233
  • Brash
    #113
    Megtennéd? Köszi.
  • OrioN the S
    #112
    Nemtom... minnyá felhívom D:
  • Brash
    #111
    Szerintetek mikor indul be újra? Mert az oldalon csak kiírják mikor aztán hozzáírnak még. :D
  • Seten
    #110

    Megint csak egy chopperes film. :(

  • NaNoKuTyA
    #109
    onlí druszák!:D
  • Jano
    #108
    Ez egy képregényátirat, szal csak névrokonok.
  • Csiaki
    #107
    Ghost Rider
    Vajon ennek van köze a mi emberünkhöz?
  • OrioN the S
    #106
    :D
  • NaNoKuTyA
    #105
    te milyen értelmes vagy!
  • bozsambo
    #104

  • bozsambo
    #103
    Visszont állítólag a 4. és ha lesz 5. részt full illegálisan csinálták:D
  • bozsambo
    #102
    H mevvan vkinek a 4.rész?
  • Brash
    #101
    Köszi. De valami csak lesz ott 25nap múlva. Várunk. :)
  • Cvd
    #100
    "hayabusafun05" a kód. Viszont még nincs tartalom csak visszaszámol vagy 25 napig.
  • fifi
    #99
    idomok nélkül a tested olyan mint egy vitorla, így nagy sebességnél komoly erő kell csak ahhoz, hogy a kormányba kapaszkodj!
  • Brash
    #98
    Ezt elrontottam. :(

    Turbo Hayabusa
  • Brash
    #97
    Unalmas lenne csak a kilóméterórát bámulni, ahogy ingázik 250 és 300 között. De az tetszik, hogy bemérte a Hayabusát.

    217.7MPH / 350.280 KM/H - nem aranyos?

    URL=http://www.ghostridermovie.net/turbofun/]GhostRiderMovie - Turbofun[/URL] - Mi a titkos kód? :)
  • Cvd
    #96
    "azt viszont nem értem hogy a Yamaha R1 hogy megy csak 255km/h-t?" - Mert az átalakítás miatt le vannak hányva róla a burkolatok, vagyis nulla a szélvédelme. Szélvédelem nélkül a 255-nél se egyszerű vezetni. Maga a motor tudna többet is bőven. Persze az is elképzelhető hogy le van áttételezve hogy nyomatékosabb legyen alacsony fordulaton, és így tényleg ennyi a vége. Elvégre egy Streetfighternek nem gyorsnak kell lennie hanem robbanékonynak.
  • Cvd
    #95
    Nem rendőrségre megy be, hanem csak rendőrakadémiára, ha jól értem a kiírást. Másrészt meg nem is tőlük szerzi a cuccot, nem tűnt fel hogy a motor nem rendőrségi, csak egy átfestett GSX-R, a "rendőrruha" meg egy kék-fehér széldzseki, ami alatt a sima fekete bőrcucc van raja, meg egy átfestett sisak? Poén az egész, nyilvánvaló hogy nem komolyan csinálják. Egyébként is teljesen nyilvánvaló hogy megrendezett úton mennek (legalábbis megbeszélt pontokat érintenek), de cserébe szép külső felvételeket is láthatunk emiatt.
  • Brash
    #94
    Most az hogy megrendezett az oké, a rendörséggel biztos nem áll jó viszonyban. Szóval biztos nem a rendőröktöl kérte el a felszerelést. Csak bement oda a vicc kedvéért. Szerintem jobb mint a 3 - az nekem túl unalmasnak bizonyult -, azt viszont nem értem hogy a Yamaha R1 hogy megy csak 255km/h-t? Mikor az is van olyan mint egy Suzuki, sőtt nyomatékból még jobb is azthiszem. :) Ti a Kawasakival találkoztatok? A kisvideóban benne volt, de én nem láttam a nagyban.
  • Kaszi46
    #93
    300nál elég nehéz megrendezni bármit is. a szituk valóban előre megrendezettek, ezt nem is titkolják. itt az a alényeg hogy forgalomba mennek iszonyatos sebességgel
  • Zetorg
    #92
    én is leszedtem, de nem tetszik annyira :(
    ezen már nagyon egyértelmű, hogy megrendezett az egész...
    gostrider bemegy a rendőrségre ruháért meg motorért, na persze.üldözéseknél megrendezett útvonalak, mindenhol van kamera...

    viszont az extra jelenetek jók voltak :)
  • Brash
    #91
    Lejött végre. Elég lassan jött. Most nézem. :)
  • Brash
    #90
    Szivesen. Remélem, hogy az is. :) Mindenesetre én szedem. Mentem aludni. Hali
  • Zetorg
    #89
    köszi
  • Brash
    #88
    Bocs, a http:// is másoltam az előbb, ez a jó: Ghost Rider 4
  • Brash
    #87
    Ghost Rider 4
  • Zetorg
    #86
    torrent?linket!thx!
  • Brash
    #85
    Megjelent a 4 már töltöm is. :)
  • NaNoKuTyA
    #84
    vigyél egy kört pls! majd átkarollak
  • NaNoKuTyA
    #83
    de itt már álrendőrként ő is üldöz mocisokat stb, és azt hunnan tudják hogy csávó merre fog menekülni?!:P
  • Kaszi46
    #82
    hát arra üldözik amerre megy,ugyhogy simán mehet az előre megbeszélt helyek felé elkpani ugyse nagyon tudják:DD
  • Kaszi46
    #81
    mine? hehe gondolhatod:)
  • NaNoKuTyA
    #80
    mondjuk az furi, hogy amikor üldöz valakit, akkor is tudják, hogy hol kell kamerával várni:)
  • NaNoKuTyA
    #79
    megnéztem, durvának igérkezik!:)))
  • NaNoKuTyA
    #78
    hogy megy a masina?
  • Kaszi46
    #77
    Ghost Rider4, Goes Undercover trailer(60MB)!!!

    most töltöm én is remélem jó lesz!
  • Csabesz100
    #76
    Rendes DVD formában nincs meg valakinek mind a 3 film? Leszedtem én is DC-ről mind a 3-at, de DivX-ek!
  • OrioN the S
    #75
    Azaz :D
  • Pupcika
    #74
    lol SPM fokozat :D