelo= mivolta,es vagy szar szolgaltato meg kb meg 1000 dolog..
    ismerosomnek kb isdn sebesegu kabel nettye van megis 10-20 korul mozog a pingje..szal lehet akarmitol...megoldas lehet esetleg meg lemeztoredezetsegmentesites,regisztri tisztitas,nagyobb pagefile, stb...szvsz..jo szorakozast a problema megtalalasaig..
  • priluki
    #10892
    Virustol is lehet,hogy magas a pingje.Nekem sajna már volt rá példa,muszáj volt ujraraknom a rendszert és akkor megoldodott.
  • Yossarian
    #10891
    kémprogi?
  • Eisenhower
    #10890
    kilövi a gépet? ööö nincs esetleg húzva vmi? vagy nem megfelelő a hűtés...
  • csingacsguk
    #10889
    "Valószínűleg a pingje magas."
    Igen épp erre keresem a gyógyszert:D
  • Eisenhower
    #10888
    grétsi klán? ^^
  • dr Kotász
    #10887
    Valószínűleg a pingje magas.
  • csingacsguk
    #10886
    SZIASZTOK!
    Egyik haveromnak túl nagy a pingje a multiplayer közben pedig a netjével sztem semmi gon nincs! Szerintetek mi lehet a baj?
  • MrStokes
    #10885
    Ha jol ertem ez a PAM 2.0 egy szerver oldali mod, ugye? Fel kell a klienshez is rakni vagy eleg ha PAM 2.0-as szerverhez csatlakozok?
  • sike
    #10884
    még valami: Call of Duty 2 - HTT v1.01 Patch nálam szart sem ér!!!!!!!!
    ugyan olyan szar DX9 ben egyszerüen nem birja a pl: partra szállást és kilövi a gépet...
    mitől lehet ? 3Ghz intel proci 1Gb ram 9600 ati ..talán a videokari üt be??
    multit is csak Dx7ben nyomom
  • Dietrich
    #10883
    gondolom a büntetőpontok is emiatt vannak :D

  • sike
    #10882
    remélem a hentelés csak akkor lesz ha gránáot hajítok oda..ne pedig puskával lövök egyet és felrobban az ember ...lol
  • Yossarian
    #10881
    veled egy klánba? :DDDD
  • toza #10880
    klant alapitanak...mer hogy az ojan vicces!akar vki jonni?!
  • Dietrich
    #10879
    látom a dokival nagyon belejöttetek az rcon parancsokba
  • chooselee
    #10878
    Tyűűűű nagyon hentes!! :D
  • Mentol
    #10877
    DE van!
  • UnknownAsshole
    #10876
    eddig jó volt, és semmi nem történt a gépemmel
  • DJ Skyline
    #10875
    Merciless mód - CoD2

    A sokak által kedvelt Merciless mód visszatér, mégpedig Call of Duty 2 módként.
    A Mercilessre jellemző realizmus és a vérben bővelkedő látványelemek kötelező jelleggel köszönnek vissza!
    Egyelőre néhány korai kép, a mód készülőben:
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5

    Link

    forrás: www.callofduty.hu
  • rtomo
    #10874
    valami márpedig akkor a gépeddel lesz... pl memória nembyírja, vegyél vissza a beálításokból
  • furick
    #10873
    Hisztok!
    A Call Of Duty 2-nél nincs jobb játék neten!
  • UnknownAsshole
    #10872
    Hy !
    Valaki nemtudná megmondani mitől van, hogy amikor gémelek a homokos pályákon (ahol a levegőben száll a homok vagy por) akkor elkezd LAG-olni.
    A netem jó átlagos 20-30 ping és az FPS is megvan 80-90 de egyszerűen egyfolytában akadozik nagyobb füstben is hangal együtt. De az FPS sem csökken és a ping is normál marad. (radeon-om van)
  • tRs Shaman
    #10871
    5 fő.Ez a keménymag lágyrésze:-)
  • busman1
    #10870
    Ezek szerint torrentről van szó. A letöltési sebességed, mások feltöltésétől függ. Nem tudsz rajta semmiképpen gyorsitani. Sőt , ha abbahagyják a feltöltést, neked is megáll. Légy türelmes, még begyorsulhat.
  • tosatt
    #10869
    Ez tudom hogy nem ide tartozik de hogy kell használni a BitLord programot mert ezzel le tudnám tölteni egy 3 mb-os modot de csak ilyen 1kbyte/sec-al tölti
  • HD JOHNNIE
    #10868
    www.callofduty.hu...
  • Dragooon #10867
    katonák :D
    tudna vki tippet mondani, hogy hol lehet leszedni a pályaszerkesztőt vmelyik codhoz (már ha van)?

    Ja és azt tudja valaki nagy vonalakban, hogy hogy működik a skin-készítés?
    Thx
  • rtomo
    #10866
    megvan a megoldás!!!
    a scrol-nak ezt a beálítást kell megadni a driver-ében:
    middle button
    és megy :)
    thx magamnak :D