12892
  • Silversting
    #10211
    Csak nemtom hogy kell megnézni. Letöltöttem és felraktam ezt a MegaUpload toolbart, de fogalmam sincs az is mire jó. Légyszi segíts!!!
  • Cingar
    #10210
    a megadott megauploados linkben sokaknak nem negedi majd letolteni.a lenyege hogy le lehet majd tolteni egy megauploados toolbart. ha ezt a programot felrakod akkor akarmikor letoltheted az adatokat az oldalrol.persze majd ez a progi beepul az explorerbe de ki lehet kapcsolni.majd este feltoltom mashova csak most epp nincs ra lehetosegem.
  • Cingar
    #10209
    nah felment..
    itt a link: warmovie
    ez az elso videom ezert bocsi a minoseg es a hossz miatt :/ majd legkozelebb csinalok egy rovidebbet jobb minoseggel.
  • Doma #10208
    Kircsi egy kis nosztalgia :) Lássuk, lássuk
  • Silversting
    #10207
    Remélem én is rajta vagyok :D
  • Chamber
    #10206
    Igen régen volt ilyen területre ható hack. Pl Cop-ra rakta a hacker és akkor aki copba volt / odateleportált azt kivágta pár másodperc alatt. Elég nehéz volt kijutni a területről, login után egyből el kellett telézni vhova mielőtt még kivágott xD Ugyanezt rakták D4F1 bajárathoz is, ottis át lehetett jutni, beléptél mentél 2 métert kivágott, és ezt ismételgetted amíg el nem jutottál a hídig kb, mert onnan már jóvolt.
    Warban mindig aztmondják hogy biztos a támadók vagy védők között van hacker és az csinálja... arra az oldalra fogják aki szarabbul állt a tömeges engine.exe hiba előtt xD
    De nemtom tényleg hacker csinálja-e még mindig war alatt... sztem nem, van ott anélkülis elég ember/effekt ami ki bírja akasztani a Kal engine-t =)
    Tegnap nekem össz 1 engine error volt waron (Haninon), ha szar napom van akkor 10-15 max, ami már elég nagy szívás mert kb 5 perc mire leáll a kal meg belogolok újra -_-
  • blbogus
    #10205
    jah igen ez függ attol is h hol állsz.. elsőre hüjén hangzik a dolog, de tény h egy bizonyos területen belül kidob, máshol meg nem.. kész agyrém az egész
  • Cingar
    #10204
    Nekem csak a war elejen szokta 5percenkent csinalni.elmeletileg ha nem allsz meg a warfalon agyu kozeleben hanem szepen tovabb futsz nem dob ki.meg vannak bizonyos teruletek a varban ahol surubben elojon a hiba.sokan azt mondjak egy jobb teljesitmenyu gepet nehezebben dob ki.
    csinaltam warmoviet a tegnapi warrol :) este meg osszevagtam meg raktam ala zenet epp most toltom fel. ha sikerul feltoltenem rakok be linket es megnezheti aki szeretne
  • fakundo
    #10203
    Köszi, felvettem vele a kapcsolatot!
  • blbogus
    #10202
    aszongyák ez a probléma az inix miatt van és nem tehecc ellene semmit. de nem tuti a dolog, hátha vki okosabb és biztosat tud mondani a dologrol..
  • Silversting
    #10201
    Go TurulBird, only hungarians :P PM-elj ArchelMasternek.

    Emberek, lenne 1 elég nagy problémám: háború alatt az a kib****** engine.exe állandóan hibát észlel és leáll. Mi a tököm baja van állandóan? Teljesen játszhatatlanná és élvezhetetlenné teszi a wart, mert 5-percenként kilépeget. Másnál is csinál ilyeneket?
  • fakundo
    #10200
    Üdv!

    Naraehán keresek magyar guildot, belépési szándékkal, ha lehet:) Tudtok ajánlani valamit?
    lvl 38 archer
  • Silversting
    #10199
    Chamber, mellesleg mikor lesz meg a szintlépés?
  • v150r
    #10198
    hekker formájú? :))))
  • Chamber
    #10197
    1HH

    Pár hete Haninon is feltűnt megint egy ilyen DM gyilkolászós hacker, de ott underground is volt hogy ne tudjad feljelenteni az inixnél.
  • Silversting
    #10196
    Na tegnap este sikerült felmennem F2-re Prince és csapata jóvoltából :) De volt velük vmi hekker formájú ürge, mert ruha nélkül és G50-s karddal nekiment a DM-nek, ami a a csávó első csapására megfeküdt. Csak tátottam a szám.
    Komment?
  • Syro
    #10195
    SilverSting ez a játék már csak ilyen... én is lementem d4be és csak g52 shieldet kaptam utána meg már még azt se és ha 1 pillanatra leültem hogy töltsem a manam akkor meg odajön egy pofátlan kari és befoglalja a helyd utána még én vagyok a ks-er mert nem hagyon őt játszani...
  • ThedarkmanHUN
    #10194
    Hali all, esetleg ha valakinek van egy fölösleges KÖLCSÖN g40bow-ja Bango-n azt megkoszonném,irjon itt privit és majd elmondom a karim nevét, vagy ha van valaki (nemhiszem) aki hanin pézé adna bango pézt az is irhat, előre is téháiksz
  • Silversting
    #10193
    A tököm tele van már D4-gyel
    Nincs üres spawn, 3 napja folyamatosan ott ölök és 3 G52-s pajzson kívül semmi dropp!!!
    Bezzeg unokaöcsém lejön, és a 3. manager rögtön dob neki G50 archer armort. Hol itt az igazság?
  • blbogus
    #10192
    Én szivesen látnék oan maget, aminek rendesen van esélye a többi ellen.. archer vs. mage nesze neked crit oszt szia!! erről van 1általán szo? :)
  • Syro
    #10191
    Simi semmi de jobb lenne mert akkor mát látnék pár új karit is :D na meg kiváncsi lennék az új skillekre is...
  • DamageAdept
    #10190
    Oszt ahoz neköd mi közöd van földi?
  • Silversting
    #10189
    Heh jó nektek! Örülnék ha ilyen árak lennének Naraehán is. CSak néhány pédát mondok: rebi 2,4 - 2,8kk<> EXP kő 9kk<> Saving 4,5 - 5,4kk<> horn 170 - 190k. Nem csoda ha inkább hanyagolom a kalcashes cuccokat.
  • Syro
    #10188
    Teljesen hazvágják már az egész játékot... inkább csinálnák meg a második job-ot meg az új skilleket.... inkább evvel foglalkoznának...
  • Csimbi
    #10187
    feljebb mentek, ahogyan az várható volt, bár nem drasztikusan, hiszen a resellereknek van még elég nem bound-olt cuccuk amit el akarnak adni (és mivel egyenlőre nem nőtt a kereslet, ezért drámaian nem emelhettek, mivel senki nem vesz inkább)

    előbb utóbb persze elfogy minden, és majd akkor feg sztem jóval feljebb menni az ár :(

    amugy rebi :900k, xp stone 3,4k
  • DamageAdept
    #10186
    Mi a helyzet a Hanin-os árakkal a kalca$h módosítás óta? Hogy változtak
  • Silversting
    #10185
    Semmi baj el van nézve.
    Ja és Kastorral meg HUNterrrel ki jáccik? Mert HUNtert láttam hétvégén háborúba, de Kastort már régen nem.
  • Cingar
    #10184
    bocs igazan roszul erzem magam hogy nem mentem fel 2hete naraehara es nem voltam 100%osan pontosan tajekozott nem szerettelek volna megserteni ;)
  • Silversting
    #10183
    Légyszi ne nézz már hülyének :)
    Mellesleg szerintem úgy van 2 G59 Imperial weapon, hogy mindegyik fegyvernemből: 2 kard, 2 íj, 2 bot. Ezt abból szűrtem le, hogy az íjjászoknál már egyet kiosztottak, és a két kardot is elvitték már. Botokról semmit nemtok.
    G62-ről annyit, hogy elvileg már az első napon elvitték, ráadásul Prince, de hétvégén még mindig az 59-s imperialja volt nála, amit még ő készített pár hónapja.
  • fakundo
    #10182
    A fordított per jel hiányzott:)! Köszi a segítséget!!!!!
  • Chamber
    #10181
    Direkt be van állítva vmi példaként, nemértem abból mértnem lehet rájönni... a KalOnline data könyvtárat kell beállítani pl: D:\Games\KalOnline\data\ <- a végéről NE töröld le a "\"-t :P
  • v150r
    #10180
    ezt csak az nézze meg, aki nem ingerlékeny a nem hivatalos szerveren történtekre... :D
  • fakundo
    #10179
    Hogy az encyclopedia-ban működjön a 3d nézet, az options menüben melyik könyvtár elérési útját kell megadni? (ha ráklikkelek a 3d nézetre, előjön egy ablak, melyben kéri az útvonalat.)
  • ronesz
    #10178
    a mostani betus eventbol is lehet(ett) imp g59et kapni megpedig kettot is :)
  • Cingar
    #10177
    eddig egy event volt amibol g59-t lehetett szervalni es naraehan azt sAm nyerte aki archer.haninon volt knight a nyertes. sztem ez sima d4 drop
  • v150r
    #10176
    zsír
  • DamageAdept
    #10175
    Kár, hogy nem forgatható kedvünkre...meg ez a kéztartás
  • Chamber
    #10174
    Hát 3Dben :P
    Szépen pörög 3Dben a kiválasztott szörny/armor/fegyó egy külön kis ablakban. Vhogy így:

    Csak 20KBos képet lehet felrakni ide azért ilyen kicsi :P
  • Silversting
    #10173
    Ez kérlekszépen Tortillaboy: G59 Imperial(eventből szedte), 55-s csimma, 46-s sort, 42-s sisak, 50-s armor és kesztyű.
    Élőben még idiótábban nézett ki :D
  • DamageAdept
    #10172
    Úgy, hogy letöltöd a kalencyt meg a dixet és megnézed vaz.