190
új kaland game
  • medussa
    #70
    Szemet gyönyörködtető ez a játék! De nem tudom megállni, hogy ne kötekedjek kicsit. Vicces, hogy az első helyszínen a portréfestő igen tömény akcentussal töri az angolt (ami ráadásul nem szlovák hatású sokkal inkább mintha franciául beszélne), a további karakterek - még az utcán tengődő csöves is sokkal kevesbb akcentussal tisztábban beszél angolul :). A Prágai tömegközlekedés példamutató, a villamos igen sűrűn jár és persze csak egy irányban :)Felix cica igen bájosan csóválja a farkát a kivérzett gazdája mellett :), és a rendőrség is gyorsan értesül a bűntettről -de vajon honnan és bár főhösünk megjegyzi hogy nem akar a rendőrökbe botlani mégis lifttel megy le és a főbejáraton távozik, de persze sehol egy rendőr?? egyelőrre ennyi, de szerintem ezkere oda figyelhettek volna jobban.
  • pnorbee
    #69
    thx a segitsegert, de mar rajottem :) ez mar az elejen is eszembe jutott, de ezek szerint elirtam :) koszi meg 1x, istenkiraly ez a gama
  • kirol
    #68
    Ahogy mondod!
  • Linne
    #67
    Koncentrálj a fejjel lefelé lévő fényképre.ua mint az otthoni csak visszafelé
  • pnorbee
    #66
    ha ismered a Black Mirrort, es tetszett, akkor ez is fog! ha meg nem, akkor probald ki, alapmu
  • pcguru
    #65
    Jó játék???
  • pnorbee
    #64
    hali mindenkinek! remelem, meg valaki olvassa ezt a topicot, mert elakadtam, es jol jonne a segitseg. szal, Barbora irodajaban - tehat nem a szobajaban, hanem az irodajaban :) - mi a szamitogep belepokodja, mert sehogy sem tok rajonni! elore is koszi!
  • grebber
    #63
    Na nem is kell vennem már RW-t kijött!!!!!!!

    2005-09-02 PC Game ISOs NIBIRU: Age Of Secrets (c) The Adventure Company RELOADED 78x15 MB
    Torrenten már fenntvan.

    Nekem csak a crack kell ehe:D
  • kirol
    #62
    Hát igen, a lustaság! :) :)
  • grebber
    #61
    Még nem vettem RW-t :D
  • kirol
    #60
    Neked már megmondtam mit csinálj,nem ment úgysem?
  • grebber
    #59
    Nekem inkább crack kéne :)
  • Atomreaktor
    #58
    Az nagyon messze van, mi tart ilyen soká??:(( Angolosítás nincs esetleg hozzá? Bár nincs sok kedvem német beszédet hallgatni... Black Mirrorhoz képest milyen a gamma?
  • Axon
    #57
    Akkor bizony még sokáig türelemmel kell lennünk... :-(
  • kirol
    #56
    Az angol 2005 végén jelenik meg a PC Guru szerint.
  • Axon
    #55
    Ha megjelenik az angol verzió, akkor majd mi is írogatunk. Németül kevesen tudnak.
  • kirol
    #54
    Végigvittem a játékot. Szuper volt, csak a vége lehetett volna egy kicsit frappánsab is. De jó volt.

    Így valószínűleg nem írok ide többet,mert látom senkit nem érdekel a játék,és csak magamban írogatok. :(
  • kirol
    #53
    Hosszú szünet után végre van időm játszani vele, most értem el ahhoz a részhez,ami a demóban is van. Bementem az alagútrendszerbe, és szépen haladok egyre beljebb. :)

    Nagyon tetszik!
  • szotyimutyi
    #52
    De lesz. A Still life is u.így volt. Előbb a német jött ki.
  • kirol
    #51
    Angol nem valószínű,hogy lesz,mert már a német 3 hónapja megjelent!

    De szerintem a némettel is lehet játszani, bár az indítás nem egyszerű, mint anno írtam!
  • grebber
    #50
    Angol verzió mikor jön mert a német megvan de nincs jó crack.
  • kirol
    #49
    Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon jó játék! :) :) :)
  • kirol
    #48
    Inkább privibe!!
  • grebber
    #47
    Mi az hogy nagy nehezen??
  • kirol
    #46
    Ja, nagy nehezen!

    De amikor te próbáltad mivel kezdődött?? Az irodával, mint kellene, vagy az autópályával (rossz eset) ???
  • grebber
    #45
    Most akkor müködik vagy mivan?
  • kirol
    #44
    Hú én most kezdtem el játszani! :)

    Még az elején tartik, amikor Barbora lakásába bemásztam a tetőről, de leüt valaki a sötétben, és csak másnap reggel térek magamhoz.

    Nagyon állat!!!
  • kirol
    #43
    Játszik már valaki a NiBiRu -val??
  • kirol
    #42
    Szívesen!
  • grebber
    #41
    Köszi.Megy.
  • kirol
    #40
    Német DEMO -ban: felmész a jobb felső sarokba az egérrel. Bejönnek a fogaskerekek, rákattintssz.

    Megy???
  • grebber
    #39
    Valaki aki játszik vele elmondja mivel tudom játék közben behozni a menüt??
    Mert nekem nem sikerült előhozni sehogyan sem.
  • grebber
    #38
    Leszedtem.Holnap ki is probálom majd.
  • kirol
    #37
    Nagy nehezen mégis bejön.
  • kirol
    #36
    Nekem ott ez van:

    Object not found!

    The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

    If you think this is a server error, please contact the webmaster.
    Error 404
    torrentextreme.ath.cx
    Sun May 8 08:36:25 2005
    Apache/2.0.50 (Linux/SUSE)
  • grebber
    #35
    Itt fenntvan a német verzsön.
  • kirol
    #34
    Még mindig semmi hír???
  • kirol
    #33
    Tud valaki valamit a Nibiru megjelenéséről?
  • kirol
    #32
    Bár én nem találtam ott semmit, de biztos csak én voltam béna.
  • kirol
    #31
    Én nem ismertem eddig ilyen oldalakat.