26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Bacsa Szabolcs
    #21987
    kéne még egy kis segitség ha elinditom a Singleplayer:akor ezt irjaki:
    (Plesa insert the correct CD/DVD-ROM,select ok and restart application)
    ez miért van???
    meg ha elinditom a multiplayer akor betölt rendesen csak ezt irja ki:
    (Server is different versio 1.3)ez is miért van????
    a segitséget eröreis köszi
  • Bacsa Szabolcs
    #21986
    köszi
  • zico87
    #21985
    xfire Innen tudod leszedni regisztrálsz azt mehet a keresés
  • Bacsa Szabolcs
    #21984
    sziasztok!!
    kelene egy kis segitség hogy lehet egy másik szerver programot letölteni??? nekem csak ez van és már nem jo:(The All-Seeing Eye)
    a segitséget is eröreis köszönöm
  • c a c i
    #21983
    figyelj szerintem azé van mer
    vagy hibás a szerver vagy letöltési fájt keres
    ha sokáig nem csinál semmit akkor nem tom lehet lefagy
    de szerintem ne búsulj mert van rengeteg szerver
    vagy csinálj újjat
    még az lehet hogy nincs consol belépve

    remélem segítettem
    és jó játékot
  • nfs world
    #21982
    küldtem pü -t de ezzel sajnos csak magyar szervereket tudod kiválasztani abból viszont az összeset.
    nekem meg az lenne a bajom hogy haveromnak van 1 szervere és ha rámegyek kijön hogy burgundy de mielööt elkezdene betölteni se kép se hang.ez miért van?
  • ProGabe #21981
    az mitől lehet,hogy ASE nem látja a "localization"-t,tehát nincs abban oszlopban semmi!?így országra sem tudok szűrni :(
  • bigapó
    #21980
    közben olvasgattam a cod4-ről és igen, a perk-re gondoltam, így utólag már tudom a nevét is:)
    kezdi bizgatni a fantáziám, mert egész jó kis dolgok sülhetnek ki belőle ( a perk-ből természetesen). a különböző összeállítások próbálgatása hosszú ideig eltarthat, mire rájön az ember a hozzáillő vagy legjobban tetsző kombóra. na, de tényleg off vége, mert ez már nem cod2 téma:)
  • kas123
    #21979
    nah már csak ezért sem válaszolok neked :)
    keresd meg: www.cod2.hu
  • c a c i
    #21978
  • c a c i
    #21977
    igen
  • lee56
    #21976
    És az olyan rosz? (ne sírj) :)
  • c a c i
    #21975
  • c a c i
    #21974
    hello

    nem tudja valaki hogy,hogy lehet el menteni a szines írást

    előre kösz

    és szerintem jó a cod 4 is csak kicsit olyan swat stílusú
  • Robinho14
    #21973
    hülye vagyok:D:D:D
  • lee56
    #21972
    Na igen a cod4 Deep impactt-el tényleg a wh-sok paradicsoma lehet, de ugyanugy mint cod2-ben, vannak olyan szerverek azért ahol tudhatod hogy nem csalnak, vagy ha igen kiteszik a szűrét a kics csiternek, szóval csak körül kell nézni majd, nem vészes.

    A fegyverekről meg annyit, hogy kb egy-két óra alatt el lehet érni olyan szintet, ahol már 1-2 jobb fegyver hozzáférhető, szóval ez se olyan nagy gáz, szerintem..

    Az "ugyanaz a fegyó sem mindenkinél ugyanúgy sebez" pedig nem értem, hacsak nem arra gondolsz hogy pl két AK-s emberke közül egyiknél van sebzést növelő perk, a másiknál nincs, de ez nem igazságtalan, mert te is használhatod :)

    Éd bocs az off-ért még akkor is ha CoD az CoD :)
  • bigapó
    #21971
    neked nem:P

    az ase-t leírtam. tudsz te olvasni?
  • Robinho14
    #21970
    ase az all seeing eye de egyik se magyar:)
  • bigapó
    #21969
    ASE (All Seeing Eye) vagy Xfire (nem tudom minek a rövidítése). Ezek szerverkereső programok, kezelésük egyszerű és magyarul vannak feliratozva.

    bővebb információért kérjük fáradjon a www.callofduty.hu portálra. Ha ezek után sem jár sikerrel, kérem kapcsolja ki biztonsági öveit és a számítógépét....
  • Bacsa Szabolcs
    #21968
    sziasztok
    kelene egy kis segitség hol lehet letöltei szerevereket vagy találni??????
    a segitséget is elöreis köszönöm
  • NEOreg3
    #21967
    én úgy vagyok vele, hogy a TDM-ezni jó, de sajnos SD-hez túl kevés az FPS-em:(
  • Balintrial
    #21966
    de van külön cod4 topik is :)
    mondjuk, ha lesz jobb konfigom én is átmegyek :D
  • zico87
    #21965
    hát ja sztem cod2 de változnak az idők most mindenki cod4-et tolja a nagy cod2-s teamek is átmentek cod4-be.
  • Balintrial
    #21964
    ez nem cod2 topik véletlenül?
  • ffxi
    #21963
    COD4 el sem indult a S462-es konfigomon :( COD2 forever lesz ebből :D
  • bigapó
    #21962
    hali!

    Főleg a falon átlövés miatt tartok az új résztől, mi lesz ha majd megjelenik hozzá a cod4 wh? jó persze, eredetit kell venni és akkor nem lesznek csalók (elvileg). Azt meg eleve érdekesnek tartom, hogy jobb fegyvert kapnak a magasabb szinten lévők?? Ez azért nem fair. Az egy dolog, hogy valaki évek óta játszik a cod-dal, jobb gépe van(nagyobb fps), stb, de hogy még ugyanaz a fegyó sem mindenkinél ugyanúgy sebez, na ez már pofátlanság:))
    ha rosszul értettem akkor sorry, javítsatok vagy világosítsatok fel.
  • kocsisdani
    #21961
    valaki segísen!!! játék közbe ezt irja ki PB s Restiction: Servixe Comunicacion Fauile: PnkBstrB.exe handsaking failed .........
    ujbol tettem meg minden modot kitöröltem de semmi.. valaki pls segítsen!!!
  • zico87
    #21960
    jaja cb-n lessz bőven mit átírni+pamba is mert gondolom sokminden változni fog az első pammal azért..

    Remélem kl cod4-be is lessz H&R srv..:D
  • red bull
    #21959
    Ugyan ezt irtam le valameik hsz-ben én is :) . Amugy téged már láttalak. Állandóan 1. voltál meg leszedtél mindenkit. Én meg ott anyáztam xD. Mind 1, ahogy te is leirtad az elején te is anyáztál.

    Üdv!

    wheasel
    (cod2,cod4 nick)
    :)
  • Boron Power
    #21958
    Hi!

    Cod4-hez szólva 2-3 nap játék után azt mondom egész jó. Persze az elején én is anyáztam, mert már az első játékomkor is ott figyeltek 50+ szintű gamerek, akik az upgradjeikkel, meg a csúcs fegyókkal szétszedtek.
    Viszont kb. 20-as szinttől már esélyes vagy a magasabbakkal szemben is, onnan élvezhető.
    A falon átlövés mondjuk tényleg gáz picit, pl. egy rakétasiló nyitott fedelét is át lehet lőni akár egy ak-47-el, miközben a valóságban az egy nem közvetlen atombomba találatot is kibír...

    Lesz dolguk azoknak,akik cb-re szabályokat állítanak, marha sok lehetőség van a game-ben.

    Üdv!

    KL_atya'tok
    (Cod2 nick)
  • kas123
    #21957
    akk lehet h letiltották a letöltést a szeróról...van ilyen :)
  • bulleye
    #21956
    az lehetséges hogy a szerver nem engedi azt hogy én letőltsem az új pályákat, mert egy mási szerverrnél engedi
  • kas123
    #21955
    igen :P:D
  • madmanic
    #21954
    használd az All Seeing Eye nevű progit szerver keresésre, ott látod melyik üres, melyiken játszanak.

    #így jó?
  • kas123
    #21953
    hát nemnaon, mivel én nem töltök le semmit a szerverekről...
    de talán próbálj meg reconnolni ha nem tölti...és akk hátha lefogja :)
  • bulleye
    #21952
    az én problémámra is tudsz valmamit?
  • kas123
    #21951
    #madmanic - használd a válasz erre gombot

    #Bacsa Szabolcs - Ne üres szerverre menj fel :)
  • bulleye
    #21950
    Sziasztok ma codozni akartam beloginolok a szerverre a szokásoos új mappokat le akarnám tölteni erre megáll a töltés elején és semmit se szed le az új mappokból pedig a tűzfalat is kikapcsoltam és be van kapcsolva letöltés engedélyezése a multplayer optionsba pls segítsetekfontos lenne pls
  • Hassel606
    #21949
    Ha tőlem kérdezted: AMD X2 4600+, ASUS M2N, EN8500 GT-512, 2G ram.
  • Bacsa Szabolcs
    #21948
    igen multiban