12892
  • THeArrow
    #10009
    ~_~" ffs thanks :D
  • Curbuncle
    #10008
    I own you.

    Na ezt hogy fordítanád?
  • THeArrow
    #10007
    ja és AFK (away from keyboard :DD )
  • THeArrow
    #10006
    own - saját
    brb - be right back (viszatérek)
    gtg - go to go (mennem kell, mek)
  • Silversting
    #10005
    Lenne 1 pár kérdésem. Igaz, hogy 4,5 hónapja játszom már a Kallal, de még mindig nem tudom mit jelent pár rövidítés.
    Pl.:
    -own
    -brb
    -gtg
    Köszi előre is
  • DamageAdept
    #10004
    Segítségre lenne szükségem, azt szeretném elérni valamilyen módon, hogy ha leteszem a kalt kis méretre a tálcára akkor az ne jelentjen meg a tálcán hanem az óra mellett a taskbar-ban legyen egy ikonja. Megoldható ez valahogy?
  • blbogus
    #10003
    basszous lemarattam.. pedig 9800 ota ere készülök :D
  • Doma #10002
    Alap hp 10%át kapod.
  • DamageAdept
    #10001
    A sok tiszteletlen offolás mellet most az lenne a kérdésem, hogy:
    A life extension skill mennyit dob a hp-n és lvl50től 55ig lezajlik vagy más beosztása van?
  • DamageAdept
    #10000
    Számít ez?
  • ronesz
    #9999
    mindjart itt a #10000 fiuk vajon ki viszi el :)
  • v150r
    #9998
    kacsa gyerek lol :)
  • DamageAdept
    #9997
    Nállam is beindult a gőzhenger ma 1kocka30 most értem haza éjjel nemtommilesz, jövő héten 2 házidolgozat 4 tz Cingárnál 1hét suliszünet. Vajon kiíratom-e magam jövőhétre?
  • Dodokacsa
    #9996
    köszi! már egy hete megvolt, csak elfeledtem átírni xD
    amúgy most egy ideig marad az 58, mert sok egyéb bokros teendőm van :) (bár jólenne az EE:P)
    egy hét alatt 22% (abból 10 ma xD)
  • ThedarkmanHUN
    #9995
    Te kacsa gyerek,gz to 58 ^^ csak igy tovább, ownold szét a magyar népet (respect a kivételnek)
  • Dodokacsa
    #9994
    az is uygan az mint amit írtam. kikeresed a kal mappában (asszem KalOnline\Data\Hyper Text vagy vmi hasonló) a megfelelő paneleket és lecseréled másikra...
  • v150r
    #9993
    ugyan az, mint amit dodó mondott.
  • TenshinHun
    #9992
    najó de nem mind1 hogy lvl 50 vagy lvl 20
  • Bucser
    #9991
    3 napja???:D óóó te kis szerencsés:D

    Volt hogy 2-3 hetekig egy rohadt dropot nem látott az egész party:D
  • TenshinHun
    #9990
    Nektek dobnak ki manapság valamit a szörnyek?Mert én 3 napja geonon meg medicinen kívűl mást nemkaptam...jameg ilyen potatooooooooooookat...ennyi:)Ezt dugj..k fel a ferdeszeműek
  • TenshinHun
    #9989
    Jaa nem:)hanem a keret más nekik!Amiben az ikonok vannak...Na én ezt nemértem...
  • Dodokacsa
    #9988
    nem egészen értem a kérdést
    ha arra gondolsz, hogy a skill vagy az inventory ikonok mások (ezt pl screenshot-okon láthattad) az annyi, hogy a KAL könyvtárában a skillek meg a tárgyak kis képekként vannak, és ezt felülírod egy másikkal...
  • TenshinHun
    #9987
    HúÚ...Még egy kérdés ,most jut eszembe.Azt hogyan csinálják,hogy a játék közben az inventory varázslatok-nak a (hogyis mondjam)Külseje máshogy néz ki mint a gyári?Szóval minden máhogy fest?!nemérte,...ha valaki tudja irja már le nekem légyszi!Köszikeee
  • TenshinHun
    #9986
    Sebaj...Már vettem 0,9Kk-ért egy g10-es panthert:)és 1.2kk ért egy 11-es tigert:)a birdet meg eladtam 1.5 ért:)Asszem igy nemjártam még rosszul:)Nade azért kösz!
  • Syro
    #9985
    Emberek mine veszekedni? Írjunk inkább hasznos infokat az új játékosoknak... Nos néha egy kis off szerintem nem árt, egy kis humor senkinek sem árt... nekem is tetszett ez a kis idegennyelvű társalágás.

    Bye és Mindenkinek Sok Droppot és Xp-t :)
  • blbogus
    #9984
    vicces volt sztem is az első néhánynál, de miko már sok volt akko nem tuttam miről dumálnak és az nem volt annyira vicces nekem :) de én nem azér kérdeztem h "akko ez most nem off" mer haraguttam volna rájuk ezér meg idegesitett, hanem azé mer a többi másféle téma le lett hordva..
    @TenshinHun sztem nem fogsz találni. ez a párositás nem teccik sajnos senkinek, én is probáltamm már..:/
  • Dodokacsa
    #9983
    Ez nem több, mint szimpla netpolgári engedetlenség
    Ha kell lemondok a tűzfalamról és minden következményt vállalok
  • v150r
    #9982
    radikális szélsőség vagyok.
  • Silversting
    #9981
    Jó veszekedést mindenkinek!!!
    Én jókat röhögtem Dodo és Visor idegen nyelvű beszélgetésein :)
    Nem értem miért kellet így leoltani őket.
  • Bucser
    #9980
    ne képzeld.
  • TenshinHun
    #9979
    Helló!
    Érdeklődnék nincs e itt valaki(tuti nincs):)
    Aki elcserélne egy g11-es bird-et,egy g11-es Panther-ra?
    Azt nagyon megköszönném,ha kell még ráis fizetek!Köszi
  • v150r
    #9978
    ezek után már el sem kell képzelnem, hogy amúgy milyen sivár emberek vagytok.
  • Dodokacsa
    #9977
    sztem a sorrend
    Hanin > Naraeha > Bango
  • kh30ps
    #9976
    Hali
    Én uj vok melyik servern játszik a legtöbb magyar?
  • Dodokacsa
    #9975
    ok, nincs több kérdésem...
  • Bucser
    #9974
    Nem... Te tartassz itt.
  • Dodokacsa
    #9973
    fúúú ember, te jó ég, te tényleg itt tartassz?
  • Bucser
    #9972
    na de minek ennek a 2-3 embernek?? csak ők nem bírnak nyugton maradni... JA meg nem nőtt még be a fejük lágya és nem fogták fel: EZ FÓRUM és nem pedig CHAT ahol minden kis szaros dolgot be kell írni meg ha unalmas az info óra ide kell tolni az arcot.
  • v150r
    #9971
    ez így is van.
  • blbogus
    #9970
    hát azt meg hogy? :o legjobb tudomásom szerint az eb annyi lehet max mint amennyire felvan huzva a fegyo