12892
  • Elitewarrior
    #10051
    Simi!

    1 jó tanács: Gondold át a commanderkedést, a vaga szerintem sokkal jobb. Partyban lesznek jó skilljeid, jobb lesz 1 kicsit a védelmed, de igen lassan fogsz ölni.

  • DamageAdept
    #10050
    Knight vagyok és commander leszek^^
  • Silversting
    #10049
    Grat!!! Irány az 50
    Télleg milyen karaktered van? És mi leszel 50-n?
  • DamageAdept
    #10048
    lvl 49éjenéjen
  • Silversting
    #10047
    Hi!!!
    Hétvégén már én is várvédő leszek :), mert beléptem a NewWorldArmy-ba
  • tpisti24
    #10046
    Amúgy azért nem érdemes a betűket 100k alatt eladni mert 100% hogy azok a "high" levelesek miatt annyi az ára mert biztos előre csináltak meguknak sok kis karit...mindegyiknek átadtak 1-2 betűt, aztán kiültek 10,000-ért árulni, és akkor azok a kisebb szintűek "tapasztalatlanok" meg látják hogy ennyi az ára és tessék, őkis elkezdék annyiért árulni, aztán azoknak a nagy 60-70eseknek meg már csak aza dolguk hogy összekapdossák ezeket a boltokból....10k-kért...
  • tpisti24
    #10045
    ÚÚÚ de kezd elegem lenni ebből kalból...leginkább a sárga barátainkra vagyok ideges..ilyen núbokat... betesznek egy semmit nem érő eventet, és méghozzá laggol is ez a **** game, csak ma egyik fél órában 8X haltam meg... nem lettem ideges annyira mer nyugodt vok szal érted...de azér betehettek volna egy jobb eventet is...ki aza hülye aki összegyűjt 62 ezer giftet?
  • DamageAdept
    #10044
    Tapasztalati forrásokból maybe
  • blbogus
    #10043
    miből gondolod? :o
  • v150r
    #10042
    zsírság.
    megyek :)
  • DamageAdept
    #10041
    Kávé betöltve...cigi kéznél 3kocka kell a 49hezszép esténk lesz
  • Dodokacsa
    #10040
    én támogatnálak, de minek "öljek" bele pénzt, ha 1-2 hét után úgyis megunnád...
  • ronesz
    #10039
    mostansag kerdeztek paran a statjaimat, ugyhogy felvettem az egyik szarabbik kardomat egy shot erejeig :)
  • Silversting
    #10037
    De a citrom felső határa és a piros felső határa az már jó
  • DamageAdept
    #10036
    A kal encyben a mob szineknél mindent 1-el kevesebb lvlen kell nézni.
  • blbogus
    #10035
    már nem emlékszem mi lett a régi karik cuccaival, de tom h clean az összes. jah az egyiknál tom h azé nincs mer átvertek, az volt a kedvenc karim.. AnnusNeni xD talán vki emlékszik rá a Turulbol. voltam ott is 2 hetet, v annyit se.. de amugy meg nem tanácsokat kértem hanem egy kis segiccséget :'( persze amit kapok azt általában vissza is adom.. indulo tőke nélkül nehéz versenyképesnek lenni már, de ezt neked/nektek is tudni kell :) de a tanácsot is thx :) most már tod mi van ;)
  • Silversting
    #10034
    Chamber!
    A KalEncy narancsnak írja LVL51-n High Class MoFa 1-t, és szürkének a sima desire-t, pedig a mofa az még piros, a desire pedig még kék.
    Szval most nemtom, hogy a Kalency mutatja rosszul, vagy a Kal hülyült be :P
  • v150r
    #10033
    ön csak kussoljon :D
  • Cnensus
    #10032
    hüüüüüüüüü mennyi halandó lélek....
  • Chamber
    #10031
    Minek kell ehhez támogatás? 0o Ott a régi karid folytasd, annak csak vannak cuccai ha már játszottál vele :P
    Vagy a régi karidat már megtámogatta vki temeg eladtad a cuccokat és elittad az árát? xD
  • DamageAdept
    #10030
    Én szeretnélek támogatni. HAJRÁ SOK SIKERT!
    (remélem a biztatás elég volt a szándék a fontos)
  • blbogus
    #10029
    remek alkalom a visszatérésre ha jol hallom :) akko ezennel szponzort keresek egy uj kari elinditására haninon v. a régi karik egyikének fojtatására naraehan.. g40 és 42re gondolok.. ha vki kiván támogatni irjon ide v. privibe :)
  • v150r
    #10028
    hát ez köszi.
    lol. inix. ezek egyre hülyébbek, de most már legalább mutatnak valami hajlandóságot arra, hogy feljlesszék ezt a qrva játékot :D
  • Dodokacsa
    #10027
    az mondjuk vicces, hogy az event szerint
    4 XP kő = 1 G55 armor (3kk val számolva: 12kk)
    10 XP kő = 1 G59 imperial fegyver (30kk)
    ~25XP kő = 1 G62 fegyver (75kk)
    INIX
  • Dodokacsa
    #10026
    na végre egy jónak tűnő event, amivel (sajna csak, ha elég gazdag vagy :S) fixen zsír cuccokhoz lehet jutni xD
    event

    röviden --> Valentín napi event:
    csokibetűket dobálnak a mobok, amikből szavakat lehet kirakni
    minden szóért meghatározott számú "ajándék" jár
    ha összeszedsz megfelő számú "ajándékot" akkor akár g62es fegyót is kaphacc...
    a táblázatokat, hogy milyen szavakért mennyi "ajándékot" kapsz és, hogy mire válthatod be őket láthatod a honlapon (ott a link)
    (sajna a jobb cuccok limitálva vannak, uh sztem azt majd a CCFerek (kártyacsalók) besöprik :S)
    ha cuccokat nem is, de aki ügyes az ilyenkor mindig szép summát kaszírozhat ki az idiótákból, akik gondolom majd most is elég drágán veszik első pár nap az event tárgyakat xD
    (sajna én nem leszek bent valami sokat..:( )
  • DamageAdept
    #10025
    Köszi szépen a választ. Később kigyakorlatoztam
  • v150r
    #10024
    igen, az.
  • blbogus
    #10023
    akko ez most a hanin? lehet vissza kéne térnem jáccani :(
  • Chamber
    #10022
    MagyarLovagok guild mint olyan még megvan (nemlett feloszlatva), de mindenki lelépett belőle erre-arra. Szal tele van inaktív karikkal.
    Én 4 másik 55+os emberkével ML-ből Epitaph-ba mentem, a többiek pedig főként Hungarians-ba amennyire én tudom.
    65ös vok ··

    @damage KalEncyben van 2kezes kard, csak nemlehet pajzzsal együtt használni (játékban is le kell venned először a pajzsot, addig hiába kattintgatsz a 2kezesen :)
  • Silversting
    #10021
    1.Chamber 65-s már.
    2.A guild helyzetéről nem tudok semmit, mert én Naraehán nyomom.
  • CoolMageHUN
    #10020
    bocs srácok!!!!abbahagytam a kalt mert engem is mint sok más embert lenyűgözött egy másik játék szeretnék érdeklődni mi lett a MagyarLovagokkal és hogy Chamber hányas!!!enyit sziasztok!!!!!!!!!!
  • DamageAdept
    #10019
    ok mégis az első
  • DamageAdept
    #10018
    Én vagyok ultra nagy tuskó vagy a kalency-ben tényleg nincs beiktatva kétkezes kard? ( az elsőt nem lehet választani )
  • blbogus
    #10017
    grat neked^^
  • Silversting
    #10016
    Köszi, ja és 51 vagyok már :)
  • v150r
    #10015
    mivel a képeket elb*sztad nemtudom, h mire gondolsz.
    mindegyiken vannak magyarok. a legtöbb haninon van.
  • serdulo
    #10014

    ez egy kép vagy tényleg egy karakter?
  • serdulo
    #10012
    Na sikerült a reg de meik serverre menjek??? meiken vanak magyarok???
  • serdulo
    #10011
    hy all ! helpelne valaki?? nemtudom hogy kell regisztrálni segitenétek?? vegyetek be msn re pls [email protected]
  • DamageAdept
    #10010
    Eddig két programot próbáltam de csak a normál alkalmazásokat volt képes letenni. Jó lenne vmi megoldást találni :s persze a registry buherálás nélkül.