190
új kaland game
  • bogyoka
    #150
    Én is így jártam tegnap, itt a válasz #142-es hozzászólás alatt
  • najó
    #149
    van egy computer a megölt nö irodájába annak mia kódja? amia noteszen van sehogyse jo(D3-7422)
  • Bubu555
    #148
    Ott kezdődnek az érdekességek :)
    Én most vagyok Mexikóban...
  • rotator
    #147
    Nagyon jó játék! Eddig ugyanolyan könnyű, mint a Black Mirror, de szerintem még sehol se tartok a sztoriban (most jutottam be a bányába). :)
  • szotyimutyi
    #146
    2 dinamittal kirobbantja, valamint a folyosón lévő patkánnyal kombinálja össze és azt teszi az ajtón lévő résbe. Az égőn melegíti fel a vasalót (ha jól emlékszem).
  • bogyoka
    #145
    Már tudom, és azért köszi a segítséget, még biztos jövök
  • Kiru
    #144
    Hű de rosszul írtam be :)))
  • Kiru
    #143
    Az arhívomban a tiskos ajtót hohy lehet kinyitni és mire jó a laborban a gázégő?
  • szotyimutyi
    #142
    Pedig mondja: macska neve a jelszó: felix.

    Kiru: szívesen.
  • bogyoka
    #141
    jaaaa tényleg, de elvagyok varázsolva

    Húhh de mérges vagyok, hogy beírtam és kérdeztem,jájj
  • Kiru
    #140
    A név a jelszó

    szotyimutyi: kösz a segítséget, megvan
  • bogyoka
    #139
    na, most mi van? Egyszer tudom csak megsimogatni, és csak a nevét tudtam meg, másodszor már nem csinál semmit, van lényege a sorrendnek,hogy mikor simogatom meg?:)
  • szotyimutyi
    #138
    Az egyik fagerendáról leveszi a "metal clip"-et, azzal megforgatja a kereket és leengedi a ládát.
  • Kiru
    #137
    A ládáról a kampót hogy lehet leszedni? (gondolom le kell engedni, de nincs meg a kulcs - talán az alatta lévő fögkupacban - azt meg nem tudom eltakarítani)
  • szotyimutyi
    #136
    Simogasd meg kétszer a macskát és megmondja.
  • bogyoka
    #135
    Én Barbora lakásában vagyok, bemásztam a tetőről, szétnéztem, voltam a fürdőszobában is, de nem találok semmit, hogy hol lehet a jelszó, amit bekéne írnom a gépbe, nincs már ötletem. Valahogy vezessetek rá, már mindent próbáltam, de cssak a tetőig van mentésem, nem tudok régebbi helyzetbe visszamenni, hogy utánanézzek. Hol keressem a jelszót?
  • ShaiHulud
    #134
    ott kikell rakni minden sorba azonso szinu golyokat a szinkod pedig a kereszt vegein talalhato szinek alpjan kell amilyen szinu a kis haromszog olyan szint rakj ki oda.( evszakokat szimbolizaljak a szinek, valahol van is erre utalas ;) )
  • grebber
    #133
    Kösz de csak nagy feketeség lett belöle.
    Na mindegy leszedem az angol azt ennyi.
  • pnorbee
    #132
    inkabb nezem az idomerot. hajra Raikonnen!!!
  • pnorbee
    #131
    en is itt szivok, de mara mar nincs kedvem foglalkozni vele, majd holnap...
  • maffia79
    #130
    kép
  • maffia79
    #129
    A templomba ahol a piros zöld sárga fehér gólyokat kel kiforgatni!
  • maffia79
    #128

    NA itt elakadtam de nagyon !
    Van valami trükje a kifogatásnak ?
    thx!
  • pnorbee
    #127
    elment :) sok szerencset!
  • grebber
    #126
    Valaki elküldeni a Reloaded verzió exe fájlját? Próba szerencse [email protected] cimre kéne.Előre is köszönöm.
  • pnorbee
    #125
    csak azert emlexem, mert ezt en is eljatszottam az elejen :)
  • bogyoka
    #124
    ja, köszike, pedig próbáltam, csak nem jól csináltam, mindig odaakartam neki adni, odetettem a telcsit rá, aztán jöttem rá, hogy jobb klikkel kell használni valamit az itemben
  • maffia79
    #123
    köszönöm!
  • Linne
    #122
    Lemész a laborba és az földön az ajtónál a rács alatt van a kulcs.
  • maffia79
    #121
    A prof szobályában hol van a széf?
    És a szék mögött lévő iron covert hogy tudom kinyitni?
    Thx!
  • medussa
    #120
    Végigvittem, szerintem elég gyenge kalandjáték volt ez sok az ismétlődés, a puzzle-k már igen szakállasak .. nem is ragozom nem tetszett, csak a vizuális élmény
  • pnorbee
    #119
    1x mar nekem is megtette
  • pnorbee
    #118
    telefonalj egyet :)
  • Kiru
    #117
    Nektek is kilép néha a Windowsba?
  • bogyoka
    #116
    megvizsgáltam, és elvettem onnan egy valami papirt is, de aztán már a kurzorom nem jelez sehol semmit, és a festőhöz is hiába megyek már.
  • pnorbee
    #115
    a szobrot mar megvizsgaltad a hid kozepen?
  • bogyoka
    #114
    Segítene valaki? Kérnék segítséget!

    Szégyellem, de még az elején ott a hídon nem tudok továbbjutni tegnap óta, már összeszedtem mindent amit tudtam, de sehova nem enged ki, és nem tudok már csinálni semmit:(
  • pnorbee
    #113
    egyet jobra, egyet balra... :) asszem jobbra kell kezdeni, ha az elso szamot betekergetted, akkor a masodikat az ellenkezo iranyba folytasd
  • Bubu555
    #112
    Kész ez a széf :D Tekergetem mint a bolond, de nem akar kinyilni. Ez a prof tudott valamit. Kóddal se nyílik ;)
  • Bubu555
    #111
    Köszönöm, de rájöttem arra is hogy nem lennék jó tolvaj. Megvan a kód ott a széf is. De nem tudom hogy működnek ezek a masinák. Igazából mindíg is érdekelt, de sose értettem. Azt hittem meg kell nyomni valamit, ha rávittem az adott számra, de itt azt se lehet. (47922) ráadásul még ismétlődik is egy szám. Próbáltam, hogy mindíg visszamegyek a 0 ra, nem nyert. Sokat kérdezgetek tudom, de ma valahogy nem megy ez nekem :) És nincs kedvem szöszölni vele. Főleg, hogy itt a hétvége, és van egy kis időm a játékra is.