12892
  • v150r
    #10171
    3d vjúvot hogy kell elképzelni?
  • Chamber
    #10170
    Azmeg imperial G59 2kezes


    Mellesleg a legújabb KalEncyben van már 3D nézet a cuccokhoz/szörnyekhez, ha vkit érdekel ;)
    Régen reklámoztuk már itt a fórumban, remélem nembaj...
    KalEncy v1.02.01 <- Ez most nem telepítős verzió, csak ki kell csomagolni és akinek van telepítve MS FrameWork 1.1 vagy újabb, annál elvileg ígyis megy. Ha vkinek nemmegy a 3D view akkor próbálja meg újrarakni a DirectX 9.0c-nek EZT a verzióját!
  • Chamber
    #10169
    Tudom hogy az én eredeti Kalomban is bennevannak, onnan csináltam a képemet :P
    De a játékban nincsenek bent az official szerveren azért mondtam hogy te vszínű vmi illegál szerveren láttad/csináltad azt a screent.
    Na, most csökkentettem a méretét és fel tudtam tölteni ide, így talán már látni is lehet majd (1ébként a #10162-ben lévő "képre" rá lehet kattintani és akkor felhozza a rendes képet onnanis)


    Na ígymár talán látod hogy sztem mért G48 2kezesek :P
  • v150r
    #10168
    30%ot kaptam lvl77en, 80x xp és xpkő mellett a lordtól.
    lol?
  • Dodokacsa
    #10167
    imperial g59, g55 az armor
  • v150r
    #10166
    chambi ezek nem törtös kreáltak
    a te kalodban is ugyanúgy benne van, csak nem tudod bekérni :D
    majd megnézem az alapstatjait. g50nek van írva, de lehet, hogy igazad van.
  • v150r
    #10165
    ez kérlekszépen imperial g55
  • fakundo
    #10164
    http://www.kepkuldes.com/i/view.php?n=shot_2007_2_24_001.jpg
    http://www.kepkuldes.com/i/images/S/shot_2007_2_24_000.jpg
  • fakundo
    #10163
    http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/shot_2007_2_24_0001172409426.jpg

    Na ez milyen kard lehet?
    Tegnap este Naraehan láttam
  • Chamber
    #10162
    Az imageshack meg dögöljön meg hogy nemlehet direktbe linkelni a képet onnan
    Az uw.hu meg persze megint nemmegy, szal ha ez az imageshackes link sem lesz jó akkor majd ha megy az uw akkor megpróbálom oda :P
  • Chamber
    #10161
    Hát sztem azok inkább a nemlétező G48 2kezesek :P
    Ha jobban megnézed láthatod hogy félbevágott (és kicsit módosított) G48ak...


    Bár lehet hogy egy illegális szerveren G50ként pakolták be őket, de akkor az ottaniak is hülyék hogy nem vették észre hogy a modellek alapján ezek G48ak :P
  • Silversting
    #10160
    Gondolom a háttérben zajlik ám a tesztüzem :)
  • blbogus
    #10159
    statokat is látnám szivesen :)
  • v150r
    #10158
    mármint bennevan, csak nem érhető el ugyebár.
  • v150r
    #10157
    kb 1,5 órája lőttem (nemmondommeghol :D)
    csak gondoltam érdekel titeket
    van vaga trinket is... meg g50 mageszett, amit ha felveszel, mintha kb nemlenne rajtad semmi (black crow plate, gloves, etc). azaz nincs még meg a modellje. sztem már nem is lesz. és annyi-de annyi meg nem csinált questitem van, hogy az hihetetlen.
  • Silversting
    #10156
    Azta *****!!! Ezt a képet honnan szedted? Nagyon durva.
    Ja és MEGINT MEGVÉDTÜK a VÁRAT!!! YUUUUUPPPÍÍÍÍÍÍ :)
  • Dodokacsa
    #10155
    ?
  • v150r
    #10154
    ilyen kardokat láttatok már-e?


    (g50-esek, kétkezesek, és egyik sincs benne a játékban, még nevük sincs, viszont a statjaik megvannak)
  • Csimbi
    #10153
    jah, az ötlet nekem is tetszik, sajnos az árak valóban felmennek, tegnap már 1,2M volt a rebi shout ba :((
    mondjuk az én NET em haldoklik, szal mostanság nem merek játszani, vagy ha fent vagyok, akkor a kicsi karikkal bohockodok :D azokkal nem gond ha behalok...

    elvileg 1-2 hét, és jön a PvP második része, a protecting leader nevű okosság, ahol mobok ellen kell megvédeni a vezetőt, szerintem sokkal izgalmasabb és élvezetesebb lesz, mint a toronygyilkolászás ... (és amugyis márcsak egy győzelem kell a 3/3 as ringhez :P)
  • Dodokacsa
    #10152
    na végre tesz valamit az INIX a ccf-erek ellen gold/silver cal cash
    kártyával csak silvert lehet venni, ami bounded (csak az használhatja fel aki veszi) és nem lehet ajándékozni
    a gold ugyan az mint a régi volt, de most már csak olyan úton lehet hozzájutni, ami elvileg (99.9%) kiszűri a csalókat...

    ennek előnye, hogy nem lehet "kal cash hack"el sok geonhoz jutni, hátránya viszont, hogy gondolom majd az egekbe szöknek az árak (lehet ez már jelentkezett, sajna 3 napja nem voltam bent kalban)
  • Amigoss
    #10151
    ja és nektek nem akad,nekem én mindent lowra tettem és olyan 20 másodpercenként szaggat 1-et de ugyan igy és nem kicsi a gépem hozzá.
    Mi lehet a gond?
  • DamageAdept
    #10150
    Próbáld a B linket, az A-ról nekem is 4-el jön de a B-ről ma elértem a 70kb/s-et^^
  • Amigoss
    #10149
    5kb/s el jön a szerverről.ez normális?
  • Silversting
    #10148
    Hehe
    Voltam ma PvP arénában. Fasza volt, csak kár, hogy pont a Legendary Hearth-t kaptuk ellenfélnek. Nem sok esélyünk volt Pulse és a többi nagy mágus ellen, ezért 20:04-re kikaptunk. De akkor is király volt, és 1010 honor pontot gyűjtöttem
  • Silversting
    #10147
    Ez nálad mikor jelentkezik?
    Nálam csomag/üzenetküldésnél vagy fogadásnál szokott hasonlókat csinálni kb fél percig. Ezután visszaáll rendesen, de közben minden megy tovább, szval 1-2x haltam meg már emiatt. És ez nem csak nálam van: unokaöcséméknél is általános jelenség.
  • diegho
    #10146
    ezaz hogy a játékból kb 10 ember tudja hogy magyar vagyok mert nem magyar guildben vagyok és akik tudják hogy magyar vagyok azok nem olyan értelmi fogyatékosok hogy csináljanak egy karaktert csak azért hogy anyázzanak... az is érdekes hogy mikor beírtam ide a fórumra utána 10 perccel történ ez a dolog miközben végig d1-ben öltem ergó nem is láthatott senki magyar mert r0-nál végig azt néztem ki jön be... és mivel itt már leírtam mi a karakterem neve... na mindegy végülis jót röhögtem rajta.

    másik dolog. másnál is előfordul mostanában hogy a kal csak úgy lefagy? full csont fagyás kép megmerevedik, nem reagáll semmire csak reset segít. minden más program tökéletesen fut tesztprogram 3-4 napig megy, vagy ameddig akarom. kb 2 hete csinálja ezt, előtte 7/24-ben ment minden ilyen nélkül. (win reinstall megvolt utána is ez van)
  • v150r
    #10145
  • ronesz
    #10144
    ha ennyire vagysz ra ird ide, h mi a nicked leanyazlak szivesen, h jol aludjal :)
  • DamageAdept
    #10143
    Vannak itt még érdekes dolgok...
  • Dodokacsa
    #10142
    ezt most te is jól megmondtad ugye tudod abból, hogy nem használja azt a karakter mért következik, hogy másik szerveren jáccik?
    amúgy sztem ne itt a fórumon keresd az imadód, hanem azok közt akikkel a játékban érintkeztél/érintkezel
  • diegho
    #10141
    kb 5mp egy karaktert csinálni egy másik szerverre de mindegy... érdekes hogy azóta nem loginolt be az ember aki anyázott, ergó másik szerveren játszó csinált karaktert oda hogy beszóljon. szerintem neked van mit csiszolni...
  • v150r
    #10140
    milyen csöndeske ma rolcsika
  • ThedarkmanHUN
    #10139
    Akinek nem inge...
  • Silversting
    #10138
    XD
  • DamageAdept
    #10137
    Mégcsak nem is egy szerveren vagytok, de tippnek jó volt. Még csiszolj rajta picit ha lottózni akartsz
  • v150r
    #10136
    látod-látod :D
    mindenki rád asszociál
  • diegho
    #10135
    életem mázlija
  • ronesz
    #10134
    azt se tudom ki vagy te kis okos
  • diegho
    #10133
    hm. mióta kiléptem turulból azóta nem köszön :S

    na melyik észlény volt az aki fórumról bejött szerverre hogy priviben azt írja sz.pjam le majd kilép? ronesz?
  • dragonfighter
    #10132
    Megpróbáltam csinálni másik reget,de nem küldi el az e-mail-re a számot.
    Freemail-ra küldi és nem kapom meg,érdekes régen ugyanúgy freemail-re küldte és akkor megérkezett...