190
új kaland game
  • grebber
    #30
    Hol láttam volna?Hol szoktak lenni a crackek?
    Gamecopyworld

    [Bocsi csak kiestünk a kupábol és ideges vagyok :( ]
  • kirol
    #29
    Van crack?? Hát azt hol láttad?
  • grebber
    #28
    Crack már van de a gamet még sehol sem találom.
  • kirol
    #27
    Miért ragaszkodsz annyira a telefonhoz?
    Privát üzi nem jó??

    A kártyámon meg 237 Ft van, és ennek még 3 hétig ki kell tartania. Ami szinte lehetetlen. :(

    A The Black Mirror megvan valakinek??
  • local
    #26
    Hívj Fel !
    Ne sajnáld a pénzt !
  • kirol
    #25
    Hm???
  • kirol
    #24
    Local nem tudod hol tudmám megvenni a játékot?? Légyszi segítenél?
  • kirol
    #23
    Én tudom, hogy Bécs nem Németországban van, de én úgy tudom, hogy a programot a németek csinálják. Ezért írtam Németországot.

    Telefonálni nem szeretnék, mert az sok forintba kerül. :)

    Engem az érdekelne csak, hogy nonnan lehet megszerezni.
    Magáról a játékról a neten sokat lehet olvasni. A német demót végigvittem és nagyon megtetszett nekem.
  • local
    #22
    Szia Kirol !!!
    Ha szeretnl tobbet megtudni a jtkról, akkor lgyszives Hívjl a 06-20-9-729-724-es szmon.
    Egypknt meg Bcs nem Nmetorszgban van, hanem Ausztria fővrosa.
  • kirol
    #21
    Nem tudja senki?
  • kirol
    #20
    Mikor jelenik meg itthon???
  • kirol
    #19
    Local! Én még soha nem jártam Németországban, de nagyon kellene nekem a Nibiru mert tetszik. Most vittem végig a német demót és szuper volt.
    Hogy lehet megszerezni??
  • local
    #18
    Már tuljutottam a megoldáson, a lefagyást is megoldottam !

    Figyeljetek arra, hogy a cd v. dvd olvasótok ne áljon le mert akkor keletkeznek problémák. A Probléma akkor van amikor a játék éppen olvasi szeretne és a cd v. a dvd olvasótok éppen akkor kezd felpörögni így a játék úgy érzélkai mintha ki vetted volna a cd !!!

    Ha erre vigyáztok akkor nem lesz semmiféle probléma !!!

    Nagyon jó a játék !
  • local
    #17
    Megvan az első lefagyásom a játékban akkor amikor a barlangban az ajtót szeretném kinyitni !!!

    Mosz keresek egy javító Patch-et !!!
  • local
    #16
    A grafika Olyan Mint a Black Mirror.

    Én nem találtam benne semmilyen külömbséget csak azt, fogy a szereplő mintha 3d-ben lenne és úgy is mozog.

    Sajnos nem tudok németűl igy csak a Black Mirror-ban szerzett tapasztalatok során tudtam csak tovább menni !!!

    Nagyon szépek az átvezető Animációk, sok féle helyszin van, nagyon klasszak a hangefektek, komolyabb fejtörőhöz még nem jutottam.

  • grebber
    #15
    Irnál róla pár sort hogy mennyire nehéz meg milyen a graf történet stb.
  • local
    #14
    Nekem Meg Van a Játék Március 21-én Kint voltam Bécs-ben és ott megvettem 45 Euro !

    Német és 2 db cd !!!

    Ha valakit érdekel, hogy hol tartok az csak írjon és hatudok akkor segítek a játék elekadásánál, mert ugyanis én is elakadtam, de nem sokáig tart !!!




  • szotyimutyi
    #13
    Februárban kellene megjelennie. A német verzió március 15-re van kiírva. Sztem akkor az angol előtte fog megjelenni, sőt valószínű.
  • szotyimutyi
    #12
    Még én sem láttam sehol.
  • Atomreaktor
    #11
    Nagyon értelmesen és szépen fogalmaztam...
  • Atomreaktor
    #10
    Még nem;)
    Nah egész jó, bár a megjelenési dátumot hiányolom;)
    Azért látszik, hogy a Black Mirror rotorja pörög itt is;)
    Ami nem bja, mert nekem az nagyon bejött, itt meg nagyon jó kis helyszínek lesznek, úgy tűnik.
  • szotyimutyi
    #9
    Heló!
    Jártatok már ezen az oldalon?
    http://www.futuregames.cz/nibiru/story-ENG.htm
  • Taranov
    #8
    Na megnézzük, nem tűnik rossznak.
  • Sephi
    #7
    Na vegre! Az ugye ott nem Michael ?:DD
  • Atomreaktor
    #6
    Nagyon állat lesz ez.
  • Atomreaktor
    #5
    Itt a videjó link is:
    www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=3702
  • flashX
    #4
    Tetszik!
  • grebber
    #3


  • grebber
    #2
    Cseh Köztársaság nyugati részén autópálya megkerülőt építő munkások felfedeznek egy föld mélyébe vezető járatot. Megvizsgálják és második világháborús német alagútnak vélik. Fiatal régész főhőssel engedélyt kapunk az alagút feltárására. Kiderül, hogy a járat ősi idegen civilizáció nyomait rejti. 80 helyszín, 6 fejezet, 1024x768 felbontás, 3D karakterek, 35 NPC várja a fejtörőkkel megtömött kalandjátékok rajongóit.


    Képek:








  • szotyimutyi
    #1
    Helo! Hamarosan megjelenik a Black mirror társaság új játéka, a Nibiru. Gondoltam, kellene egy topic és ha beindul a játék, ezen megbeszélhetjük.