12892
  • dragonfighter
    #10131
    Segicség kéne...
    Nemtom passwordomat.
    Kalonline honlapon megnéztem azt a find id/ps-es cuccot,de amikor beirom az ID-t+az e-mailt azt irja "Not Match"(gondlom ez azt jelenti Nem Egyezik)
    De mééééért?
    :(
  • Silversting
    #10130
    A Turulnak volt Sub-Leadere tegnapig, de kilépett. Nemtom, mostanába elég szótlan. Amúgy rendes ember.
  • diegho
    #10129
    hát bammeg felnéztem megnézni silver nevét mert akartam neki privit írni erre beleolvasok mi megy itt úristen ez a ronesz nagyobb ... még talán nálam is :D

    amúgy vaga vagy commander? jó kérdés van 1h meg 2h fegyverem is. 2h az revenge clean perpill másik black golden 11/11/1 steely. d1 és d3-ba mászkálok lvl 46 perpill. és fogalmam sincs commander vagy vaga. mikor lang-al ~ lvl 60 commander játszottam akkor egyértelmű volt hogy commander legyek, nagyon erős, d1-ben 10 mob között áll úgy hogy alig sebzik, de mikor meg elmegyek d3 f6-ra és 5 perc alatt ütünk le ketten 1 mobot... a vagák meg 10-15 ütésből... szóval nem tudom. statjaim commanderre vannak felkészítve. light. slash 8, f. slash 1, tb 4. guild-ben is van egy 54-es commander, elég jó, igaz magas vaga nincs (csak rolitto silver ismeri 53-as) is csak hermit-ek, de az bőven. igazából ahogy nézem commander 53-ig elég necces, mert nincs jó kard, szóval nem tudom, most egész jó a guild mindig van valami party ally-kkal szóval party-zni tudok 53-ig akkor meg 10kk-ért :D veszek egy pain kardot és már egész jót ütök (múltkor 8kk-ért láttam pain-t omg) szóval nem tudom igazából mi legyen. mindkettő jó, de egy magas commander szerintem erősebb, főleg mikor megnézem lang-ot meg mondjuk egy másik 59 körüli vaga-t a vaga annyiszor fut hogy na... lang meg poénból leül mobok elé enni és ül 2 percig hiszen úgyse tudják megölni... szóval talán commander kellene.

    silver. ez a makma ez ki? mert köszönni nem tud. ha látom gyalogolni van nálam 15 speed kidobok neki egyet azt mondja nem kell hagyjam békén...
  • qwer2000
    #10128
    hi all!
    LoL ma mekkora üzletet csináltam :D
    1 srác 20K-ért árult G40 fegyókat 15 db-ot vettem meg tőle :D:D ugyanitt vettem G12 tigert 500K-ért xD
    Sry csak most fellendültem kicsit muszály volt eldicsekedni xD
  • Silversting
    #10127
    :)
    És köszi mindenkinek.
  • blbogus
    #10126
    jol nyomjátok.. pár orára elmeek otthonrol és 27 olvasatlan..
    sztem vaganak is meg a commnak is megvan a maga előnye, mint a hermitnek meg a cjbnek.. és valszinű sokkala jobb ember vok, mint néhány ember, szal <-- nem is tom ezt most mér keztem el irni :o :) nah mind1. nekem akko is monták már ezt :)
  • v150r
    #10125
    majdnem ugyanígy voltak anno az égből lövöldöző assák is :D
    csak ők magasabbról csinálták, emergencyvel :)
    amúgy jobbal.
  • Silversting
    #10124
    Bal vagy jobb gombbal kattintsak távolabb?
    Ja és rájöttem arra, hogyha 1 szörny és köztem van 1 a tájból kiálló, nem túl magas tereptárgy, és ilyenko rusholok, akkor felrepül pár méter magasra és onnan üthetem a mobot. Gyakorlati haszna nincs, de jól néz ki :)
  • DamageAdept
    #10123
    Én láttam már olyat is hogy r9 kaputól elindult tett egy nagy ívet bent és visszatért a bejárathoz rush-al. drifteltaz durva volt
  • v150r
    #10122
    hiába van gyors neted, úgy tűnik, hogy távolabbról kezd el csúszni a szörny vagy a player felé, még akkor is ha közel, s távol nincs egy szörny sem.
    amúgy jól mondják, ha kitapasztaltad, h milyen messziről kezdi el a rush-t, akkor a mobokra való kattingatással sokkal többet tudsz csúszni.

    --
    lassan befelyezem a kalguide-ot, majdnem minden benne van már :)
  • DamageAdept
    #10121
    Én csak hallottak alapján tudok mondani bármit is, de úgy tudom hogy a skillt egy közeli mobra kell elindítani aztán gyorsan átkattintani egy távolabbi pontra...
  • Cnensus
    #10120
    Silver:
    amikor elkezdi csinalni a rusht a karid akkkor clikk a skillel 1 masik mobra és akkor te is atmesz 1ik pontbol a masikra..
  • Silversting
    #10119
    Nincsenek laggjaim, mert gyors a netem, és a játék is 60 fps-n fut. Szval más válasz?
  • v150r
    #10118
    rövid és gyors válasz: lag.
  • Silversting
    #10117
    Na vaga mesterek most válaszoljatok!!!!
    Miért van az hogy a rush-t csak 5 méterre a mobtól hajlandó végrehajtani a lovagom, mások meg pl. R10-ben átcsússzák az egész szobát?
    Ha lehet minél gyorsabb választ szeretnék. Köszi
  • qwer2000
    #10116
    Jajj fejezzétek már be!!!
    Amúgy nemcsak a karin múlik minden,hanem a lelkén(vagyis aki irányítja)
    Van akinek vaga jön be és van akinek commander.
    Valszeg mindenki azt tartja jobbnak ami neki bejön.
    1 full vagapárti kezébe lehet,hogy 1 commander nemér semmit,de ez fordítva is lehet így.

    Na ez kicsit összekapottra sikerült,de aki akarja megérti xD
  • v150r
    #10115
  • DamageAdept
    #10114
    ronesz remélem apád megver néha bőrszíjjal. megfordult már bennem higy direkt allitod be magad a vilag legnagyobb f~szfejének de látom neked ez isten adta tehetséged. egyszer majd felnősz...
    bocsi az offolásért
  • ronesz
    #10113
    ugy altalanossagba megmondtam h a vaga jobb mint a commander pvmben, de a melyen tisztelt urak keptelenek ezt belatni, mert en mondtam, es nem mas...
  • v150r
    #10112
    részemről be van fejezve, mivel a mélyen tisztelt úr képtelen arra, hogy egyetlen egy kérdést is megválaszoljon. úgy általánosságban.
  • Silversting
    #10111
    Légyszi haggyátok már abba!!!
    Köszöntem
  • ronesz
    #10110
    altalanossagba beszeltem
  • v150r
    #10109
    még szerencse h ennyire tisztában vagy a kalozási szokásaimmal
  • ronesz
    #10108
    meg szerencse h mindenki ennyire tisztaban van a kalozasi szokasaimmal meg azok is akik hivatalost honapok ota nem is lattak :)
  • v150r
    #10107
    elképzellek öt év múlva, amikor már minden magyar abbahagyja ezt a játékot a faszba, majd viríthatsz, h te vagy az isten. és tényleg. fel se tűnt neked, hogy COMMANDEREK fejtették ki, hogy miért jó és te VAGA vagy? most az megint egy másik téma, hogy ki mit beszél/hall/lát, mert az teljesen mindegy és tárgytalan ebben a pillanatban. aki commander és szentül állítja, hogy jó (veled szemben, aki még életében nem játszott commanderrel), azzal miért vitázol róla?
    nem csodálkoznék, ha nem találkoznál a közeljövőben sem csimbivel, mert valszeg ő nem ül egész nap a kal előtt.
    "1. erre mar ezerszer irtam valaszt ezen lovagolni szanalmas"
    egyszer fejtenéd ki végre, hogy miért is. ugyanis nem feltétlenül van ebben igazad.
    feltehetném azt a kérdést is, hogy végül is mi a fasznak játszol ezzel a játékkal. mert ez innentől kezdve nem játék. dodo, csimbi, damage, meg itt még jónéhányan _SZÓRAKOZNI_ és _KIKAPCSOLÓDNI_ járnak fel kalba. és ha eléred a maxlevelt, akkor mi lesz? mész te is assázni végig a világon, mint az összes többi hülyegyerek, akik milliókat öltek bele ebbe a játékba azért, hogy a nevük benne legyen a top 5ben? komolyan kiváncsi vagyok.
    és ha már itt tartunk. lényegesen több értelme van annak, hogy 1-2 hét alatt felhúzok egy karit törtszerveren, mint éveket szenvedni a semmiért. pontosabban azért, hogy én/vagy te/vagy ő legyen az isten a játékban. a játék azért játék, hogy kikapcsoljon.
  • ronesz
    #10106
    "Te IDIOTA BAROM,mi irunk ide nem megfelelő hangnembe?"
    igen
  • ronesz
    #10105
    ahhoz kepest eleg hosszu iromanyt szerkesztettel ide a kommentemre valaszolva...
  • Dodokacsa
    #10104

    LOL, nincs több kérdésem, csak 1... szted engem te hol érdekelsz?
  • ThedarkmanHUN
    #10103
    Te IDIOTA BAROM,mi irunk ide nem megfelelő hangnembe? Nézz már vissza lécci, te istenited magad,te vered a faszod 1 karakterre, te szopod az egeret egész nap hogy egy játékban egy SENKI legyél, eltom képzelni a ''magánéletedet'' már ha van olyan, vagy annyibol áll a haveri kör is hogy ismersz valakit játékbol és hudejo spanok vagytok??? Copa-rol meg annyit hogy a segged kitorolheted vele, OTP kell nem ~20dmg (nemtom pontosan mennyi) vagy esetleg az a +32def, hulyeségeket beszélsz,és hogy a kacsa gyerek nem ért a játékhoz(Dodo) ezt inkabb nem kellene hangoztatnod... Szal röviden bujj el a sarokba ennyi ésszel... (sry az egyes helyeken esetlegesen felmerulo helyesirási hibákért és néhol durvább kifejezésekért) Ennyi,THANX!
  • ronesz
    #10102
    azoknak az embereknek az uzenetere akiknek az szurja a szemet, h en magasabb vagyok naluk es nem ideillo hangnemben irnak azoknak nem veszem a faradsagot h valaszoljak
  • ronesz
    #10101
    en mindig copat kerek es a partyk 99% amiben vagyok es commander is van ott mindig copa is van valoszinuleg okkal...
  • ronesz
    #10100
    1. erre mar ezerszer irtam valaszt ezen lovagolni szanalmas
    2. en soha nem latlak erdekes pedig elhiheted h nem szar partyjaim vannak (bar f6on mostanaban tenyleg nem vagyok)
    3. hat igen akinek szar a buildje az keri az otp-t akinek meg jo a copat
    remélem elöbb utóbb kinösz az én vagyok az atyaisten dumából, és belátod, hogy gyakorlatilag senki vagy... bb
  • Dodokacsa
    #10099
    valóban sry, hogy hozzád mertem szólni... LoL EMBER! ez itt a VALÓSÁG! nem karakterek, hanem emberek vagyunk... van aki szar ember, van aki kevésbé... nemtudom, hogy te hány éves vagy, de van olyan nálad mondjuk 10 évvel fiatalabb gyerek akinek duplája az IQ-ja mint a tiéd (nem is 1) és persze van olyan 20 évvel idősebb is akinek a fele... ezzel azt akartam mondani, hogy kor (kalban lvl) alapján megítélni vkit nem sok intelligenciára vall...
    ilyen az élet, nem vagyunk egyformák, van akinek több jut, van akinek kevesebb...
    neked, hogy verd a nyálad a "high lvl" karidra...
    lehet, hogy szerinted SZASZA meg a többi 70-71 "qrva nagy arc", de szerintem meg szánalmas kis f*szok, akik reggeltől estig jáccanak... csekkold a south park WoW-ról szóló részét, hátha elgondolkodsz rajta...

    az addig OK, hogy nem jártam d4-ben f3-nál lejjebb a szintemből fakadóan, csak körülnéztem 1x, de a játék többi részéről legalább annyit tudok mint te, LEGALÁBB!
    az meg, hogy te a CoPa-t isteníted az egyenesen nevetséges, kb annyit ér mint egy fél refine (mivel csak a max sebzést növeli)... az OTP sokkal hasznosabb (több OTP = kevesebb miss, és hidd el a 60+-ok is szépen misselgetnek a 15-20 szinttel magasabb mabokra...) és van még nem egy nagyon jó skillje a commander-nek.
    ha már szóba kerűlt neked mennyi OTP-d van? és 58-on mennyi volt?

    uff szóltam...
  • blbogus
    #10098
    hetek alatt annyira, mint Te..
  • blbogus
    #10097
    a tapasztalat a legfontosabb a játékban, de nem árt ha az embernek van felfogó képessége.. lehecc ronesz akárhányas, attol még lehet h Dodo hetek alatt megértette a játékot, mint Te honapok alatt..

    @Csimbi ez teccet :D
  • Csimbi
    #10096
    kicsit lemaradtam a vitában....
    ronesz:
    1. hogy neked mikor és milyen körülmények között lett 50+ a karid, arrol ne beszéljünk, vhol 57-en kaptad meg, szal sok szart nem tettél érte addig, kaptad, mint szamár a fület.
    2. hogy milyen körökben mozgok, azt te aztán marhára tudod... de ha érdekel, ált 60+ partyba vagyok f6-on és 63+ ba d4f5 ön, és ha hiszed ha nem, guild vagy ally hiv mindkét helyre, mert szeretik a _JÓ_ commandert (commnak nem csak callja van, tud healelni, van ES je és ha vkit csapnak 3 an, hát nyugodt szivvel leszedek róla 2-öt, hogy 1v1 be lenyomja a maradékot)
    3. callokrol annyit, hogy 60+ os vaga party f6 on otp-t kér 10böl 6x tuti, f5 -ön meg ált. COD ot... eddig copa t talán 3an kértek, és azok átlagban ijászok voltak

    ui:
    remélem elöbb utóbb kinösz az én vagyok az atyaisten dumából, és belátod, hogy gyakorlatilag senki vagy... bb
  • Cingar
    #10095
    ijasz*
  • Cingar
    #10094
    hat sztem a callok kozul nem epp a copa a legjobb...
    sok minentol fugg hogy melyik epp a megfelelo a partyhoz.pl ha elmegy egy ilyaszparty mondjuk 50-53koruliek d3 f6ra whitebeardeket olni es mondjuk megkapjak az otp-s callt elhiheted tobbremennek vele mint a copaval.
    en jatszottam sokat vagan,alacsonyszintun es magasszintun is es nekem megfordult a fejemben hogy nem is biztos hogy 50nel a vagara kellett volna kattolni.sztem ugyan olyan jo valasztas a commander mint a vaga csak mas elonyok mas hatranyok de semmikepp sem lehet rajukmondnai hogy expszipuzok !!!
  • DamageAdept
    #10093
    Attól, hogy hónapok ( talán évek ) óta a géped előtt ücsörögsz, a billentyűk a barátnőid és van egy akárhanyas karaktered még lehetsz írtózatosan nagy B~LF~SZ ahogy vagy is. GZ ~nyádéknak
  • ThedarkmanHUN
    #10092
    ronesz papa* szory!